Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7901) Mad79


Mad79
csendes tag

Sziasztok!
Az mitől van hogy a dual beltérimnél a Room 2-nél van HBO pack,az 1-nél nincs,mindez úgy hogy nincs előfizetve. :F

Üdv: Robi

(#7902) Amarth válasza Mad79 (#7901) üzenetére


Amarth
aktív tag

Örülj neki :)

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#7903) Mad79


Mad79
csendes tag

Természetesen örülök neki :) , de még jobb lenne ha az én szobámban menne a dolog.
Próbáltam is a kártya cseréjével (gondolom amiatt megy az HBO),de ha átrakom a kártyát room2-ből room1-be akkor azt írja hogy nincs párosítva. Erre tudtok nekem valami okosságot?

Üdv: Robi

(#7904) sanyinak


sanyinak
csendes tag

Tapasztaltátok, hogy a Humax beltérire küldött szoftverfrissítéssel kizárták, hogy a csatornákat sorba lehessen rendezni a beltérin? Ugyan rájöttek a hibára, de nem tudni, mikor küldenek olyan szoftvert, amivel ismét használni lehet a készüléket.
Ügyes szakemberek... :(

(#7905) Amarth válasza Mad79 (#7903) üzenetére


Amarth
aktív tag

Erre nincs megoldás,ahova van rendelve a kártya az csak ott megy.Cserélj szobát :)

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#7906) BiriBum


BiriBum
őstag

A szerelő szerint az HBO-t ingyen adják december 31-ig.

(#7907) BiriBum válasza sanyinak (#7904) üzenetére


BiriBum
őstag

Nekem a Hyundain sem lehet a sorrenden változtatni, ráadásul a holdon levő többi (külföldi) csatorna le van tiltva.

(#7908) Mad79 válasza BiriBum (#7906) üzenetére


Mad79
csendes tag

De csak 1 tv-n a négyből? :)

Üdv: Robi

(#7909) Orlin


Orlin
addikt

Szerintem ha kedvencekbe rakjátok a csatornákat ott tudjátok sorrendbe tenni.Ugyan az mint a frissítés elött nem?

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7910) Muad_ válasza Orlin (#7909) üzenetére


Muad_
csendes tag

Nalam is most volt fw frissites nem reg es en egy masik hibat is tapasztaltam. Nekem 2 holdrol jonnek a jelek egy DiSEqC-el. FW update elott mukodott viszont update utan csak a digi-s adok jottek be. Mikor felhivtam az ugyfelszolgalatot akkor felvettek a hibat. Aztan par ora mulva hivott egy digis szerelo aki megkapta a hibajegyet es azt magyarazta, hogy a Digi a Hirkozlesi Hatosag "parancsara" kenytelen volt kiadni ilyen sw-t, mert kulonben "loptam" a jelet a masik holdrol es ingyen neztem az adokat. Mondtam neki, de hat csak az FTA adokat tudtam nezni ott eleve. Erre azt magyarazta, hogy egy sima belteri araba be vannak epitve ezek es azert lehet nezni az ingyenes adokat. Viszont en csak berlem a keszuleket a Digitol es ezert nem nezhetem a tobbi adot. Meg csak a sima keszulekre jott meg a FW update, ezert meg a dupla-s keszuleken mukodik meg mindketto muhold, de azt mondta csak ido kerdese es mindenre kuldenek le uj FW-t. Emlitette hogy az uj FW egyik tulajdonsaga hogy nem lehet atrendezni az adok sorrendjet. Ezt is vmi szabalyozassal indokolta. Szoval aki ezt tapasztalja az nem bug, hanem feature...
Szoval hallott mar vki errol az uj szabalyozasrol?

(#7911) BiriBum válasza Muad_ (#7910) üzenetére


BiriBum
őstag

Én eleve így kaptam a beltérit :(

(#7912) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok! Most írták a Digi FB oldalán,h az új szoftver maga rendezi a csatikat.Szerintetek van értelme a fogyasztóvédelemhez fordúlni?Én nem erre kötöttem szerződést,h a Digi beszabályozzon.Úgy tudom más szolgáltatóknál ez bevett szokás.Ezért is vállasztottam a Digit...THX!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7913) BiriBum válasza Orlin (#7912) üzenetére


BiriBum
őstag

Módosították a szerződést e tekintetben? Engem annyira nem zavar a fix csatornalista, de nem istudom, hogy ez fogyasztóvédelmi súlyosságú ügy-e?

(#7914) Amarth válasza Orlin (#7912) üzenetére


Amarth
aktív tag

A UPC-nél sem lehet pakolgatni a csatikat.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#7915) BiriBum válasza Amarth (#7914) üzenetére


BiriBum
őstag

Nem tudom, hogy mi értelme lehet ennek a szolgáltató szempontjából. Lehet, hogy megúsznak egy két lámer betelefonálót, aki elállítja a csatornákat, aztán nem tudja magától visszaállítani.

(#7916) Orlin válasza BiriBum (#7915) üzenetére


Orlin
addikt

Hát nemtom.De pl családban is van pár digis akiknek én raktam sorba a csatikat anno.
Egyszerübb nekik így,h az első 10-ben vannak azok a csatik amiket néznek mindig nem kell bepötyögni ,h 34 v. nemtom ha pl a a Digi oda teszi a számura fontos csatornát.
A favorite rendezés ahogy néztemmegoldás lehet.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7917) Orlin


Orlin
addikt

Viasat Nature a Digi kinálatában kébelen!
Rem. jön műholdra is!!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7918) zeg74 válasza Orlin (#7916) üzenetére


zeg74
aktív tag

Igen a kedvencekbe pakolás a megoldás.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#7919) luciferc


luciferc
őstag

HSS-7160 most frissítette magát, és megdöbbenve látom, hogy ugyan a csatornák sorrendjét lehet változtatni, de a sorszámuk megmarad, vagyis hiába rakom át mondjuk a Spektrumot a 33. helyről a 4-re, attól még ha a 4-et nyomom be, a redvás TV2 jön be. Ez most komoly? Ha ezt tudom, akkor nem frissítem a szoftvert. Nem írták, hogy korlátozzák a lehetőségeim! Más írok is nekik, de azért érdekelne, hogy van-e megoldás.

(#7920) Orlin válasza luciferc (#7919) üzenetére


Orlin
addikt

Probald a favorit menübe tenni öket.Ott te tod rendezni.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7921) luciferc válasza Orlin (#7920) üzenetére


luciferc
őstag

Nem az a baj, hogy nem tudom rendezni, mert működik az a normál listában is. A baj az, hogy a sorszám nem változik meg, így amit a digi 42. helyre tett, az akárhova is teszem, közvetlenül csak a 42-es számon érhető el. Ez pedig nekem piszkosul zavaró. És ez így van a kedvencek között is.

[ Szerkesztve ]

(#7922) zeg74 válasza luciferc (#7921) üzenetére


zeg74
aktív tag

Hát ez marha jó. Akkor várhatjuk az újabb frissítést.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#7923) luciferc válasza zeg74 (#7922) üzenetére


luciferc
őstag

Az várhatjuk, azt mondják egyelőre, hogy ne is álmodjunk javításról, mivel ez nem bug, hanem feature, és nyugodtan tapsikoljunk, mert ez a változtatás olyan de olyan jó nekünk.

Kíváncsi vagyok az NMHH lép-e valamit, ha írunk nekik. Javaslom mindenki írjon panaszt, akit zavar ez az eljárás.

(#7924) zeg74 válasza luciferc (#7923) üzenetére


zeg74
aktív tag

Fasza. Már fogalmazom is meg a panaszlevelet. :W

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#7925) luciferc válasza zeg74 (#7924) üzenetére


luciferc
őstag

Azért próbáld ki először, hogy érint-e :) Nem tudom, hogy az NMHH, vagy a Hírközlési biztos a megfelelő célpont. Esetleg még a fogyvédők jönnek szóba, hiszen távolról butították a készüléket.

(#7926) Orlin válasza luciferc (#7925) üzenetére


Orlin
addikt

Én is már elkezdtem érdeklődni a témában.

"Esetleg még a fogyvédők jönnek szóba, hiszen távolról butították a készüléket."

A készüléket amit bérlünk!!Ergo azt csinál vele amit akar :((

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7927) v.attis


v.attis
őstag

Rossz hírem van srácok. az új nagra3-as kártyák miatt kell az új sw. Tehát minden beltérinél az új szar csatornakezelési módszer lesz.

(#7928) zeg74 válasza v.attis (#7927) üzenetére


zeg74
aktív tag

Ez úgy kellett mint zsebe a szar!

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#7929) Orlin válasza v.attis (#7927) üzenetére


Orlin
addikt

nagra3-as kártya mire jó? :B

Más oldalakon olvastam,h elvileg a Digi rendelte a szoftvert és akik csinálták azok b***ák el és már Digisek is reklamáltak.Szerelő is írta vhol,h jön majd nolmárisabb szoftver is.
De van aki azt mondja ez csak ködösítés...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7930) v.attis válasza Orlin (#7929) üzenetére


v.attis
őstag

Jaj! Bocsi! elnéztem a topik dátumát a nagra3-al kapcsolatban. Már régen nagra3-as kártyáink vannak. Viszont az biztos, hogy cumi van, ha frissítitek a beltériket!
Idézet egy digis barátommal való csetelésből:

a következő a helyzet
[16:20:04] : nem lehet a csatorna sorrendet módosítani az új software-el
[16:20:26] : de be lehet őket tenni a kedvencekbe és ott már változtathatsz a sorrenden
[16:20:59] : a másik dolog, hogy ha új csatorna jelenik meg akkor az autómatikus, a felhasználóknak nem kell semmit se teni..illetve a nem Digis csatornák nem látszanak

Tehát, ahogy a francia mondaná: szopoás

(#7931) Orlin válasza v.attis (#7930) üzenetére


Orlin
addikt

Lucifer ezt írta a 921-ben:

"Nem az a baj, hogy nem tudom rendezni, mert működik az a normál listában is. A baj az, hogy a sorszám nem változik meg, így amit a digi 42. helyre tett, az akárhova is teszem, közvetlenül csak a 42-es számon érhető el"

Akkor viszont nem megoldás a kedvencek :F

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7932) v.attis válasza Orlin (#7931) üzenetére


v.attis
őstag

Igen, így van. Csak arra megoldás, ha lépteted a csatikat és egy megszokott sorrendhez ragaszkodsz. De így is fura, hogy az 1 után a 4 jön, meg a 12, aztán a 3.

Kár, hogy nem lehet sehogy visszarakni a régit. Most két szobában rendes szoft van a beltériken a harmadikban meg a xar új szoft.

(#7933) luciferc válasza Orlin (#7926) üzenetére


luciferc
őstag

A készüléket amit bérlünk!!Ergo azt csinál vele amit akar

Azért ez nem így van, sőt. A beltéri az ő tulajdona, de az én birtokomban van, ergo nem piszkálhat bele csak úgy. Plusz úgy általában egy szerződéses jogviszonyban nincs olyan, hogy az egyik visszaél az erőfölényével. Vagyis van, de az ellen lehet tenni. A bankok is sokáig azt hitték, hogy nekik mindent lehet, aztán mostanában vannak bukók a bíróságon.

(#7934) zeg74 válasza luciferc (#7933) üzenetére


zeg74
aktív tag

És még mennyi bank bukás lesz a közeljövőben.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#7935) Orlin


Orlin
addikt

Ahogy nézem cenzurázzák a Viasat Nature-vel kapcsolatos kérdéseket a Digi FB falán :DDD

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7936) kano válasza Orlin (#7931) üzenetére


kano
nagyúr

És ráadásul az én beltérim hetente 4x-5x visszaáll a gyári, alap csatornalistára.
A Digi "technikus" kolléganő szerint ez normális működés. Ez miatt nem tudják cserélni és nem javítják. Na majd meglátjuk...
Ha ez az állapot marad, akkor én mondom is le és feldughatja magának a Digi a sz@rját. :((( :O

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7937) Orlin válasza kano (#7936) üzenetére


Orlin
addikt

Ez normalis!?Rem neki is digije van otthon...Elvileg akinek új szoftvere van ott most jött a sky new

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7938) kano válasza Orlin (#7937) üzenetére


kano
nagyúr

Garantálom, hogy ki fogják cserélni nekem ezt a beltérit.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7939) v.attis


v.attis
őstag

Amúgy mire jók az új fw-k?
Esetleg valaki olvasott-e róla, vagy valami infótok van, hogy a mi bosszantásunkon kívül mi haszna van?

(#7940) kano válasza v.attis (#7939) üzenetére


kano
nagyúr

Hogy szétbarmoljanak eddig működő funkciókat. :O

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7941) luciferc


luciferc
őstag

Ó, még jobb a soft mint eddig tűnt. A HSS7160-on átállítható ugyan a sorrend, csak sorszámok nem változnak, azonban 1 nap múlva szépen visszaáll a gyárira. Már csak az a kérdés, hogy a T vagy a jupiszi-nél milyen gondok vannak. Ha nem durvábbak. akkor váltás.

(#7942) Orlin válasza luciferc (#7941) üzenetére


Orlin
addikt

es ha kedvencekbe teszed a csatikat?

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7943) kano válasza luciferc (#7941) üzenetére


kano
nagyúr

Ezt csinálja a 1165-ös is.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7944) mogyesz


mogyesz
aktív tag

Nekem 2 db HumaxIII van, első (na jó, második) dolgom az automatikus frissítések kikapcsolása volt. Ha jön új csati azt is manuálisan kerestetem le, nem automatán.
Történt, hogy szépen elrendeztem mindent, majd kis idő múlva mindent átvariált... Na ekkor kapcsoltam ki róla...

(#7945) g0dl


g0dl
addikt

Sziasztok.
Nekem nyaralóban van digi egy humax digi+IV -es beltérivel. Nincs folyamatosan áram alatt, csak ha lent vagyunk. Most láttam, hogy frissíteni akar, amire reflex szerűen azt nyomtam, hogy mégsem. Látom itt a fórumon, meg máshol is, hogy ezzel jól jártam.
Kérdésem, hogy igaz az új fw-re, hogy
- csatornákat nem engedi rendezni
- FTA csatornákat nem lehet nézni

Természetesen én egyik újítást sem szeretném.

Meddig lehet húzni a régivel? Most minden bekapcsoláskor (felélesztés stanby-ból) megkérdezi, hogy frissítsen-e. Mit ajánlotok?

(#7946) kano válasza mogyesz (#7944) üzenetére


kano
nagyúr

Csak az a baj, hogy a Hunyadinál ilyen nincs, így nem is lehet kikapcsolni.
Ez egy új "fícsör" a fantasztikus új fw-ben. :(((
Egyébként a Humax még szarabb mint a Hunyadi (legalább is a II.). A sport 2 akadozott.
g0dl
Nekem Hyundai-on vannak problémáim, a Humaxon nem tudom mit tesz a fw, de inkább ne frissíts.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#7947) mogyesz válasza kano (#7946) üzenetére


mogyesz
aktív tag

Igen, Én végigjártam, szinte mindegyikből volt Nálam: 1165NA, 3160NA, 7160NA, Humax II, III... Frissíteni eszem ágában sincs :-))))

(#7948) Orlin válasza mogyesz (#7947) üzenetére


Orlin
addikt

Nem fér a fejembe miért volt ez jó a diginek!!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7949) Orlin


Orlin
addikt

[link]

Lebutította a Digi a tévészoftverét

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7950) luciferc válasza Orlin (#7942) üzenetére


luciferc
őstag

Ott is visszarendezi, ugyanis láthatóan egyetlen lista van, a kedvencek csak egy válogatás. Gennybanda, ezekre nincs jobb szó. Lesz kis időm megnézem a konkurenciát.

Szó szerint retek a Digi, egy nagy adag rostos fos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.