Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8751) vlaho válasza Orlin (#8749) üzenetére


vlaho
aktív tag

Ilyen van még? :Y
Annak idején mikor bejött a digi, és kezdtek így kinézni a házak, akkor nálunk az önkormányzat beszólt a diginek, hogy ez nagyon nem lesz jó. Rontja a város kinézetét. Így a digi a háztetőkre 1 db nagy antennát szerelt, és onnan mentek a lakásokba a kábelek.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#8752) Orlin válasza vlaho (#8751) üzenetére


Orlin
addikt

Szerintem ez Románia :D

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8753) kano válasza NagyDave (#8744) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, van benne kártyaolvasó. :DD

(#8750) Argos83
Nagy bukta a Digi részéről. ;] Amúgy sem rózsás a helyzete.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8754) Argos válasza kano (#8753) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

A fene tudja...
Árban és kínált csatornák számában - a minőséget hagyjuk, sokan még mindig sugárágyús tv-n nézik, ergo nekik tök8, hogy hd vagy sem, szétesik a kép.. stb. és első sorban belőlük él a Digi- még mindig jól áll a többihez képest. Pláne vidéken, ahol nem nagyon van más, mint műhold.

...elmúlik...

(#8755) NagyDave válasza Orlin (#8748) üzenetére


NagyDave
tag

Ennek én is örülnék. Jobb is, hogy nem váltunk egyelőre, remélem lesz valami pozitív változás a Digi részéről :)

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8756) Orlin


Orlin
addikt

"Helló mindenki örömmel jelentem hogy a Szerbiai DIGI visszarakta a Discovery Science-t,a Discovery World-öt és bekerült a TLC is magyar nyelven végre fél év multán újra visszarakták!!!
"

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8757) NagyDave válasza Orlin (#8756) üzenetére


NagyDave
tag

Na, akkor itt is lehet várni a "csodára" :DD Otthon lekeresem őket, nem-e bírjuk fogni :) Bár múltkor se jött össze más ország csatornalistájából sem, pedig elvileg másnak ment..

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8758) kano válasza NagyDave (#8757) üzenetére


kano
nagyúr

Ezért is tettek új szoftvert a beltérikre, hogy csak simán ki tudják venni a programlistából (úgy, hogy közben a TP még fogható). Ez a szemétség netovábbja. :O

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8759) NagyDave válasza kano (#8758) üzenetére


NagyDave
tag

Majdcsak visszateszik itt is őket, főleg, hogy elvileg románoknál is lesz külön csomagban :)) De az igaz, hogy nagy szemétség volt így ez a megoldás...

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8760) AtHoS válasza kano (#8758) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hogyan van ez a Tp fogható csatorna listában meg nincs új szoftver dolog?

Nálunk kétkártyás beltéri van. A második tunert lefrissítettem, de az elsőt nem (szóval még régi szoftos) és ugyanúgy nincs egyiken sem a kivett csatik közül egy sem.

read-only mode on the forum

(#8761) Gasparius


Gasparius
aktív tag

lehet, hogy nem kis hülyeség, de azért beírom.

Munkatársamnál járt egy Digis szerelő, aki azt mondta, hogy jövő tavasztól teríteni fogják a HD-képes műholdas beltériket, amiért pár ezret kell ráfizetni...

hm????

(#8762) NagyDave válasza Gasparius (#8761) üzenetére


NagyDave
tag

Hát, ha fel akarnak zárkózni, akkor igaz lehet, várjuk ki a végét :) Jöhetne kapásból Discovery HD Showcase :DDD Annak ellenére, hogy zárkózniuk kell, én nem vagyok elájulva annyira a HD-s beltérik képminőségétől, de azért HD csatikon csak előrelépés lapostévén a sima SD csatikhoz képest.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8763) Mate válasza Gasparius (#8761) üzenetére


Mate
nagyúr

Ezt mondták most őszre is, előtte meg előző tavaszra. Mindig tolnak rajta fél évet :D

(#8764) NagyDave válasza Mate (#8763) üzenetére


NagyDave
tag

ebben is van valami :DDD

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8765) AtHoS válasza Gasparius (#8761) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Aztán mire kell ráfizetni pár ezret?
Ezekből is lesz kétkártyás kialakítás? Meglepődnék rajta, ha igen :DDD

read-only mode on the forum

(#8766) kano válasza Gasparius (#8761) üzenetére


kano
nagyúr

Nem hülyeség, nekem is mondták.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8767) Orlin


Orlin
addikt

Karàcsonykor a régi tv-t le fogjuk cserélni a màsik szombàban.A régin csak koax csati volt ;)
Ugyan úgy csak bedugom majd a koax kàblelt mint a réginél?
Dual beltérim van!

thx

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8768) Argos válasza Orlin (#8767) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Amennyiben van a TV-n koax bemenet, igen.
Ha, nincs akkor kicsit komplikáltabb. Már amennyiben koax kábelt akarsz pl. HDMI aljzatba dugni. ;]

...elmúlik...

(#8769) Orlin válasza Argos (#8768) üzenetére


Orlin
addikt

Valszeg egy LG LCD lesz majd.A Samsung tévémen is van akkor azon is kell :P

A régi tv-re van kötve mutternál és nemtom hogyan működik pontosan ez LCD TV-vel mert a beltéri nálaunk van bent és itt a TV scart-al csatlakozik.
Meg gyors hadművelet lesz majd karácsony este mert kb 5 percem lesz bekötni mindent rá a másik szobában.Meglepetés a cél,h ki fogjuk cserélni nála a régi tv-t úgy újra,h nem is tudja majd csak ha be akarja kapcsolni ;] :DD

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8770) Argos válasza Orlin (#8769) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Persze, hogy lesz koax rajta. :)
Sok sikert a meglepihez! ;)

...elmúlik...

(#8771) NagyDave válasza Orlin (#8769) üzenetére


NagyDave
tag

Ez tök jó ötlet karácsonyra! :) Amúgy akkor egyelőre maradtok Diginél, igaz? :)

Amúgy ma elgondolkoztam azon, amit tegnap láttam. Ráment UPC Direct weboldalára és belenéztem, hogy milyen csatik vannak a Direct Medium csomagban. Meglepődtem, hogy Discovery már nincs [Animal Planet sem és azt hiszem az is volt ebben a csomagban]. A Direct+ csomagban vannak már csak Disco csatornák. Akinek pedig nincs hűsége Direct+ csomagra, azoknak 200 HUF-al több lesz a havidíj januártól. Lehet a Discoveryk miatt és tényleg felvitte az árakat a csatorna, bár nem tuti, csak összefügghet...Egyébként tavaly mikor dilemmáztunk, hogy legyen Digi, UPC mellé akartuk, úgy, hogy UPC-nél csak Direct Medium csomag marad. Anyum egyik kedvence, a Spektrum Home benne is volt a Medium csomagban, azonban legközelebb mikor néztem, akkor már csak a Direct+ csomagban volt elérhető...És aztán végül T-sek és Digisek lettünk :) Csak érdekességként leírtam, hogy azért variál és vairált itt a csomagjai között a UPC is, csak csatornákat nem nagyon vettek ki, csak magasabb csomagba pakolták azokat.

Szerk.: Most is ránéztem a UPC oldalára és már Medium csomagban újra a Discovery és az Animal Planet. Lehet, tegnap elírtak valamit vagy variáltak, de korábban volt pakolgatás, csak nem a Disco csatikat rakosgatták. Egyébként a Spektrum Home azóta is csak a Direct+ csomagban érhető el.

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8772) Orlin válasza NagyDave (#8771) üzenetére


Orlin
addikt

Egyenlöre igen maradunk.De majd hétvégén kupaktanàcs lesz :)
Meg ha majd meglesz a new tv akkor egyszerübb is lesz a vàltàs.Azon màr lesz scart ,hdmi ect...
Az meg majd csak 24. utàn lesz.Igy a vàltàs is csúszik egyenlöre.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8773) NagyDave válasza Orlin (#8772) üzenetére


NagyDave
tag

Mi is maradunk ugye, jobb lenne Digi mellé UPC egyébként, T-nél hűség van. Ja, és HBO-ra is még 2 hónapig, mert első 2 hónapot ingyé' adták :DDD Aztán az már le lesz mondva. Meg várok a csodára, mert a szerbeknél is van összes Disco, csak ha jól emlékszek, akkor ID nincs. Mondjuk azt se bánnám, ha a T előrukkolna a TLC-vel. Majd még őket is fel kell hívni ez ügyben, hogy van-e esély, hogy bekerüljön :U Mert ők sem válaszolnak az üzenetre :((( Igaz, fészen írtam nekik, de egyébként se válaszoltak rendesen anno a UPC-től sem. Csak érdeklődni akartam, írtam is nekik, erre válaszban írták, hogy adjam meg az ügyfélazonosítómat... :(((

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8774) Orlin


Orlin
addikt

Karácsonyi ajándék a Digitől

[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8775) ro_bert17 válasza ro_bert17 (#8710) üzenetére


ro_bert17
őstag

Nos. A hét elején voltam a Digi egyik ügyfélszolgálati irodájában, ahol érdeklődtem a műholdas telepítés lépéseiről, időtartamáról, stb.
Viszont. Bejelentettem azt a hibát is, ami otthon, a szülőknél van. Ami szerint bizonyos csatornák nem, vagy bizonytalanul jönnek. Valóban 5 napon belül kijött egy szaki, de 3800 Ft-ba fog kerülni számomra a hiányos szolgáltatás jobbítása. A szaki ugyanis fejet cserélt, meg vezetékeket (hogy miért, és hol még nem tudom, mert most vagyok úton hazafelé).
Nem fog földhöz vágni ez a pénz, de nem értem miért kérik el olyanért, amiért havonta amúgy is fizet valaki. Vagy szerintetek normális?

[ Szerkesztve ]

(#8776) Orlin válasza ro_bert17 (#8775) üzenetére


Orlin
addikt

Jó lett utána?

Érdekes :U Nálunk is volt anno,de csak igazított a tányéron.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8777) ro_bert17 válasza Orlin (#8776) üzenetére


ro_bert17
őstag

Jó lett (eddig legalább is úgy tűnik). Pontosabban az ominózus csatornák stabilan jönnek. Viszont a csatornák kiosztása, számozása kissé össze kócolódott. Lehet sorrendet módosítani, de a számukat megtartják. Tehát a 64-est ki lehet cserélni a 2-.essel, de így sorrendben az 1 után a 64-es csatorna jön.

(#8778) molvany válasza ro_bert17 (#8777) üzenetére


molvany
senior tag

A 21. - ik században ez sajnálatos és szomorú, hogy egy beltérin a szolgátató szabja meg a sorrendet.
Ha azt írom, P@fátlanság, akkor sem járok messze az igazsághoz. :(

WhatsApp :+491737182060

(#8779) Mate válasza molvany (#8778) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem nem feltétlen baj ez. Ha így tudja garantálni, hogy működik akkor csinálja. Pofátlanság az, hogy nem hagyja saját készülék használatát.

(#8780) ro_bert17 válasza molvany (#8778) üzenetére


ro_bert17
őstag

Akkor ez lehet az oka? Próbáljuk utolérni a szerelőt aki kint volt nálunk, de eddig nem sikerült. Az a fura, hogy eddig is ez a beltéri volt. Ezek szerint szoftveresen így letudják korlátozni? Mindenkinél ezt teszik, vagy csak annál, akiben nem "bíznak" meg?
Egyébként délelőtt megnéztem. Úgy lett, ahogy mondtátok. Az új fejjel együtt plusz kábel is lett (tehát kettő jön be). Őszintén szólva még mindig nem értem, hogy ezt, miért nekünk kell megfizetni. Vagy eddig is fizettünk érte, és még csak nem is használtuk?

(#8781) Orlin válasza ro_bert17 (#8780) üzenetére


Orlin
addikt

Gondolom fríssitette a szoftvert is...Utána már csak a kedvencekbe tudod rakni a csatornákat,de a számát így is viszi magával...

Új kábel is? :Y

Dual beltéritek van?Hány tv-én néztétek?Milyen fej volt és milyenre cserélte?

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8782) ro_bert17 válasza Orlin (#8781) üzenetére


ro_bert17
őstag

2 db. tv van, és 2 db. kártya. De ahogy itt is említettétek, nem jött be 2 zsinór, csak 1.
Ha jól érzékelem, akkor kevés volt az itthoni technika a nem "rég" érkezett csatonák nézéséhez, és most ezt a "fejlesztést" fizetjük ki.

Ez a kedvencekbe teszem a csatornákat, mire jó?

[ Szerkesztve ]

(#8783) Orlin válasza ro_bert17 (#8782) üzenetére


Orlin
addikt

Az érdekes.Nálunk twin fej van és onnan 2 jön a beltérihez innen pedig +1 koax megy a másik szobába.
Mondjuk nemtom,h a + kábel hogyan függ össze a csatornák számával...
A lényeg,h már megy :R

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8784) ro_bert17 válasza Orlin (#8783) üzenetére


ro_bert17
őstag

Most már itt is így van. De ugye eddig nem így volt.
Ez zavart mindig a digi-ben (bár az összes szolgáltatóban). Addig, amíg nem leszel fogyasztó náluk, bármire képesek. De amikor már ott vagy, akkor tojnak a vásárlóra.

(#8785) Formaster


Formaster
addikt

Nekem van 1 véleményem az egész digiröl.

(#8786) AtHoS válasza Orlin (#8767) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hyundai HSS-7160NA dual beltéri van?

Nálam ezt a típust üzemelték be és a másodlagos tuner koax kimenetének minősége kritikán aluli.
Nemrég szereltem át RCA kimenetre és mondhatom sokkal jobb a kép azóta a FullHD LCD TV-n.

read-only mode on the forum

(#8787) tibibi


tibibi
őstag

Mostanában egyre többször kifagy a kép van ,hogy el sem indul csak ha csatornát váltok másnál is van ilyen hiba vagy csak nálam?

(#8788) hetfield1 válasza tibibi (#8787) üzenetére


hetfield1
tag

Nálam van hasonló, de holnap lapátra is kerül a digi.

(#8789) molvany válasza tibibi (#8787) üzenetére


molvany
senior tag

Ez a " Funkció " már évek óta jelen van szerény kis otthonunkban a Digi jóvoltából :C

WhatsApp :+491737182060

(#8790) Orlin válasza AtHoS (#8786) üzenetére


Orlin
addikt

Igen.

Nálam scart-on is van,de a másik szobába koax-on megy. :DDD

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8791) Orlin


Orlin
addikt

:C :C :C

Jó is lenne :O

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8792) NagyDave válasza Orlin (#8791) üzenetére


NagyDave
tag

Bizony! De ha lehet telhetetlenkedni, akkor kéne még az ID meg a Life Network, hogy senki se szólhasson egy szót se :DD

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8793) NagyDave


NagyDave
tag

Ez meg csak azért érdekes, mert a TV2 és a Digi puszipajtások lettek egy ideje... :))

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8794) Orlin válasza NagyDave (#8793) üzenetére


Orlin
addikt

Akkor a Digi sértődöttségét ismerve a TV2 lapátra kerül ;]

Amúgy vhol olvastam a UPC meg kizárólagos jogot szerzet a Discovery-k terjesztésére :Y

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8795) NagyDave válasza Orlin (#8794) üzenetére


NagyDave
tag

Hát, nem is tudom...Nagyon reklámozgatják egymást. Vagy akkor visszakerülnek a Discok :) Amúgy ez a két lehetőség van, amit te írtál, meg amit én kb. :DDD Mondjuk a TV2 kivétele elég fura lenne, max a "barátságuknak" lesz vége :D

Az meg szerintem nem igaz, mert akkor nem lennének fent máshol sem a Disco csatornák. Amúgy kábelen talán lehetséges, de műholdon nem hiszem, egyébként sem tudnám ezt feldolgozni, szerintem ez csak kacsa :)) Mindenesetre elég fura lépés lenne, de nagyon összehaverkodott a UPC és a Discovery is, de csak kábelen, igaz a UPC Direct teljesen külön áll, meg hozzánk nem is lehet csak lavórt beszerelni, szóval én nem parázok egyelőre :)

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8796) Orlin válasza NagyDave (#8795) üzenetére


Orlin
addikt

hehe azon a bizonyos netboard digi forumon volt aki benyalta,h igazi :Y :DD :DD :DD :DD

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8797) NagyDave válasza Orlin (#8796) üzenetére


NagyDave
tag

Jaja, pont írni akartam, hogy mekkora "felháborodást" keltettél, hogy félrevezetted szegény Digiseket :DD Mi is azok vagyunk, egy másodpercig el is hittem, hogy valódi :DDD De magamhoz tértem :)) Mindenesetre jó is lenne így :)

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8798) Orlin válasza NagyDave (#8797) üzenetére


Orlin
addikt

És kárt okoztam :C
Amúgy azon az oldalon olyanok vannak akik otthonosabban mozognak a témába.Mégis volt aki benyalta :R
Már ezért megérte linkelni.Elképzelem ahogy szerencsétlen kereste a Digi oldalán a csatorna listát ;] :DDD

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8799) NagyDave válasza Orlin (#8798) üzenetére


NagyDave
tag

Jaja, ez nagyon kemény volt! Megérte :DDD

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8800) NagyDave


NagyDave
tag

Na, egy újabb érdekesség :U

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.