Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8501) Argos válasza Orlin (#8498) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Kúpos cucc. Öhö.. nem csak neked tűnik olybá, mintha...
De, ezzel pont úgy vannak, mint a boltosok is, ahogy fent írtam : Azt eszed, amit eléd rakok.
-Sz*r?
-Az.
-Van más?
-Van. Kétszer annyiért.
-...
-Szóval mennyit csomagolhatok a sajátmárkás termékünkből?

Sokat bosszankodok az ilyen dolgok miatt. Nálunk - Tiszaújvárostól ~3km-re- van itt egy ilyen kúpos bolt és valami pofátlanul drága. De, minden. Nekem még nem is okoz igazán gondot, mert nagyobb bevásárlást megejtem a városi tecsóban'. Akiknek igazán kellemetlen és sajna ők nem tudnak mit tenni ellene, akiknek nem a vérét kéne szívni, hanem támogatni, segíteni őket, azok a sokszor már egyedül élő kisnyugdíjasok.
Ő már nem tudja megtenni, hogy hopp felugrik a buszra és beszalad a városba.
(Mellesleg a volán is elmehet a búsba. Eddig volt a ~3km-es út, 5 km-es jeggyel 150 Ft, néhány hónapja kitalálták, hogy nincs többé olyan, hogy 5km.. akkora távolság nem létezik. Így kénytelen vagy három kilóméterre! tíz kilóméteres! jegyet venni 250 forintért... Magyarisztán én így ... fogok elhúzni innen a 'csába.. :((( )

Ugyanígy van a diginél is. Te vagy én reklamálunk, nem tetszik, váltunk. De, egy nagyi, nagypapi, aki annyit ért a TV-hez, hogy piros gomb bekapcs, felfele nyíl léptet, jobbra hangosít, az nem fog betelefonálni, hogy "Keziccsókolom! Elnézést, de hova lett az xy csatorna, amin minden szerda este néztem, azt kedves kis sorozatot, azzal a macis fiatalemberrel, tecciktudni', aki minden tücsköt bogarat a szájába vesz és túléli."
Nem, ő nem fog reklamálni. És jórészt belőlük élnek az ilyen vállalatok.
Ezért is tartom nagyon valószínűtlennek, hogy visszakerülnének a Discovery-k.
De, ne legyen igazam.

(bocs, a kicsit hosszúra nyúlt és elég off h.sz.ért.. :B )

...elmúlik...

(#8502) Orlin válasza Argos (#8501) üzenetére


Orlin
addikt

Azért a nagyinak,nagypapinak is van gyereke vagy unokája aki tud intézkedni ha szolnak neki :)
Manapság tényleg versenypiac van és az ember felmegy a netre kb 4-5 nap alatt ha nincs is sok ideje le tud zavarni egy váltást másik szolgáltatóra.
Nálunk is mutter szól ha pl telefonon keresi akármilyen szolgáltató ilyen-olyan csomaggal ,h majd engem keressenek ;]

Jelenleg nagyon vonz a T Sat,csak őket sem tartom valami korrekt csapatnak hallomásból...Meg amint itt írtam párszor a Digi Sport ami nálunk még "sláger" és csak Diginek van többnyire.
Kicsit patt helyzet van mert kb doku csatornákat nézünk meg sportot...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8503) Argos válasza Orlin (#8502) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Legtöbb esetben persze tudnak szólni, ha van kinek. Édesanyával is meg van beszélve, hogy akármilyen ajánlatot kap -nem csak TV- bármi más-, semmire nem mond igent, míg velem nem beszél/ utána nem nézek. Szerződéseket is mindig én kötöm újra.

Nekem a váltással annyi szerencsém van, hogy nem érdekel a foci. Eddig se néztem a digi sportot, eztán se fog hiányozni, ha úgy alakul.
Az a legnagyobb baj, hogy, amelyik csatornákat nézem a digin, az összes többi szolgáltatónál szét van szedve, egyik itt, másik ott... avagy 6000+ Ft, amennyit viszont nem vagyok hajlandó fizetni.
Egyre inkább hajlok a MindigTv felé. Egy idő után amúgy se tűnne fel, hogy hiányzik 1-2 (10-20) csatorna.

...elmúlik...

(#8504) NagyDave


NagyDave
tag

Ehhez mit szóltok?

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8505) Argos válasza NagyDave (#8504) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Most hirtlen felindulásból nagyon sok mindent szólnék... de inkább kitöröltem. :U
Majd hideg fejjel talán újrafogalmazom.

...elmúlik...

(#8506) NagyDave válasza Argos (#8505) üzenetére


NagyDave
tag

Megértelek. Meg azért 1%-al ne ámítsanak már. Tényleg ennyire hülyének néznek mindenkit? :W
Egyébként nálunk múltkor eltűnt a Science, ma csodák-csodájára valamiért visszakerült és TLC is van. Mi szerencsésebbek vagyunk, mert van másik szolgáltató is, így jelenleg nekünk csak World nincs. De kicsit sokért adja a World-öt, a Science-et és a Viasatokat a T-Home külön csomagban. Ebből a szempontból jobb a UPC, engem csak az zavar, hogy nincs magyar műsorinfó, bár most ott rendezkedés van, talán tesznek már rá magyar infot is, de lehet ez a két dolog nem függ össze :U

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8507) AtHoS válasza NagyDave (#8504) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Érdekes ez a magyarázat, bár az üzleti titoktartás miatt azt etetnek meg velünk, amit akarnak. Úgysem terítik ki a kártyákat.

Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy mikor fognak olyan fizetési konstrukciót kialakítani, amiben Én választhatom meg mely csatornákat kívánom előfizetni és CSAK azért fizetnék. Ami meg nem érdekel mehetne a levesbe.

Van sejtésem, hogy mikor :DDD

read-only mode on the forum

(#8508) Orlin


Orlin
addikt

Új hír,h lehet megy az Eurosport is :C :O

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8509) Argos válasza NagyDave (#8506) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Igen, pontosan ennyire hülyének néznek... :o
Arra leszek még nagyon kíváncsi, hogy a Discovery mit fog erre reagálni.
Meg azt is megnézném, hogy milyen érték is az a 2-300% emelés x év alatt.. 100 Ft-ról 300-ra?! Na, elmennek a... :W
A műsorinfó izgat mondjuk a legkevésbé, az a diginél is legtöbbször kb. egy marék herpeszes döglött lepkét nem ér.

(#8507) AtHoS:
Jól sejted... olyan sosenem' lesz. Különben a semmirevaló szutyok csatornákat - amiknek nem bírom felfogni, hogy milyen létjogosultságuk van..- nem tudnák eladni. Ezért vannak csomagban és kapod a minősíthetetlent is, ha kell pár értelmes csatorna.

...elmúlik...

(#8510) Argos válasza Orlin (#8508) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Aztab*** #&@°%!?......
Azt már nem hiszem el, hogy meg merik lépni....

mod.: lol még szerkeszteni is elfelejtettem az előzőt.. egy forrást mutatsz?

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#8511) Orlin válasza Argos (#8510) üzenetére


Orlin
addikt

Az RDS kivenné az Eurosportot

[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8512) Argos válasza Orlin (#8511) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Erre már komolyan nem tudok mit mondani... :(((
A Tour az egyik legszebb sportverseny a világon, nem csak a teljesítmény - a doppingot most hagyjuk- miatt, de olyan gyönörű tájakon kerekeznek, hogy sokszor elakad a lélegzete az ember fiának. Na, meg attól, ahogy az ifjabb Knézy és Sipi bácsi - tekerjen békében az egekben - megadták a közvetítések alaphangulatát.
Alig nézek valamit ebben a ... TV-ben, de amit mégis, azt kipucolják záros időn belül.
Hát, azt hiszem nálam ez volt/lesz az utsó' utáni csepp. :(

...elmúlik...

(#8513) Orlin válasza Argos (#8512) üzenetére


Orlin
addikt

Nézd a jó oldalàt!
Milyen szép lesz a Tour HD-ban :)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8514) kano válasza Orlin (#8511) üzenetére


kano
nagyúr

Ezek tényleg sz@rban vannak. Úgy érzem nemsokára az egész Diginek vége lesz. Ha ennyire problémáik vannak, akkor itt a vég...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8515) vlaho


vlaho
aktív tag

Valaki esetleg tudja, hogy ha nincs hűségidőm, akkor van felmondási idő? (nem szeretném már a decemberi csekket feladni)

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#8516) misx válasza Orlin (#8498) üzenetére


misx
senior tag

"Nekem tökre olyan Coop szaga van az egész Digi World,Life-nak..."

Én inkább a teszkó gazdaságosra asszociáltam, de így is igaz. :DDD

(#8517) Orlin válasza misx (#8516) üzenetére


Orlin
addikt

Néztem most UPC....Franc műholdon nincs ID kábelen meg igen...
Látom minden szolgáltatónál mostoha gyerek a műholdas előfizető :(((

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8518) Watt25


Watt25
veterán

Ha van DVB-S2 tuner a TV-ben, akkor lehetséges csak kártyát kérni a Digitől? Vagy csak a saját box-szával működik?

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#8519) Orlin válasza Watt25 (#8518) üzenetére


Orlin
addikt

Csak saját!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8520) zichie válasza Watt25 (#8518) üzenetére


zichie
senior tag

DVB-S2 -es tuneres tévével és a megfelelő CA modullal csak a UPC Direct és a Hello HD vehető, a többi szolgáltató boxhoz kötött. A cseh és szlovák Skylink is működik, aki sok magyar HD és SD csatornát kínál (pl. Spektrum HD, Filmbox HD, Travel HD... stb.).

(#8521) Watt25 válasza Orlin (#8519) üzenetére


Watt25
veterán

Köszi!

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#8522) Orlin


Orlin
addikt

Még Discovery-vel.Szerintem a Digit már csak az olcsó net mentheti meg...

2012. októberi DTH előfizetői számok

Nyilvánosságra hozták a 2012. otóberi DTH előfizetői számokat.
Október, élénkülést vártunk, ennek ellenére csökkent a DTH előfizetések száma. A DIGI komolyabb veszteséget szenvedett el, pont az egy évvel ezelőtti októberhez hasonlatosat, így ismét csak a mezőny végén végzett. A T-Home folytatta február óta tartó helybenjárását, előfizetőinek száma érdemben alig változik. A UPC Direct bár némileg szerényebb teljesítménnyel, de ismét hozta a képzeletbeli dobogó legfelső fokát.
A MinDig TV Extra rendületlenül gyarapszik, előfizetőinek száma 75261(+2076) volt

Forrás:[link]

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8523) Orlin


Orlin
addikt

Érdekes...

A Digi szerint csak 1 százalék nézte a Discoveryt

"A szolgáltató szerint javasolták a Discovery csoportnak, hogy hozzanak létre egy csak Discovery csatornákból álló csomagot, amit az érdeklődők igényelhetnének, anélkül, hogy ez többletköltséget jelentene, a Disocvery azonban ezt nem fogadta el."

[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8524) NagyDave válasza Orlin (#8523) üzenetére


NagyDave
tag

Én is pont ezt mondtam, hogy 1%-al kamuznak. Én is előbb néztem, hogy már októberben mennyien elhúztak a Digitől :DDD

Egyébként külföldön már divat, hogy magának válogatják össze az emberek a csatornákat, amiket néznének és azokért fizetnek. Az Eurosporta meg már végképp nem mondok semmit...Nem bánnám, ha a Diginek tényleg vége lenne :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8525) Argos válasza vlaho (#8515) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ezt találtam.
Szóval, csak írásban és igaz kifejezetten nincs felmondási idő, de 30 nap a feldolgozás... Szóval virágnyelven megfogalmazva van egy hónap...
De, fel kell csörgetni az üfeszt.

...elmúlik...

(#8526) Argos válasza Orlin (#8523) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Olvastam az éjjel én is. Ez szvsz nettó hülyeség. Az meg a másik, hogy -amint a kommentelők közül írta valaki- Pax-tv. PV-tv, Nóta, Duck-tv :Y nevezetű förmedvényeket és hasonszőrű társait ki a megveszekedett nyavaja nézi?! Mert, hogy a nézőszám konvergál a nulához az fix. Öhm... és ezeket nem a 100% fizeti keziccsókolom'?! :W

(#8524) NagyDave:
Én azt várom már, mint a messiást, hogy Európában mikor fog megjelenni a Hulu, vagy legalábbis az európai változata. Sejtésem persze megvan.. Pláne, mire magyarisztánba is nézhető lenne szinkronosan. 2020-ig ráér, addigra lesz tán HD adás is.. :U

...elmúlik...

(#8527) NagyDave válasza Argos (#8526) üzenetére


NagyDave
tag

Tök jó ez a Hulu, nem ismertem :D de indítanék hasonlót vagy ilyen szolgáltatást, tervezgettem is a napokban csak sajnos pénzem nincs rá, meg szerintem erre sokan nem lennének vevők, mert egyesek elvannak még a retek 2-vel meg ilyesmikkel...de egy próbát megérne, ha minden adott lenne hozzá. Bár a csatornák ára egyenként nem vészes. Valami szoftverrel jó lenne ilyet megoldani és előfizetési díj van, de beltéri nincs. Csak ehhez én már nem értek és szerintem ez így macerás lenne, de így "olcsón" kihozható.

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8528) vlaho válasza Argos (#8525) üzenetére


vlaho
aktív tag

Írásban?? Ezek meg vannak veszve, holnap bemegyek ügyfélszolgálatra aztán meglátjuk, hogy ott el lehet-e intézni.
Köszi.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#8529) Argos válasza NagyDave (#8527) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Piszok nagy biznyic lenne egy ilyet beindítani és kajolnák is a népek - a feltörekvő nemzedék mindenképp, jó marketinggel, széleskörű reklámkampánnyal mindenki-, csak iszonyú mennyiségű tőkét kéne beleinvesztálni és évek telnének el, mire egyáltalán nullszaldós lenne. (Infrastruktúra kialakítása, műsorokat ugye előre ki kell fizetni, meg kell venni, reklámok, etc.)
De, ha beindul nem lenne párja és monopol lenne idővel (5-10 év).
Szóval, ha valakinek van rá zsozsi, akkor bizony megérné belevágni, még most.

(#8528) vlaho:
Igazán nincs mit, sok sikert! :)

...elmúlik...

(#8530) NagyDave válasza Argos (#8529) üzenetére


NagyDave
tag

Tök jó lenne! Erről álmodozok :DDD Azt hittem ez nincs olyan sok pénzbe. Mondjuk én nem ugyanígy képzeltem el, nem tudom, úgy egy ilyen megvalósítható lenne-e. Mert én olyanra gondoltam, hogy online menjenek a csatornák, de ne kelljen hozzá beltéri, de nem tudom, így lehetne-e online továbbítani az adást. Na mindegy :U Hülye vagyok ehhez, de csinálnám nagyon, már most is! :DD Meg hát először mindenki kicsiben kezdte... :)

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8531) Orlin


Orlin
addikt

Amúgy szerintetek esélyes,h a többi szolgáltató is majd idővel meggyomlálja a csatornákat?
Vagy csak a Digi van bajban?
A UPC híreit nézve ott pont fejlődés van ;]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8532) kano válasza Orlin (#8531) üzenetére


kano
nagyúr

Inkább csak a Digi van bajban szerintem.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8533) Orlin


Orlin
addikt

A Digi TV a műsor szolgáltatók Fila táskája ;] :DD

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8534) kano válasza Orlin (#8533) üzenetére


kano
nagyúr

Mi bajod van a Fila táskákkal? :))

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8535) Argos válasza NagyDave (#8530) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Úgy alakítod ki a szolgáltatást, ahogy akarod. Ma már adott hozzá a technikai háttér. Kis túlzással otthon a pincében is össze lehet hozni egy szervert hozzá. Ami igazán nagy költség, az a műsorok sugárzásának a jogdíjai illetve a felvezető marketing/reklám.
Jópofa dolog álmodozni erről, de alaptőke és szponzorok nélkül, ez az én kicsi fejszémnek igencsak nagy fa.. :O

(#8531) Orlin:
Fene tudja... ezért játszok még kivárásra. Hátha jön a többi szolgáltatónál valami ünnepi akció, avagy ünnepi gyomlálás. -.-'

(#8534) kano:
Nincs azzal baj.. Minden második embernek az van és amúgy sz*r.. :P (nekem nincs tasim :N )

...elmúlik...

(#8536) vlaho válasza vlaho (#8528) üzenetére


vlaho
aktív tag

Na, digi lemondva, ügyfélszolgáltató irodában is le lehet mondani. Mivel nekem már nem volt hűségidőm, így nincs semmi felmondási idő. Kérdezték miért mondom le, mondom Discovery miatt, az ügyintéző nem szólt semmit, csak bólogatott (gondolom már páran lemondták ez miatt).
Egy jó tanács annak, aki még le akarja mondani: a scart kábeleket is vigye, ugyanis kérik, ha nem viszed 400 FT darabja.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#8537) Argos válasza vlaho (#8536) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Majd rakok én nekik oda a pultra, olyan kábelt... ;]
Mindenesetre, köszi, ez hasznos infó.
És merre tovább, van már új választottad?

...elmúlik...

(#8538) vlaho válasza Argos (#8537) üzenetére


vlaho
aktív tag

:D
Upc lett.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#8539) molvany


molvany
senior tag

Ez már kezd minden téren katasztrófa lenni. Nem tudom másnál hogy van, de nálam jelenleg a fogható csatornák 2/3 - a nem jön be. Annak ellenére hogy a jelszint 80% a minöség 98%.

WhatsApp :+491737182060

(#8540) Orlin válasza vlaho (#8538) üzenetére


Orlin
addikt

Ilyenkor ez hogy van?Jön a Digis szerelő és leszedi a parbolât és viszi a beltérit?
Mennyi volt az egész upc bekötés?

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8541) Roshan válasza molvany (#8539) üzenetére


Roshan
tag

Nallam is ez a helyzet...

Ebben a pillanatban megjott a tobbi csatorna is!

[ Szerkesztve ]

(#8542) Orlin válasza Roshan (#8541) üzenetére


Orlin
addikt

Itt sincs szinte semmi.Valami központi hiba van azt írták Facen!

:C

"Úgy látom nem vagyok egyedül a gondommal... hol vannak a tv csatornák?? Kapcsoljátok vissza, vagy feljelentelek titeket... 1272, meg persze ki van kapcsolva"

Tökre jó.Nem hiszem el,h nem direkt csinálják. Kb olajat locsólnak a tűre most

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8543) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

Sziasztok!

Kaptam kölcsön egy fogyasztásmérőt, és kipróbáltam a Digi beltérin is. Az létezhet, hogy kikapcsolt állapotban is 19-20 Wattot fogyaszt mindig?

(#8544) proper válasza RaPiDsHaRe (#8543) üzenetére


proper
őstag

nem kapcsolnak ki a beltérik csak elveszik a képet, csak ugy tudod "kikapcsolni" ha kihuzod a 220-ból

(#8545) RaPiDsHaRe válasza proper (#8544) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

2012-ben csak elvárhatnám, hogy kikapcsoljon és készenlétben legyen. Ne fogyasszon, ha nem is vagyok otthon.
Ez a többi szolgáltató beltérijénél is így van ?

[ Szerkesztve ]

(#8546) molvany


molvany
senior tag

Még egy " Technikai kérdés " :C
Másnál is van olyan, hogy naponta többször ( 1 - 2 - 3 alkalom ) vagy több is talán:

1 - es : Pontosan 10 másodpercre elmegy a hang ( élö kép van továbbra is )
2 - es : Megfagy a kép és pontosan 10 másodperc után megmozdul ( a háttérben megy a hang )
3 - as : Megfagy a kép, hang sincs és csak kapcsolás más csatornára és vissza oldja.

WhatsApp :+491737182060

(#8547) RaPiDsHaRe válasza molvany (#8546) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

A 2-ik, 3-ik előfordul, sajnos.

(#8548) vlaho válasza Orlin (#8540) üzenetére


vlaho
aktív tag

Parabolát nem kell visszavinni, csak a beltériket + távirányítók + scart kábel. Mivel nálunk van ügyfélszolgálat, így én simán csak bevittem. Ahol nincs iroda, ott nem tudom, hogy működik a dolog.
Upc-t nem kellett bekötni, mert van a lakásban (net tőlük volt eddig is), csak elhoztam a set-top-boxot, és én itthon beüzemeltem.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#8549) Orlin válasza vlaho (#8548) üzenetére


Orlin
addikt

Akkor az nem műholdas?

Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8550) vlaho válasza Orlin (#8549) üzenetére


vlaho
aktív tag

Nem, kábeles.

#8546: Nekem Humax II-es beltérik voltak öt évig, sohasem volt ilyen jellegű gondom vele.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.