Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8701) NagyDave válasza Orlin (#8699) üzenetére


NagyDave
tag

Nálunk szerencsére megy, nem kellett még lesöpörni, anno UPC-nél, mikor még az Astra-ról vette az adást, emlékszek, egy jó párszor söpörni kellett :DDD Mi szerencsések vagyunk, mert eddig kb egyszer vagy kétszer ment el a Digi adása és ennek örültem is, mert sokan panaszkodnak rá, hogy mindenféle időben elmegy. Tavaly télen sem volt egyszer sem gond vele :)

Korábbi hozzászólásodhoz pedig csak azt tudom mondani, hogy én is nagy fejtörésben vagyok, mert a Digisportok... Disco-t meg ID-t pedig T-n én legalább tudom nézni. Anyum mondta, hogy neki nem fontos a TLC és inkább maradjon a Digi, ha akarom. Ma végigpörgettük a csatornalistát és tök jó csatornák vannak, csak a Discovery-kért kár. Egyébként délután a BBC Entertainment csatornán már volt magyar felirat, alapból, be sem kellett állítani. Az Ozone is jó minőségben megy. Tényleg nehéz így a váltás, nem tudok már dönteni, pedig tegnap már meg is akartam rendelni a UPC-t... :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8702) Orlin válasza NagyDave (#8701) üzenetére


Orlin
addikt

Nálunk meg mutter Digi Sport rajongó :DDD Meg persze Animal Planet-et meg ID is szereti Én max angol meccseket nézek...
Igazi patt helyzet.Én meg mióta nincsenek Discovery csatornák alig nézek TV-t max a History-t.

Franc a Digibe szinte az összes sport eseményt ők közvetítik :W

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8703) NagyDave válasza Orlin (#8702) üzenetére


NagyDave
tag

:))
Nekem meg anyum ültetett bogarat a fülembe, hogyha akarom, akkor maradhat. Gond se lenne, ha mondjuk T-nél lenne TLC, mert azért szeretném, hogy olyan csatink is legyen. Azzal mondjuk azért nem értek egyet, hogy ugyanannyi maradt a Digi ára, igaz, már betettek annyi csatit, mint amennyi volt a Disco csatornákkal, úgyhogy annyira nem vészes így ár szempontból, de kellenének nagyon azok a jó csatornák. Én is angol meccseket szeretem leginkább meg BL, EL :) De már mondtam sokszor, hogy neten is tudom nézni, csak hogy ez a netes dolog focira le is szűkül, például jó tenisz HD stream-eket nem tudok és én azt is szeretem. History-t kedvelem, annak örülök, hogy bekerült :)

Igen, a legjobbakat ők adják és most én is bajba vagyok ezzel :(((

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8704) Orlin


Orlin
addikt

Most takarítottam le másodszor :W :DDD
Néztem mondjuk a T-Home,UPC FB falat mindenhol haldoklik a rendszer.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8705) Orlin


Orlin
addikt

:C :R

Találtam a képet egy másik oldalon!

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8706) NagyDave válasza Orlin (#8704) üzenetére


NagyDave
tag

Hát igen, úgy néz ki ez ilyenkor ezzel jár. Na, most kapcsoltam be, nálunk sincs már :DDD Szóval lehet söprögetni mindenhol :D Amúgy már végképp nem tudom mi legyen, hogy váltsunk-e vagy sem :W :W

Ehhez a hozzászólásodhoz pedig
(#8705): :DD Kegyetlen... :DDD DISZKOVERIKET tényleg visszatehetnék, na :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8707) NagyDave


NagyDave
tag

Azon agyaltam, hogy talán idén nem váltunk, kiderül UPC-re is milyen csatik jönnek, max T-n megrendeljük azt a csomagot amiben benne van a Disco World és a Science, most 2 hónapig csak 290 HUF. Nem tudom :( Fuuu, na majd anyummal megdumáljuk :))

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8708) rocket válasza Orlin (#8689) üzenetére


rocket
nagyúr

Na ez korrekt valasz, remeljuk igaz, ha igen akkor ebbol latszik, hogy a Discovery sara a kialakult helyzet.

A kerdes csak az, ha igaz akkor miert tartott ennyi ideig tajekoztatast adni az okokrol? es miert vagtak maguk alatt a fat azzal, hogy kivettek az ASZF-ben garantalt ido elott (november 30) a csatornakat?

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#8709) AtHoS válasza ro_bert17 (#8695) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Szóval két kártyás a kiépített rendszer nálatok. A tányéron milyen fej van? Twin?

Amiatt amit írtál hibának kétlem, hogy twin fej legyen, mert pont a vertikális csatik problémáznak nálad

Fem3: vertikális 12563
SuperTV2: vertikális 12643
Viasat6: vertikális 12717

read-only mode on the forum

(#8710) ro_bert17 válasza AtHoS (#8709) üzenetére


ro_bert17
őstag

Nem gyakran stírölöm a ház falára erősített antenna felépítését, de nekem úgy rémlik, egy fej van rajta. Ezt a táblázatot átböngészgetve, valóban a függőleges bagázzsal van gond jellemzően.
Ez azt jelentené, hogy egy fejet lespóroltak?

(#8711) Lacpac válasza Argos (#8700) üzenetére


Lacpac
őstag

Be kell állíttatni (állítani) azt az antennát.

(#8710) ro_bert17
Hány kábel van csatlakoztatva a fejhez?
Ha egy, (és két beltérid van)akkor csak sima LNB, ha kettő, akkor már minimum Dual LNB

[ Szerkesztve ]

(#8712) Orlin


Orlin
addikt

Nálunk a helyi kábel tv is kiveszi a Discovery csatornákat januártól!!
Aktuális részben olvasható!

[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8713) NagyDave válasza Orlin (#8712) üzenetére


NagyDave
tag

Talán van abban valami, hogy emelnek. T-Home-on se hiába vették ki szerintem anno a TLC-t. Máshol is kiveszik, meg nem csak a PR, szóval nem hinném, hogy minden szolgáltató hibás lenne. Szomorú, hogy a Digivel sem sikerült megegyezniük :(

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8714) Orlin válasza NagyDave (#8713) üzenetére


Orlin
addikt

Amúgy szerintem az említett kábel tv és a digi között lehet valami összefonódás.
Mert pl a Digi sport is elérhető náluk :DDD
Anno mikor ennél a kábel tv-nél voltunk sokat mérgelődtünk a minőség miatt...
Pl ha vihar volt nem volt tv adás kábelen ?!?!?! :DD

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8715) NagyDave válasza Orlin (#8714) üzenetére


NagyDave
tag

Lehet, hogy van benne valami, mondjuk nálunk tényleg nem nagyon megy el a Digi, vagyis semmikor :D Tegnap csak hó volt a fejen és azért :) Egyébként van olyan szolgáltató tutira, meg szerintem láttam is már, hogy Digi csatik meg Discoveryk is vannak. A Hello HD hamarosan új csatornakiosztással rukkol elő. Kíváncsian várom, nem-e lesz Digisport 2 vagy Disco csatik :) Egyelőre tehát várunk, ahogy tegnap is írtam. Csak fránya TLC-t ne dobta volna ki a T-Home :(((

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8716) Orlin válasza NagyDave (#8715) üzenetére


Orlin
addikt

Nekem van egy sejtésem,hogy esetleg jön a Digi Sport 2 oda,de lehet megy a discovery is.az elmúlt napok tendenciáját nézve.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8717) Orlin


Orlin
addikt

Megjött a Digi Animal kàbelre.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8718) Roshan


Roshan
tag

Tanyeron meg ozonenetwork jott.

(#8719) NagyDave válasza Orlin (#8716) üzenetére


NagyDave
tag

Az jó lenne, ha Digisport 2 is lenne, csak Discoveryk is jöhetnének, mert ha jól tudom, akkor csak Discovery Channel és Animal Planet van Hello HD műholdason. Na de most tudok egy ellenpéldát is. Invitelen van minden Discovery, ha jól tudom, csak TLC nincs és Digisport is van. Nem hinném, hogy most a Digi miatt kidobolják "szövetségesek" a Disco csatornáit. Hamarosan kiderül ez is! :)

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8720) Orlin


Orlin
addikt

Invitel is ritkít rendesen jövőre!!

"A megszűnő és kisebb csatornák mellett két nagy név is van az "áldozatok" között, az előfizetők nem láthatják a továbbiakban a Turner Broadcasting-hoz tartozó CNN, Cartoon Network, Turner Classic Movies és Boomerang csatornákat."

Azt megint nem értem szinte mindenhonnan miért szedik ki a CNN-t?!?
Én szoktam nézni régen...Kicsit tudatos népbutítás szaga van :O ;]

Amúgy már tényleg nincs normális szolgáltató aminél nyugiban lehetne az ember...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8721) NagyDave válasza Orlin (#8720) üzenetére


NagyDave
tag

Érdekes... Igazad van, hogy nincs már normál szolgáltató. Lassan 2 antenna se elég, hogy az ember azt nézze, amit szeretne :((( Egyébként a Diginél kábelen 2015-ig tutira lesz HBO, műholdasról még nem szól a hír, de a kábeles dolgok után ugyanaz megjelenik általában műholdason is, úgyhogy szerintem marad a tányérosnál is :)
T-Home-nál ugye a Hálózat TV-t meg a Travel-t dobják ki, Filmbox jön helyette. UPC nem dobálózik, de 5 évig nem is tettek fel új csatornákat...Ők "összespórolhatták" arra is, ha valóban emelt a Discovery. Mikor Astra-ról átálltak, akkor került be pár új csatorna, meg idén. 2005-től 2010 augusztusáig semmi új csatornát nem fedeztem fel náluk. Mondjuk 2010-ben az új műholdraállással a UPC Magyarországtól is különváltak. Na mindegy :D

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8722) Orlin válasza NagyDave (#8721) üzenetére


Orlin
addikt

Úgy nézem most is inkább a HD részt fejlesztik.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8723) NagyDave válasza Orlin (#8722) üzenetére


NagyDave
tag

Igen, én is úgy láttam. Azt hittem érkeznek SD csatik is. Én várom mi lesz HelloHD-nál és Btel-nél, nem-e lesz valami kedvező előjel. T az ugye hűségidős, egyelőre Digi is marad, kíváncsi leszek mik változnak még itt-ott :)

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8724) Orlin válasza NagyDave (#8723) üzenetére


Orlin
addikt

Én úgy nézem minden lefele megy most...Talán UPC-nek van tartaléka és nem kezd kidobálni csatornákat.

Kíváncsi vagyok nagyon majd a Decemberi adatokra.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8725) NagyDave válasza Orlin (#8724) üzenetére


NagyDave
tag

Na, az engem is nagyon érdekel :)

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8726) Orlin


Orlin
addikt

Mondtam én!!

A Hello HD is kidobhatja a Discovery csatornákat

[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8727) NagyDave válasza Orlin (#8726) üzenetére


NagyDave
tag

Mégis ezt írják: "A Hello HD Kft. kínálatában elérhetőek többek között az alábbi népszerű csatornák:

Digi Sport1
Digi Sport2
Viva
MTV Hungary
RTL II
Szuper TV2
Animal Planet
Discovery Channel
Discovery Sience
Discovery World
Investigation Discovery"

:)...

Amúgy olvastam én is, de szerintem tényleg emelnek vagy nem tudom, mert ez már így több, mint furcsa. Ha mondanák, hogy csökkenteken [ha tényleg emeltek], akkor inkább több szolgáltatóhoz kerülnének be, mint így. Egyébként a Hello HD-nak a szerződése jár le velük, nem biztos, hogy ki is veszik majd őket, lehet hosszabbítanak. Egyébként az HBO HD meg megszűnik mindenhol műholdon...
UPC-re pedig Animal Planet HD érkezik.

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8728) Orlin válasza NagyDave (#8727) üzenetére


Orlin
addikt

A digi kicsit olyan mint egy nagy polip a müsorszogáltatók között.
Nem lennék benne biztos,h nem a digi hatására kerülnek ki.
Ahol van digi sport az már gyanús...

A T-Sat-nál tudni valamit? Kíváncsi vagyok ott maradnak-e?

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8729) NagyDave válasza Orlin (#8728) üzenetére


NagyDave
tag

Szerintem nem függ össze mindenhol a látszat ellenére, vagyis nem biztos. T-nél nincs új hír, csak hogy repül a Travel és a Hálózat és jön a Filmbox. T-nél a World és a Science külön csomagban van, TLC-t meg áprilisban kivették, miután elindult... :((( Pedig az a családiban volt...

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8730) Mate


Mate
nagyúr

Könnyen lehet, hogy így spórolnak. Kiveszik a discovery-ket, (nem feltétlen emelkedtek az áraik) és helyette, akár csomagban megkapják digi csatornáit sokkal kisebb összegért.
A kérdés, hogy digi meddig tudja fenntartani majd a csatornákat reklám nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#8731) NagyDave válasza Mate (#8730) üzenetére


NagyDave
tag

Ez lehetséges, de TLC kikerülését azóta se értem... Szerintem nem kell sokat várni, hogy mindenhol kiderüljön mire számíthatunk a jövőben a szolgáltatóknál :)

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8732) Orlin


Orlin
addikt

Lassan tényleg aki Discovery-t akar az UPC-hez tud csak menni.
Kíváncsian várom az egész Digi World,Life,Animal fogadtatását hosszú távon...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8733) kano


kano
nagyúr

Szerintem egyébként nem vették ki az említett adásokat csak eltüntették a szoftveren keresztül. Ugyanis nekem egy másik beltérin a Digi csomagjában van még minden. Ezért kellett az új szoft nekik.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8734) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nálatok megy még a Digi film?
Mert hívtak a múlt héten, hogy akarom-e fizetni, nyilván kellett a francnak, ellenben még mindig van adás. (volt közbe kikapcsolva is a beltéri)
Ha, kövi számlán mégis meglátom, letépem a tányért és azzal kalapálom el valamelyiket... :((

...elmúlik...

(#8735) Orlin válasza Argos (#8734) üzenetére


Orlin
addikt

Nekem is van még.
Gondolom ezzel is bénáznak még mint mindennel ;]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8736) Argos válasza Orlin (#8735) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nekem nyolc, ha ilyennel bénáznak, csak ne rajtam csattanjon az ostor.

...elmúlik...

(#8737) Orlin


Orlin
addikt

DIGI Animal World Hungary / Romania NEW! Promo 06-12-12

[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8738) NagyDave válasza kano (#8733) üzenetére


NagyDave
tag

Milyen beltérid van? :) Amúgy én is lecseréltetném ezt az ősrégi Hyundai-t :(((

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8739) NagyDave válasza Orlin (#8735) üzenetére


NagyDave
tag

Elvileg még nem kódolták a DigiFilmet és addig mindenki láthatja és azoknak sem számlázzák még ezeket a napokat, akik előfizettek rá...máshol olvastam, de gondolom igaz :)

Ahogy olvasom, más helyi kábelszolgáltató is kivette a Discovery-t meg az Animal Planetet, de bekerült a Da Vinci Learning...nem tudom ott van-e Digi csatorna

Egyébként jelenlegi UPC Direct Direct+ csomag előfizetői, ha hűséget vállalnak, akkor 200 forintot engednek el fél évig, aztán újra 3890 2014 februárjáig vállalt hűség esetén...Ja és akinek nincs hűsége, januártól 4190-re emelik a csomag árát. Azért elvárná az ember, hogy legalább 400-500 forint kedvezmény legyen annak, aki hűséget köt. Anno, mikor náluk voltunk és kérdeztük a hűséget, akkor 100 forintot engedtek volna el, de csak fél évig :((( Viszont a felvevős beltéri árát elengedték. De ha nem lett volna felvevősünk, attól még csak 100 forinttal lett volna kevesebb a Direct+ fél évig, hűséggel...

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8740) Orlin válasza NagyDave (#8739) üzenetére


Orlin
addikt

Heheh UPC ha rafkós most átcsábít mindenkit majd megemeli az árakat ;]
Mindig az előfizető szív.... :W

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8741) NagyDave válasza Orlin (#8740) üzenetére


NagyDave
tag

Jaja, ez így szokott lenni. Csak az a baj, hogy UPC-nél nincs ID. Nem tudom, vajon felkerül-e majd. De ha igen, akkor szerintem hamarosan kiderül. Ha meg nem, akkor nem is igen kerül fel.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8742) kano válasza NagyDave (#8738) üzenetére


kano
nagyúr

Dreambox DM500

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8743) Orlin


Orlin
addikt

Elvileg emelés is lesz januàrban...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8744) NagyDave válasza kano (#8742) üzenetére


NagyDave
tag

Abba lehet Digi kártyát tenni? :U

(#8743) Orlin: Erről még eddig nem írt az ÁSZF... :F

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8745) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Csak nálam mondta be az unalmast az EPG? :F

...elmúlik...

(#8746) Orlin


Orlin
addikt

Közben írták,hogy mégsem... :P
Amúgy kíváncsi leszek mikor fog...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8747) Orlin válasza Argos (#8745) üzenetére


Orlin
addikt

Központi hiba.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8748) Orlin


Orlin
addikt

Elvileg Romániában a Discovery-k plusz pénzért elérhetők lesznek csomagba rakva... Ott is balhé volt.

Jó lenne itt is.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8749) Orlin


Orlin
addikt

:Y

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8750) Argos válasza Orlin (#8747) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

:C

Kíváncsi leszek, mi lesz ennek az egész vesszőfutásnak a vége.

(#8749) Orlin:
lol

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.