Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42501) Cyberbeni válasza vhunor (#42496) üzenetére


Cyberbeni
addikt

30% is elég buffolva, mondjuk 40%+ biztonságosabb
a kiírt dps-ben meg benne van a 200 dps offhand is.

(#42502) mpierre válasza DjDanee87 (#42498) üzenetére


mpierre
veterán

[link]

Megsasolom.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#42503) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

A profilokhoz hogy léptek be hogy működik? Én belépek az accommra, meg is jelenik a nevem mint az armoryban, alatta view profile, és kidob egy lvl 1 monkot.

A játék az nem játék!

(#42504) Cyberbeni válasza Lézerparaszt (#42503) üzenetére


Cyberbeni
addikt

us-t állítsd át EU-ra: [link]
enchantressre: 19mf, 16gf helyett 25 mf fegyver megéri? (már megvettem, mert csak 10k volt)
followeren kívül nincs mf-em

[ Szerkesztve ]

(#42505) F-ECT$ válasza killerjohn (#42463) üzenetére


F-ECT$
titán

Miaza TurboT3? :)

Dive ever, work never.

(#42506) Haart válasza F-ECT$ (#42505) üzenetére


Haart
addikt

TurboTrágya 3 ;]

(#42507) Lézerparaszt válasza Cyberbeni (#42504) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én is MF cuccokra gyűjtök most a csajnak, hátha sikerül felvinnem az enyémet 200% körülire olcsón. Én GF-re azért nem gyűjtök, mert úgysem a földről felszedett aranyból fogok meggazdagodni.
A bejelentkezésnél pedig most már mindenféleképpen a wowos profil jelenik meg, most meg azzal szórakozok, hogy visszajöjjön a d3-as -.-

Szerk: Na most meg 5. loginra bejön a d3-as, és mutatja a karaktereket is. Szerintem vagy bug volt, vagy a linked átállította EU-ra :)

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#42508) davidsz válasza Cyberbeni (#42482) üzenetére


davidsz
őstag

Nem csak ezzel nem, de a lvl60-al sem. Egyszerűen nem találok olyn cuccot, amit fel tudok venni. Farmolni kell és AH-zni, hogy tovább tudjak jutni.
Amióta megvan a D3 2 legendary cuccot találtam. 1db cucc volt, amit 2,5M tudtam eladni. Szóval hervasztó helyzet.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#42509) sith7 válasza F-ECT$ (#42505) üzenetére


sith7
nagyúr

Gondolom a botprogram újabb verziója, amivel ennyi aranyat összeszedett :U

(#42510) sunnymarcell válasza Wolverine (#42473) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

ki tudja? lehet berakják.

lehet hogy nem sok értelme volt a ladder resetnek a töménytelen sok bot miatt, de ne felejtsük el. tulajdonképpen aki abban a játékban jelen volt, az botolt. ezt az tette lehetővé, hogy a blizz le se szarta, ki botol, ki nem. amúgy még ott is, a ladder resetek frissítették egy rövid időre az árakat, plusz még mindenki egyenlő eséllyel indult, tehát ha gyakorolsz eléggé, te is lehetsz az első aki megöli diablót infernón.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#42511) Cyberbeni válasza davidsz (#42508) üzenetére


Cyberbeni
addikt

gondolom mf nélkül farmolod act1-et, úgy meg jóhogy nem esik szar sem.
@sunnymarcell: én nem botoltam, pedig 5+ évet játszottam vele

[ Szerkesztve ]

(#42512) davidsz válasza Cyberbeni (#42511) üzenetére


davidsz
őstag

Volt hogy beöltöztem mf-es cuccokba. Akkor sokszor agyonvertek, de normális cucc sem volt.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#42513) Amur


Amur
addikt

Barbinál infernon +8% block-ért beáldozható -700DPS?
(van olcsón egy helm of command ami szinte "tökéletes" leszámítva hogy str nincs rajta..)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#42514) vhunor válasza Amur (#42513) üzenetére


vhunor
őstag

Be. Egyénként milyen statokkal szinte tökéletes, és mennyiért?

(#42515) Thrawn válasza Lajtorja (#42479) üzenetére


Thrawn
félisten

Fura, Athene lemondott a Natalya's szett Discipline töltő bónuszáról? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#42516) radi8tor válasza vhunor (#42514) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Háhá, meg akarod venni előtte, mih? ;]

⭐ Stella

(#42517) Amur válasza vhunor (#42514) üzenetére


Amur
addikt

850k.
102vit,44 cold res,77allres,17MF,8%block,+2869 life from health globe
(a mostani helm-hez képest szinte tökély,azon str,vit,allres,GF van ,de kisebb értékekben)
egy netes calculátor szerint bukok 700dpst vele.
[link]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#42518) Helmoras


Helmoras
őstag

Nya kész lett, nem túl acélos de act 2 re elég [link], majd valamikor izmosabb emberkékkel megpróbálom act3-at is addig hátha lesz valami jobb fegyverem kicsit kevés a dps :S

(#42519) #57919488 válasza sunnymarcell (#42510) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mivan? Ha RMAH-ban elköltöttél volna a egy zsák pénzt akkor Te örülnél egy ilyen hülyeségnek?
Diablo first kill? Van itt ilyen akit ez érdekel egyáltalán? És mindenki egyenlő eséllyel indult kezdéskor, a játék egy pénzes ah köré lett építve, ez lett a nagy Diablo 3.
Én nem úgy akarok értelmes dolgokat látni AH-ban, hogy a rendes játékosokat szívatják meg egy ilyen húzással, örülnék ha csak idővel a botokat kiszórnák.
Mondjuk nekem mindegy mert csak GW2-ig terveztem Diablo3-al és már csak kb. 2 hét. Ott is hasonló dolgok lesznek (mint minden mmo-ban) a Gem dolgokkal de legalább nem az egész játékot ölik meg vele

[ Szerkesztve ]

(#42520) vhunor válasza radi8tor (#42516) üzenetére


vhunor
őstag

Nem, ez a majdnem tökéletestől nagyon messze van, lévén nincs rajta se socket, se plusz armor.

[ Szerkesztve ]

(#42521) Amur válasza vhunor (#42520) üzenetére


Amur
addikt

mondtam hogy nekem majdnem tökéletes,az elöző helm-hez képest(már megvettem)

itt a profilon a régi helm: konenbarbi

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#42522) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Jó játék. Inferno Act I. 3 kék pók kinyírásához meg kell dögleni 10-szer. Nagyon megéri.

Pffff. Javítási költség 17000Ft. Kerestem kb. 4000-et. Jól kiegyensúlyozott játék. :C

[ Szerkesztve ]

(#42523) D1Rect válasza Cingáriusz (#42522) üzenetére


D1Rect
félisten

Sztem lassan egyedül vagy a topikban akinek bármiféle nehézséget okoz az Act1-ben bármi.
Pedig mindenkinek ugyanaz a játék.

(#42524) Amur válasza Cingáriusz (#42522) üzenetére


Amur
addikt

Gondolom most jöttél hell-ről inf act1-be.
Elsőre jókora váltás.de egy kis allres csodákat tesz!
Meg valami (akár kék) magas DPS-es fegyó.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#42525) angelside77 válasza Cingáriusz (#42522) üzenetére


angelside77
tag

Profilod? Esetleg Battel tag-ed?

[ Szerkesztve ]

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

(#42526) mpierre válasza Cingáriusz (#42522) üzenetére


mpierre
veterán

Act 1-t az encsantreszem végigviszi egyedül. Úgy, hogy csak ott állok mellette és biztatom. :P Az arcane enchanted eliteknél kell neki egy kis segítség.

Amúgy milyen cuccokban, skillekkel mászkálsz?

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#42527) Cingáriusz válasza D1Rect (#42523) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Nincsenek millióim vásárolni.

(#42528) F-ECT$ válasza Cingáriusz (#42527) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem is kell. Kb slotonként 50k-ból bőven fel lehet öltözni act1-re. És ha csak az esett goldot vetted fel normaltól hell végéig, akkor legalább 750k goldod van.

Dive ever, work never.

(#42529) sunnymarcell válasza Lajtorja (#42479) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

hát nagyon nehéz lehet mikor percenként kap 10 dollárt azért, mert sokan nézik ahogy játszik.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#42530) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Most ilyen:

(#42531) sunnymarcell válasza Cyberbeni (#42511) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

akkor gondolom te robot módon mf-eztél ott is.

cingáriusz: akárhogy DH, szerintem a 250 allres ott is a legalja. hacsak nem akarsz arcane sentry vortexnél azonnal meghalni. amíg az nincs meg, az a 30k HP is olyan gyorsan lemegy, hogy csak nézel.

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#42532) Amur válasza Cingáriusz (#42530) üzenetére


Amur
addikt

a sebzésed több mint elég(nekem 12k van és act2-öt simán farmolom)
viszont az allres nulla...(nekem kiáltással 1000 felett van minden rezi)
de act 1-re 5-600 is elég! Szóval nem kellenek über cuccok,csak legyen rajta allres!
Szedj össze pár százat még!

Most nézem DH-d van,akkor is kell egy kis rezi,meg itt azért nem árt ha tudsz menekülni.
olyan skilleket rakja be(smoke screen-caltroops ami bénít)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#42533) tatabánya válasza Amur (#42532) üzenetére


tatabánya
senior tag

DH-ról van szó még ki kell találnia mit is akar vele kezdeni...

nagyon erősen gondolkodok én is egy farmbot indításán.. kritikán aluli az AH már máshogy nem lehet boldogulni, hogy én azt figyeljem és flippelgessek azt a főállásom nem engedi és a napi 1-1 óra farm meg nudli, gép meg elmenne itt magában...

(#42534) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Valamivel már jobb:

(#42535) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Woaa.. Így nightmare-en elég zúzós az ACTIII. Viszont tetszik! Úgy néz ki elég jó lett végül a WD. Jók lettek az összevásárolt cuccok! :)

(#42527) Cingáriusz: Nem is kell... :N Nézelődni kell, Én múltkor több mint 1 órát nézelődtem AH-ban, hogy mik vannak.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#42536) Diablo18 válasza Cingáriusz (#42534) üzenetére


Diablo18
senior tag

mikor én játszottam
akkor jobb jobb cuccba toltam nem ért semmit
azóta gondolom akkor sokat változtattak ..:S:

már megint vén rókának számítok :D

amúgy hogyhogy ennyire lassan adják ki a pvp-t?

[ Szerkesztve ]

(#42537) F-ECT$ válasza Cingáriusz (#42534) üzenetére


F-ECT$
titán

Így már jobb, a hp és all res tartásával próbálj meg dps-t növelni. Szerintem a maradék pénzből ez megoldható, egy jobb fegyver kellene.

Dive ever, work never.

(#42538) pulcsi válasza Cingáriusz (#42534) üzenetére


pulcsi
tag

100% a Chc es 2500 a loh anyám de örûlnék én ennyinek igaz a chd kicsi de az armor meg a res alakul ezzel már simán kell mennie act 1 nek
Jah hogy nem barbar én meg azt hittem az.

[ Szerkesztve ]

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#42539) sunnymarcell válasza pulcsi (#42538) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

life on kill-je van, és a 100% chc valószínűleg a sharpshooter passzívval van :)

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#42540) vhunor válasza pulcsi (#42538) üzenetére


vhunor
őstag

Az csak a maxra töltött sharpshooter miatt annyi, a másik meg life per kill. (HA!)

(#42541) F-ECT$ válasza pulcsi (#42538) üzenetére


F-ECT$
titán

A chc passzív miatt annyi.

Dive ever, work never.

(#42542) angelside77 válasza Cingáriusz (#42534) üzenetére


angelside77
tag

Fegyvernél mennyi a DPS?

Ez egy tipikus DPS karakter, az legyen minél nagyobb.

A nadrágban a követ talán zöldre cserélném.

A skillekhez, játékmódhoz nem tudok hozzá szólni. Még nincs DH-m. De talán futni kell és lőni. :DD

[ Szerkesztve ]

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

(#42543) #57919488 válasza Diablo18 (#42536) üzenetére


#57919488
törölt tag

MoP előtt minek? Új kieg mindig sok játékost "szippant" el minden másik játékból. Majd év végén kihozzák a PvP-t, hogy azért legyen már látszata is, hogy dolgozgatnak azért a Diablo3-on is.

(#42544) Lézerparaszt válasza Cingáriusz (#42527) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

A monkomat "felgyúrtam" 100k goldból act1 farm karira, 400 allres, 58k hp stb stb. Szerintem a többi karakternél is meg lehet tenni, mióta 5k-ért vannak bent a jó cuccok. A milliós felárat már csak a kis plussz dolgokért kell kifizetni.

A játék az nem játék!

(#42545) angelside77 válasza Cingáriusz (#42534) üzenetére


angelside77
tag

Ha nyomsz egy profilt, vagy Battle tag-et, akkor többet is lehet segíteni, hogy mit lenne érdemes először cserélned.

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

(#42546) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Ez a fegyverem jelenleg:

(#42547) Mumee válasza Lajtorja (#42479) üzenetére


Mumee
őstag

Ez nagyon gyér lista. Full buffed barbár csak 223k a tető? :D
Jó szar lista maradjunk ennyiben. :D

Először unbuffednek hittem a listát, mondom az úgy aránylag reális. :D

[ Szerkesztve ]

(#42548) angelside77 válasza Cingáriusz (#42546) üzenetére


angelside77
tag

Szerintem ezt mindenképp cserélni kell, mert ez még egykezesnek sem olyan sok. Valaki írta, hogy esetleg keress egy kéket nagyobb DPS-el. + dex nem árt ha van rajt.

Offhanden legyen as növelés

Kesztyűn as, chd, chc illene.

130k körül raktam be reggel kesztyűt dex-el, as-el, chx valamivel nem emlékszem pontosan.
Esetleg ha kell ingyen is adok itemet amit kinőtt a monk-om, és nem veszi kutya sem.

[ Szerkesztve ]

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

(#42549) proci985 válasza F-ECT$ (#42500) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

"A dps végülis elég, de lehetne akár 2x ekkora is, 50k körül is adnak már 400 dps-es -lvl req fegyvereket."

nem mindig, ki kell fogni.

Cingáriusz: jobb fegyver, akár kék is. ennél olcsón fogsz jobbat találni, felteszem 100k alatt is kapsz jobbat.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#42550) tatabánya válasza Cingáriusz (#42546) üzenetére


tatabánya
senior tag

ha gondolod keress rá, nem tudom talán hozna pár dps-t és olcsón adom :)) :

[link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.