Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8451) Orlin


Orlin
addikt

Műholdon is lekapcsolták a Discovery-t... :W :W

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8452) vlaho válasza Orlin (#8451) üzenetére


vlaho
aktív tag

Ajjaj, párom meglátja, háború lesz.
A Science, meg aTLC még megy....

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#8453) dchard válasza Orlin (#8451) üzenetére


dchard
veterán

Az egyoldalú be nem jelentett szerződésszegés miatt a továbbiakban nem fizetek előfizetési díjat, és a szolgáltatói szerződést semmisnek tekintem. Vihetik a szarjukat ahová akarják.

Felháborító amit művelnek. Az egyetlen ok a 4 Disco csatorna volt amiért toleráltam a pocsék képminőséget, most itt a vége.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#8454) proper válasza Orlin (#8451) üzenetére


proper
őstag

nálam is eltünt :W mondom is fel
majd a tömeges felmondások után észbekapnak de addigra mindenki már más szolgáltatónál lesz

(#8455) Orlin válasza proper (#8454) üzenetére


Orlin
addikt

Nálunk mondjuk ID és Animal megy még...

Én egyszerűen nem tudom elképzelni milyen szakértő fejéből pattant ki ez az ötlet...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8456) jegenye77


jegenye77
addikt

Nemhogy azt a sok szemétre való csatornát tűntnék el!Pont a Discoveryt kellett! :Y
A 77-ből maradhatna csak a fele a többi meg mehetne a levesbe!
1 hónapja fizettem elő de már megbántam.Ráadásul horror áron adják a hdmi kimenetű box-ot,amin kicsit javulna a kép minősége.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8457) Orlin


Orlin
addikt

:C ;]

"Tisztelt Digi Tv!
A jo retkes kurva anyatokat mostmar. Hogy az isten faszaba gondoljatok hogy kiveszitek a discoveryt? Be fogok menni bazmeg es a kedves munkatarsatok arcaba fogom baszni a kibaszott parabolatokat leszarom hogy nem o tehet rola. Hogy az anyatokba gondoljatok? Ilyen egy fasszopo ceget en meg nem lattam. Egy kurva level se jott hogy te fasszopo kikapcsoljuk az egyetlen csatornat amit nezel rohagyjal meg.. Hivom azt a szajbaszart ugyfelszolgalatot de persze kurvara nem lehet elerni egy fasszopo embrrt se szopjatok le. Kiszaggatom azt a kurva parabolat es feldugom valakinek a seggebe aki ezt kitalalta! A belteri egysegeket meg lenyeletem veletek.. Kapcsoljatok mar ki minden csatornat, elg lesz nekem a sok roman zene tv meg a roman paprika tv.. Mer roman csatorna az van szarasik SZOPJATOK LE EGY VIZILOVAT!
Udvozlettel, lofaszt inkabb baszodjatok meg:
Egy elegedetlen ugyfel.
Ui: anyatok hogy van? Nem csuklik?"

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8458) dchard válasza proper (#8454) üzenetére


dchard
veterán

Fél óra után kacpsoltak az ÜFSZ-en, mondtam, hogy akkor köszönöm szépen.

Erre jön azzal, hogy ácsi azt csak írásban meg ügyfélszolgálaton meg stb. MOndtam nekik ha szerződést kötni lehetett telefonon, akkor lemondani is lehet, nem beszélve a tájékoztatás nélküli egyoldalú szerződésszegésükről. Megkérdeztem a nevét és a esetszámot hogy tudjak hivatkozn erre a beszélgetésre, ha esetleg számláznának a továbbiakban is és elköszöntem.

Amúgy is odavannak a ráutaló magatartásért mostanában, hát tőlem megkapták...

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#8460) jegenye77


jegenye77
addikt

Biztos forrásból tudom,hogy a BL se lesz jövőre a digisporton! :W Nem kevés ember fogja ezmiatt is visszamondani a digit.
Csak gratulálni tudok nekik! :C

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8461) zeg74 válasza jegenye77 (#8460) üzenetére


zeg74
aktív tag

Ha már BL sem lesz, akkor a digi számára és se leszek!

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#8462) Orlin válasza jegenye77 (#8460) üzenetére


Orlin
addikt

Most h bogaràsztam a többi szolgàltatót, azt kell h mondjam a Digi volt a legjobb eddig csatornakinàlatban.A minöség màs kérdés...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8463) NagyDave válasza jegenye77 (#8460) üzenetére


NagyDave
tag

Ez tuti? Mert gondolom akkor Európa Liga is repül vele. Meg angol bajnokságra is már csak idén van szerződésük. Na, ha eltűnne a 2 európai kupasorozat meg a Premier League, akkor már most jöhet vissza hozzánk a UPC!
Hivatalosan úgy volt legutóbb, hogy 2015-ig a Digié a BL,EL.

Orlin: Nálunk meg már csak a TLC megy =/ és gyanítom, hogy már nem olyan sokáig.

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8464) NagyDave válasza Orlin (#8462) üzenetére


NagyDave
tag

Nálunk még a minőség is jó, mindig 100% körül van, volt, aki el se hitte :D De ilyenkor nem ez a lényeg. Mert nekünk UPC is volt, de nekem nem jött be minőség szempontjából, de T-re is elő vagyunk fizetve, azon a legszebb a minőség, de onnan is pakolásznak majd év végére. Karácsonyi ajándékok... :(((

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8465) Lacpac válasza NagyDave (#8464) üzenetére


Lacpac
őstag

Az, hogy 100%, az mindegy, ugyan olyan a kép ha 60-70% a jel.
Digitális adásnál vagy van kép, vagy nincs.
Ha nagyon alacsony a jel, (20-30%) akkor kockásodik.

Három érték határozza meg a vétel erősségét:
SNR, AGC, BER

Sokmindenkinek:
Mondjátok föl ti is a szerződést, és kész.
Van még alternatíva.
Nem kell szitkozódni, meg anyázni a tv miatt.

[ Szerkesztve ]

(#8466) NagyDave válasza Lacpac (#8465) üzenetére


NagyDave
tag

Aha, értelek, de az a helyzet, hogy nekem máshol tűnt már rosszabb minőségűnek a digi, mint amilyen nálunk. Meg szerencsénkre sose ment el semmilyen esőben vagy ilyesmi, mint sokaknál.
Én nem anyáztam, bár lehetne :DDD (tudom, hogy nem nekem szólt :)) ) Én minden további nélkül a váltás mellett lennék, ha Digisportok lennének máshol is. De mi még szerencsésebbek vagyunk, mert van Discovery és ID csatornánk is a másik szolgáltató által, de többi Discovery nálunk is kilőve sajna.

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8467) Lacpac válasza NagyDave (#8466) üzenetére


Lacpac
őstag

A beltéri minősége az ami más nálad.
Egy öreg 10 éves Dbox2-őn jobb volt a kép, mint a szolgáltató beltérijén.

de többi Discovery nálunk is kilőve sajna.
Aki keres, talál.

(#8468) NagyDave válasza Lacpac (#8467) üzenetére


NagyDave
tag

Aha, ez jó kis beltéri :DD Figyelj, keresnem se kéne, de sportbuzi vagyok, ahogy már írtam tegnap is :DDD De így is nagyon elgondolkozok a dolgon...de amúgy jöhetne nyugodtan a UPC a digi mellé, csak T-re van még 1 év hűségünk. Egyébként jó akciói vannak a UPC-nek most. Ha most ugyanúgy kötnénk náluk hűséget, akkor kijönnénk szerintem 5-6ezerből max, tavaly meg még 8ezret perkáltunk érte. Egyébként UPC-nél szerintem zavaró, hogy pár csatornán nincs műsorinfó, meg valami északi nyelven van és a Travel-en angolul, de még az angollal nincs is nagy gond, de a többi...mondjuk ez a legkevesebb, mert EPG-n meg minden magyarul, szóval nem vészes a helyezt ott :)

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8469) Lacpac


Lacpac
őstag

Jó bizony.
De már eljárt felette az idő.
[link]
Már ilyenre váltottam.
Ment bele egy UPC-s kártya, és kész is.
Szolgáltatói box nélkül kértem a kártyát, kezembe nyomták, és mondták, hogy majd küldik a számlákat.
Ez előtt DM500 volt.
Az előtt volt a Dbox, az első meg még az ingyendili + showbox s200

[ Szerkesztve ]

(#8470) NagyDave válasza Lacpac (#8469) üzenetére


NagyDave
tag

És ha mondjuk én is akarok saját beltérivel UPC-t, az hogy megy? Múltkor is ezen agyaltam. A kültéri egységet feldobják, vagy azt is magadnak kell? Amúgy UPC-nél a Humax box-ok sem lehetnek rosszak :)

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8471) Lacpac válasza NagyDave (#8470) üzenetére


Lacpac
őstag

A tányért is magadnak kell, de ha van digi, akkor van UPC is.
Ugyanazon a holdon vannak.

(#8472) NagyDave válasza Lacpac (#8471) üzenetére


NagyDave
tag

Tényleg, igazad van! Köszi :) Szóval akkor csak egy beltérit vennék meg a kártya és szevasz :D Hát, nem tudom, még hogyan lesz, de már beszéltük itthon az előbb a dolgot. Amúgy ezzel a saját beltéris dologgal az a gond, hogy akkor kettőt kellene beszerezni, igaz, hosszútávon kifizetődőbb saját beltérivel fogni az adást. Na, majd meglátjuk :)

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8473) Amarth válasza Lacpac (#8471) üzenetére


Amarth
aktív tag

Nem ugyanazon,de az irány az megegyezik.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#8474) Lacpac válasza Amarth (#8473) üzenetére


Lacpac
őstag

Igen, valóban.
Thor 5, és 6 holdak-on.
Azért nem különböztettem meg, mert csatorna kereséskor már a kiválasztható holdak listájában sincs külön.

(#8475) kano válasza Lacpac (#8469) üzenetére


kano
nagyúr

Ez a beltéri miért jobb mint egy DM500 (Klón)?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8476) Lacpac


Lacpac
őstag

Az ADB 5800S-re gondolsz? Ez már HD-s gép.
Merevlemezt lehet bele építeni. Jobb kép és hangminőség. A DM500-nak eszement rossz a "hangképzője".
Van is rá valami kis panel (otthon megépíthető) amit bekötve, lényegesen jobb hangminőséget lehet elérni.

(#8477) Orlin


Orlin
addikt

Ellenőrzést indított az NMHH

[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8478) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Sziasztok! Bár látom van sláger téma, én azt szeretném megtudni Tőletek, hogy egy műholdas digi tv bekötésnek mi a praktikus procedúrája Budapesten? Láttam online rendelős felület a digi oldalán. Ilyenkor megrendelem, és a digi kiértesíti a legközelebbi "hitelesített" szerelőt? De mi van olyankor, ha estleg nem lehet felszerelni pl. az antennát? Ezt a helyszínen le lehet bírkózni a szerelővel? Érdemes valamire oda figyelni úgy általában?

(#8479) Argos válasza ro_bert17 (#8478) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ha, nem sürgős nagyon a bekötés, én a helyedben várnék 1-2 hetet míg rendeződnek a dolgok a szolgáltatóknál.
Nincs kicsukva, hogy fognak érkezni jobb ajánlatok a jelenlegieknél. Persze, az se, hogy még rosszabb lesz. :U
Btw, ha nagyon muszáj, én a helyedben, inkább megeresztenék egy telefont. Az is el fog tartani egy darabig, mire ott kapcsolnak valakit, nemhogy mire a neten átér a rendelésed. Szvsz. kissé le vannak most terhelve.

...elmúlik...

(#8480) Orlin válasza ro_bert17 (#8478) üzenetére


Orlin
addikt

Nekem 3 hét volt anno...
A parabolát szinte mindenhova felteszik :P Ha a falon nincs jó hely akkor tetőre,de ott van + pénz is!
A szerelő nálunk elég béna volt,nekem kellett beállítani a csatornákat mert nem boldogult a tv-vel :DD
Jah és a kábeleket is én húztam át a padláson mert a szerelő nem fért be a kisajtón amin be kell menni :DDD

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8481) ro_bert17 válasza Argos (#8479) üzenetére


ro_bert17
őstag

A csatorna kínálat nem különösebben izgalmas számomra. A mini csomagot szeretném, nekem az bőven elég. Egyébként azt hittem a jelen helyzetben talán gyorsabb ügyintézésre számíthatok nem reklamáló, hanem megrendelő ügyfélként.

(#8480) Orlin: 3 hét? Bp.-en? Basszus. Azt hittem pár nap alatt kijönnek. Azt én is hallottam, hogy akár a tetőre is felrakják plusz pénzért, de azt amúgy sem szeretném, mert nem szeretnék felmenni a padlásra. Egy dologtól tartok, hogy az ablakom, és a falam iránya pont nem lesz jó a tányér irányba állításához.

(#8482) rocket válasza jegenye77 (#8460) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem tudom ki az a biztos forras, de iden kapta meg ujabb 3 evre DIGI a BL jogokat.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#8483) jegenye77 válasza rocket (#8482) üzenetére


jegenye77
addikt

Szegeden egy "belső" ember mondta nekem. :K
Sőt!Azt mondta,hogy további csatornák fognak megszűnni!Haldoklik a cég és kényszerből csinálják ezt.
Ha hazudott vagy rosszul tudja akkor mindenkitől elnézést kérek!
Nincs szándékomban senkit félrevezetni!

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8484) Orlin


Orlin
addikt

Néztem a T-Sat-ot.

Mi a különbség a Interaktív Sat TV és a Sat között?Van?? :B
A Sat TV extra még jó is lenne bár kicsit drága,de ha jó a minőség akkor lehet megéri...
Írok is nekik mailt.Elvileg T Home területen vagyunk meg itt majd új előfizetők lennénk.Talán ki lehet "alkudni" valami jó konstrukciót ;]

Ha Digi nem alakít valamit már a karácsonyt nem náluk akarom megvárni :P
Mondjuk nem hiszem,h vissza tennék a csatikat...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8485) Argos válasza ro_bert17 (#8481) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ebben az esetben én a helyedben semmiképp nem a digit választanám, hanem öket.
Gyorsan megvan, nem sok, de legalább sallangmantes csatornakínálat, olcsón, jó minőségben.

...elmúlik...

(#8486) Argos válasza Orlin (#8484) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Annyi a különbség, hogy az Interaktívhoz rendelhetsz Prémium opciót ("...esetén felvehető, megállítható, visszatekerhető élő adás, műsorújság, Videotéka, alkalmazások.").
Illetve, van hozzá online kedvezmény 1-2 év hűséggel 1, ill. 2 hónapig 990/hó.
Na, meg -nem kevéssel- magasabb a havidíj.

Sztem. baromira nem éri meg. Mert, ha teszem azt használod is mondjuk a video-tékát, a filmekért még külön kell fizetni. Szóval fizetsz azért, hogy igénybevehess egy fizetős szolgáltatást... :U
Nem mondom nyereséges üzletpolitika, de nem rajtam fognak meggazdagodni az már biztos.

...elmúlik...

(#8487) Orlin válasza Argos (#8486) üzenetére


Orlin
addikt

Aham.

Felvételi lehetőség annyira nem érdekel arra van a torrent :D
Csak néztem az extra csomagot egész jó.De tartok ha áttegyünk utána onnan is kiszedik amit szeretek :D

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8488) proper válasza Orlin (#8487) üzenetére


proper
őstag

én a upc direct+ néztem ki 1 felvevős hd boxal és egy simával anyámékhoz kb 5k
most a digi hbo-val 2 beltérivel 5200
legalább több csatim lesz discoveryvel meg comedy central-al

(#8489) Argos válasza Orlin (#8487) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Én is nagyon nézelődök, hogy merre kéne váltani.
Az a bajom, hogy két szolgáltatás együtt - TV+Net- sehol sem optimális. Telefont meg nem akarok fizetni, a fenének se kell már. (T-nél így is kötve vagyok hozzá, net miatt.. :W )

T: net jó / TV is viszonylag (baromi drága)
Invi: net nem jó / TV ok ( kompromisszumos, de ezen agyalok erősen)
Digi: nincs kábel erre
UPC: szintén

Műhódas' tv-t nem akarok mégegyszer.

Nem értem, hogy miért nem tudják kihúzni azokat a vacak optikai kábeleket..
Ja, dehogynem értem. A franc se venné a jóval lassabb és drágább csomagokat. :(((

...elmúlik...

(#8490) Orlin válasza Argos (#8489) üzenetére


Orlin
addikt

Invitelnél még nem néztem körbe.De nem tudom hogy van pontosan a tv és nálunk lehet-e :O
Sajnos sok rosszat olvastam róluk mondjuk...

Szerintetek esélyes,h vissza kerülnek a Discovery-k?

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8491) kano


kano
nagyúr

Van egyHunyadi beltéri amin még a régi szoftver van és megy rajta az összes Discovery, kivéve a Discovery CE.
Nem volt véletlen a Digitől ez a szoftvercsere. :U

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8492) proper válasza kano (#8491) üzenetére


proper
őstag

nekem humax van még amin nem volt frissités és csak a fő discovery tünt el

(#8493) Argos válasza kano (#8491) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

No offens, de errő' egy vicc jut az eszembe!

Két részeg üldögél, iszogat a Duna parton.
Egyszer csak az egyik felkiált:
- Te Barna! Jön egy Hyundai hajó!
- Ede! Az a Hunyadi b*zmeg!

forrás

Esetedben, sugárzó személyiség volt valóban, de a szó, amit keresel az a Hyundai. ;)

Témához.
Én már azt se tudom mi van, mi nincs... olyan szinten van összekeverve a csatorna lista, hogy valami borzalom... A kellős közepére be van b*szva egy retóromán teleshop?! az mi? Meg szintén valami kacifántos nyelvű feliratos nyavaják, széjjel szana.. Áh, nem is sorolom, mert csak felhúzom magam.

Invitel. Nemrég kötött egy cimborám náluk, nekem is avégre ötlött fel. Kb. 1Mbit/s -es letöltés lenne, meg sacc/kb 50 csatorna, kábelen. 5-6 ezer körül, 3 hónap után, addig a drágább szolgáltatás free. És nem vagyok telefonhoz kötve. Ehhez hiányzik nekem az optikai kábel, nem is lenne több kérdésem, ha ki lenne tőlük húzva.

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#8494) kano válasza Argos (#8493) üzenetére


kano
nagyúr

Nem mondod... :DD Nézd vissza az összes hsz-emet, hogy minek nevezem a Hyundai beltérit. :))

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8495) Argos válasza kano (#8494) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Jóvanakkó'! :DDD

Ja, kieg a fentihez. Az 1 Mbit az tényleges letöltési sebesség.

...elmúlik...

(#8496) Orlin


Orlin
addikt

Elküldtem én is a levelem nekik valamint a FB falukon is olvasható!
Csodálom,h ilyenkor vállszónak...Szerintem valakit ráállítottak és éjszakásban módizza a kommenteket ;] ;]

Tisztelt Digi!

Kicsit több mint egy éve vagyunk műholdas előfizetőik.A minőséggel eddig is voltak gondok az új szoftver szintén sok bosszúságot okozott de elfogadtuk mivel az ár nem volt magas és a csatorna lista minden igényt ki elégített. Aki akart sportot nézett aki akart természet,dokumentum filmeket...
Mikor önöket választottuk fontos szempont volt a Discovery csatornák megléte...
Kérdésem lenne,hogy a felháborodás az előfizetői visszajelzések tükrében folytatnak-e esetleg újra tárgyalásokat a Discovery-vel?
Vagy akármilyen akár más konstrukció alatt meg fognak-e jelenni a csatornák a jövőben?

Szerencsére semmilyen hűség nem köt önökhöz így ha továbbiakban sem történik érdemi változás másik szolgáltatót keresek.Pontosabban már találtam is csak várok pár hetet hátra lesz valami pozitív fejlemény.

Üdvözlettel!

A válasz:

Jelenleg nincs újabb információnk a Discovery csatornákkal kapcsolatban, amint lesz, azt közzé tesszük.

Üdvözlettel:
DIGI

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8497) Argos válasza Orlin (#8496) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Valakit? Szerintem a fél üfeszes brigád ezekkel a panaszokkal foglalkozik most.. :P
Egyelőre én is kivárásra játszok, de azért felkészülten akarom várni a fejleményeket, evégre keresgélek én is.
Amúgy, ha valaki tud jó konstrukciókat ne tartsa magában, jó PH!-sokhoz méltóan, osszuk meg a tudást. :)

...elmúlik...

(#8498) Orlin válasza Argos (#8497) üzenetére


Orlin
addikt

Úgy gondoltam,h az FB oldalukat nézi valaki folyamatosan :DDD

Nekem tökre olyan Coop szaga van az egész Digi World,Life-nak...
Ott vannak pl a Pilóta kekszre,Coca Colára ect hasonlító termékek,de minőségben meg sem közelítik.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8499) rocket válasza Argos (#8497) üzenetére


rocket
nagyúr

Egy ember is eleg aki copy/pastezi a sablon valaszokat a kerdesekre :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#8500) Argos válasza Orlin (#8498) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

& (#8499) rocket

Jahhm, egen, fácséra elég egy mókus, egy radírral, meg indigóval. :P
Én az egész ügyfélszolgálatra gondoltam.

Am, kicsit fura a válasz is, amit kaptál. Kétféleképp értelmezhető.
Vagy ilyen kitérő, hogy "persze, persze nyavajogjál csak mitbánomén' úgyis azt eszed, amit eléd rakunk", avagy tényleg folynak a háttérben egyeztetések és még nincs pontos infó, de ha lesz szólnak.
De, van egy olyan sanda gyanúm, hogy elég kapitalista szemléletű ez a tetű (ajj, pedig olyan jól rímel..) cég, hogy az előbbi lesz..

...elmúlik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.