Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7301) maláj válasza gergo0007 (#7300) üzenetére


maláj
őstag

gondolom azért mert 2 beltérivel is el tudnak látni 4 tv-ét :)

(#7302) gergo0007 válasza maláj (#7301) üzenetére


gergo0007
tag

A honlapon ez van:

2 db TV-re
(2 db egykártyás készülék vagy 1 db kétkártyás Hyundai 2C típusú beltéri)

3-4 tévés megoldás hivatalosan jelenleg nincs.

emiatt érdeklődök, hogy valóban nem lehet-e ezt megoldani, vagy később kapható lesz újra 3-4 kártyával/beltérivel?

(#7303) maláj válasza gergo0007 (#7302) üzenetére


maláj
őstag

szüleimnél a 4 tv-re van 2 beltéri + 2 olyan kis "izé" ;]

szerk: nálam pedig valószínűleg az lesz a gubanc, hogy belefagyott a fejet tartó fémbe a jég és elmozdította a pozíciójából (legalábbis a szerelő srác valami ilyesmit mondott kora reggel ;])

[ Szerkesztve ]

(#7304) Rick4 válasza maláj (#7303) üzenetére


Rick4
félisten

Keresd vissza, tettem is fel képet, nekem volt hogy 6 centis jég volt mindenen, és nem mozgatott semmit, hibátlanul működött úgy is minden.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7305) maláj válasza Rick4 (#7304) üzenetére


maláj
őstag

gondolom erre gondoltál ;]
holnap kiderül minden :U

(#7306) Rick4 válasza maláj (#7305) üzenetére


Rick4
félisten

Ja, erre..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7307) maláj válasza Rick4 (#7306) üzenetére


maláj
őstag

Jelentem az volt a baj, hogy a fejet tartó fém csőbe belefolyt víz megfagyott és a súlyától fogva lehúzta amitől is már nem tudta a beltéri feldolgozni a jelet (mivel 30% alatt volt a jelszint) :U

Megfúrta a srác a csövet és mostmár ilyen problémám nem nagyon lesz ;]

(#7308) Rick4 válasza maláj (#7307) üzenetére


Rick4
félisten

Na, ennek szívből örülök.. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7309) HofiZoli


HofiZoli
senior tag

Sziasztok!

Online megrendeltem a digi honlapon a műholdas tv szolgáltatást. Tudja-e valaki, kb mennyi idő míg jönnek felszerelni?. Budapestről van szó. :)
Csak hogy tudjam mikor mondjam le a upc kábelt :D :D

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#7310) Rick4 válasza HofiZoli (#7309) üzenetére


Rick4
félisten

Előtte egy kérdés: Mi alapján döntöttél egy UPC kábel helyett a digi TV tányéros- műholdas- tévés szolgáltatása mellett?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7311) HofiZoli válasza Rick4 (#7310) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Analóg upc-m van, egyre jobban fogyatkozó csatornaszámmal, ráadásul náluk van FP120 netem, amihez szinte semmilyen kedvezmény nem jár csak a kisebb (lassabb) netcsomagokhoz.
Sok sportcsatorna+hbo alapkikötés nálunk, így befutott a digi műholdas tv-je.
..Meg mert így döntöttem :D :D

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#7312) Rick4 válasza HofiZoli (#7311) üzenetére


Rick4
félisten

Ok, de akkor a UPC net marad, ugye?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7313) HofiZoli válasza Rick4 (#7312) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Persze, azzal semmi gondom.
Kb mennyi idő a szerelő érkezése?

[ Szerkesztve ]

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#7314) Rick4 válasza HofiZoli (#7313) üzenetére


Rick4
félisten

Erre hadd ne mondjak pontos adatot. Van akinek 3 hét volt, van aki 3 hónap után megköszönte, és másra fizetett elő. Egyébként miért döntöttél emellett?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7315) NagyDave


NagyDave
tag

Sziasztok! Olvastam itt, hogy egy-két csatorna elmegy a digin [is]. Viszont nekünk upc direct van, és tegnap csíkos volt a kép, máskor jobb, de néha rosszabb, vagy kicsit azért mákos. Régebben ilyen nem volt, viszont a műholdváltás óta... De nem csak nálunk vannak ilyen minőségbeli problémák. Valamint gyakran elmegy az rtl és a tv6. Csak egy fekete képet ad be...Tudom, hogy ez digis fórum, csak gondoltam megosztom és akkor a digi se lehet olyan szörnyű egyesek elmondása ellenére. Én ahol eddig láttam digit, jó minőségűnek tűnt, néha jobb, mint a mi jelenlegi előfizetésünk a upc-nél. Arról nem is beszélve, hogy két filmbox csatornával szerencsétlenkednek[felrakják,leveszik], nem írják ki, hogy mi megy ezeken, sőt a kis discovery-ken dánul vagy valami északi nyelven van kiírva a műsor...Ezen kívül még 2 zenecsatornán is elsötétült nálam a kép, de a másik beltérin megy azokon is az adás.... Igaz ezek szabadon fogható zenecsatornák, mégis benne van a csatornakiosztásban és másnál meg be is jön. Még ezen kívül egy szabadon fogható román zenecsatorna se jön be nálam, de a másik szobában és máshol igen. Ez már tényleg teljesen szabadon fogható, de mégis bosszantó a dolog. Lehet az is, hogy a beltérimmel van gond, de másnál is jelentkeznek hasonló problémák.
Még most is azon jár az agyam, hogy érdemes lenne-e digire váltani. Igaz, egy pár csatornával kevesebb lenne a jelenlegihez képest, de szerintem a fontosak benne vannak. Itt már a minőség a kérdés...ja és ugye a digisport is a digi mellett szól, mert szerintem nem fog felkerülni a két másik szolgáltatóhoz ez a csatorna.

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#7316) HofiZoli válasza Rick4 (#7314) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Olvasol is, vagy csak nézegeted a képernyőt? :D :D :D

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#7317) Rick4 válasza NagyDave (#7315) üzenetére


Rick4
félisten

Így a hozzászólásodat olvasva pont jó lennél digi előfizetőnek. Még ma rendeld meg...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7318) NagyDave válasza Rick4 (#7317) üzenetére


NagyDave
tag

Köszi...de kifejtenéd, hogy miért kell ezt így gúnyosan? vagy csak nekem tűnt annak...én csak véleményt szerettem volna kérni, meg elmondtam, hogy mik a problémáim.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#7319) Rick4 válasza NagyDave (#7318) üzenetére


Rick4
félisten

Fejtsd már ki légyszi bővebben, hol volt bármiféle gúny?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7320) NagyDave válasza Rick4 (#7319) üzenetére


NagyDave
tag

Bocsánat, csak azt hittem abból, hogy írtad, még ma rendeljem meg. Elnézést. De akkor kérnék tanácsot, mert látom, hogy te értesz igazán ezekhez a műholdas dolgokhoz =)
Szóval, szerinted megérné digire váltani, vagy maradjon a upc? Szerintem mindkét szolgáltató mellett szólnak érvek és ellenérvek, főleg mióta a upc-nél műholdváltás volt.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#7321) HofiZoli válasza NagyDave (#7320) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Összehasonlítottam a upc, t-home, digi szolgáltatók "tányéros tv" ajánlatait. Ár-érték arányban nálam a digi jött ki legjobban a digi+, hbo max pak csomaggal. Szüleimnek vidéken ugyanez van, több alkalommal is volt lehetőségem hétvégéken keresztül "tesztelni". Nem találtam kivetni valót a szolgáltatásban.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#7322) Rick4 válasza NagyDave (#7320) üzenetére


Rick4
félisten

Először is, ha normálisabb- nagyobb tévén nészed, szembetűnő lesz a kép és a hangminőségbeli különbség, természetesen nem a digi jön ki jól belőle. Ha egyszer lesz lehetőséged ugyanott 2 percen belül megnézni mindkettőt, sose fogsz a digire előfizetni. Ezt mondom kb 2 éve, és a minőségi eltérés a mai napig ugyanúgy megvan... Forintálisan kb 200Ft lehet ugyanannál a csomagnál, ami szerintem nem mérvadó. Ráadásul a UPC a jelenlegi holdon kb 70%-kal erősebben sugároz, mint a digi, és kb 20%-kal erősebben, mint a régi holdon. Ha bármiféle problémát is tapasztalsz (képelmenés, hangyásodás pláne) annak tuti valami olyan oka van ami nálad keresendő, ugyanis rajtad kívül ezek másnál nem jelentkeznek. Nem csak ritkábban, egyáltalán nincsen gond a szolgáltatással. Van rendes epg, a HBO-nál HD csatik, és lényegesen szélesebb már a kínálat. Valóban a kis discovery-ket skandináv szolgáltatótól kapják, ezért nem jó azon a két csatornán az epg, de kb itt véget is ért mindaz, ami hátrányként elmondható..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7323) NagyDave válasza HofiZoli (#7321) üzenetére


NagyDave
tag

Köszönöm, hogy reagáltál te is! =) Egyesektől én is csak azt hallom, hogy semmi gond vele, másoknál pedig bajosabb. Lehet a szerelés miatt is, én nem tudom.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#7324) NagyDave válasza Rick4 (#7322) üzenetére


NagyDave
tag

Köszi a választ =]
Én kb. 81 cm-es tévén is láttam digit és nem volt olyan gáz, de gondolom, hogy azért a upc ilyenen lényegesen jobb. Majd amúgy a problémákkal felkeressük a upc-t, feltéve, ha felveszik a telefont, mert mód elérni őket. Nekem a kis discovery-ken és a travel channel-on is az zavar leginkább, hogy mikor egyikre odakapcsolok,akkor először magyarul látom a műsor címét és a tartalmat, de gyorsban át is vált egyik esetben valami dán nyelvre, a travel pedig angolra. A Dunákon meg nincs mindig kiírva, hogy mi megy, nem mintha annyira nézném azokat. Ezen kívül még a Spektrumról is eltűnt egy ideje, de nemrég újra olvashatom, hogy ott éppen mi megy. Én lehet, hogy inkább digire fizetnék elő, ha én vezetném a háztartást, de mivel még nem rendelkezek keresettel, így nem én döntök feltétlenül. Igaz, a Comedy Central hiányozna talán a legjobban meg az MTV-k. Igaz, nem sokat tévézek, a digi mellett meg a digisport szól, de ha fent lenne a upc-n, akkor nem nagyon háborognék. Tény, még most sem sikerült dönteni, egyelőre még marad a jelenlegi. Vagy még a digitől 1200Ft-os csomag,amiben a digisport benne van. Szerintem ennyiért az megérné még a upc mellé. Viszont most a upc-t elérni nem sikerült még egy ideje, és többet is fizetünk, mint amennyit kéne...

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#7325) Zotya1234 válasza Rick4 (#7322) üzenetére


Zotya1234
csendes tag

Forintálisan kb 200Ft lehet ugyanannál a csomagnál, ami szerintem nem mérvadó.
Miről beszélsz?
DIRECT+ 3500 FT
DIRECT DVR 1000 FT
DIRECT HD 1500 FT
+ MÉG KÉT TV-RE MINIMUM 1000 FT
HA JÓL SZÁMOLOK 7000 FT
A minőség jobb mint a diginél, de amennyivel többe kerül.
Ja és még digisport sincs.
A hd csatornaválaszték egy nagy szar.
Te tuti hogy nem szereted a focit, mert ellentétben veled, ebben az országban
nagyon sokan szeretik azt amit a digisport közvetít.
Hidd el nagyon sokan csak a digisport miatt, fizetnek elő a digire, köztük én is.

(#7326) Rick4 válasza Zotya1234 (#7325) üzenetére


Rick4
félisten

Én szeretem a focit, majdnem minden jobb PL meccset megnézek, csak nem olyan minőségben ahogy a digisport adja. Ezért nézem máshol HD-ban. A diginél van drv-es beltéri? Nincsen. Akkor minek soroltad fel? A diginél van HD csati? Nincsen. Akkor minek soroltad fel?
Vagy nem vagy képben a csatornakínálattal, vagy szándékosan ferdítesz.
Van egy csatornakínálat digi+ néven, ebben havi 3 ezresért van 56 csatorna ami mondjuk megfelel a direct mediumnak, ahol 53 csati van, de az a upc-nél 2500Ft. Gondolom senkit se vág földhöz havi 500-1000-2000Ft, tehát akinek kell 50 helyett 70 csatorna az előfizet rá, akinek kell visszatekerős- felvevős beltéri az kér, akinek kell HD csatorna, az előfizet rá. Persze csak a upc-nél, mert a diginél nem lehet ilyeneket választani... Aki meg a digit akarja nézni mindezek nélkül az azt nézi. Kb ennyi is amit érdemes a dologról beszélni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7327) Zotya1234 válasza Rick4 (#7326) üzenetére


Zotya1234
csendes tag

Ha nem vetted volna észre, az upc árait írtam.
Nem a csatornák száma a mérvadó, hanem hogy mit szeretek nézni.
A direct médiumban pd: nincs sport1-2 sportklub.
Kíváncsi lennék te hol nézed a pl meccseket hd-ban?
Igenis nagyon sok ember szeretne az lcd tévéjén, jó mínőségben műsort nézni,
de nincs rá pénze, vagy úgy érzi elég lapos a kínálat, hogy kifizessen még több
ezer forintot a hd adásokért.
Ne írj ilyen hülyeségeket, hogy senkit nem vág földhöz 500-1000-2000 ft.
Lehet hogy téged nem engem sem, de nagyon sok embert igen.
Sokan nem azért választják a digit, mert olyan jó, hanem azért mert
jó a csatornaválasztéka, és más lehetőségük nincs.

(#7328) Rick4 válasza Zotya1234 (#7327) üzenetére


Rick4
félisten

Akit földhöz vág, az nézze egy darab dróttal a földi analóg adásokat, vagy jobbat mondok, a tévézés helyett menjen el dolgozni... LCD tévé tulaj és nincsen rá pénze... Semmi disszonanciát nem érzel?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7329) Zotya1234 válasza Rick4 (#7328) üzenetére


Zotya1234
csendes tag

Ja aki meg nem tudja fizetni a házrészletét önhibáján kívül, az lakjon
barlangban.
Te sem hiszed el amit leírtál.

(#7330) Rick55 válasza Zotya1234 (#7329) üzenetére


Rick55
csendes tag

Rick4-nek kicsit sajátos a stílusa. Ő itt a helyi megmondóember. Az érvelése lényege, hogy a digi egy halom kaki, és akinek nincs pénze jobbra, az meg egy igénytelen proli. Amennyiben véletlenül nem értessz eme tézisekben egyet vele, akkor jön a cinikus kikezdése személyednek. Kb. ennyi a stratégiája, ezzel sajátítja ki a fórumot. :W

(#7331) Rick4 válasza Rick55 (#7330) üzenetére


Rick4
félisten

Várjál, öcsisajt, mielőtt még tovább írnál, gondolom mikor regisztráltál, elfogadtad az alapelveket, az és ez nagyon nincsen összhangban.... Elárulom, benne van, hogy tartod a szádat, és max a témáról beszélsz. Mivel anno Te se tudtál érveket hozni a véleményed mellé, rögtön neked is a mondandóm stílusa lett fontos a tartalma helyett... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7332) Rick4 válasza Zotya1234 (#7329) üzenetére


Rick4
félisten

Házrészlet önhibán kívül? Tudsz egy olyan embert mutatni, akit belekényszerítettek a nagyobb szebb lakás megvásárlásába? Kíváncsian várom. Néz, nekem egy fitying banki hitelem sincsen, és ki tudom a számláimat fizetni, igaz, van mikor 2 hónapig napi 18 órát kell mennem, most meg 2 hónapig itthon pihengetek, de legyen ez az én bajom. Aki nem így csinálja, az balfasz. Nem a mónikasót kellett volna nézni a tévében, hanem elmenni dolgozni. Már az adót is csökkentették, ez se lehet kifogás. De mivel én ismerem az alapelveket, offba is teszem..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7333) Rick55 válasza Rick4 (#7331) üzenetére


Rick55
csendes tag

Hisz te is ,balfasz barátom ,mindig a témáról beszélsz. :C

(#7334) Zotya1234 válasza Rick4 (#7331) üzenetére


Zotya1234
csendes tag

Köszönöm Rick55 a hozzászólásodat!
Először is a hozzászólásaimból, nem részleteket kellene kiragadni
hanema olyan okos vagy válaszolni rájuk.
Másodszor az sem tűnt fel, hogy az upc árait írtam.
Harmadszor ha válaszolsz olvasd végig a mondatokat.
pd: Igenis nagyon sok ember szeretne az lcd tévéjén, jó minőségben műsort nézni,
de nincs rá pénze, vagy úgy érzi elég lapos a kínálat, hogy kifizessen még több
ezer forintot a hd adásokért.
A házrészletet csak példának írtam. De te látom ehhez nagyon sötét vagy.
7328-as válaszoddal téged kellene kitiltani innen.
A kérdésem az volt hozzád, hogy van e viszonylag olcsó minőségi alternatíva,
focikedvelők részére. (digisport-sport1-2-eurosport-2).
Te meg itt kuláztad a digit, meg azokat akik nemtudják megfizetni a drágább
elöfizetést.
De már nem kell válaszolnod, mert nem tudsz.
Úgy tudom hogy ez egy digi fórum, de nem tudom te mit keresel itt.

(#7335) HofiZoli


HofiZoli
senior tag

Több dolgot nem értek. Miért csóró aki digi tv-t akar? Hogy jutunk el a digitől a hitelekhez, sőt a hiteleket nem fizető réteghez? Milyen jogon tart engem egy digi szolgáltatásra előfizetni akaró embert ismeretlenül csórónak egy senki (pár karakter így értem). Miből gondolja hogy nem élek jól?
Szóval ha moderátor jár erre, nézze át amit ez a Rick4 ideböfögött és akár ezzel a hsz-el együtt gyomlálja ki mert nem témába vágó.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#7336) Rick4 válasza Rick55 (#7333) üzenetére


Rick4
félisten

Nézd, én úgy gondolom, ha így írsz, az téged minősít, mint az eddigi hozzászólásaid is. Legyen neked ettől jobb, hogy csak egy ilyet tudtál beírni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7337) Rick4 válasza Zotya1234 (#7334) üzenetére


Rick4
félisten

Nem érted amit írok. Még egyszer leírom: Akinek lapostévéje van, annak nincsen havi 5-6 ezre hogy netalántán HD csatonákat nézzem rajta, még ha csak néhányat is? Mint mondtam, ez kissé disszonáns. Mi ezen a kiragadott mondatrész? Egy lapostévé nem 5ezres, az átlagár legyen 100 rugó. Akinek erre volt pénze, annak nincsen rendes minőségű jelforrásra? Érdemes lenne, én viccen kívül nem tudom elképzelni. Plusz azt se értem, a részletre házvásárlókat minek kevered bele, de legyen ez a te bajod..

Nézd a múltkor én belinkeltem ide a két képet, ami a digi és a upc egy egy csatornáját illetve a logóját mutatta, láthattad ha olvasod rendszeresen, semmiféle magyarázatra nem szorult hogy melyik melyik, és melyik a jobb.. Ha kéred, újra lefényképezem, bámulatos, hogy még mindig megvan ugyanaz a különbség. Konkrétan ha még mindig nem értenéd, leírom neked mi a problémám a digivel. Adott egy halom csatorna mondjuk közepes minőségben. Ha elő akarsz HD csatikra fizetni, nem tudsz, ha lapostévén akarod nézni, egy halom maszatot látsz. Erre tudok konkrét időpontban konkrét csatornáról értéket mondani, vagy akár egy egész TP-ről mpeg2 multistream adatfolyam bitrátát is mutatni ha kell.
És mit keresek itt? Próbálom figyelemmel kísérni a műholdas digi fejlődését, legyen az csatornaválaszték, jelerősség, képminőség, ahogy azt az utóbbi pár évben is tettem.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7338) Rick4 válasza HofiZoli (#7335) üzenetére


Rick4
félisten

Cimbikém. Gondolkodsz egy icipicit? Olvasd el, ki fejtegette az anyagi részét a dolgoknak, ki keverte bele a részletre házat vevőket ebbe az egészbe... Aztán gondolkodj el azon, miért is veszed magadra azt, amit nem neked és nem rólad írtam. Valami gyógyszert is beveszel, mielőtt ilyesmiket kezdesz el írogatni?
Végezetül még egy: Ha lenne egy szolgáltató, ami jobb minőségbe nyomja a műsorokat, nem a beltérit, hanem neked kell megvenned mondjuk 60 ezresért, és a havi díj kb 10 rugó, arra előfizetnél, csak azért, mert egy picit jobb a minőség?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7339) HofiZoli


HofiZoli
senior tag

Cimbi.. Süket @ :D

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#7340) csibor válasza Rick4 (#7337) üzenetére


csibor
őstag

Azért ez nem olyan egyszerű,hogy lapos vagy nem lapos.Szüleimnek 3 hete ment tönkre a tv-jük.Kamatmentesen 10 hó kaptak 80K-ért 32"LG lapost.Hagyományos se lett volna 50K alatt+ kamat.Egyszerűen nem éri már crt tv-ét venni.Most nálunk upc és digi párhuzamosan megy,és hiába nézem nem látom a különbséget.

(#7341) Rick4 válasza csibor (#7340) üzenetére


Rick4
félisten

Mondjuk ez is lehet egy ok így lapostévét venni, igazad van. Milyen digi és milyen
upc megy nálad párhozamosan?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7342) csibor válasza Rick4 (#7341) üzenetére


csibor
őstag

Lavor digi,és kábel upc box.

(#7343) Rick55 válasza Rick4 (#7336) üzenetére


Rick55
csendes tag

Az hogy te mit gondolsz, az az egyéni problémád, és gondolkodásmódod tükre.
Legfőbb tevékenységed itt a topicban, hogy a digit ócsárolod. Aki eme "véleményeddel" véletlenül nem ért egyet, annak meg eljátszod a helyi moderátort. :C Eme stílusú hozzászólaisaiddal szemeteled teli a topicot.
Legyen életed legnagyobb sikerélménye, hogy te lettél a megdönthetetlen megmondóember.
A csendes többség meg, akinek esetleg segítségre és objektív véleményre van szüksége, keressen másik fórumot.

(#7344) Zotya1234 válasza Rick55 (#7343) üzenetére


Zotya1234
csendes tag

Osztom a véleményed. Teljesen igazad van Rick55.
A sok hülyeségével teleszemeteli a fórumot.
Én csak egy alternatívát szerettem volna kérdezni Rick4 től, hogy a focikedvelő
nézőknek ár-érték arányában mi lenne a kedvező megoldás.
Erre ő mindenről beszélt csak amit kérdeztem arra nem.
Visszaolvastam több oldalt, (mindent tud mindenkit ki akar oktatni).
Nem kívánok többet foglalkozni a témával, nem ezért jöttem ide.
Úgy látom hogy már másoknak sem tetszik a dumája, de őt ez nem
érdekli.
Rick4 neve ezentúl Okostóni

(#7345) Lacpac válasza Zotya1234 (#7344) üzenetére


Lacpac
őstag

focikedvelő nézőknek ár-érték arányában mi lenne a kedvező megoldás.

CS, de nem én mondtam :-)

[ Szerkesztve ]

(#7346) Rick4 válasza Rick55 (#7343) üzenetére


Rick4
félisten

Még mindig csak folytatod az offolást, hiába írtam le, hogy akármit is gondolsz rólam, ha leírod, azzal egyrészt az alapelveket sérted, másrészt offolsz. Nem velem kell foglalkozni, hanem azzal amit írtam. Sajnos azt még nem írtad le, hogy nem, nincsen igazam, mégpedig ezért és ezért. Ha elmúltál legalább 10 éves, és tudsz írni- olvasni, akkor tegyél be mérési eredményeket, védd meg az igazadat, (mint ahogy én azt megtettem) hogy állításod szerint igenis a digi 2x nagyobb bitrátával, és 3x nagyobb jelszinttel sugároz mint a konkurencia, és ráadásul fele annyiért adja a szolgáltatását, de ne játszd itt a sértődött hülyegyereket. Nekem nagyon megfelel az, ha a topic témájában valós tényekről kezdesz el beszélni, csak az a baj, hogy a minimax fórumon nem tanulhattál senkitől érveléstechnikát, zsigerből nálad ilyenek eleve nem jönnek, hát mi marad, belém kötni, és a stílusomat fikázni. Na ez a messzemenően szánalmas hozzáállás. Bemutattad ezt már elsőre is, lehetőséged volt fejlődni pár hónap alatt, mégse tetted. Ott folytatod, ahol abbahagytad, a saját állításaidat csak hajtogatod, természetesen érvek, tények nélkül, mintha a 100x elismételt mondandó már ténnyé válna. Holott csak egy kis gyengécske véleményecske. Aztán aki meg ezek mellé odaáll, hát az szintén magát minősíti... Nem baj, gyerekek, égessétek csak magatokat.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7347) Rick4 válasza Lacpac (#7345) üzenetére


Rick4
félisten

Még ez se kell, minden jobb fociműsor nézhető legalább egy FTA csatornán. Van olyan weboldal, ahol a meccset közvetítő összes csatorna fel van sorolva. Pl a ma esti BL meccsről én már tudom, hogy legalább 54 csatornán nézhető, (estére lehet még több is bekeról a listába) és természetesen van FTA is közöttük.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7348) Rick55 válasza Rick4 (#7346) üzenetére


Rick55
csendes tag

Ne feledd, "érveléstechnikád" és "hozzászólásaid" téged is minősítenek. Egy szót nem ejtettem semmiféle műszaki paraméterekről mostanság, nem is értem miért kérsz rajtam ilyet számon. Kizárólag az alpári stílusodat illettem kritikával, és ahogy látom, ez nem csak nekem unszimpatikus. Egy jó tanács:
Le kellene szoknod a személyeskedő hozzászólásokról, és talán elfogadni mások véleményét. Nem hordozod magadnál a bölcsek kövét, lehet hogy mások, másképpen látnak bizonyos kérdéseket.
Talán próbálj meg valami iskolába járni. Elhiheted, segít az elme fejlődésében.

(#7349) Ndruu válasza Rick55 (#7348) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Rick4 és Rick55: Ezzel álljatok le! A topik nem erről szól, a személyeskedést pedig mellőzzétek, mert legközelebb pihenőt kaptok érte.
Rick55: Ha kiderül, hogy pojakcs mellett ez a "megmondom a frankót" reged, akkor ki leszel téve.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#7350) FreeMan60 válasza Ndruu (#7349) üzenetére


FreeMan60
tag

Már megint Rick4... :Y
Aki mindenkibe beleköt, aki okosabb (vagy az akar lenni) NÁLA.
Ő az, akinek nincs Digi előfizetése, de büszke rá, hogy lopva azért nézi.
Emellett ócsárolja a szolgáltatás minőségét itt, minden alap nélkül.
Aki Digi előfizető, az biztosan igénytelen, kispénzű, lakáshiteles .....
Bezzeg Ő
Neki van "okos" beltérije, meg HD csatornái.
Én itt-hagytam ezt a topicot, találjátok ki, ki miatt?
Próbáltam segíteni a Digi indulásakor azoknak, akik segítségre szorultak, de nem akartam a későbbi okoskodó önjelölt szakértőkkel vitatkozni, mint pl Rick4.

[ Szerkesztve ]

Alcatel Idol-X+ Wayteq x960bt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.