Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42951) persil válasza Cyberbeni (#42950) üzenetére


persil
nagyúr

"To help give weapons a fighting chance, the raw damage value on all level 61 and 62 weapons will be able to roll damage that extends all the way to the top end of level 63"
Én ebből táplálkoztam.
A nyers sebzés érték elérheti a 63as szintjét is.

De a lényeg, amit kb mindketten leírtunk, hogy nem a 200 dps-es ilvl 63 fog megszűnni, hanem csak szimplán a 61 és 62es is kiadhat jó dps-t, nem úgy, mint most.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42952) Cyberbeni válasza persil (#42951) üzenetére


Cyberbeni
addikt

csak te teljesen rosszul értelmezted, mert ha az ilvl61 fegyverek kaphatnak +60dps-t, attól még ugyanúgy szarok maradnak.

@WayneGrace: Nem feltétlenül kell eladni RMAH-ban a goldot, ha nem kell, akkor nekem is adhatod. ^^

[ Szerkesztve ]

(#42953) WayneGace válasza kopaszqtya (#42932) üzenetére


WayneGace
őstag

Én is felraktam egy nagy adaggal, kíváncsi vagyok elviszik-e.

(#42947) warcat
D2 játékmenet mit takar?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#42954) WayneGace válasza sunnymarcell (#42904) üzenetére


WayneGace
őstag

Ezt nem értem. Küldhetek neki pénzt, ami ő továbbküld jótékonysági szervezetnek? Akkor miért nem egyből odaküldöm? Miért jó, hogy kétszer vonják le a tranzakciós költséget?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#42955) Mumee válasza sunnymarcell (#42949) üzenetére


Mumee
őstag

Ez:
@sunnymarcell: nem egy ember meg tudta csinálni olyan cuccokkal, amit ma már 10k-ért sem lehetne eladni, szóval annyira mégsem volt lehetetlen.
mondjuk úgy, hogy aki igazán meg akarta csinálni, annak sikerült 1.0.3 előtt

(#42956) Cadal válasza killerjohn (#42843) üzenetére


Cadal
őstag

Látom megy a mellébeszélés.. Nos akkor leírom újra, hogy számodra is érthető legyen, hogy miért állítom azt, hogy csaló vagy.

A #20538-as hozzászólásban megadtad a battletagadet. Ez a KillerJohn#2359.
Ezt ha bárki beírja a Diablo III Armoryba akkor a következő kép fogadja: [link]

Itt látható, hogy most már 96000+ Elite killnél tart a bot. Délelőtt még ennél kevesebb volt, így az még most is fut. Ezért használod a játékra a másik accodat, amit aláírásodban most éppen írsz.

Aztán ha megvizsgáljuk a fenti accon levő egyetlen karaktert ami láthatóan rengeteg elittel végzett, (de Act II-nél nem jutott tovább, nyilván ott már lassabban megy a farmolás..) látható, hogy minden felszerelési tárgyában gold find van.

Ezek alapján állítom, hogy csalsz. Ezek a vádak ellen nem tudsz felhozni semmit. és nehogy azt mond, hogy te ölted/ölöd most is az eliteket.

Jah nem mellesleg korábban bannoltak SC2-ből is. Itt a link. Ott is elismered, hogy a haverod akit szintén bannoltak erősen haxolt/csalt illetve, hogy milyen jó bot programot írtál Diablo II-re. Érdekes nem? No comment.

Miattam bepipulhatsz, felrobbanhatsz, az sem érdekel, mert egy utolsó csaló vagy nem több. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#42957) Rankerz válasza Cadal (#42956) üzenetére


Rankerz
senior tag

Sherlock Holmes újra szolgálatban :D

Bár ezek tényleg ellene szólnak ( nem mintha érdekelne ki bot ki nem )

(#42958) persil válasza Cyberbeni (#42952) üzenetére


persil
nagyúr

"csak te teljesen rosszul értelmezted"
Olvasd már el, hogy mit írtak a patch notes-ba. Le van írva. "Raw damage value will be able to roll damage that extends all the way to the top end of level 63".
Arról nem én tehetek, ha nem tudsz angolul. Ők ezt írták le.

"ilvl61 fegyverek kaphatnak +60dps-t, attól még ugyanúgy szarok maradnak."
Senki nem mondta, hogy olyan kurva jók lesznek. Mindösszesen csak annyit írtak le, hogy a nyers alap sebzés elérheti a 63asok szintjét. Ott van, nem én találtam ki, hanem a blizzard írta le.

"@WayneGrace: Nem feltétlenül kell eladni RMAH-ban a goldot, ha nem kell, akkor nekem is adhatod. ^^"
Ezt a kéregetést meg hagyd már abba, lehet viccnek szánod, de így huszadjára elolvasva már kicsit talán sok lehet. Ha csak nekem tűnt fel, akkor elnézést kérek, de nem hiszem.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42959) radi8tor válasza Cadal (#42956) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Megfeledkeztél a Templar follower +99% Gold Findjéről. :DDD

⭐ Stella

(#42960) fgo


fgo
tag

Lehet láma a kérdés de mennyivel növeli meg egy karakter dps-ét ha az egyik fegyver tulajdonságaiban van +24-24 min és max sebzés ezt lecserélem olyanra amelyiknek ez 240-260 min és max sebzés azért kérdezem , mert a 100 strength bukok a második fegyverel?

(#42961) Cadal válasza Rankerz (#42957) üzenetére


Cadal
őstag

:DDD Na igen, igyekszik az ember... Aludni ettől még én is nyugodtan fogok, csak érdekel, hogy majd erre mit mond. Gondolom megint elküld hogy jelentsem fel... lol.

#42959 radi8tor1: Ehh, és tényleg.. :DD

(#42962) Rankerz válasza Cadal (#42961) üzenetére


Rankerz
senior tag

Félreértés ne essék tetszett komolyan a 'nyomozásod' , de ez a kép felettébb a kedvenceim közé tartozik már régen és ide vág kicsit.

(#42963) WayneGace válasza Cadal (#42956) üzenetére


WayneGace
őstag

Az, hogy killerjhon botozik nyílt titok itt ph-n. Aki kicsit is figyelmesen olvas, annak feltűnt, hogy szeret mellébeszélni. Mint például családi összefogással farmolnak. :) Na persze. Meg később powerlevelinget keres az új acc-jaira. Persze oda már nem jut egy unokatesó, aki felhúzná az új karaktereket. :) Meg elég nagy összegű goldokkal dobálózik egy jó ideje, ilyet legálisan talán csak néhány ember tud felmutatni. Egyébként utána olvastam a botoknak és használóiknak. És ahogy látom hiába bannolnak is Blizzardék. Szándékosan vagy nem, de olyan ütemben teszik csak, ami alatt bőven megtérül a bot használónak az account ára.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#42964) maross válasza Cadal (#42961) üzenetére


maross
veterán

En mar csak azt nem ertem, hogy ez egyaltalan miert vitatema? A gyerek 3 mondatot nem tud leirni anelkul, hogy ne lenne benne a bot szo, az arca meg nem ferne ra a kepernyomre, pedig 2 monitorom van.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#42965) persil válasza maross (#42964) üzenetére


persil
nagyúr

Oké, ezen felnevettem, most már engem is érdekel, hogy mit fog válaszolni:D

Bár "élet" mellett a 90k elit nekem is soknak tűnik. Megjelenés napjától játszom és talán 11k van, pedig lehetőségeimhez képest elég sokat itt ülök.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42966) sunnymarcell válasza Cadal (#42956) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

ez mondjuk szép kutatás.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#42967) #57919488 válasza WayneGace (#42963) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ha a Blizzard azonnal kidobná a bot használókat és nem lenne idejük kifarmolni egy bot árát vagy nem lenne eléggé nyereséges akkor nem vennék meg újra a D3 accot, hogy újra el tudják kezdeni. Ez egy mókuskerék és a Blizzard soha nem lépte volna túl a 10 milliót ha nincsenek bot-ok.

De majd a Torchlight 2 elhozza a fényt a hitetleneknek meglássátok :DDD

más:1.0.4-ben lesz valami értelmes változtatás?

(#42968) proci985 válasza Rankerz (#42940) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

azért a szörnyeket és skilleket is írták.

pl a fehér kétkezes bárdos csontváz kb 20kt üt. vagy ott a kis pók, amiből a kékek 30k life mellett 1hitelnek.

skilleknél érdekes lesz látni, hogy tényleg nem lesz e nerf. mondjuk lehet óvatosabbak lesznek, communityben a "use it before they nerf it" kb visszatérő hozzászólás. teljesen legit skilleknél is (pl retributive shot DHnál).

Mumee: meg volt végtelenített smokescreen/crystal shell is.

5m se mindegy melyik karakterrel, A1en annyin végig lehet menni, A2 ok, de A3mon a kb 3-4mes wizardommal akkora falba álltam, hogy öröm volt nézni.

K_mester: sokminden.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#42969) WayneGace válasza #57919488 (#42967) üzenetére


WayneGace
őstag

1.04-ben minden "awesome" lesz és "amazing".

Én örülnék egy csendes tartalom bővítésnek, mert sajnos a farmolás unalmas, más meg nem igen van.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#42970) Cyberbeni válasza persil (#42958) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Mindösszesen csak annyit írtak le, hogy a nyers alap sebzés elérheti a 63asok szintjét. Ott van, nem én találtam ki, hanem a blizzard írta le.

Nem a base dmg-et növelik!!! Úgy fog működni, ahogy előbb írtam (kivéve talán, hogy a %dmg határok megmaradnak, és nem lehet +50%dmg ilvl61-en)

Napi 1 millió goldért cserébe nem kéregetek többet. :U

@proci985: szerintem elég világosan hangsúlyozzák, hogy csak buffolni fognak gyenge skilleket/rúnákat. act3-4-re meg csak annyit tudok mondani, hogy l2p :P

[ Szerkesztve ]

(#42971) kopaszqtya válasza WayneGace (#42969) üzenetére


kopaszqtya
tag

jah :)

Jut eszembe ACT 2-re van valami komplett leírás merre érdemes farmolni ? ahol mondjuk nagy eséllyel vannak elit pakkok...

(#42972) persil válasza Cyberbeni (#42970) üzenetére


persil
nagyúr

"Napi 1 millió goldért cserébe nem kéregetek többet. :U "

:DDD

kopaszqtya
Én act 2-ben úgy szoktam, hogy betrayer of the horadrim-tól kulle haláláig megyek.
Mondjuk a blood and sand-től ugyan ez talán hatékonyabb, csak nekem így tetszik :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42973) Cyberbeni válasza kopaszqtya (#42971) üzenetére


Cyberbeni
addikt

alcarnus bejáratától elmész az U kanyarig, ott 1-3 elit van, aztán desolate sands-ben megkeresed a 2-3 barlangot (2 quest+amit addig találsz), utána kulle három barlangját futod végig, kulle kill, sztori befejezése.

(#42974) proci985 válasza Cyberbeni (#42970) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hát persze, csak buffolni fognak. majd a patch után meglátjuk.

l2pre csak annyit mondok, hogy egy 30 óra 40perces kb 5mes DHval épp megyek megölni inferno azmodant. volt lowbudget wizardod a3ban 1.0.3ban (tehát crystal shield nerf után)? tehát nincs pénz crit, allres, AP on critre? ha nem próbáld ki, utánna nem fogsz ilyeneket mondani.

kopaszqtya: ha DH/wizardod van, akkor desolate sandet és főleg a dent hagyd ki, hacsak nem nagyon jól felszerelt a kari, problémás (nagyon gyors lények magas dammal, amiket elég nehéz kiteolni). archives ok, alcarnusig a terület szintén ok.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#42975) persil válasza Cyberbeni (#42973) üzenetére


persil
nagyúr

Na, még annyi jutott eszembe, hogy az ég világon sehol nincs sem az leírva, amit te mondtál, sem hasonló.

Raw damage value, ennyit írtak. Tehát a fegyverek nyers sebzés értéke, ez pedig nem más, mint a dps alatt levő egyszerű weapon damage.
De, ha egy hivatalos félmondattal alá tudod támasztani, amit ilyen meggyőzödéssel írtál, akkor én elfogadom.
(de nem írtak ilyet sehol, csak annyit, amennyit idéztem belőle)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42976) flash-


flash-
veterán

érdekelne hogy a star nál magasabb Gemet(követ)hogy lehet craftolni?
nekem level 10en van az artisian-om és a legjobb amit tud craftolni a star.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#42977) Cyberbeni válasza proci985 (#42974) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Act1-re van MF wizardom, végigtoltam vele act2-t is, de az már szenvedősebb volt. (ugyanabban a cuccban)
de annyira nem jött be, úgyhogy inkább felhúzom az 5. karaktert is infernóra, valakit megkérek, hogy inveljen be dia kill után, és utána csak DH+DTB-vel foglalkozom

@flash-: találni/venni kell hozzá receptet. vagy szerintem itt a fórumon is van aki tud nagyobbat craftolni

[ Szerkesztve ]

(#42978) persil válasza flash- (#42976) üzenetére


persil
nagyúr

Infernón ki kell csapkodnod a megfelelő tervet hozzá, csak úgy, mint a kovácshoz is.(mondjuk ékszerésznél nem "plan" van, hanem "design")

Csak figyelj oda, mert a kovács tervekkel ellentétben az ékszerész dizájnjai kék színűek, szóval nehogy azt hidd, hogy valami crap és ott hagyd.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42979) Rankerz


Rankerz
senior tag

@proci985: a sima szörnyek sebzése szerintem +10% al sem lesz mérvadó, sőt megkockáztatom még 1.0.3 előtt is tankolható volt nagy része egy mimumnál alig jobb fajta gearben (csak az elitek és bossok meg kb pár hit)

A skilleket meg hagyjuk , max lehet pár új farmoló skill de a szintezés közben az hogy most erősebbet ütök ezzel vagy messzebre lövök azzal engem nem dob fel mert agyf..öhm..szóval gáz 45 ödjére is megmenteni a vénembert meg 'LOOK! MORE HIDDEN FOOTPRINTS!' dnB aláfestő zenét hallgatni.

2 dolog miatt hal a játék , kaksi drop és nicns end game. Ezekre megoldást nem fog nyújtani az 1.0.4 szóval engem nem nyert meg bármi is lesz az MF el meg a sérthetetlen minionokkal .

Amúgy HC cucc trade topik van valahol?

(#42980) hackeeeee válasza Sirandrish (#42924) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tyu"... :D

És ilyenkor facán megy a PP fizetés, meg ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#42981) Rankerz


Rankerz
senior tag

(#42982) radi8tor válasza Rankerz (#42981) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez már régi hír. De még mindig tetszik. :C
Hajrá barbárok!

(azért besegített neki egy frenzy shrine is ;] )

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#42983) Cyberbeni válasza persil (#42975) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nézdd meg mennyi dps-t érhet el most egy ilvl61-es fegyver. beállítottam max 10k buyout axe-ra és csak ilvl62-63-as fegyvereket láttam, az utolsó amit listázott, az 616dps-el volt, de tegyük fel, hogy 600dps-t elérheti az ilvl61-es fegyver, ahhoz ugye hozzáadódik max 60, amire ugye rájöhet a +%dmg, tehát kerekítsük fel 100-ra. Tehát legjobb esetben sem fogják elérni az ilvl61-es fegyverek a 700dps-t, ha az általad vázoltak szerint változnak a fegyverek. annyival meg max egy ww barb offhandet tudnék elképzelni.

míg ha az van, amit én mondtam, hogy az alapsebzés marad, és a +(min+max)/elemental dmg modok lehetnek rajta, és más nem változik, akkor ugyanazzal a moddal, mint most egy 1200dps-es ilvl63-as van (1200-(60*1.5))/1.5*1.4=1036 dps-es fegyver is lehet (számolás: először ugye - alapdps, aztán meg a max %dmg tegyük fel csak 40 lehet)
az már úgy elég használhatónak tűnik, és ilvl61-2 gyakrabban esik, mint 63

(#42984) flash- válasza persil (#42978) üzenetére


flash-
veterán

köszi

még lenne egy kérdés.
Ha összeszedem az itemeket a titkos pályára,és megnyitom,utána ha a titkos pályán akarok majd később játszani akkor megint össze kell gyűjteni az itemeket?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#42985) Gorneck válasza radi8tor (#42982) üzenetére


Gorneck
titán

Meg +30% bbv...

Gorneck#1239

(#42986) persil válasza Cyberbeni (#42983) üzenetére


persil
nagyúr

Én tökéletesen megértettelek eddig is, csak azt értsd már meg, hogy én nem hasraütöttem, hanem kimásoltam a hivatalos patch notes-ból, amiben semmi utalás nem volt arra, hogy 63as affixek leköltöznek a 61es cuccokra, hanem csak annyi, hogy a 61es és 62es fegyverek nyers sebzése elérheti majd a 63asokét.

Még külön az is le volt írva, hogy ez a módosítás azért jön, mert a blizzardosok szerint nem cool, hogy mielőtt identify-olnád a fegyver már tudod, hogy nem lesz jó, mert az ilvl miatt nincs olyan sebzése.

Olvasd már el azt a cikket. Semmi olyanra utalás nincs benne, amit te mondasz, csak annyi, hogy "raw damage value on ilvl 61 and 62".
De mondom, ha találsz valami hivatalosat, ami alátámasztja azt, amit írsz, akkor én megadom magam.

Szóval mindketten tudjuk, hogy a jobb és logikusabb az lenne, amelyiket te írtad, de ugye sajnos nem mi döntünk a patch notes-ben pedig ilyen nincs. Csak az, hogy a nyers sebzést megnövelik ilvl 63 szintre.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42987) Sirandrish válasza maross (#42927) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gyereeee...ha elmegy még egy pakk akkor mézestölcsért is kaptok :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42988) persil válasza flash- (#42984) üzenetére


persil
nagyúr

Ha egyszer elkészíted, akkor bárhányszor, bármikor és bárkivel lemehetsz.

Csak fejleszteni kell, ha a magasabb nehézségi szinteken is szeretnéd ott csapatni.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42989) Sirandrish válasza Cadal (#42956) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt hiszem ezzel Sakk és Matt!
Gratulálok! :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42990) radi8tor válasza Gorneck (#42985) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azt nem ismertem, de ezek szerint jó cucc az is :)

⭐ Stella

(#42991) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

oké, kérdés DHkhoz: mivel lehet kivégezni belialt infernon? harmadik fázisban 25%ig le tudtam eddig nyomni, de breath 1hitel, ütés 1hitel, psn valamije 1hitel. élete meg sok van.

jelenleg 40k life, 42k dps, 260-300 res, 3k def. valamit szerintem rosszul csinálok. rest és lifeot tudok még rárakni, de akkor a dam lesz lényegesen kevesebb.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#42992) Cyberbeni válasza persil (#42986) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nyers sebzés=+dmg
ezen kívül még van +%dmg, +stat, +chd, ias, loh, ami nem érheti el az ilvl63-as szintet

tudni kell olvasni a sorok között.

@proci985: 1.0.3 előtt nálam a 3. fázissal nem volt probléma, és azóta nem sokat változtattak
ha ezekkel a skillekkel megcsinálod 3. fázisig, akkor elég egyszerű lesz:
-akármilyen hatred töltő
-cluster arrow - loaded for bear
-preparation - invigoration
-vault - tumble
-ebből a háromból 2: shadow power - gloom, smokescreen, bat companion

passzívból ez a fontos: nightstalker (illetve emellé még elég jó a sharpshooter is)

taktika: középen hátul állsz, és ha kicsit kell csak kitérni, akkor gyalog mész, ha nagyon, akkor vault, ha látod, hogy jön a lehelet, akkor shadow power, vagy smokescreen (utóbbi jobban véd, előbbit kevésbé kell időzíteni, mert tovább tart)
természetesen amikor tudod, akkor cluster arrow, egyébként meg hatredtöltés

[ Szerkesztve ]

(#42993) danilla válasza proci985 (#42991) üzenetére


danilla
őstag

Ügyeskedni kell, nincs jobb taktika.
Nekem tegnap sikerült megölnöm, de sokadszorra. Lassan éreztem rá, mikor kell az utolsó pillanatban elmozdulni :) (SS-el 120k dps, 25k life, allres az nincs:) )
Miután ráéreztem a tutira már nagyon könnyen lement ;]

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#42994) persil válasza Cyberbeni (#42992) üzenetére


persil
nagyúr

Még mindig azt mondom, amit eddig is, hogy sehol, egy szóval nem említették meg, hogy az affixek erősödnek fel a 63asokhoz hasonló szintre.

Ettől még remek lenne, szóval a próféta beszéljen belőled, de sajnos a patch notes szerint nem ez tűnik valószínűnek.

A nyers sebzés pedig szerintem egyértelműen az alap csupasz sebzése a fegyónak, mielőtt beazonosítanád, pl. 63as tőr esetében ~60-207 valahogy így.(két perce vettem fel, onnan emlékszem)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42995) Rankerz válasza proci985 (#42991) üzenetére


Rankerz
senior tag

Én azt mondom DH nak belial könnyebb partyban egy tankkal. De amúgy tényleg reflextorna ha szólóban akarod.

Ha gondolod besegítek barbyval szívesen, battletag : Rankerz#2601

[ Szerkesztve ]

(#42996) Cyberbeni válasza persil (#42994) üzenetére


Cyberbeni
addikt

"giving every dropped item a chance to be good is a long-term goal"
Azt akarják, hogy ilvl61-62 is használható legyen
Amit te írsz le, az alapján ugyanolyan szarok maradnak.

(#42997) sunnymarcell válasza proci985 (#42991) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

teljesen mindegy. belial 1hitelni fog mindig DH-val. ügyeskedj a smoke screennel, vaulttal. tényleg nem olyan nehéz kikerülni az ütéseit.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#42998) drk88


drk88
senior tag

visszatérve a blizzard féle bannokra.. még jó hogy nem fogja bannolni addig a botot amíg ki nem termelt még1 acc árát mert akkor nem fogja megvenni újra a játékot.. :D kivan ez találva

kis összeesküvés elmélet még az is lehet hogy a blizzard fejleszti a botokat azt abból is szedi a pénzt! :DD :))

(#42999) danilla


danilla
őstag

Másnál is volt előfordult, hogy licitáltak egy termékére és a bid érték meg is jelent, de egy az egyik pillanatról a másikra el is tűnt? (elvileg nem lehet visszavonni licitálást)

https://twitch.tv/ddplayzone

(#43000) #57919488 válasza drk88 (#42998) üzenetére


#57919488
törölt tag

A Blizzard ugye minden eladás/vételből lecsíp egy kis hasznot, tehát az érdekük, hogy pörögjön a gépezet.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.