Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42101) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

1 primary stat mennyivel dobja meg a dps-t?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#42102) persil válasza sunnymarcell (#42101) üzenetére


persil
nagyúr

1pont=1% sebzés
Le van írva a karakterlapon.

De, hogy ez konkrétan dps-ben mennyit számít az teljesen karakter és cucc függő, vagy próbálgatsz, vagy keresel egy dps kalkulátort.(itt már linkeltek párat, nekem nincs elmentve sajna)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42103) Cyberbeni válasza flash- (#42100) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nem kell loh, ha valami para (/reflects damage) van, akkor arra ott a shadow power - gloom

(#42104) sunnymarcell válasza persil (#42102) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

tulajdonképpen azért kérdeztem, hogy mondjuk egy 100 dex-es 900 DPS-es fegyver sebez többet, vagy sima 1000 DPS-es.

de akkor nincs konkrét szám.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#42105) vhunor válasza Cyberbeni (#42088) üzenetére


vhunor
őstag

Én is elnevettem magam, amikor azonosítás után megláttam a nevét :).

SSJPeter: az amuletted qrvajó, találtad vagy vetted? Az öv is baba rajtad.

[ Szerkesztve ]

(#42106) Cyberbeni válasza vhunor (#42105) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nekem butcher's tooth volt eddig a legjobb, bár azt AH-ról halásztam (tovább is adtam azóta)

(#42107) maross válasza sunnymarcell (#42104) üzenetére


maross
veterán

Ki kell szamolni.

900as fegyverrel ha van 36k damaged, akkor 1000-es fegyverrel 11%-kal lesz nagyobb (1000/900), kb 40k lenne belole.
100 dex pedig a fegyver sebzeset adja hozza, tehat +900 lesz, ha 900 a fegyvered.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#42108) SSJPeter válasza vhunor (#42105) üzenetére


SSJPeter
őstag

Köszi, az amulet az egyetlen olyan tárgy amit találtam és használok is, az övet azt 10M-ért vettem.

Let’s go Brandon!

(#42110) radi8tor válasza vhunor (#42109) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Rakhatnál bele nagyobb köveket. :K

⭐ Stella

(#42111) Cyberbeni válasza maross (#42107) üzenetére


Cyberbeni
addikt

"100 dex pedig a fegyver sebzeset adja hozza, tehat +900 lesz"
nem teljesen
ha chd nem tér el a két fegyveren, akkor mostani dps/mostani dex/mostani weapon dps*dex az új fegyverrel*weapon dps az új fegyverrel=dps az új fegyverrel
ez természetesen csak akkor működik, ha elhanyagolható +dmg-et kapsz egyéb tárgyakról (+as és +chc/chd nem számít)
@SSJPeter: 10M-es öv és 200k-s vállas? nem épp kiegyensúlyozott :D

[ Szerkesztve ]

(#42112) vhunor válasza radi8tor (#42110) üzenetére


vhunor
őstag

Az a 10 str és 10 vit nem igazán ér meg még százezreket.

(#42113) Cyberbeni válasza vhunor (#42112) üzenetére


Cyberbeni
addikt

jó, de mondjuk +all res/+armor/+%life
meg str-ből 300 a max shoulderen, szóval mondjuk +100 str

[ Szerkesztve ]

(#42114) vhunor válasza Cyberbeni (#42113) üzenetére


vhunor
őstag

? Hogy jön a nagyobb kövekhez a 300 str vállason?

(#42115) Cyberbeni válasza vhunor (#42114) üzenetére


Cyberbeni
addikt

jaaaa, azt hittem az enyémre válaszoltad, hogy azért nem veszel új vállast, mert nem ér meg annyit :D

(#42116) Dadan01


Dadan01
senior tag

Fegyverek eladóak itt

(#42117) radi8tor válasza vhunor (#42112) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én csak mint opciót ajánlottam. Ha ennyi socket van, akkor azokat érdemes kihasználni.

⭐ Stella

(#42118) Kobe


Kobe
veterán

ez meg az én monkom ha már megy itt a linkeskedés :)

(#42119) vhunor válasza radi8tor (#42117) üzenetére


vhunor
őstag

Értem én, de aránytalanul drágák a nagyobb kövek ahhoz képest, amennyit hoznak. 8 vitalityt nyernék két félmilliós amethysttel. Ennél sokkal többet hoz, ha valamelyik gyengébb motyót upgradelem ennyiért.

radi8tor1: ahogy mondod :) Kesztyűt, övet, bracert kéne cserélni, de nagyon nincs kedvem AH-t böngészni.

[ Szerkesztve ]

(#42120) radi8tor válasza vhunor (#42119) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja, ráérsz utána felturbózni a köveket. ;]

⭐ Stella

(#42121) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Én mostantól elérhető vagyok egy kis inferno act1+act2 eleji farmra, vagy act2 közepi questelésre. Tagem az első hozzászólásban, de egyébként BodriKutya#2386

Amik területe különösen érdekelne (coop event achi miatt):
Revenge of Gharbad (Act1 Southern Highlands)
Eternal War (Act1 Festering Woods)
A Miner's Gold (Act2 Howling Plateu)

Ezen kívül még majdnem az összes Act2-es event hiányzik coopban. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#42122) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Bocs a multipostért, de tök más téma majdnem 5 perccel később. (Sokan olvashatták már az előzőt, a mostani rész nem tűnne fel szerkesztés után.)

Egyrészt nekem is itt vannak a hőseim, ha esetleg érdekel valakit: [link]
Másrészt a kedves WD-m övét nagyon szívesen elcserélném valami nagyon hasonlóra 1:1, csak str helyett int legyen rajta (tehát ~82 str, ~202 int).

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#42123) Cyberbeni válasza FehérHolló (#42122) üzenetére


Cyberbeni
addikt

övön 300 a max str és 200 a max int, szóval nem fog menni
ah dugig van szar (0 all resist) övekkel, 10k-ból simán vehetsz jobbat, mint a mostani

[ Szerkesztve ]

(#42124) FehérHolló válasza Cyberbeni (#42123) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ööö, kezdem érteni, hogy kereső miért nem dobott semmi értelmes találatot a 200 intre. :D

Ilyen peremfeltételek mellett elégedett lennék egy ~135 intessel is cserében. (Arányaiban kb ugyanaz.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#42125) Myth válasza sunnymarcell (#42104) üzenetére


Myth
aktív tag

DPS kalkulátor...

Battletag: Myth#1775

(#42126) Tom5


Tom5
addikt

Retek szar a droppom a játék megjelenése óta. Egyre szarabb... :DDD De kitartok, bőszen adom el a LVL 60-as 200 Dps-es int-es harcikalapácsokat a vendornak. :O

(#42127) persil válasza sunnymarcell (#42104) üzenetére


persil
nagyúr

Konkrét szám nincs, mivel a main stat %-osan növeli az alapsebzésedet.

Persze azt is figyelembe kell venni, hogy a main stat mit ad még a puszta sebzésen felül.(monknak a dex például megfelelő passzívval armor és dodge is.)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42128) priti


priti
addikt

5 milla szerintetek pofátlan egy ilyenért?
El kéne adnom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#42129) RockHaRD válasza priti (#42128) üzenetére


RockHaRD
addikt

socket, vagy crit dmg nélkül nem szoktak mostanába milliókat adni ilyen fegyókért... hiába van rajta sok loh

(#42130) Cyberbeni válasza RockHaRD (#42129) üzenetére


Cyberbeni
addikt

se arcane on crit, se +chc for energy twister

van valakinek kedve egy kis csapatmunkához?

[ Szerkesztve ]

(#42131) Gorneck válasza Cyberbeni (#42130) üzenetére


Gorneck
titán

Mit szeretnél és hol?

Gorneck#1239

(#42132) Cyberbeni válasza Gorneck (#42131) üzenetére


Cyberbeni
addikt

valaki támogat golddal, hogy tudjak jobb cuccot venni, én meg segítek neki a küldetésekben :D
(esetleg még jobb gear, mint a mostani is belefér ;) )

(#42133) Gorneck válasza Cyberbeni (#42132) üzenetére


Gorneck
titán

Jaaaaaaaaaaaa...bérbe adod a tested? :D Akkor nem élek vele...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#42134) radi8tor válasza Gorneck (#42133) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem arra gondolt, hogy amit farmol veled küldetések alatt azt a goldot megtartja (nem adja neked). ;]
Csak nem farmolna valakivel pénzért? :U

⭐ Stella

(#42135) Cyberbeni válasza radi8tor (#42134) üzenetére


Cyberbeni
addikt

megölhetjük az eliteket is, de ahhoz jobb cucc kell (=több gold)

(#42136) radi8tor válasza Cyberbeni (#42135) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

LOL. :))
Ezek szerint, ha meglátsz egy elitet, akkor odafordulsz a veled partyban levőkhöz, hogy átugorjuk vagy fizetsz? :DD
Durva dolgok ezek :)

⭐ Stella

(#42137) priti válasza RockHaRD (#42129) üzenetére


priti
addikt

Az fel sem tűnt, hogy mindkettő, a life steal és loh is közel maxos rajta? Ez piszok ritka így együtt egy fegyón. Tonnaszám veszítheted az életet fel sem tűnik.
Egy ilyennel inf multiban az act1 farm gyakorlatilag vicc könnyű, simán egyedülhagyhatnak egy elit pakkal, úgy is lazán lenyomod őket. Ezzel beleálltam a kriptában a gyors békákba és szevasz, egyedül lenyomtam őket egy wizzel. A többiek be sem mertek jönni. A nagy barbár odakint kötözte a sebeit :DDD
Act1-ben meg azért ha nem halsz meg akkor előbb-utóbb elkezdenek hullani a jobb cuccok, szóval megtérül egy jó fegyó, aki meg még ezzel is meghal az már user error, az hagyja a fenébe a játékot. Ennyi élet a világon nincs, mint amennyit ez ad harc közben.
Ha több lenne rajta a DPS és elég lenne act3-hoz akkor el se adnám.

Hardverlesen

(#42138) Gorneck válasza radi8tor (#42134) üzenetére


Gorneck
titán

Én jól értettem...több mint testőr... :D Kitapsolok egy kis zsét és végigmegyünk act2 felén... :D Ha lejárt az óra, akkor otthagy megdögölni... :D

Gorneck#1239

(#42139) persil válasza priti (#42137) üzenetére


persil
nagyúr

"mindkettő, a life steal és loh is közel maxos rajta"
Igen, de se main stat, se egy socket, se wiza dolgok, se crit dmg stb stb.
A life steal meg eleve nem ér túl sokat. (pláne ha mellette ott a 900 loh)

"az act1 farm gyakorlatilag vicc könnyű"
Normális karakterrel 0 loh és 0 life steal mellett is az. Igazából jobb karakterrel act 2 is.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42140) Cyberbeni válasza radi8tor (#42136) üzenetére


Cyberbeni
addikt

látom nem érted a lényeget...
persze ha kell valakinek valahol segítség ingyen, abban is benne vagyok, de jobban szeretem a csapatmunkát.
@Gorneck23: nem órabér van, de ha van egy jó ajánlatod, akkor azért szívesen meghallgatom.

[ Szerkesztve ]

(#42141) Sirandrish válasza priti (#42137) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem akarok belevau de
1. a Life Steal kb sz*rt nem ér (nerf power)
2. Act1 farmra nem költ az ember 5M-t csak fegyverre mert egy 300K-sal is gond nélkül tudja farmolni

Annyira sajnos meg nem jó a fent említett statok hiánya miatt hogy infet letold vele..

De sose lehet tudni..rakd be 5M-ért..mit veszíthetsz?

egyébként...

Skubizd ezt

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42142) Cyberbeni válasza Sirandrish (#42141) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Life Steal egyébként nem olyan rossz. (ha átlagban minden ütésed 100k++)

(#42143) Mumee válasza Sirandrish (#42141) üzenetére


Mumee
őstag

Khmm...
Ezt a life steal szart sem ér dolgot hagyjuk már abba végre. Majd ha volt a life steal fikázók kezében akár 1 értelmes damages karakter is és ugyanez marad a véleménye, utána mondjon ilyesmit, de akkor is indokkal.

Köszönöm.

(#42144) Sirandrish válasza Cyberbeni (#42142) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahhoz ennél bikább fegyver kell :K

Mumee Hát akkor mond már el nekem hogy 3%LifeSteal 80%nerf után 20K DPS-el mennyit stealel?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42145) persil válasza Mumee (#42143) üzenetére


persil
nagyúr

Nem arról van szó, hogy szart sem ér, hanem arról, hogy nem jellemző a 100k sebzés ütésenként, átlagos kis 20-30k dps karakterekkel meg valóban sokkal jobb a life on hit.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42146) Mumee


Mumee
őstag

Pontosan, aki 20-30k DPS-el rohangál az ne fikázza a life stealt, hanem mondja azt, hogy az ő DPS-ével a life steal nem jó, de nem alapjáraton kijelenteni, hogy szart sem ér, mert aki esetleg nemrégiben kezdte és mondjuk glasscannont épít vagy ilyesmi, az is csak annyit lát, hogy "szart sem ér", miközben ez nem igaz, csak ha alacsony a DPS-e az emberkének.

(#42147) priti válasza persil (#42139) üzenetére


priti
addikt

"A life steal meg eleve nem ér túl sokat."
Nem mi?
Hatalmasat tévedsz. Változz át wizzel és nézd meg. Pont az a probléma a wiznél, hogy eliteknél nem tudja kijátszani az ember az archon-t normálisan csak ha tankol valaki, ha nem tankol senki akkor mozognia kell archon alatt is különben körbeállják és leverik. Emiatt az archon kevesebbet szed le és hamarabb vége van, ergó mégkevesebbet szed le.
Viszont ha van steal, mivel archon-nal nem egy mobot sebzel hanem egy rakást ami benne áll a sugárban irgalmatlan mennyiségű életet bezsebelsz, fullra tölt szívdobogásról egy mobcsapat és közben még kapod a loh-ból is ha már csak az elitek maradtak. Simán kijátszod egyhelyben végig az archon-t. Emiatt pont hogy nem sok egyedül egy elite pack hanem még magadra is kell húzni melléjük sima mobokból is, hogy az elit mögött álljon légvonalba mob is ami közben hullik. A többiek meg csak pánikolnak, hogy mindenütt ellen, neked meg pont ez a jó. Ú nagyon lehet hentelni.

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#42148) Kobe válasza Cyberbeni (#42135) üzenetére


Kobe
veterán

Otthon tudjak hogy keregetsz ? :D

(#42149) Cyberbeni válasza Mumee (#42146) üzenetére


Cyberbeni
addikt

én glasscannon dh-val toltam végig először (végén már csapatba), és annak bizony szart sem ér a lifesteal, ha már act1-ben 1 ütéssel megölnek
@Libria: Nem kéregetek. (Ha kéregetnék, akkor adnál goldot? :D Mert ha igen, akkor elkezdek kéregetni!)

[ Szerkesztve ]

(#42150) Sirandrish válasza priti (#42147) üzenetére


Sirandrish
legenda

És gondolom a 900+LOH-nak köze sincs a túléléshez..a life steal intéz mindent:DDD

Mumee A glasscannon kari mire lopna HP-t meghal :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.