Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8401) NagyDave válasza Orlin (#8400) üzenetére


NagyDave
tag

Hát kb. úgy, ahogy mondod! Nekem nagyon hiányoznának a Discovery csatornák, de leírtam már itt, hogy leginkább anyumnak a TLC, ha kikerülne. Van T műholdasunk is, de azon meg nincs TLC.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8402) v.attis


v.attis
őstag

Nekem 3 tévém van. Mindegyiken megy az összes disco csatorna, de nem megy a digi két tematikusa. Igaz "V" betűvel kezdődik a nevem, szóval még biztos nem értek el hozzám.... :DD

(#8403) kano válasza v.attis (#8402) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem NY-el és még nekem sem megy a 2 Digi.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8404) Orlin


Orlin
addikt

Rájöttem! :DD

Nálam nem megy ,de a másik szobában ahol nem volt kikapcsolva ott megy még mind...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8405) pongi1


pongi1
tag

Láttam, hogy többen is hiányolták a HDMI kimenetes beltérit. Az a gond, hogy a műholdas DIGI HD minőségben nem sugároz, így a HDMI kimenetnek sincs sok értelme. A SCART nem rossz, jobb mint az RCA, de bizony előfordulhat, hogy elromlik a kimenete. Nálunk a nyáron emiatt cseréltek beltérit (hang volt, kép nem).

Ezzel kapcsolatban kérdezem, hogy van-e esetleg valakinek infója arról, hogy a DIGI műholdon tervezi-e a HD minőségű sugárzást? Kábelen tudom, hogy van, csak az nálunk nem elérhető.

(#8406) hetfield1


hetfield1
tag

nálam amikor kötötték be, pedzegették a HD-t műholdról.

[ Szerkesztve ]

(#8407) pongi1 válasza hetfield1 (#8406) üzenetére


pongi1
tag

Ez jó hír, mert egyébként a csatornakínálatuk nem rossz.

(#8408) Mate válasza pongi1 (#8407) üzenetére


Mate
nagyúr

3 éve tervezik a HD műholdat, de pénz nélkül nehezen fog összejönni nekik :(
Nem ki beruházás a HD-ra váltás, pláne mivel új és drága beltérik kellenek, amiket viszont nem tudnak kifizettetni az előfizetőkkel, mert nem fognak sokan kiadni 80.000-et beltérikre...

(#8409) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ha, még nem lenne egyértelmű mindenkinek:
Műholdon megszűnt a Discovery World és az Investigation Discovery :(((

Animal felőlem mehet, de a Science nem!

p.s.:
(HD, az életbe nem lesz műhódról' itt :( )

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#8410) pongi1 válasza Mate (#8408) üzenetére


pongi1
tag

Azt a 80 eft-ot kicsit túlzásnak tartom. Ez a készülék a negyede [link]. és nem hiszem, hogy a DIGI ennél jobb beltérit adna. Ők meg ilyet fillérekért szereznek be nagy tételben (meg aztán létezik bérleti konstrukció is). A fő problémát én abban látom, hogy a rendelkezésükre álló sávszélesség már nem lenne elegendő erre, és arra valóban nem lehet pénzük. Akár így, akár úgy csak várhatjuk, hogy jobb lesz a szolgáltatásuk minősége.

(#8411) v.attis válasza Argos (#8409) üzenetére


v.attis
őstag

Csatlakozom! Továbbá bővíteném a kört: Az összes megmaradt diszkóveri maradjon már, ha megoldható. A TLC-re nagyon jót lehet szundítani! Félreértés ne essék, pont ezért jó! Olyan nyugis, csendes lassú kis műsorok vannak rajta. Kivéve a tortakirályt... De azt is 'szeressük'!

(#8412) v.attis


v.attis
őstag

"*** Szolgáltató a Discovery csatornák terjesztése ügyében tárgyalásokat folytat, azonban a jelzett
csatornák terjesztése 2012. december 1-től a Szolgáltató érdekkörén kívül eső okból nem garantált.
"

Szóval még nem biztos, hogy maradnak a jelenleg még nézhető diszkóverik...

(#8413) Argos válasza v.attis (#8412) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Igen, ez már régi.
És ahhoz képest, hogy dec. 1. van megjelölve, már most nincs 2 discovery. :(((
Sz*rnak ezek nagy ívből, arra, hogy mit akar szeretne az egyszeri kis mókus, aki igénybe veszi a szolgáltatásukat és nem mellesleg, akikből él...

...elmúlik...

(#8414) jaroslav


jaroslav
aktív tag

Üdv, mindenkinek!

A hozzáértőket szeretném kérdezni.
Nekem DIGI TV kábeltelevíziós előfizetésem van. Van lehetőség arra, hogy ezzel az előfizetéssel digitálisan vegyük az adást:
"Kábeltelevíziós szolgáltatásunkat igénybevevő ügyfeleink* számára 2009. október 15-től lehetőséget biztosítunk az eddig megszokott analóg adások mellett, a digitális adások vételére is."

Az lenne a kérdésem, hogy a fent nevezett digitális adás vételére alkalmas-e az a DIDI-s beltéri egység, ami a DIGI TV műholdas adások vételénél volt használva, vagy azok a beltérik csak a műholdas adások vételére alkalmas.

Erről a beltériről van szó: Hyundai HSS-1165NA

A választ előre is köszönöm!

Üdv!

Jaroslav

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#8415) Formaster


Formaster
addikt

Parabolàs digit szeretnék külföldön hasznàlni ugy 1000 km-re az orszàgtol. Beàllitàsi tanàcsokat nem talàlok a digi weboldalàn.

Valamint szerintetek van lehetöség olyan parabolàs beltéri egységet hasznàlni, amin van HDMI kivezetés? Tudom hogy a minöség nem lesz sokkal jobb, de valamivel javulhat. Màs kàrtyaolvasos beltérinek lenne akadàlya, vagy a digi kàrtyàja speciàlis?

(#8416) Orlin válasza Formaster (#8415) üzenetére


Orlin
addikt

[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8417) Formaster válasza Orlin (#8416) üzenetére


Formaster
addikt

Köszönöm, ezek nem normàlisak. Talàltam értelmes szolgàltatot is, ahol nincsenek ilyen költségek és ismerik a HD fogalmàt is!

(#8418) kano válasza jaroslav (#8414) üzenetére


kano
nagyúr

"DIDI-s beltéri egység" - Ez király!!! :C :DD :))
Senkinél sincs már az említett 2 Discovery?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8419) jaroslav válasza kano (#8418) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Úgy tűnik, hogy ennek a Sigmund Freudnak tényleg igaza volt ami a tudat alatti dolgokat illeti :)

Azért ha valaki tud válaszolni a kérdésemre, annak örülnék :R :R :R

Üdv!

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#8420) kano válasza jaroslav (#8419) üzenetére


kano
nagyúr

Mindig csak a DIDI, mi? :DD :))

Hogy ON is legyek:
Elviekben a sat-os beltéri nem alkalmas a kábeles, digitális adások vételére.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8421) jaroslav válasza kano (#8420) üzenetére


jaroslav
aktív tag

:C :C :C

Köszi a választ!

Üdv!

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#8422) Lacpac válasza Formaster (#8417) üzenetére


Lacpac
őstag

Hát igen, ez marha drága.

Meg kell fogni a beltérit, oda kell adni egy olyan embernek, aki ki tudja olvasni a box és rsa key-t a készülékből.
Venni egy olyan beltérit, amin Enigma2-es rendszer fut.
Telepíteni egy OSCAM-ot, majd megcsinálni a configokat.
Utána már nem gond a szar minőségű beltéri.
Sőt, innen már rendesen ki is tágulnak a lehetőségek.

Vagy UPC direct.
Csak kártyát kérni!
Saját boxot venni (Enigma2-vel, vagy azzal kompatibiliset ha lehet)
És mehet is bele a UPC kártya (Conax)

Ha van otthon ilyen, vagy az ismeretségi körben valakinek, akkor olcsón meg lehet csinálni az Enigmásítást.

Van a Hello HD-nak is ilyen boxa, az is átalakítható.

[ Szerkesztve ]

(#8423) kano válasza Lacpac (#8422) üzenetére


kano
nagyúr

"Meg kell fogni a beltérit, oda kell adni egy olyan embernek, aki ki tudja olvasni a box és rsa key-t a készülékből."
Ez itt a baj. Ilyen embert nehéz találni.
Pü.!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8424) Formaster válasza Lacpac (#8422) üzenetére


Formaster
addikt

Nem igazàn értem, mert én is a UPC directet néztem és van HD kinàlatuk, igy értelmezésem szerint HDMI boxot is kapok mellé.

Màr csak egyet nem tudok, mennyire elérhetö a jel svàjcban. :R

(#8425) Lacpac válasza Formaster (#8424) üzenetére


Lacpac
őstag

A svájci jelről fogalmam sincs.
Azt nem tudom hogy milyen boxot adnak, de nem hiszem hogy van olyan jó, mint egy DM800-as klón.

(#8426) rmartin94


rmartin94
aktív tag

Mivan DIGI Film-et már nem lehet nézni? Arról volt szó, hogy hó végétől lesz feláras...

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#8427) pojakcs válasza Formaster (#8424) üzenetére


pojakcs
senior tag

Svájcban semmi gond, tökéletesen fogható a digi és a upc is.

Üdv: Csaba

(#8428) Formaster válasza pojakcs (#8427) üzenetére


Formaster
addikt

:R Hatalmas köszönet!

(#8429) molvany


molvany
senior tag

Helló,

A kérdésem az lenne ( segítség kellene :K )
Frissitett a beltérim és most a csatornákat a " saját ízése " szerint rakta sorba.
Hogyan tudom a sajátomat megoldani ?
Az a rész rendben van hogy csatornák, sárga gomb és mozgat.
A gondom az, hogy pl. ha a 6 - osat a listában akarom az elsöre tenni, oda teszi, csak nem 1 - es lesz
az elsön ( nem egyes számot kap ) hanem viszi magával a 6 - os számot.
Remélem sikerült levázolnom a problémámat .

Elöre is kösz a segítséget :R

WhatsApp :+491737182060

(#8430) proper válasza molvany (#8429) üzenetére


proper
őstag

ilyen az uj soft amire frissitettél

(#8431) AtHoS válasza proper (#8430) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Bármennyire is szomorú dolog ez, sajna igaz. IJ esete forog fent

read-only mode on the forum

(#8432) Argos válasza molvany (#8429) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Sajna semmit nem tudsz tenni ellene.
Egyedül a kedvencekbe tudod magadnak pl. tematika szerint rendezni.
Menü -> kedvenc csatornák szerkesztése.
Kedvenc előhozása:
List -> jobbra nyíl -> Kedvenc

...elmúlik...

(#8433) molvany válasza proper (#8430) üzenetére


molvany
senior tag

Akkor ez azt jelenti, vagy össsze - vissza kúszálom a csatornákat számostul együtt vagy megtanulom, mi hol van az új szerint.
Ez azért komoj és szomorú hogy nem tudsz sorbarakni megadnak egy listát.
Ez az " olcsóság ára " ?

[ Szerkesztve ]

WhatsApp :+491737182060

(#8434) proper válasza molvany (#8433) üzenetére


proper
őstag

ha jól tudom a upc is ilyen

én ezért nem kapcsolom ki sose meg utasitom el a frissitést

(#8435) molvany válasza proper (#8434) üzenetére


molvany
senior tag

Nálam sincs sosem kikapcsolva. Most sem volt.
Automatikusan elkezdte a frissítést. Mire a szobába értem már ment. Semmit sem tehettem.
Már 4 éve ha nem tévedek meg van, most megjártam.

Azért kösz a válaszokat :R

WhatsApp :+491737182060

(#8436) Orlin válasza proper (#8434) üzenetére


Orlin
addikt

de ott lehet saját beltérid!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8437) misx


misx
senior tag

Állítólag kivette a Digi a Discoveryket végleg (még nem ellenőriztem le). Facebookon megy ám az anyázás, nem győzik törölni a hsz-eket. A Discovery ráadásul még szítja is a tüzet:

(#8438) vlaho válasza misx (#8437) üzenetére


vlaho
aktív tag

Műholdason még van, legalábbis nálam még megy.
Kezd nagyon rossz felé haladni a Digi. :(

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#8439) kano válasza vlaho (#8438) üzenetére


kano
nagyúr

Már régen nagyon rossz felé megy, de ennyi pénzért és ilyen csatornákért ezt el lehetett viselni. Ha viszont nem lesz ilyen jó a csatorna kínálata akkor elveszik a vonzereje is.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8440) Orlin válasza misx (#8437) üzenetére


Orlin
addikt

a discovery nem tudom mire gondol a cselekvéssel...sajna felesleges nfh-nak is irni szerintem...biztos benne van,h a digi ugy modosit ahogy akar :(

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8441) proper válasza misx (#8437) üzenetére


proper
őstag

ha kiveszik akkor ugy mondom fel hogy csak füstöl

legalább lesz comedy central-om is végre

(#8442) vlaho válasza proper (#8441) üzenetére


vlaho
aktív tag

Hát, ha a kábelen már kivették, akkor nekünk is ki fogják. Kérdés, mikortól? (hmm, egész jó akciók vannak a Upc-nél :) )

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#8443) szakipeet


szakipeet
csendes tag

Kezdek válogatni.. ezek voltak a "kikapcsolós-agyrágógumizós" csatornáim :/

(#8444) Argos válasza szakipeet (#8443) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Én már nézegetem egy ideje.
Csak az a kínom vele, hogy optikai kábel nincs kihúzva felénk és így visszalépés lenne a netben..
Ellenben az nem lenne utsó dolog, hogy végre kivághatnám a francba a tré-s telefont - aműhódas digivel együtt-, amit amúgy is szökőévente félszer használok, akkor is arra, hogy felhívjam az ÜFSZ-t, ahol elhajthatnak a csudába..
Azt nem tudja valaki, hogy korlátoz-e sávszélt az Invi?
Vagyis, a garantált 1Mbit/s le és 0,5 fel, az tényleg megvan mindig, avagy este "forgalmi dugás" van a hálón?

...elmúlik...

(#8445) Orlin


Orlin
addikt

Lol mi van az FB falukon :C :Y ;]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8446) NagyDave


NagyDave
tag

Inkább nem akarom most minősíteni a Digit... Azonban nálunk műholdon a Discovery World kivétével MÉG a többi Discovery fogható. Én nagy ívből tennék a Digire, ha lenne máshol is Digisport (műholdason, amin van több nézhető csatorna is)...A History-nak örülök, de nem pótolja a Discovery-ket. Mellesleg a Digi hülyíti az embereket azzal, hogy a Discovery emelt volna árat...mekkora kamu, ahogy ez ki is derült. UPC-ről váltottunk és bevezettettük pont egy éve a Digit meg a T-t. Tökéletes kombinációnak tűnt, mert mindent nézhetett az ember, majd szépen vette ki mindkét szolgáltató innnen is, onnan is a csatornákat. Érdekes módon a Digi is vissza tudta tenni az Investigation Discovery-t és a Universal Channel-t két nap kínlódás után, meg a T is a Sportklubot nem sokkal a csatornalistából kikerülését követően. Ha nem lennék sportbuzi, akkor minden további nélkül támogatnám, hogy újra UPC legyen nálunk, hiszen azon az összes Discovery is elérhető, a History is és nem vesznek ki ezért csatornákat...Viszont én nem voltam túl elégedett a minőséggel meg az északi nyelven írt műsorinformációval. De most már ezt is elviselném tényleg, ha nem érdekelne annyira a foci, de más alternatíva műholdon nem nagyon létezik. És akkor megint megkapták az előfizetők, akikből él a Digi [is]....

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8447) Orlin válasza NagyDave (#8446) üzenetére


Orlin
addikt

Upc-nél nem làttam ID csatit.Az nincs bent?
Màr nézegetem vàltàs szempontjàbol.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8448) NagyDave válasza Orlin (#8447) üzenetére


NagyDave
tag

Jaj, tényleg, igazad van! Az ID sajnos nincs UPC-nél. T-nél viszont van. Dilemma. T-nél meg ugye TLC nincs. Nekem a T tökéletes lenne még pluszban TLC-vel, History-val és Digisportokkal, de ilyen sose lesz :D

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8449) KISVASI


KISVASI
csendes tag

Csak írtam már nekik én is:

Ha valaki fent van, kiteheti a fácséra! Én nem vagyok ott jelen.
Hopp! Egy betű hiányzik, ez jelentősen csökkenti az értékét, de mostmár mindegy!

[ Szerkesztve ]

Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, karalábé!

(#8450) kano válasza KISVASI (#8449) üzenetére


kano
nagyúr

Azért ezt intelligensebben is meg lehetett volna nekik írni. :(

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.