Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43555) Scholes9


Scholes9
nagyúr

AH eléggé odavan... :(

[ Módosította: #65675776 ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#43556) Drizzt válasza radi8tor (#43496) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Most jöttem haza belvárosból, el is kelt. Buyout: 400,000, sale után megkapott pénz: 5,100,000. :) Mármint annyi buyoutért vettem, 6M-ért raktam fel.

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#43557) #65675776


#65675776
törölt tag

A szájkaratét most abba kellene hagyni.

(#43558) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

siegebreakerhez is sikerült eljutni 5 stackel (bevallom, egy invulnerable minion pakkot ki kellett hagynom, mert nem tudtam szétválasztani őket :( )
de sajnos enrage miatt a macis buildre át kellett váltanom :S

(#43559) Haart


Haart
addikt

Miért van az hogy újabban ha találok valamit jó áron azt nem lehet megvenni? Kiírja hogy due to high transaction volume, the auction house was unable to process your request.
Most már mákolva se lehet jó cuccot venni ez suxx. :W

[ Szerkesztve ]

(#43560) persil válasza Haart (#43559) üzenetére


persil
nagyúr

Azért, mert valszeg agyonra túl van árazva a cucc és hatmillióan ugrottak rá, mint a cápák egyszerre.

Én tudtam venni pár cumót, de azok "normális" tárgyak voltak.
Amit alulárazottan találtam, azt én sem tudom megvenni, nekem is azt írja, hogy nagy az érdeklődés. Amúgy akkor van ilyen, amikor kissé szarakszik az ah.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#43561) Drizzt válasza persil (#43560) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én inkább úgy saccolnám, hogy legnagyobbrészt azok az itemek nem vehetők meg, amik 1d 2h-n állnak jelenleg. Plussz vannak még kivételek, de azok közül nem nagyon tudtam venni egyet sem.

I am having fun staying poor.

(#43562) radi8tor válasza Haart (#43559) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azok a jó cuccok azért vannak ott, mert senki nem tudja megvenni őket. :W
Sajnos most nincs a toppon AH. :(

⭐ Stella

(#43563) defi válasza Haart (#43559) üzenetére


defi
tag

Nem vagy egyedül, én már lassan 1 órája kempelek egy cuccra de van egy olyan érzésem feleslegesen :(

LOAD "*",8,1

(#43564) persil


persil
nagyúr

Most már igazán jöhetne a patch, kicsit szánalmas, hogy amire feltámadok(3másodperc) nulláról MAXra gyógyulnak az elitek.

Szépen gyógyul felfele, ahogy kell és amikor lejár a 3másodperc hírtelen maxra ugrik az élete.

És nem kell menőzni, hogy "hú hát az infernó túl könnyű, nincs benne kihívás blabla" mert én is megcsináltam már az egészet, de ez akkor is szánalmas és csalás.
Szóval baromira ideje van kivenni.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#43565) Haart válasza radi8tor (#43562) üzenetére


Haart
addikt

Sztem azért van, mert így próbálják szűrni a botokkal vásárlókat. Mert a bot folyamatosan meg akarja venni és nem tudja :D De így sajna a normál emberkék is beopják ez miatt. Semmit nem lehet csinálni az ilyen cuccokkal. :(

[ Szerkesztve ]

(#43566) Kobe


Kobe
veterán

Amugy Ahval most wtf van? vagy ez csak a szokasos heti random osszerogyott tema ?

(#43567) Rankerz


Rankerz
senior tag

Még ilyet :D

~HC Auction House megy rendesen amúgy

(#43568) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

van valakinek infója arról, hogy a bossokról is eltörlik e az enraget?

(#43569) DjDanee87 válasza Cyberbeni (#43568) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem, ott megmarad.

(#43570) radi8tor válasza Cyberbeni (#43568) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

The Enrage Timers feel more appropriate on bosses, where the setup, predictability and mechanics of the fight add the required context for the time limit.

Én olvasatomban ez azt jelenti, hogy a bossok kiszámíthatóak és marad rajtuk az enrage timer.

⭐ Stella

(#43571) LÁZ válasza Kobe (#43566) üzenetére


LÁZ
addikt

naja, éppen vettem volna 1-2 cuccot, de se licitálni, se buyout-olni nem lehet, kuka az egész. :W

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#43572) Scholes9 válasza LÁZ (#43571) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sztem lassan le is lövik az AH-t... :(((

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#43573) Mr.Csizmás válasza Rankerz (#43567) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43574) Drizzt válasza Scholes9 (#43572) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Azt kellett volna tenni, de sajna már reggel óta ugyanilyen. Mivel a Blizzard Northnál most kb. hétfő reggel 10 lehet, ezért szerintem még legalább 2 óra mire érdemben kezdenek vele valamit.

I am having fun staying poor.

(#43575) warcat


warcat
veterán

Azért az legyen tiszta,hogy nem az egész játék bugos,csak az AHt kellene újraindítani/adatbázist kipofozni,ehhez köze nincs a fejlesztőknek,az európai support dolga.

EA: It's in the crate!

(#43576) mikromanus válasza Cyberbeni (#43568) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem törlik el. Csak az eliteket és "mezei" monstrákat birizgálják tudtommal. Bár én csak a patch pre notes előzetes beharangozójának a fordítást vettem alapul :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#43577) proci985 válasza warcat (#43575) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

azért egy elosztott DBS újraindítása/kipofozása nem egyszerű feladat...

még akkor sem, ha ez a dolguk:).

más: AH bugos, gemeknél összevissza vesz, 10 darabra bidre kaptam egyet, utánna 9 darabra bidre 9et. valszeg ezzel összefüggésben szálltak el a normál tárgyak.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#43578) warcat


warcat
veterán

Egyébként vajon az RMAH-n is ugyanez a helyzet?Csak mert legalább vigasztalna,hogy ezért nem vesznek semmit. ;)

EA: It's in the crate!

(#43579) persil válasza proci985 (#43577) üzenetére


persil
nagyúr

Én azt nem értem, hogy ilyenkor az extrémen alulárazott tárgyak, honnan a francból jönnek?

Ilyenkor mindig tele van az ah olyan tárgyakkal, amiket 1-200 ezért meg lehet(ne) venni, holott csipőből megadná érte bárki a több milliót. Hogy kerülnek az ah-ba, pont ilyenkor, amikor nem lehet megvenni?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#43580) Rossi válasza persil (#43579) üzenetére


Rossi
addikt

El lehet kapni egy-kettőt... ;]

Lvl 53 barbimnak így lett ma 3500-ról 4600 a dps-e, 30k-ból.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#43581) Cyberbeni válasza persil (#43579) üzenetére


Cyberbeni
addikt

vannak jótékony lelkek, máskor is raknak fel, csak azokat 1d12h-val megveszik

[ Szerkesztve ]

(#43582) radi8tor válasza Cyberbeni (#43581) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Utána a kedves kereskedő lelkű emberek felrakják 10-30x áron.
Nem csoda, hogy minden ilyen drága. :U

⭐ Stella

(#43583) Sirandrish válasza persil (#43579) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bekerül az mindig csak 1perc alatt el is viszik..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43584) drk88


drk88
senior tag

Lassan itt az ideje egy Diablo 3 altopicnak és a neve legyen PH WD FIGHT

(#43585) Scholes9 válasza radi8tor (#43582) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én azért elkülöníteném azt, aki ebből él és azt, aki esetleg egy kis + goldot szeretne, amit a karaktere gearjére fordít... :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#43586) radi8tor válasza drk88 (#43584) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezt a tanácsot fogadd meg: [link]

Scholes9: Persze, az olyanokra értem, akik ebből élnek.
Aztán nyomják át RMAH-ba.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#43587) proci985 válasza Rossi (#43580) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

egyik barátom most kapta meg a barbim kinőtt cuccát, 7.7k dam lvl52őn:D.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#43588) Scholes9 válasza radi8tor (#43586) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#43589) fgo


fgo
tag

150-es dps növekedés( most 855) kb mekkora damage változást hoz( most 32500)?

(#43590) Kobe válasza Sirandrish (#43583) üzenetére


Kobe
veterán

De hogy a rakba lehet rafilterelni azokra a cuccokra manualisan? Mert nekem pl a sorba allitas bid / buyout / stb szerint olyan mint a 3as metro. Hol megy, hol nem...ha meg sokaig megy, akkor van hogy tok hulye sorrendet allapit meg

(#43591) Cyberbeni válasza fgo (#43589) üzenetére


Cyberbeni
addikt

kb 40k dps-ed lesz utána, de pontos statok nélkül nem lehet megmondani. keress rá google-n, hogy "diablo 3 dps calculator", és akkor megtudod, hogy pontosan menyi dps-ed lesz utána
@tatabánya: azt már én is láttam

[ Szerkesztve ]

(#43592) tatabánya


tatabánya
senior tag

lehet tényleg futtatnak egy kis tesztet mert pl. van bent 4000-ért crossbow 1000 feletti dps + attack speed + socket, gondolom akinek van segédprogija az már ki is akadt a kattintásoktól

[ Szerkesztve ]

(#43593) drk88 válasza radi8tor (#43586) üzenetére


drk88
senior tag

Már nem azért, de ez szájkaraténak számít h beírok egy véleményt..nekem más dolgok jutnak eszembe a szájkaratéról. na mind1 peace

(#43594) Drizzt válasza Kobe (#43590) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Figyelni kell alaposan, ennyi. Jó szűrőfeltételek kellenek. Ha visszaolvasol, ma is kerstem 4M aranyat, s csak annyit csináltam, hogy interneteztem, meg 10 percenként ugyanarra a szűrőfeltételre rányomtam egy frissítést. Ha volt valami, gyors buyout, s ment is vissza. Holnaptól vége a szabadságnak, úgyhogy ez már nem fog menni, lehet megint kénytelen leszek játszani is. :)

Azért azt nagyon kétlem, hogy ebből meg lehetne élni. Szerintem ha valaki nagyon erre figyel, s semmi mást nem csinál egész nap, tud mondjuk 10M aranyat szerezni. De azt meg bárhol adja is el, mérföldekre van a magyar minimálbértől is... Nem tudom elképzelni, hogy meg lehessen ebből élni.

Botokkal nem tudom mi a helyzet, de AH-ban nem hinném, hogy vannak botok. Erre a legerősebb tapasztalatom, hogy nekem is sikerült 1d12-vel venni dolgokat. Ha lett volna bot, tuti megelőz.

I am having fun staying poor.

(#43595) Cyberbeni válasza Drizzt (#43594) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ha túl sokat nyomogatod a keresés gombot AH-n, akkor disconnectál, de attól még vannak AH botok.

(#43596) DjDanee87 válasza Cyberbeni (#43595) üzenetére


DjDanee87
addikt

Le tudnád írni milyen skillekkel/passzívokkal csináltad meg ACT2-t a tescos WDvel illetve mire kell odafigyelni leginkább a gearelésnél szerinted ?

[ Szerkesztve ]

(#43597) Kobe válasza Drizzt (#43594) üzenetére


Kobe
veterán

Az AH botokra elobb szallt ra blizz mint a goldfarmolosra, egy idoben tobb volt belole sztem mint farmingbol

(#43598) WayneGace válasza Drizzt (#43594) üzenetére


WayneGace
őstag

Youtube link. Akik erre ráálltak, amit írsz, nem maguk keresgélnek.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#43599) Amur


Amur
addikt

Valaki innen küldött friend request-et AszSzuli néven?
Üzibe írjátok be hogy PH és itt mi a nevetek,hogy tudjam kiről van szó!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#43600) mpierre válasza Amur (#43599) üzenetére


mpierre
veterán

Nem ph-s konkrétan (csak olvasó...), de rendben van.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.