Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42151) priti válasza Sirandrish (#42150) üzenetére


priti
addikt

:DDD
azér' fincsi az. Jó ez a wand, csak 40-45k DPS nem sok act3-ra.
Att speed tuning mellett meg sajna kb. 40-45k között van a karim, bár sok múlik az off-hand damage-en is persze, de alapvetően az már gond ebben a keverésben, ha alacsony a fegyó alap DPS-e. Crittel meg nyilván a fegyó is crites, szóval arra nem ez a wand a tuti.

Hardverlesen

(#42152) persil válasza priti (#42147) üzenetére


persil
nagyúr

Amit leírtál nagyon szép és hidd el inferno diablo kill után elég pontosan tudom, hogy mi mennyit tölt, csak az vele a baj, hogy ezt mind a life on hit-ből kapod.

Próbáld ki a 3% life steal-t 900 loh nélkül és meglátod miről beszélünk.

Én nem mondom, hogy "szart sem ér" viszont, ahogy mumee is írta kell hozzá sebzés. Az meg nem jellemző azért, hogy az ember ütésenként bevisz 80-100 ezreket. 100 ezer sebzés 3% life steal-lel 600-at fog neked visszagyógyítani, miközben 900 life on hit minden ütésnél kerek 900-at.

Van olyan karakter, aki annyit sebez, hogy bőven megérje a life steal(akár felstack-elve, hogy még több legyen) de nem az a jellemző, hogy ennyit ütne valaki.
20-30-40k dps a jellemzőbb.(és ez dps, nem bevitt sebzés)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42153) Wolverine válasza Cyberbeni (#42088) üzenetére


Wolverine
félisten

Nekem WoW-ban megvan a The 1 Ring :DDD De a sorozatnak több darabja is van: The 2 Ring, The 5 Ring és The "D" Ring.

#42038: F-ECT$, egyszerűen így csinálom minden játékban :) Így nem unom meg egyik kasztot sem. Pluszban az összes értelmes lootot tudom használni. (mondjuk az kicsit durva, hogy szegény monknak ennyivel gyengébb a dps-e, mint a DH-mnak és még a barbár is előtte van...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42154) Sirandrish válasza persil (#42152) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ráadásul a 900at, 5K DPS-el is megkapod, nem kell hozzá 150K..

Wolverine Sose WoW-oztam de nekem az a "The 1 Ring" túl gyengének tűnik egy ilyen névhez :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42155) persil válasza Wolverine (#42153) üzenetére


persil
nagyúr

Azok a leírások a gyűrűknél, jézusom:D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42156) persil válasza Sirandrish (#42154) üzenetére


persil
nagyúr

Erről van szó.

De nem értem. Fel sem tűnik neki, hogy a gyógyítás 90%-át a 900 life on hit adja, nem a 3% lifesteal?:D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42157) Sirandrish válasza persil (#42156) üzenetére


Sirandrish
legenda

És ami még rátesz egy lapáttal hogy egy olyan fegyverrel amin se mainstat se chd, nehezen lehet elérni olyan DPS-t hogy megérje a Life Steal akárcsak kicsit is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42158) Coyot


Coyot
őstag

Elkezdtem egy DH-t a következő kérdésem lenne, mi a minimum CHC amit meg kellene tartani? Sharphooter ugye növeli míg nem critelek.

Egyáltalán kell e sharpshooter, ki tudom váltani 40%körüli CHC-el? egyáltalán érdemes?

Azért kérdezem mert nagyon nem mindegy milyen geart kezdek el összerakni.

Jelenleg így néz ki: [link] eddig kb semmit nem költöttem gearre, most már jó lesz elkezdeni, mert infernon nagyot ütnek.

Má' nem

(#42159) Sirandrish válasza Coyot (#42158) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jól látom hogy 60 körüli all resid van? :Y
Oké...van még 1-2 cuccon 1-1 resi de ez így nagyon bátor.. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42160) priti válasza persil (#42152) üzenetére


priti
addikt

de a mobonkénti sebzés összeadódik, mint bevitt sebzés és egy sugárral hármat-négyet-ötöt lazán pörkölsz egyszerre és mint mondod a loh eleve keményen tápol alaphangon. Azért azt is vedd hozzá, hogy közben már körbeálltak és mivel elitek ezért durván csípkednek és a kalapácsütéstől nem mennek arrébb. Ha nincs a DS ami alatt feltöltenek ezek a cuccok, akkor kereszt van hamar és két DS között ki kell bírni olyankor már nincs hová menni, ütni kell aztán vagy lesz valami vagy nem. De az biztos tuti hogy termelek vagy 4 gömböt magam köré aztán valaki csak ráfut egyre.
Wiz annyira gyenge armor-ra, hogy még a loh se biztos hogy elég, azért volt hogy még így is potizni kellett. Jó, persze sok ez act1-re értelmes csapatban, de most abból indulj ki, hogy a csapattagok bénák és egyedül vagy szite teljesen egy wizzel. Ha nem bénák akkor act1-ben a negyedik ember teljesen felesleges, sőt már a harmadik is.

Hardverlesen

(#42161) persil válasza Coyot (#42158) üzenetére


persil
nagyúr

Ha erősen ragaszkodsz a sharpshooter-hez, akkor kis túlzással nem kell crit chance, ha meg elérsz 30-35% chance-et, akkor a sharpshooter nem létfontosságú.

"Egyáltalán kell e sharpshooter, ki tudom váltani 40%körüli CHC-el? egyáltalán érdemes?"
Aszondom, hogy 40-el bőven ki lehet váltani. Én most a melee wizarddal 43%-al megyek és igazából nincs olyan ütésem, amiben ne lenne 2-3 crit.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42162) Sirandrish válasza priti (#42160) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyszerűsítsük le a dolgot...
Mennyit sebzel a mobokra? Nem a DPS-ed érdekel, hanem hogy milyen számok szállnak fel a mobokról mikor sebzed őket?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42163) Coyot válasza Sirandrish (#42159) üzenetére


Coyot
őstag

Hát játékban 100 körül van mindegyik, szerintem nem frissült a profil, de 1 ütést kell csak kibírnom, az meg megvan :)

persil:
Nullán valami iszonyat szar most 20 felett van kicsivel az alap, onnan számol ugye a sharpshooter így egész használható.
Igazából az érdekel kell e hozzá ragaszkodni, jelen állapot ugye nagyon költséghatékony, csak nem tudom ragaszkodjak e a sharpshooterhez, mert lenne mit bepakolni a helyére.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#42164) persil válasza priti (#42160) üzenetére


persil
nagyúr

"de a mobonkénti sebzés összeadódik, mint bevitt sebzés és egy sugárral hármat-négyet-ötöt lazán pörkölsz egyszerre és mint mondod a loh eleve keményen tápol alaphangon."

A loh is ütésenként gyógyít. Ha 100 mobot ütsz meg egyszerre, akkor 100x kapod meg a gyógyítást.(persze a skillekre külön van szabály, hogy mennyit proccol a loh-ból, de most nem ez a lényeg)

Hidd el, hogy amit te olyan atomtápnak látsz, az a loh. Ha a life steal nem lenne rajta, lehet észre sem vennéd.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42165) Sirandrish válasza Coyot (#42163) üzenetére


Sirandrish
legenda

"de 1 ütést kell csak kibírnom, az meg megvan"

Hol? Hol bírsz ki egy ütést? Milyen nehézségi fokon és hanyas ACTon?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42166) Wolverine válasza persil (#42155) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizzard az ilyen poénokat mindig is szerette... :DDD

#42154: tökéletesen illik rá a név. Ráadásul horgászással találhatod meg.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42167) Coyot válasza Sirandrish (#42165) üzenetére


Coyot
őstag

inf act 1 most kezdtem el, a nekem futó bikák tudnak majdnem kinyirni, de nem nagyon sikerül nekem jönniük :)

Má' nem

(#42168) KicsiPaszuj


KicsiPaszuj
tag

Én 65k DPS-el DHval kb 45-120káig ütök hungering arrowal, és még erre 40% Spray on teeth, szal meg-meg közelítem a 100k leadott sebzést, már csak az AoE effektetk miatt is..

20% lifesteal a shadowPből, 3-5kát healel... talán picit többet hatred égetés nélkül.

namost ha tartjuk ezt az arányt, akkor 2% LS adna nekem 3-500at/hit hungeringel. Ez kb 800-1100 LoH-al(skillfüggő) tudnám elérni DHval. Szal azért van helye a LSnek, de kell hozzá a build.

Akár hogyis, a LoH sokkal könyebben elérhető, sokkal kisebb kompromiszumokkal. De nem 30k dpsel, ahogy azt mondtátok.

Ahhoz, az LS túlrúgja a LoHot, az kell, hogy:
- Demonhunter vagy egyéb távolsági kari legyél. A távolsági skillek fostos LoH al dolgoznak. A sebzésük viszont nem szenvedi el ezt a hátrányt->LS a király.

- Továbbá 50kdps a minimum elég offenzív skill-settel. Kell a dps, nincs mese->tankoknak kaksi. Ált a tankok közelharcosok, szal a LoH 80-120%ot ad ami über karalyzsyrkirály.

- és akkor még ottvan a tény, hogy AoE effektek tömkelege. LoH állt. levan nerfelve AoE skilleknél, szal ratyik. (ami elég vicces, lévén, h azok "hitelnek" a legtöbbet) Viszont immense sebzést produkálnak->life steal a tuti.

Magyarul egy hiper-offenzív DHnak tutibb a LS. Bár nem annyival, h egyértelmű legyen. Eléggé holtverseny még így is...

Hejjjesírási hibákért bocsi, vaksötét van. (pls no comment)

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#42169) Gorneck válasza Cyberbeni (#42140) üzenetére


Gorneck
titán

Kb az uccsó dolog lenne bárkitől aranyat elfogadni/adni, hogy egy egy pályarészen átjusson/átjussak...2 millát meg főleg nem...

Szal köcce, de kicsit félreértettem a csapatmunka dolgot...más elképzelésem van erről...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#42170) Sirandrish válasza Coyot (#42167) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szedj össze még All resit...hidd el megéri :)
ACT2-n sokkal nagyobbat fognak ütni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42171) priti válasza Sirandrish (#42162) üzenetére


priti
addikt

vágom, de tízenezret mindenki sebez. Tegyük fel 10k hogy egyszerű legyen szor ahány mob, annak a 3%-a szor kettő, mert att speed-re tolsz rakás cuccal így az 1.4-ből simán lesz kettő a végére /sec. Szóval jobb, mint a regen ami meg fix/sec.
Loh mellé simán a legjobb táp. Ne mondd, hogy nem. Ha nem lenne loh, akkor azt mondom hogy az jobb, de a kettő együtt mégjobb ;] Nem rossz ez a fegyó. Ha magas lenne a DPS-e kéne a kutyának a twister crit meg a többi.

Hardverlesen

(#42172) persil válasza priti (#42171) üzenetére


persil
nagyúr

Az a bizonyos 3% valójában csak 0.6%, mivel infernón 80% nerf van rajta.

Tehát ha te ütésenként 10 ezret sebzel az a 3%-os life steal-el kőkemény 60 hp.
Vagyis ha 10 mobba egyszerre sebzel fejenként 10 ezret, akkor gyógyulsz 600-at.

Ezzel szemben, ha az arra jövő treasure goblint tarkón vágod egyetlen egyszer egy törött furkós bottal, amin ott a 900 loh, akkor +900 hp.

"a kettő együtt mégjobb "
Szerezz, akár kölcsönbe egy hasonló sebzésű 900 loh-os, meg egy hasonló sebzésű 3% life steal-es fegyót.
Csapkodj pár percet és megérted, hogy miről beszélünk.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42173) Coyot válasza Sirandrish (#42170) üzenetére


Coyot
őstag

Tisztában vagyok vele hogy ütnek mint a bánat :K

Az normális hogy ha DH-val megyek minden elite damage reflection-t kap?
Tornados barbárral meg a legtöbb shieldes, kicsit olyan érzésem van hogy ez marhára nem random.

Má' nem

(#42174) Sirandrish válasza priti (#42171) üzenetére


Sirandrish
legenda

de a Life Steal 80%al van nerfelve...a 3%nak csak a 20%át lopod..azaz 0,6%ot...ezt tudtad? :))
Az 10K-nál pontosan 60 azaz HATVAN...az meg nem túl sok :)

Coyot Random az...random szívatnak akármivel vagy :D ÉS igen..normális..én a Fearelőktől már a hajamat tépem :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42175) Gorneck válasza Coyot (#42173) üzenetére


Gorneck
titán

Igen az...én is mindig azt kapok wd-vel, de csak csapatban... :D

Gorneck#1239

(#42176) KicsiPaszuj válasza persil (#42172) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Ezt a 900loh->900 life dolgot felejtsd már el, cleave 60%LoHot ad, frenzy 80%, hungering arrow 40-60%, AoE skillek 10-30% ig. Etc. Szal ez így nem egészen igaz.

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#42177) X Factor válasza persil (#42139) üzenetére


X Factor
addikt

Relatív. ha 900k-t critelek, és mondjuk van 3%, akkor az kb 3300 life. Nem azt mondom h. erre fogok gyúrni,de ha dh esetén pl a must have statok mellett akad, azért nem fogom azt mondani h. "fúj".

Make things work

(#42178) Sirandrish válasza X Factor (#42177) üzenetére


Sirandrish
legenda

És te 900K-t critelsz?:D

Nem is tudtam hogy van "atombomba" skillje a DH-nak :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42179) persil válasza KicsiPaszuj (#42176) üzenetére


persil
nagyúr

Ott írtam feljebb, hogy skilleknek meg van a saját szabálya a life on hit-re, de most rohadtul nem ez volt a lényeg.
Hanem, hogy egy 10ezres sebzésnél 3% ls-sel felszedsz 60 hp-t, egy sima kard ütésnél meg több százat a loh-ból.
Mindenki tudja, hogy nem 100% jár a loh-ból a legtöbb skillre de most a "vita" tárgya nem ez volt.

#X factor.
Igen, csak épp 900k crit talán nem a leggyakoribb dolog a játékban, másrészt, ahhoz a valós 3%-hoz neked 15%-ot kell begyűjteni.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42180) KicsiPaszuj válasza X Factor (#42177) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

#1: te nem crittelsz 900kát. Ez még viccnek is rossz.

#2: WRONG! -80%. Most írtuk vagy 3x.

@Persil:

Nekem mind1 mit hol írsz, ez:
"amin ott a 900 loh, akkor +900 hp."
hülyeség. De értelek.

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#42181) X Factor válasza KicsiPaszuj (#42180) üzenetére


X Factor
addikt

1 spike trap, 3 csapdát rak, darabja 350k, ja ez több mint 900.
2 900k-nak a 3% 27k, ennek a 80%-at írtam már eredménynek, számolj, mielött flegmázol.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#42182) KicsiPaszuj válasza X Factor (#42181) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Igazad van. ez 900. Lifesteal + spike trap. Ez a nyerő. És persze mind krittel egyszerre... sharshooter a menő...

De az elszámolásban igazad van, sry.

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#42183) Sirandrish válasza X Factor (#42181) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az nem 5400 amúgy?
Mármint a 900K-nak a 3%ának a 20%a :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42184) persil válasza KicsiPaszuj (#42180) üzenetére


persil
nagyúr

"amin ott a 900 loh, akkor +900 hp."

Azt írtam, hogy bottal odaversz bal gombbal, az 100% loh... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42185) X Factor válasza KicsiPaszuj (#42182) üzenetére


X Factor
addikt

eleve magas crt chance kell, mondjuk 30%, ha erre rájön a másodpercenkénti 3%, ja igazából igen hamar minden krit, de legalábbis, 3mp után nagyjából beadja, a 3 csapda, meg nem külön számodik, vagy crittel mindegyik, vagy egyikse.

Nem azt írtam egyébként h. a life steal egy nagyon jó dolog, csakh. annyira nem rossz, mintahogy beállítják.

És persze mind krittel egyszerre Igen, pure dmg dh-ként, csak ez kell, minnél nagyobb eséllyel törekedni, arra h. minden krit legyen, meg kell 400% crit dmg.

Sirandrish De csak úgy emlékeztem h.az 1/8-ada, nem pedig -80%.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#42186) priti válasza Sirandrish (#42174) üzenetére


priti
addikt

Vágás, de ha ütök 3 mobot egyszerre éppen akkor az 3x60=180*2= 360 HP regen/sec-nek felel meg még 10k-nál is és azért az a 10k az erősen lefelé van kerekítve, mondhatni az pitsa. Egyébként tök igazatok lenne, ha nem laggolna minden táp kegyetlen módon. A gyakorlatban az van, hogy random kapod az összeset, mert másodpercekkel meg tud csúszni az egész, aztán egyszerre megkapod.
A regennél szerintem jobb, mert ez ott figyel a fegyón a loh mellett és az itemeknél meg nem kell vele foglalkozni. A gáz az hogy magas DPS-el nem látom ezt a kombót. Szerintem akinek van az hülye lesz eladni.

Hardverlesen

(#42187) Mumee válasza Sirandrish (#42150) üzenetére


Mumee
őstag

Ejj, amikor valaki csak mondja de nem tudja...

(#42188) persil válasza priti (#42186) üzenetére


persil
nagyúr

A life regen kb 1/2 loh-nak felel meg.

Mármint úgy értem, hogy ha van egy 2-es atk speed-ed és 500 life on hit, az olyan mintha lenne 1000 life regen. Annyi különbséggel, hogy a loh-hoz csapkodni kell(plusz a skillenkénti módosítás) a regen meg akkor is gyógyít, ha épp menekülsz, szóval nem olyan rossz az egyáltalán.
Ezret már szépen észre lehet venni.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42189) KicsiPaszuj válasza X Factor (#42185) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

"Sirandrish De csak úgy emlékeztem h.az 1/8-ada, nem pedig -80%."
- örülök, hogy észrevetted.

"Azt írtam, hogy bottal odaversz bal gombbal, az 100% loh..."
nekem magic misszli van a balomon...:D

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#42190) Sirandrish válasza Mumee (#42187) üzenetére


Sirandrish
legenda

Olvass tovább...itt előtted lett kiszámolva milyen bődületes mennyiséget lop a LifeSteal..
Csinálj egy Wizardot (ha van akkor már nem kell) szerezz neki 3%lifeStealt és uccuneki...
Biztos fogod élvezni a játékot...NAGYOOOON! :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42191) X Factor válasza KicsiPaszuj (#42189) üzenetére


X Factor
addikt

- örülök, hogy észrevetted.

Igen, ez esetben még kedvezőbb, mint ahogy eredetileg számoltam. ;]

Make things work

(#42192) Mumee


Mumee
őstag

Egyébként, mindenki 3%-ról beszél, meg 900 LOH-ról, de LOH elméleti maximuma ~3200 dual-wieldben, tehát kb 1/3-a a maxnak a 900, míg a 3% a maximum 12%-nak az 1/4-e, tehát inkább 3% vs 800 a kérdés, de igazából mind1. 6% life stealt picsakönnyü megszerezni, fegyvger sem kell hozzá, és mi a helyzet az 1600 LOH-el? Azért ahhoz igencsak fegyverszaga van, mert máshonnan nem fog ennyi összejönni. Az meg biza úgy drága is lesz, vagy szép nerf a DPS-re.

Illetve a fentebb leírtak, hogy AOE-ben LOH gyengébb, damage nem.
Elméleti és gyakorlati szinten nézve is, amióta búgócsiga barbár (alias WW vagy double-tornado) vagyok, azóta végig a life steal volt a jobb. Igaz a legrosszabb gearben is unbuffed (battle rage nélkül) 60k felette DPS-em volt, ami AOE-ben 50%+ unbuffed crit chancel és WOTB Slaughterrel igencsak irdatlan mennyiségű sebzés 1 targetre is nemhogy egy hordára.

(#42193) persil válasza Sirandrish (#42190) üzenetére


persil
nagyúr

mumee-nak barbárja van és tényleg minden ütése 60csilliárdos critical, szóval neki jó a life steal.

Jó az, csak kurva sokat kell hozzá sebezni, ennyire egyszerű.
Amúgy én nem is értem a nerfet, ha eleve hozzá sem nyúlnak és a 3% marad 3% akkor sem lenne olyan borzasztó übertáp... De mindegy, blizzék tudják, hogy mit akarnak.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42194) KicsiPaszuj válasza X Factor (#42191) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

Ettől még szarul számoltál, azután beoltottál... de ja... végül is coolvagy.

ja, és még a végén elfelejtem, ez a "mind 3 akna krittel vagy egyiksem" ez orbitális baromság... persze 100%crit a kivétel.

[ Szerkesztve ]

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#42195) Mumee válasza persil (#42193) üzenetére


Mumee
őstag

Hát sajnos nem volt türelmem annyira feltápolni magam, hogy meglegyen az 1 milles crit.
951k volt a legnagyobb.

Igen Sirandrish, no offense semmi rossz szándék nem vezérelt, én barbárral játszottam szinte mindig, nekünk eleve van öv is life steal meg passzív is, tehát jóformán van ingyen 6% life steal.

(#42196) Lajtorja


Lajtorja
aktív tag

20 milliós, szutykos, 50 órás alt barbárral nem nagyon ütök 100k alatt. "Tank" monkon kívül nem tudom elképzelni kinek jobb LoH mint LS vagy mint LS+LoH vegyesen.

--- ---

(#42197) radi8tor válasza Lajtorja (#42196) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Rá se merek kérdezni mennyi armorod, HP-d és all resisted van.

⭐ Stella

(#42198) KicsiPaszuj válasza persil (#42193) üzenetére


KicsiPaszuj
tag

A magyarázat az volt a nerfhez, h a életlopás(nem LS, csak általában) a túlélés eszköze. Szal ne a DPS híróké legyen a tuti, hanem a tankok fő eszköze.

Ergo a LoHnak erősebbnek kell lennie, mint a LSnek. A gond az, h az eleve igen bika->szal nerfeljük a LSt. Ennyi.

"Andrish, Andrish! Sztaffold meg a wipszeket!" -Ratamon

(#42199) Sirandrish válasza Lajtorja (#42196) üzenetére


Sirandrish
legenda

Muta már a karidat pls :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42200) persil válasza Lajtorja (#42196) üzenetére


persil
nagyúr

Búgócsiga barbárral én is ennyit sebeztem, pedig nem 20-at, de fele annyit se költöttem rá.

Talán próbálj ki valami más karaktert is, és/vagy esetleg más buildet. Ugyanis a 100ezres sebzés a jellemző.
Meg persze egy profil linket is szívesen megnéznének itt páran.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.