Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8801) Orlin válasza NagyDave (#8800) üzenetére


Orlin
addikt

Wow.

Azért érdekes annak tükrében,hogy sokan most kezdtél temetni a Discovery csatikat...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8802) NagyDave válasza Orlin (#8801) üzenetére


NagyDave
tag

Jaja, érdekes. Meg hát most ez a TV2-s Discovery-s dolog meg ez...ugye tegnap beszéltük, hogy a Digi meg a TV2 jóba vannak, így nem tudom hogyan fog ez folytatódni, de remélem számunkra inkább pozitívan :)

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8803) Prien


Prien
addikt

Sziasztok!
Egy ideje nem jutok dűlőre, hiába csinálok automatikus keresést, nem jön pl.a Super Tv2, a Karma, Poker, stb. Szóval jó pár csatorna, pedig a Digi+ csomagban vagyok.
Mielőtt felhívom az ügyfélszolgálatot, van valami ötlete valakinek? A beltérim Hyundai típusú, műhold Intelsat1002.

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#8804) Orlin válasza Prien (#8803) üzenetére


Orlin
addikt

Gyári beállításokat kellene csinálni majd egy újabb keresést!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8805) Prien válasza Orlin (#8804) üzenetére


Prien
addikt

Köszi a tippet, de akkor nem fogja lefrissíteni a szoftvert is? Mert azt nagyon nem szeretném. Most még rendezhetem a csatornákat és a sorszámuk is változik, de a frissítés után már ez nem lehetséges, ha jól tudom.

A kevés is több a semminél.

(#8806) Argos válasza Prien (#8805) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Így van, az új szoft-al bukod a testreszabhatóságot, viszont az új csatikat is.
Abban viszont nem vagyok biztos, hogy a gyári beállítások után frissül-e autómatikusan. Próba szamóca. Vagy hagyod a csudába és lemondasz az új csatornákról.

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#8807) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Az aktuális szoftver elvileg nem hogy a csatorna számozáson nem módosít, de beltéri áramtalanítás (kikapcsolás) után a sorrend is vissza áll "gyárira". Állítólag a digi tervez kiadni egy újabb szoftvert, ahol a csatornák sorrendjének módosításakor a számozás is követi azt.

(#8808) Orlin válasza ro_bert17 (#8807) üzenetére


Orlin
addikt

LOL 2012 Digi... :C

Amúgy én sem vagyok benne biztos,h frissíti magát.Bár volt aki azt írta neki automatikusan frissül nem is jelezte.
Kábelen jönnek a HD csatik,műholdasok le vannak ...va megint. :W

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8809) Prien válasza Argos (#8806) üzenetére


Prien
addikt

Na, most pont van időm foglalkozni vele. Az van, hogy 1 fejes tányérom van 2 beltérivel. Mind a két beltérim Hyundai. Az elsődleges a hálóban van,mert ott jön le a kábel, onnét megy át a nappaliba a másodlagos beltérihez.
Az eslődlegesen meg is van minden csatorna (Digi+ csomag) 76 csatornát talál, de benne van minden, ami kell. A szoftver is ezen 2012-es.
A gond a nappaliban lévő beltérivel van, 2006-os szoftver van rajta és frissítésnél kiírja,hogy nincs letöltési szolgáltatás. Gyári visszaállításnál 93 csatornát talált és ugyanúgy nincs pl.Super Tv2, Poker, Karma, stb.
Áramtalanítás, újraindítás, kártya ki-be megvolt. Ügyfélszolgálat is csak frissítést javasolt.
Mikor lesz letöltési szolgáltatás? Vagy most ez hogy van? :F

A kevés is több a semminél.

(#8810) Argos válasza Prien (#8809) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Elsőre próbáld meg megcserélni a két beltérit, közvetlen a bejövő kábelre rakva a nappaliban lévőt és ott lefrissíteni.

...elmúlik...

(#8811) Prien válasza Argos (#8810) üzenetére


Prien
addikt

Megpróbáltam, köszi a tippet, de itt is azt írta ki,hogy nincs elérhető frissítési szolgáltatás. Mindenesetre így hagytam, hátha majd jön rá frissítés. Kereséskor viszont vagy 157 csatornát talált, ezt még betudom a 2006-os szoftvernek és már csak a Karma meg a Poker tv hiányzik,ha jól láttam. :D
A nappaliba meg átvittem az új szoftveres beltérit. :)

A kevés is több a semminél.

(#8812) Argos válasza Prien (#8811) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nincs mit.
Btw, szerintem ha csak ez a két csatorna hibádzik ( a Karma azt se tudom mi, a Pokertv-t meg egyszer bírtam kb. 2 percig..), én nem görcsölnék vele.

...elmúlik...

(#8813) Orlin


Orlin
addikt

HBO csatornák a DIGI műholdas kínálatában is

[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8814) AtHoS válasza Prien (#8809) üzenetére


AtHoS
nagyúr

2 beltéri 1 fej kialakításnál a vertikális csatornákkal gondok lehetnek, ha mindkét beltéri be van kapcsolva (áram alatt van). Kellene egy iker fej, amiről mindkét beltérihez külön kábel megy.

read-only mode on the forum

(#8815) ro_bert17 válasza AtHoS (#8814) üzenetére


ro_bert17
őstag

Így van. Nem vagyok szakétője a témának, de a hasonló probléma megoldása nálunk is a fej upgrade-vel jött össze.

(#8816) Prien válasza AtHoS (#8814) üzenetére


Prien
addikt

Végülis működik, csak pl. ha Super TV2-t akarok nézni, akkor mind a két beltérit arra kell kapcsolni. Sajnos a két külön kábel lehúzása nem járható út, mert már nem fér el a falban. :(
Úgyhogy marad ez a megoldás.
De a frissítési szolgáltatás csak bizonyos időközönként működik? Mert a második beltérit helycserével sem tudtam felfrissíteni...

A kevés is több a semminél.

(#8817) Orlin


Orlin
addikt

A Digi UPC közösködésnek kíváncsi leszek mi lesz az eredménye ;]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8818) NagyDave válasza Orlin (#8817) üzenetére


NagyDave
tag

Milyen közösködésnek? :Y Lemaradtam :U :DDD

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8819) Orlin válasza NagyDave (#8818) üzenetére


Orlin
addikt

[link]

"Magyar tematikus programok ATV, Dune World és Echo TV valószínűleg hamarosan vásárlóink ​​számára elérhető Digi TV kapacitások UPC Direct. Luxembourg Media Group UPC DTH simulcryptu bővíteni és csatolt feltételes hozzáférésű rendszerek Nagra Media Access.

A fenti három program, két CA rendszer Nagra Media Access CAID 1802 és 1880. Mindkét szereplő Digi TV.

Technikai paraméterek:

* Thor 6 ( 0.8 ° W ), freq 11,766 GHz, pol V, SR 28000, FEC 7/8, DVB-S/QPSK

Ezen kívül a műszaki változtatás ellentétes az ügyfelek UPC Direct Magyarország, UPC Direct Freese lenne a Cseh Köztársaság és a Szlovák Köztársaság és a Focus Sat romániai HBO Comedy programja elérhető kapacitás RCS / RDS , az üzemeltető egy nemzetközi műholdas pay-TV Digi TV (freq 11,900 GHz, oszlop H, SR 28000, FEC 5/6, DVB-S/QPSK).

Az együttműködés a két DTH üzemeltetők UPC és az RCS / RDS megosztó program segít csökkenteni terjesztési költségeinek fedezésére szolgál terjedésének az azonos programok. Másrészt, mindkét cég több kapacitás további bővítése programozás."

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8820) NagyDave válasza Orlin (#8819) üzenetére


NagyDave
tag

Hmm, ez érdekes :U Most már engem is érdekel mi fog kisülni ebből :DD

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8821) Mate válasza Orlin (#8817) üzenetére


Mate
nagyúr

Pontosítsunk Digi-UPC direct :)

(#8822) molvany válasza Mate (#8821) üzenetére


molvany
senior tag

Kutya - Macska ? :C

WhatsApp :+491737182060

(#8823) Orlin


Orlin
addikt

Itt a teljes hír:

UPC DIRECT - DIGI TV: KÖZÖS FORRÁSBÓL AZ HBO COMEDY

December 21-től a Digi TV feladásában érkezik az HBO Comedy a UPC Direct előfizetői számára is.

[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8824) NagyDave


NagyDave
tag

Eurosport nélkül maradnak a Hello HD és a Hello Digital előfizetők

Csak így még utólag a Discoveryk kapcsán...

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8825) NagyDave


NagyDave
tag

Boldog Karácsonyt Nektek Digisek és Családotoknak is ! :)

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8826) Sérnyovác


Sérnyovác
tag

Üdv!
Lenne két kérdésem.
Kértem kaptam új beltéri egységet egy második TV-hez, új dual fejjel, új kábel. Sajnos Hyundai 1165-ös típust hoztak, rendkívül buta kalap készülék, a másik régi készülékem Humax Digi+ III. Ha jól tudom minden kártya hozzá van rendelve az adott beltéri egységhez, van rá mód szerintetek, hogy beltérit cseréljek? Akár használtban vennék egy jobbat. Ez a Hyundai igen lassú.
Más:
Kb 1-2 hete a Humax Digi+ III képe a MTV1 és Minimax-on kockásodik, gyári visszaállítás frissítés új keresés áramtalanítás után is. Helyi képviselet kicserélte a tápegységet semmi változás, az új fejjel új kábellel is kockásodik, leadni nem akartam a beltérit mert megint csak a hyundai 1165-ös készülék jött volna.
Kicsit hosszú lett bocsi és köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#8827) Orlin válasza Sérnyovác (#8826) üzenetére


Orlin
addikt

Akkor lehet Minimax-nál a forrásnál van a baj...

Szerintem csak ha elromlik akkor cserélnek.Vagy ha esetleg van egy jó ismerősöd a Diginél akkor ;]
Amúgy vhol olvastam,h hónapokat várnak emberek a bekötésre sokszor beltéri hiány miatt :Y
Remélem 2013-ban a Digi is elkezd valami fejlesztést ezen a téren...

(#8824) NagyDave

Neked is és mindenkinek!Csatornákban bővelkedő 2013-at :P

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8828) Argos válasza NagyDave (#8825) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Békés Boldog Ünnepet Neked is és minden fórumlakónak, pereputtyostól! :)

(Most pedig fél szemet TV-re szegezz, mindjárt jön a jól megérdemelt Reszkessetek betörők c. filmeposz fináléja! :C )

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#8829) czeczon83


czeczon83
csendes tag

Sziasztok olyan gondom lene hogy en skociaban elek es es a digitevem mindig elmegy ha esik az eso vagy nagy felho jon a jelem 75 98 szazalekos de mostanaban alig tudok tevet nezni 80 tanyerm van sky fejel a kerdesem az lenne hogy ha fejet cserelnek az segitene ezen a gondon es ha igen tudnatok egy jo fejet ajalani vagy inakb vegyek egy 120 tanyert

(#8830) tibibi válasza czeczon83 (#8829) üzenetére


tibibi
őstag

nagyobb tányér nem árthat,de vihar ellen szerintem az se sokat ér.

(#8831) molvany válasza czeczon83 (#8829) üzenetére


molvany
senior tag

A szatelit " betegsége " az idöjárás függöség.
Németországban 50 cm - es lavórral nézem és rendben van ( kivévve erös esözés vagy igazi fekete borulás )

WhatsApp :+491737182060

(#8832) Orlin


Orlin
addikt

Meg szolgáltató függő is azért.
UPC simán megy még mikor a Digi megfekszik pedig nagyobb "tányérja" van.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8833) NagyDave válasza Orlin (#8832) üzenetére


NagyDave
tag

Nálunk ez nem így volt, meg papáméknál is beadja néha az unalmast a UPC, ha jön az eső, de még UPC-nél is azt mondták, hogy a műhold miatt. Akkor is az Astra volt náluk a legjobb :) Nálunk meg még csak nagy viharban ment el talán 1-2-szer a Digi, máskor nem szerencsére :)

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8834) gejzinho


gejzinho
csendes tag

Sziasztok "sorstársak" :)
Nemrég beruháztam életem első full hd-s lapos tévéjére (samu ue40es6540), tudtam és vártam hogy egy ilyen "vas" alá borzalmasan vékony lesz a tányéros digi minősége. Pár csatornánál(sport csatornák, m1, spektrum, néha tv2) még szo szo, egy gyenge elégséges szintet eléri az a képminőség ami egy 72 centis crt tévén még gond nélkül elment, viszont többségében már gyalázatos a képminőség ilyen, ami meglepő, hogy például az rtl klub képminősége is siralmas, most például kézilabdát néznék rajta, de a kép olyan mintha egy közepes netes streamet nagyítanék 102 centis képernyőre. :(( Arról nem is beszélve hogy az rtl klub és a viasat 3 esetében is, a képméretarányozással is erős gondok vannak...

Na mindegy, pár héten belül búcsút mondok a Diginek.

(#8835) 1egaly válasza gejzinho (#8834) üzenetére


1egaly
aktív tag

Konkrétan a M.o.-Rom. meccs az rtlen,nálam is q.va sz@r,tehát ne ez vezéreljen...
Ja én tarros vagyok....

[ Szerkesztve ]

(#8836) gejzinho válasza 1egaly (#8835) üzenetére


gejzinho
csendes tag

köszi, akkor nem egyedi probléma ez
Általánosságban, még az vadonatúj és saját gyártású műsorainál is nagyon gyenge az rtl klub képminősége a tányéros digin. Életlen, színtelen. Nem várnék sokat, ha a jelenlegi Sport tv, Digisport, M1 vagy Spektrum Digis képminőségét hozná a csatornáik legalább 75-80% esetleg meggondolnám a váltást. De nem. Ráadásul ahogy korábban is írtam, 1-2 adó(köztük olyan népszerűbbek is mint az említett rötöel vagy viaszat) 16-9-es képméretezésével is gond van.
Nincsenek illúzióim, a többi szolgáltató is hasonló rabló banda, de inkább fizetek havi 1-2 ezerrel többet ha azért magasabb minőséget kapok.
A Digi tányér "fapadosnak", hagyományos tévé alá jó volt, de eljött az idő a váltásra.

(#8837) Watt25 válasza gejzinho (#8836) üzenetére


Watt25
veterán

Érdemes átfutnod ezt.
És ez az oka annak, hogy mindegy, hogy saját gyártású-e a műsor, vagy sem...

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#8838) gzoli0415


gzoli0415
csendes tag

Hello!
Azért írok ide mert a mostani szolgáltatónknál a tarr kft-nél január 1-től kiveszik a csatorna kiosztásból a digisportokat. Ami miatt valószínűleg szolgáltatót váltunk és talán a legjobb választás a digi tv lenne.De mivel Szekszárdiak vagyunk ezért a kábeles lehetőség nincs csak műholdas.Ahogy néztem itt diginél sokkal jobbak az árak mert kb azok a csatornák a tarr-nál 10-ezer ft körül vannak itt ki lehet hozni kb 5-ezerből.Tehát az érdekelne hogy a műholdas tv milyen a kép minősége pl a kábelhez képest.Ja és régebben hallottam olyat hogy kisebb esők és szél miatt akadozott az adás ez igaz lehet?Vagy ilyen nem lehet?
Előre is köszi a választ.

(#8839) NagyDave válasza gzoli0415 (#8838) üzenetére


NagyDave
tag

Üdv! A digitális kábelhez a képe sokkal gyengébb nagy tévé esetén, ha viszont hagyományos CRT-n nézed, akkor [nekem] elég jó a minősége. Viharban meg esőben, szélben más is mondja, hogy el szokott menni, nálunk ilyen nem nagyon fordult még elő, de sokáknál ez mégis jellemző [talán az antenna beállítástól is függ, nem tudom...]. Olyan viszont van, hogy vagy 10 másodpercre elmegy a hang, de visszajön aztán vagy elkapcsolsz és rögtön vissza, akkor hang is visszajön. UPC-nél ugyanígy szokott a kép ilyen "reszketőssé" válni meg akadozni, de ugyanígy megoldható. Amúgy ha nagy tv-n néznéd, az elég rossz minőségű, de azért lehet vele variálni, hogy jobb legyen, de azon ne várj csodát. Hozzáteszem, én másik szolgáltatónál használok HD-s beltérit, attól se vagyok elájulva HD tévén, de az mégis csak jobb :) Egyébként, ha azt is "sima" scart-os beltérin nézném, akkor hasonlóan rossz minőséget kapnék a HD-s beltéri minőségéhez képest :)

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8840) Sérnyovác válasza gzoli0415 (#8838) üzenetére


Sérnyovác
tag

Egyetértek CRT-n elég jó a minőség nagyképernyős led tv-n már közelről kockásodik, de ár érték arány jó, nálunk sem jellemző az adás kimaradás eső esetén, igen nagy viharban nincs jel, Mohácson lakunk.

Valaki tudna rá választ adni a TV oldalán van kártya bemenet, abba bele lehet rakni a digi kártyát és működhet vele beltéri nélkül? Kártya foglalatot kell hozzá venni fölöslegesen nem szeretnék.

[ Szerkesztve ]

(#8841) molvany válasza Sérnyovác (#8840) üzenetére


molvany
senior tag

Digi kártya csakis ( és kivétel nélkül ) a Digi beltérikkel ( beltérivel ) müködik.
Ott is a Kártya -> beltéri vonalon.
Tehát adott kártya csak a hozzá rendelt beltérivel.

WhatsApp :+491737182060

(#8842) Orlin


Orlin
addikt

Reflektor helyett lesz valami?

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8843) Prien válasza gzoli0415 (#8838) üzenetére


Prien
addikt

Én 106cm HD Ready felbontású LG plazmán nézem a tányéros digit, nálam tű éles a kép, jel szint 70-80%.

A kevés is több a semminél.

(#8844) gejzinho válasza Prien (#8843) üzenetére


gejzinho
csendes tag

Gratula, akkor Te nagyon ritka kivétel vagy. Az tény hogy Digi alapból gyengébb felbontásban ad mint nagy riválisai.Nyilván nem egy blu ray film képminősége az etalon, mart ha azon tűéles a kép, ahhoz képest a Digi tányéroson a sugárzott adóik 80-90%-a egy fos, életlen, színtelen egy Full HD-s tévén.
Jómagam majd 3 évig hagyományos crt tévén (72 centis Samsung) vagyok, voltam Digi tányéros előfizető, és csak megerősíteni tudom, akinek még régi típusú tévéje van bátran választhatja a Digi tányérost, azon ezek a képminőségi "defektusok" szabad szemmel szinte észrevehetetlenek, élvezhető a kép.
Viszont karácsony előtt vettem egy 102-centis Samsung Full HD-s led tv-t, na azon már nem az a helyzet, persze ideje és csatornája is válogatja, de a nagy felbontás néha egészen botrányos mértékben kihozza a sugárzott kép gyengeségeit.

(#8845) Mate válasza gzoli0415 (#8838) üzenetére


Mate
nagyúr

Tarr Kft-t nem ismerem, így csak három szolgáltatóról tudok véleményt mondani.

Itthon UPC digital van, tűéles kép, nem beszélve a hd csatornákról.
Digi műhold minősége lcd tv-n elmegy kategória, bár néhány netes stream jobb minőségű.
Itteni kisebb szolgáltatónál a digisport szép, bár messze van a kábeles digi szintjétől.
Itt szélben, esőben nem szokott elmenni a kép, múltkor ment el teljesen, mikor ónos esőnél vastagon állt a tányéron a jég. Bár itt egy sarokban van a tányér, így eléggé védett.

Ha teheted és elérhető ott más szolgáltató, ahol van digisport kábelen inkább azt válaszd. Ha nincs alternatíva, marad a digi műhold, esetleg lemondasz a digisportról és marad a tarr.

Amúgy én a helyedben várnék még egy kicsit, hol milyen változások lesznek. Még a végén upc-hez is bekerül a digisport, vagy megszűnik. Az árak is változni fognak szerintem jó pár szolgáltatónál, így változások várhatóak mindenütt.

(#8846) Sérnyovác válasza Mate (#8845) üzenetére


Sérnyovác
tag

Ja én is gondolkodom a cserén digi műhold van, lett új LG LED tv 42" nem szép a kép. Nézegetem a t-home IPTV-t árban elég jó nettel együtt, csak nem tudom milyen lehet a minősége Váltani csak jobbra szeretnék. Valaki látott már digi műhold után t-home IPTV-t?

(#8847) Mate válasza Sérnyovác (#8846) üzenetére


Mate
nagyúr

amit én láttam t-s iptv-t nagyon szép képe volt. Nem lehet összehasonlítani a kettőt, akkora a különbség.

(#8848) Argos válasza Sérnyovác (#8846) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ha, minden a tervek szerint megy, akkor erről nemsokára tudok majd referálni.

...elmúlik...

(#8849) Kiskutya válasza Sérnyovác (#8846) üzenetére


Kiskutya
veterán

Sokkal szebb az iptv legalább is én így tapasztalom de vannak különbségek itt is a csatornák képminősége között! (samsung 40" led tv)

hmm...

(#8850) Sérnyovác válasza Kiskutya (#8849) üzenetére


Sérnyovác
tag

Most olvasgatok a digi honlapján azt írja:
"Kábeltelevíziós szolgáltatásunkat igénybevevő ügyfeleink* számára 2009. október 15-től lehetőséget biztosítunk az eddig megszokott analóg adások mellett, a digitális adások vételére is.
A Digitális és HD adások vétele az erre alkalmas SD és HD típusú berendezésekkel történik. A berendezések bérlésére** és megvásárlására egyaránt lehetőség van. "
Most a digi az digitális vagy analóg adást nyújt műholdon?

Argos83 kérlek majd írd meg a változást.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.