Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8651) Orlin válasza Argos (#8649) üzenetére


Orlin
addikt

Én inkább úgy vélem ha nyernek több pénzük lesz fejleszteni.
Jön még több HD csatorna ect...
A Diginél szerintem súlyos anyagi gondok lehetnek ami most csúcsosodott ki.
Nem hiába nem jött semmi HD csatorna az elmúlt éveben és 0 fejlesztés volt.
Sőt inkább ha valami változott akkor visszafele lásd beltéri szoftver.

Meg ahogy lassan minden családban lesz HD TV úgy döbben meg az ember mekkora egy trágya minőség...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8652) Argos válasza Orlin (#8651) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Bízzunk benne, hogy ebbe az irányba mennek!
Nekem is akkor tűnt fel kifejezetten a pocsék minőség, amikor beszereztem egy fullHD Samut. Sugárágyús TV-n alig volt észlelhető.

...elmúlik...

(#8653) Orlin


Orlin
addikt

Meg ezek az állandó fagyások :F

Mióta kivették a Discovery-t nem is nagyon nézem max Viasat History-t vagy Nat Geo-t.
Délután mondom bekapcsolom nézem álló kép simán tudtam,h Nat Geo-na van még a jel nélkül is :C

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8654) RaPiDsHaRe válasza pojakcs (#8648) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

A kártya fogadására milyen beltéri alkalmas?
A 3.ik megoldás alatt mit értesz ? :U

(#8655) pojakcs válasza RaPiDsHaRe (#8654) üzenetére


pojakcs
senior tag

Bármilyen kártyafogadós beltéri, amelyikben univerzális vagy cryptoworks olvasó van.
Nagyon sok beltériben conax olvasó van, átszoftverezés után általában ezek is jók a cryptós kártyákhoz.
Pl.:X80
Használtan 10 alatt bőven lehet ilyeneket kapni, vagy akár upc-s Philips beltériket is. Pl.: [link]

A harmadik megoldás a kártyamegosztás nevű üldözendő illegális és csúnya dolog.

Üdv: Csaba

(#8656) Orlin


Orlin
addikt

Ha már beltéri a téma.Lenne egy egy elég összetett helyzet nálunk.
Nos amint írtam UPC lesz, az egyik TV a lakásban még régi és nincs rajta scart :P
Azt már megérdeklődtem ,hogy van olyan beltéri ami tud csatlakozni hozzá.
De valószínű le lesz cserélve az a tv egy újabbra.
Olyankor a UPC kicseréli a beltérit vagy marad az amit adtak elsőre.
Vagy ha lesz majd egy saját beltéri akkor akkor gondolom külön kell majd igényelni kártyát!
Az hogyan fog eljutni hozzám?

Ezt beírom UPC topikba is hátra ott is tudnak segíteni :B

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8657) NagyDave válasza Orlin (#8656) üzenetére


NagyDave
tag

Szerintem kicserélik majd újabbra, ha régebbit adnak. Amúgy anyumék tv-jén is 1 scart van és mégis Digit is rá tudták kötni, meg tudják azt oldani új beltérivel a UPC-nél is ;)

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8658) Orlin


Orlin
addikt

A digis fejet sem cserélik a upc-ek digiröl vàltàsnàl? :)
Érdekes.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8659) Mate


Mate
nagyúr

Én UPC kábel és digi műhold kombóval nyomtam (digisport miatt). Személy szerint nagyon, nagyon jó híreket kapok sorozatban.

1. Jön Sport 1 hd. HD-ben a spanyol bajnokság és csomó bl meccs.
2. Jön az Eurosport 2 HD-ben, így német bajnokság is megy majd HD minőségben.
3. Diginek rohamosan csökkennek az előfizetői, illetve jó pár szolgáltató kiszedte csomagjából a digisportot, így nem lesz elég a lefedettsége ahhoz, hogy teljesítse a megvett közvetítési jogok elvárásait, ezáltal más kapja majd meg, ami valószínűleg olyan csatorna lesz, amit hd-ben el tudok érni, így végre nem kell digi beltéri szemcsés minőségével néznem a meccseket, streameket stb., csak simán bekapcsolom a tv-t :D Lassan vagy 20 hd csatorna lesz UPC-nél, jól belehúztak.

Amúgy azt néztem, hogy UPC és invitel rohamosan fejleszt, bővíti a kínálatokat, míg T-home nem csinál semmit. Digi és a többiek meg csökkentik, úgyhogy UPC bebiztosítja magának az első helyet. :)

[ Szerkesztve ]

(#8660) Orlin válasza Mate (#8659) üzenetére


Orlin
addikt

Invitel is ígéretes tényleg.

Nálunk sajna gyenge a net így a TV adást már nem bírná,de jövőre lesz VDSL végre itt is.
Addig UPC lesz,de ha nagyon megleszünk elégedve marad is.

DIGI FB oldala kicsit olyan mint egy süllyedő hajó lassan.Mindenki menekül vagy pánikol.
Nézem este már azzal volt tele a fal,h Cool-t és RTL-t is kiveszik :Y

Amúgy egy kis adalék,h jött a BBC Entertainment,History Channel (ami egész jó azért ahogy néztem) és elvileg jön a Life Network is.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8661) Mate


Mate
nagyúr

"Ügyfélszolgálataink 2012. 12. 07-én leltár miatt zárva tartanak.

Készült: 2012-11-30 15:39:15
Türelmüket és megértésüket előre is köszönjük!

DIGI Távközlési és Szolgáltató Kft."

Annyi a visszavitt beltéri és scart kábel, hogy már nem bírnak megmozdulni tőle és meg kell számolni? :D

(#8662) vlaho válasza Mate (#8661) üzenetére


vlaho
aktív tag

Ne gonoszkodj. :D Most legalább nem lesz beltéri hiány náluk, és az új előfizetőknek nem kell sokat várniuk, hogy bekössék.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#8663) jegenye77 válasza vlaho (#8662) üzenetére


jegenye77
addikt

Milyen új előfizetők? :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8664) Orlin válasza vlaho (#8662) üzenetére


Orlin
addikt

Jah oda tudják adni a 20 éves elavult sz..kat ;]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8665) vlaho válasza jegenye77 (#8663) üzenetére


vlaho
aktív tag

Hát gondolom azért még van egypár, vagy épp második beltérire vár. :)

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#8666) ro_bert17 válasza Orlin (#8664) üzenetére


ro_bert17
őstag

Sziasztok!
Itthon vagyok a szülőknél, és a mostanság kihullott adók miatt volt egy kis keresgélés, pótlás. Van pár adó: pro4, fem3, viasat6, nat geo wild (magyar), stb. amelyeknek mennie kellene, de néha megy, többségében viszont nem. Hogy lehet ezen segíteni?

Szerk: pardon, nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#8667) Orlin válasza ro_bert17 (#8666) üzenetére


Orlin
addikt

Hogy-hogy nem megy?Akadozik?Vagy tiltást ír?Rossz jel?

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8668) Orlin


Orlin
addikt

Animal Planet-en - Pokoli macskák menne :((( EPG szerint megy is...
Meghozza az ember hangulatát mikor a család megjegyzi ,de jó lenne nézni :( :((

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8669) ro_bert17 válasza Orlin (#8667) üzenetére


ro_bert17
őstag

"A csatorna nem működik"
De ezek csak azoknál a csatornáknál van, amelyek eddig nem voltak beállítva (jogosultság van hozzá).

(#8670) Orlin válasza ro_bert17 (#8669) üzenetére


Orlin
addikt

Próbálj egy gyári beállításokat az mindig segít!Majd egy teljes keresést.
Tegnap én is így kerestem le a Digi World-öt a másik szobában mert ott nem nyitotta.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8671) ro_bert17 válasza Orlin (#8670) üzenetére


ro_bert17
őstag

Digi world sem volt eddig beállítva, de az megy gond nélkül. Na holnap megpróbálom újra, ma már tévéznek az öregek. :)

(#8672) NagyDave válasza Orlin (#8658) üzenetére


NagyDave
tag

Lehet, hogy azt cserélik, szerintem az is attól függ, hogy tud-e jobb minőségűt felrakni a UPC. De lehet komplettbe cserélik, ők nem kínlódnak, nincs semmiből hiányuk :)

Holnap hívja majd fel anyum a Digit és kiderül, hová vihetjük a beltériket, de remélem ide a közelbe kell :U Azt követően rendelem is hamarosan a UPC-t :DD

(#8659) mate3553: Én is arra számítok, hogy átkerülnek a jogok sport1-sport2-re vagy éppen m1-hez, meg hát van sportm is, legalább lehetne valami haszna :D Amúgy én is várom már a sport1hd-t 3 hónapig ingyen adja úgyis a műholdas UPC a HD csomagot meg HD boxom lesz, úgyhogy jobb lesz, mint a Digi :) Az is igaz, hogy csak a UPC bővít, valóban ők lesznek a legjobbak, mint anno :) Neten vannak jó stream-ek, de azt hiszem nem kell sokáig már ott nézni a meccseket, mert a digisport már nem hiszem, hogy sokáig megtudja tartani a BL, EL, PL jogokat, mert az uefa is el fogja így tőlük venni a jogot, hogy egyre kevesebb előfizetőhöz jutnak el :))

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8673) Mate válasza NagyDave (#8672) üzenetére


Mate
nagyúr

Diginél az utca végi zöldségesnél kapható narancsba szúrt két fém pálcikával jobb minőség érhető el, mint a digis cuccoknál.

Lassan lehet én is lemondom a műholdat, még nem sikerült döntenem :) Lehet kivárom, míg UPC-n láthatóak lesznek a bl meccsek.

(#8674) NagyDave válasza Mate (#8673) üzenetére


NagyDave
tag

:D
Mi már nem várunk, mert kellenek az ismeretterjesztők, én meg neten meccsezek, de szerintem úgyis jönnek el digiről a meccsek, úgyhogy majd tévén is nézhetem a legjavát :)

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8675) NagyDave


NagyDave
tag

Valamelyik idióta azt írta kommentbe a digi fészbúk oldalán, hogy minden szolgáltató kiveszi majd a Discovery-t :DDD De sok hülye van :))

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8676) jegenye77 válasza Mate (#8673) üzenetére


jegenye77
addikt

Ugyan így vagyok vele én is!Csak a BL miatt van még meg a digi.
Ha tényleg az se lesz ill. ha az UPC-nél is látható lesz,azonnal váltok!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8677) Orlin válasza NagyDave (#8675) üzenetére


Orlin
addikt

Néztem én is :C
Szerintem simán van pár digis munkatárs hozzászóló is már!
Pont néztem egy-két profilt mai regisztrációval még délelőtt :P

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8678) NagyDave válasza Orlin (#8677) üzenetére


NagyDave
tag

Jaja, az fix, hogy vannak "beépítettek" :D Sok ökör :DDD

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8679) Orlin válasza NagyDave (#8672) üzenetére


Orlin
addikt

Majd várom az infókat.Nálunk tolódik még kicsit 1-2 hetet valszeg...
Úgy fundáltam ki,h a UPC-t be akarom már köttetni mire a Digi-nél intézem a lemondást,így talán nem lesz tv nálkül maradás :P

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8680) NagyDave válasza Orlin (#8679) üzenetére


NagyDave
tag

Aha, nálunk sem rögtön lesz még azért, de hamarosan :) Mi is úgy csináltuk anno, hogy már a T-t megrendeltük és azt követően pár nappal mondtuk le a most visszatérő UPC-t :DDD Amúgy érdekes módon náluk telefonon is le lehet mondani...

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8681) Orlin


Orlin
addikt

Az összes Discovery-csatorna látható ezentúl a UPC-nél :C :C :C :R

[link]

Remélem jönnek direct-re is...Vérszagot érez a UPC ;]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8682) kano válasza Orlin (#8681) üzenetére


kano
nagyúr

Kár, hogy csak a legmagasabb csomagban.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8683) Csaba1512


Csaba1512
tag

(#8684) kano válasza Csaba1512 (#8683) üzenetére


kano
nagyúr

Én meg a Digit dobom ki. Bár még reménykedem, hogy megjön az eszük, de kicsi rá az esély.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8685) NagyDave válasza Orlin (#8681) üzenetére


NagyDave
tag

Jaja, én is olvastam. Jönni fog directre is az ID, ebben biztos vagyok :K

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8686) Orlin


Orlin
addikt

Ozone az ID helyén elérhető!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8687) NagyDave válasza Orlin (#8686) üzenetére


NagyDave
tag

Legalább valami, hogy ne szidjuk mindig a Digit :) Amúgy jó csatorna az is, ugye T-n van :)

Fontos dolog amúgy, hogy anyum ma hívta a Digit, hogy hogyan lehetne lemondani. És netről le kellett tölteni ezt, majd el kell küldeni nekik. Amikor megkapták, azt követően 8 napon belül leállítják a szolgáltatást. Ezt követő 30 napon túl/belül kijönnek a cuccokért! :DD Antenna nem kell nekik :) Azért a UPC-nél fura volt, hogy vissza kellett vinni :U Talán azért, mert telefonon lett lemondta, lehet náluk is van lehetőség postai úton lemondani és akkor kijönnek, na mindegy, nem lényeg :D Készülök megrendelni neten amúgy a UPC-t, csak az zavar, hogy nem tudom kiválasztani, hogy milyen beltérink legyen :DDD Humax HD-s kéne :D Azt sem lehet kiválasztani neten, hogy hány tévére kell, de biztosan majd hívni fognak ezért :)

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8688) NagyDave


NagyDave
tag

Most olvastam UPC Direct fész oldalán, hogy Digi antennát meghagyják, ha az jó állapotban van :DDD

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz...

(#8689) Orlin


Orlin
addikt

Megjött a Digi válasz levele a sajátomra:

Tisztelt Előfizetők!

Köszönjük megkeresését!
Panaszával, jelzésével kapcsolatban kérjük, tekintse meg a 2012. november 30-i közleményünket a Discovery csatornákkal kapcsolatban.
2012 novemberében a DIGI és a Discovery megállapodása megszűnt, így nincs további jogosultsága a DIGI cégcsoportnak arra, hogy a Discovery csatornáit tovább terjessze.
A DIGI Kft. érvényes szerződés hiányában az alábbi fennmaradó csatornákat (Animal Planet, TLC, ID Investigation Discovery, Discovery Science) a csatornakiosztásból eltávolította.
Társaságunk nem kívánja a hasonló tematikájú csatornák árához képest háromszoros díjért sugározni a Discovery csatornákat. A Discovery árait mindig dollárban (USD) állapította meg, továbbá a Discovery csatornák árai évről évre folyamatosan növekedtek, függetlenül a gazdasági válságtól és a valutaárfolyamok alakulásától, így a DIGI által a Discovery csatornákért fizetendő díjak 2008-hoz képest megkétszereződtek.
Miközben Magyarországon a DIGI előfizetőinek csak néhány százaléka nézi az érintett Discovery csatornákat, azok díjait a DIGI előfizetőinek 100%-nak kellene fizetnie.
Előfizetőink igényeinek maximális kielégítése érdekében a DIGI mindent megtett, hogy a Discovery-vel megegyezzen, így javaslatot tett egy különálló, Discovery csatornákból álló csomag létrehozására. Ezt a Discovery-csomagot bármely DIGI előfizető igénybe vehette volna úgy, hogy a megoldás nem jelent többletköltséget az előfizetőink túlnyomó többségének. Ennek a Discovery-csomagnak a díjszabását természetesen a Discovery határozhatta volna meg. Ezt a megoldást a Discovery elutasította, végső soron megfosztva ezzel saját rajongóit a Discovery csatornáktól.
Cégünk nem tudja elfogadni a Discovery álláspontját, hogy a jelenlegi gazdasági helyzetben garantált bevételt kér, függetlenül az általa sugárzott csatornák tartalmától, az ismétlések számától, és a reklámok időtartamától.
A fent felsorolt érvek, így a gazdasági válság, a csökkenő fogyasztói vásárlóerő és az árfolyamváltozások, nem voltak elfogadhatóak a Discovery csoportnak. Az utóbbi hetekben a Discovery először volt nyitott arra, hogy megvitasson valamilyen engedményt, de nem sikerült közös álláspontot kialakítani, így nem maradt más megoldás, mint a csatornák terjesztésének a megszakítása a felek közötti szerződés lejártával.
A DIGI Kft. visszautasítja a Discovery azon állítását, miszerint szerződést szegett volna.
A közelmúltban a DIGI cégcsoport elindította két minőségi tartalommal és színes műsorkínálattal bíró tematikus csatornáját, DIGI World és DIGI Life néven, amelyeken a műsorok reklám és megszakítások nélkül élvezhetőek.
A DIGI két új tematikus csatornái mellett óriási fejlesztéseket hajtott végre azáltal, hogy bekerültek a csatornakínálatába az alábbi csatornák is: SuperTV2 (HD), Viasat Nature/History HD, PV TV HD, HISTORY, illetve a nagy sikerrel induló saját csatornája a DIGI Film.
Bízunk benne, hogy a bővülő, változatos programkínálatunkkal hosszú távra elnyerjük előfizetőink elégedettségét.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8690) kano válasza Orlin (#8689) üzenetére


kano
nagyúr

Én is kaptam egy példányt belőle.
Válaszoltam is neki, hogy mutassanak már statisztikákat amelyből kiderül, hogy ennyire kevesen nézték a Discoveryket. :DD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8691) Orlin válasza kano (#8690) üzenetére


Orlin
addikt

SuperTV2 (HD), Viasat Nature/History HD, PV TV HD,
mióta HD?? :U

Digi műhold még látásbol sem ismeri a HD-t...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8692) ro_bert17 válasza ro_bert17 (#8671) üzenetére


ro_bert17
őstag

Közben tegnap én is próbálkoztam mindennel, de nincs érzékem a csatornák beállítására (az idős szüleimnek meg főleg nincs).
Volt gyári beállítás, meg minden. Nagy nehezen össze hoztam, hogy az újak működtek (fem3, super tv2, viasat6, stb.), igaz eltűnt a prizma, meg a reflektor tv. Viszont estére már megint nem működtek az említett adók. A Diginek van valamilyen helpdeskje ilyen esetre, mert 1-2 hét múlva megint megyek haza, és jó lenne beállítani az öregeknek a csatornákat tisztességesen.

(#8693) Orlin válasza ro_bert17 (#8692) üzenetére


Orlin
addikt

Lehet nem ártana egy szerelőt hívni...
Nekem anno 2-3 nap alatt kijöttek.Lehet tudna valamit kezdeni.Lehet a beltéri adta meg magát...
Meg most szerintem nem kell sok helyre menniük ;]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8694) Vangelis válasza Orlin (#8693) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Max leszerelni.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#8695) ro_bert17 válasza Orlin (#8693) üzenetére


ro_bert17
őstag

Szerelőre én is gondoltam, de szerettem volna elkerülni őket, mert már évekkel ez előtt is keserű a tapasztalásom velük kapcsolatosan, amikor telepíteni kellett... :(
A Digi ügyintézéssel meg akkor gyűlt meg a baja a családnak, amikor a sima előfizetésről két kártyásra váltottak. Csak úgy röpködtek a csúnya szavak.
Ezért külön nem fizetnék szerelőnek, hogy heteket kelljen várni rá, aztán megmagyarázza, hogy az én készülékemben van a hiba (előfizetői jogosultság ellenére).
Na mindegy, amúgy is beakartam csattogni valamelyik pesti ügyfélirodába, lehet rákérdezek erre a dologra is.

(#8696) Orlin válasza ro_bert17 (#8695) üzenetére


Orlin
addikt

Nekem hamar kijöttek anno.

ÁÁÁÁÁÁh franc a Digi Sportba.Nagyon nehézkes így a váltás Digiről UPC-re mert a sportot is szeretjük :W

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8697) Orlin


Orlin
addikt

Eseget a hó most semmi adás nincs...Hát ez kész :W :Y

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8698) Argos válasza Orlin (#8697) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Többek közt, ezért sem akarok én többet műholdas szolgáltatást.. :(

...elmúlik...

(#8699) Orlin válasza Argos (#8698) üzenetére


Orlin
addikt

Most tisztítottam le seprűvel.Volt rajta vagy 1 cm hó és meghalt az egész...Remélem óránként mehetk tisztogatni :C

Amúgy nálunk a helyi kábel tv kábelen jött ,de a szomszéd faluban műholdról kapta a jelet így simán hatott rá így is az idő.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#8700) Argos válasza Orlin (#8699) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ugyanmár... Micsoda amatőr tányérod van. Nekem nem kell rá hó, de még felhő se az égre, elég ha az időjárás jelentésben bemondják:
Felhősödés, köd, szórványos eső előfordulhat!
...és huss, az adás már el is ment, melegebb éghajlatra! :P

...elmúlik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.