Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43851) Sirandrish válasza persil (#43844) üzenetére


Sirandrish
legenda

Persze...de a molten effekten kívül minden rámehet sima rare cipőre is.
És ha maga a Molten nem fog eleget sebezni akkor tökmindegy hogy milyen statok vannak rajta ha ugyanazt rare-ban fele annyiért meg tudom venni...

SLYM Az első zombik nem csinálnak semmit..a te problémád ott fog kezdődni mikor elkezdenek égetni/mérgezni/arcanezni/fagyasztani/aládgyújtani ésatöbbi...a resistjeid nagyon kevesek infernora..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43852) SLYM válasza Qru (#43848) üzenetére


SLYM
veterán

jaja, öcsém monkjának is van 360 resistje mindenből, pedig csak cold resistes cuccokat vesz. van valami speckó mond képesség ami ilyenkor a többit is felhúzza

Sirandrish értem, kösz a tippet, nézek valami komoly pajzsot, ami sok all resisted ad

[ Szerkesztve ]

(#43853) Qru válasza SLYM (#43852) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen, az egy passzív skill. Hasznos. Nem kicsit, nagyon! :K

#nincsbennetarcsi

(#43854) Gorneck válasza Qru (#43848) üzenetére


Gorneck
titán

Hááát loh mellett pedig az egyik legfontosabb, hogy allres+választott res cuccok legyenek rajtam.
És tegyük hozzá, hogy akkor még rajtad a baba buff...szal resis az sose elég... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#43855) Mumee


Mumee
őstag

Még act3-ra se kell 300-nál több all res, ha kompenzálni tudod damage-el meg 35-40k hp-val.
(Persze barbárról beszélek SLYM-re reagálva, dea 2kezes egyelőre valóban felejtős)

[ Szerkesztve ]

(#43856) Sirandrish válasza SLYM (#43852) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, Monknak van egy olyan passzívja ami felhúzza az összes resistet a legmagasabbhoz..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43857) persil válasza Sirandrish (#43851) üzenetére


persil
nagyúr

Jogos, ezzel én is egyet értek, de mivel jelenleg esélye nincs, hogy ekkora király legyen egy legend, patch után meg lesz, ezért, akinek lesz rá lóvéja és olyan félefajta figura, akkor megveszi a legendary-t, ami egyébként egyedi külsőt is kölcsönöz:D

Szerintem sanszos, hogy brutálon fognak menni. És fognak menni.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#43858) SLYM válasza Qru (#43853) üzenetére


SLYM
veterán

egyébként honnan van 1 millád csak az övedre? miből lehet ennyit szerezni? én ilyen pártízezres cuccokat veszek, eddig talán ha 2 millát gyűjtöttünk ketten együtt öcsémmel összesen, akkor lehet, hogy sokat mondok

[ Szerkesztve ]

(#43859) radi8tor válasza SSJPeter (#43846) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nagyon durva. Utána linkeltek képet egy másik ürgéről, akinek hajszál pont két ugyanolyan gyűrűje van/volt.

http://i.imgur.com/E5XlS.jpg
http://i.imgur.com/Z9VNQ.jpg

Nem sokkal később teljesen levetkőztette a karakterét.

⭐ Stella

(#43860) Cyberbeni válasza SSJPeter (#43846) üzenetére


Cyberbeni
addikt

bugos néha a randomgenerátor, és van, hogy 2-szer rövid időn belül ugyanazt dobják az ellenfelek, vagy hogy többször egymás után ugyanazt kraftolod. (youtube.on van kripp-nek is róla videója)
de a legújabb dupe módszer, amit hajnalban írtam, itt ismerteti a #1 theorycrafting guru 22:55-től

[ Szerkesztve ]

(#43861) Sirandrish válasza persil (#43857) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát biztos király cucc lesz de én még mindig tartom magam ahhoz hogy ezek inkább csak vicces cuccok lesznek..
Biztos nem fog a Moltened sebezni 5K/sec-el mert az kegyetlen OP lenne és konkrétan csak Move kéne aztán futnál a mobok elől és szia..
Szerintem nem fog akkorát sebezni hogy megérje rákölteni mittomén mennyi többlet goldot...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43862) Qru válasza Gorneck (#43854) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah, Mpierre folyton szórja rám az áldást. Most így farmolásra ok, olyan 800-900-as resim van mindenből. Azt act 2-re bőven elég, főleg, hogy hátulról jövős taktiválal nyomom. :D

SLYM: Co-cop-ban farmolunk, úgy azért sok aranyat össze lehet szedni. Napi pár óra játékkal is heti 1 milla simán megvan. És akkor még nem is AH-ztad el a jobb talált cuccokat...

mod:

lényeg, hogy sokan (4-en) kell menni és akkor jóval több aranyat dob.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#43863) Cyberbeni válasza Sirandrish (#43861) üzenetére


Cyberbeni
addikt

miért ne sebezhetne 5K/sec-et, egy tank barbárnak is legalább 3* ennyi dps-e van (SC-ről beszélek, és persze nem a fanatikus/troll tankokról), amire rájönnek még a támadásból eredő modok.
sprint mellé amúgy nem lenne rossz, főleg ha proccolja a loh-et. :D

szerk: hc-ban konkrétan nincs az AH-ban és sc-ben is csak 6 oldalnyi van, szóval elég ritka cucc, főleg ha értelmes statokat akarsz rá. (mostaniak 1,2M-től vannak jelentéktelen modokkal, a jobbakat már meg sem mertem nézni mennyiért mennek)

[ Szerkesztve ]

(#43864) Sirandrish válasza Cyberbeni (#43863) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért mert ez egy cipő nem egy komplett karakter...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43865) F-ECT$ válasza Sirandrish (#43793) üzenetére


F-ECT$
titán

wow-val játszottál? Ott a legtöbb cuccot egyszer sem lehetett eladni ;)

Dive ever, work never.

(#43866) Sirandrish válasza F-ECT$ (#43865) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem, nem játszottam de ott AH-ból öltözöl?
Megveszel egy cuccot 1-10M-ért aztán ha cseréled akkor kuka?
Ergo 1-1 item árát minden egyes upgrade-nél bukod? Kétlem..ha meg így van akkor a WoW egy trágya :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43867) sunnymarcell válasza WhiteWalker (#43850) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

szerintem a mantrát cseréld le evasionra armor rúnával, és szerezz be még +150-200 all/fire resit.

az az 5000 armor szerintem kevéske.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#43868) DjDanee87 válasza vhunor (#43828) üzenetére


DjDanee87
addikt

Szép DPS, de mint írtam, nem szeretnék a védelemből lejjebb adni, és úgy növelném a DPSt.
Itt az én karakterem, akárhogy is nézem drága mulatság lenne bármit is cserélni sajnos.

(#43869) sunnymarcell válasza SSJPeter (#43846) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

a diablo 2-s embereknek ez nem újdonság
elég vicces hogy a diablo 3-hoz előbb van bot és dupe mint a diablo 2-höz...

plusz unid item exploit, 3x loot, stb.
tök olyan vonalat követ mint a diablo 2, ami kb. 9 nagy patch után lett normálisan játszható (teli volt bugokkal, hibákkal, stb.)

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#43870) mpierre válasza Qru (#43862) üzenetére


mpierre
veterán

Igyekszem. Jó az a war cry.... :K

Amúgy visszatérve az övre, legközelebb inkább kérdezz körbe. Ennél volt jobb is nálam, igaz allresi, de abból jó sok. Az árát inkább nem árulom el... ;]

sunnymarcell: Jó volt a LOD előtt is, bár mi csak szigorúan lanon játszottuk.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#43871) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Szerintem ne ringassuk magukat álomba, hogy minden legendary ilyen lesz mint a képeken.. Max az esély meg lesz rá, hogy akár ilyen is lehet.Ugyan úgy mint a sima rare tárgyaknál. Vagy talán kicsit nagyobb esėlyel jobbak lesznek mint egy átlag cucc. De nem lesznek csak ritkán brutálissabbak.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#43872) Sirandrish válasza DjDanee87 (#43868) üzenetére


Sirandrish
legenda

passzívokkal még tudnál nyerni több mint 2K DEF-et..
Persze esne a DPS-d de 15K-val ACT2 gond nélkül farmolható...
Sőt..ha a földregés helyett beraknád a BattleRage-t akkor még DPS-t se nagyon buknál csak a DEF-ed lenne magasabb..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43873) Qru válasza mpierre (#43870) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jobban jársz ha nem feccölsz belém sokat, nem érek annyit. :D

#nincsbennetarcsi

(#43874) F-ECT$ válasza Sirandrish (#43866) üzenetére


F-ECT$
titán

Ott, ha felvettél egy cuccot, akkor az már nem eladható. Ott kell lenni a cucc esésekor, nem az ah-ból öltözöl. (1-2 kivétel van.)

Dive ever, work never.

(#43875) Sirandrish válasza F-ECT$ (#43874) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor az azért egészen más..
Nem tudsz AH-ból meggazdagodni..itt igen.
Gondolom ott azért esik cucc neked is..úgy értem a karakteredre..
Mert ha ilyen a saját drop mint a D3ban akkor régen rossz :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43876) FehérHolló válasza FehérHolló (#43825) üzenetére


FehérHolló
veterán

Persze volt itt sok nagyszájú, gyakorlott WD-s, de erre a kérdésre bezzeg nem kapok csipőből választ. :D :P

Skynet is real. It's called Google.

(#43877) mpierre válasza Qru (#43873) üzenetére


mpierre
veterán

Kell egy "golyófogó" is a csapatba. ;] (Ha én épp elszaladok sprinttel kis tronádókat hagyva magam mögött...)

Azért a 3 közelharci karcsi tegnap elég komolyan tudott pusztítani. Jól össze kéne rakni a skilleket és két barb + két monk felállásban le kéne tolni a játékot. Act 1 simán, esetleg 2 is menne, de a 3.-tól alakulhatnának érdekes helyzetek. Lényeg, ki kéne próbálni.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#43878) vhunor válasza DjDanee87 (#43868) üzenetére


vhunor
őstag

Én kidobnám a stormshieldet és az árából (plusz a lecserélt cuccok árából) pakolnék magamra még 400-500 strength-et és 1000+ armort.

Jó cuccaid vannak, de valahogy mégse áll össze a dolog. Ha tankolni akarsz, az a 140 loh semmi, a 2,80% life steal pedig ekkora dps mellett szintén nem ér semmit. Nekem az jön le, hogy két szék között a földre estél.

mpierre: én 2 tank + 2 dps-re esküszöm. Ha a tankok jól bírják, és a dps karik egyenként 60k dps felett vannak, megy mint az ágybaszarás.

[ Szerkesztve ]

(#43879) sunnymarcell válasza mpierre (#43870) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

LOD előtt battle.net teli volt hackerekkel és grieferekkel bátyám szerint (akkor még túl fiatal voltam hogy játszak :D), ő is kizárólag singleben nyomta.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#43880) Qru válasza mpierre (#43877) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:DDD

Jaja sose érlek utol úgy. Bár az Oázisban múltkor te voltál a csali. Legközelebb én leszek. :K

Benne vok, bár ma este pont nem leszek on.

#nincsbennetarcsi

(#43881) Sirandrish válasza vhunor (#43878) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igazán jól balance-lt Barbit kegyetlen nehéz csinálni ..
Neki se ment elsőre..lesz az jobb is ...de a Stormshieldet neeeeeeeee :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43882) radi8tor válasza SSJPeter (#43846) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kiderült a turppisság.

Nincs dupe-olás csak account restore exploit. :Y

mpierre: jah, én is élveztem kár hogy megjött a gép jogos használója így mehettem a laptophoz.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#43883) mpierre válasza vhunor (#43878) üzenetére


mpierre
veterán

Azt már próbáltam, de az nem kihívás. Úgy lehet haladni. Az 1 tank, 3 dps is volt. Az se gond, mert a dps karcsik lelövik rólam az ellent. Tank funkció erősen redukálódik.

Na de a 4 tank. Ez a kihívás. Jól skillezve érdekes lehet.

Qru: Az oázis elég nagy mumus, pedig szólóban simán átmegyek rajta.

radi8tor1: Áboszolúte príma volt, pont ezen okból vetődött fel a 4 tankos gondolat. De ott jó előre meg kéne dumálni, hogy ki milyen skillsorral megy és az mit ad a másiknak.

A dupolásra meg csak annyit, hogy.... ˇ°˘^°˛˘ˇ`ˇ^˘°˛^ˇ°˘ł[Ł<]|Íł<{˛Íł}]@!

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#43884) Thrawn válasza radi8tor (#43882) üzenetére


Thrawn
félisten

Hát ez kész, mi jön még? :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#43885) sunnymarcell válasza radi8tor (#43882) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

szép munka blizzard :DD minek raknak 823 féle biztonsági zárat az accountra, ha simán tudják restore-olni az egész accountot? ultra istentelen nagy faszság. erre ennyit tudok mondani.

csak hát ugye blizzard, mint a legzsírosabb játékfejlesztő, esik áldozatul a legtöbb hackernek, és ha az ember elköltött 1200 eurót az accountjára, akkor nem tehetik meg hogy a blizzard hibája miatt ő elvesztette az összes cuccát...

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#43886) SLYM


SLYM
veterán

megvettem a pajzsot és az egy kezes fegyvert. így már 256 és 325 között vannak a resistjeim [link]

(#43887) DjDanee87 válasza vhunor (#43878) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem 140 LOH, ott a másik gyűrű amin van 325 még. Amúgy 16k fölött van a DPSem enchantress mellett normális passzívokkal - nemtudom miért nem a két armoros van bent, azokat szoktam használni csak pár napja nem játszottam barbárral és ezek maradtak bent.

A fegyver meg kivételesen esett, és nem volt kedvem eladni, jó az. (mellesleg a gatya, a stormshield és a sárga gyűrű is drop volt) A fegyver magas DPS, str, vit és a gyűrűk LOHja elégnek bizonyul egyelőre. Igazából Act3 farm is megy max 2-3 halállal, csak oda kellene még egy kis DPS, hogy simább és gyorsabb legyen. Valószínű hogy pont a fegyver viszonylag magas DPSe az, ami miatt a WotB/insanity/ + Earthquake ennyire hatékony nálam. Act2 elitek kb fixen halnak EQ alatt Act3ban is néhány, de azért ott gyakori hogy utána még 1 percig üldözöm őket mert WoTB nélkül kicsi a DPS.
Ezen szeretnék javítani, megtartva a mostani védelmet, de egyelőre nem jöttem rá semmi olyan megoldásra, amit elfogadható áron tudnék megvalósítani.

[ Szerkesztve ]

(#43888) Gorneck válasza mpierre (#43883) üzenetére


Gorneck
titán

Jahhh csak act3-4be már nem lővöldözik le rólad...max a keresztedről... :D

Gorneck#1239

(#43889) Thrawn válasza Gorneck (#43888) üzenetére


Thrawn
félisten

Akkor már a DPS karik is keresztté válnak úgy 5 mp-en belül :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#43890) Gorneck válasza Thrawn (#43889) üzenetére


Gorneck
titán

Háááát jahhh... :D Mondjuk én ezt megoldom és sztem sokam mások is. Bár ilyen felállásba tuti nem közlekednék...mondjuk 3+1be se...

Gorneck#1239

(#43891) Sirandrish válasza SLYM (#43886) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az a pajzs komoly? Mennyiért vetted? 1K gold?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43892) mpierre válasza Gorneck (#43888) üzenetére


mpierre
veterán

Szarkazmus... rulez... :D De van benne valami.

Minap vettem egy pajzsot, így megvan az 1k rezisztem wc-vel, meg a 40+k hp-m is. Esetleg gatya, meg páncél csere és majdnem god mod, 1,1 - 1,2 k reziszttel. A fegyvert jó sokáig nem fogom tudni lecserélni, mert nincs 20 gurigám elfekvőben.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#43893) SSJPeter válasza radi8tor (#43882) üzenetére


SSJPeter
őstag

Ez de durva.
Ezek a kínaiak...na és a Blizzard...szánalom!

Én amúgy D2-t kizárólag a "kani.hu" nevű magyar szerveren játszottam. Nem volt ugyan annyi jó cucc a játékosoknál, de nem voltak se botok, se ilyen csalások.
Visszasírom azokat az időket.
Most is átmennék egy magyar szerverre.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#43894) radi8tor válasza mpierre (#43892) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Armorod mennyi? Ja, látom 9278 volt tegnap. Igaz, itt még nem vagy teknős módban.
Azt ne reméld, hogy 1200 all resist-el god mode lesz. :N

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#43895) mpierre válasza radi8tor (#43894) üzenetére


mpierre
veterán

10k fölött, de 11k alatt wc-vel. Itt nincs nálam az új pajzs...

Szerk.: A pajzzsal lehet, hogy több is... Nem emlékszem. 1,2k allres olyan 80-85% sebzés mínuszt jelenthet kb. Vagy tévedek?

Gorneck23: A múltkori menet elég professzionálisra sikeredett... Nagyon együtt voltunk.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#43896) Gorneck válasza mpierre (#43892) üzenetére


Gorneck
titán

Inkább tapasztalat... :)

Act3-4 1-1 felállásba még oké, 1-2/1-3 felállás esetében 1 tank kevéske, 2-2 sztem teljesen oké, 2-1 is ok, 3-1 tud érdekes lenni, ha nincs csapatmunka és megy minenki össze vissza faszagyerek módjára oszt a dps kari meg csak szop.
Legalábbis eddig ezt tapasztaltam...

Gorneck#1239

(#43897) Thrawn válasza Gorneck (#43890) üzenetére


Thrawn
félisten

Én csak addig tudom "megoldani" amíg van discipline, utána a jóisten se ment meg.
Tegnap kifogtunk egy szívatósabb elit pakkot act3-ban rögtön a híd után, aztán a nagy kavarodásban sikerült odahúzni még egyet. Ezután az első pakk egy idő után enragelt, már attól meghaltam ha valamelyikük megjelent a képernyő sarkában :D
Azért csak meglett mind a kettő. (A javítási költséget nem részletezném :DDD )

A felállások közül szerintem legjobb a 2+2.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#43898) radi8tor válasza mpierre (#43895) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azonos szintű karaktereknél jelent akkora damage csökkenést.
Inferno-n magasabb szintű karakterek vannak. ;)

⭐ Stella

(#43899) Gorneck válasza Thrawn (#43897) üzenetére


Gorneck
titán

Ez általában így szokott lenni...minap a falon 3 elit pakk volt egyszerre.. :D Volt ám anyázás... :D

Gorneck#1239

(#43900) Gorneck válasza mpierre (#43895) üzenetére


Gorneck
titán

Majd elmúlik... :D

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.