Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42601) radi8tor válasza Ren Hoek (#42598) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Trade topicban hirdesd meg.

⭐ Stella

(#42602) Ren Hoek válasza mikromanus (#42600) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Ez igaz... hm. Akkor inkább elnyomom feketén a készletet :)

(#42601) radi8tor1: Csak mint mellékes infó tettem hozzá, remélem nem zavar senkit, egy javítási költséget megspórolhat vele aki megveszi :)

[ Szerkesztve ]

(#42603) P00By


P00By
nagyúr

Van egy haverom aki játszik ezzel a játékkal, WD karakterrel. Amikor együtt játszunk monkként milyen skilleket lenne érdemes használnom?(Ó jobb egyébként ACT 2-ben van és ~27k a DPS). SP-ben ezeket a skilleket használom! :B

[ Szerkesztve ]

(#42604) Thrawn válasza proci985 (#42596) üzenetére


Thrawn
félisten

Megnéztem milyen Inna övem van, de sajnos str van rajta nem dex.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#42605) Wolverine válasza Ren Hoek (#42583) üzenetére


Wolverine
félisten

Akkor másképp nézd: ez nem egy földi panda, hanem egy 220 cm magas, 400 kiló színizommal rendelkező grizzly két másfél méteres karddal a mancsaiban (warrior, rogue vagy monk karakternél). Csak nem sötétszürke vagy fekete a színe, hanem fekete-fehér.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42606) Sirandrish válasza Wolverine (#42605) üzenetére


Sirandrish
legenda

"grizzly két másfél méteres karddal a mancsaiban "

Ezzel biztos meggyőzöd...tényleg sokkal reálisabb :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42607) Ren Hoek válasza Wolverine (#42605) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Nem is kell meggyőzni :) Nekem egy fantasy világ addig oké, amíg orkok, sárkányok, trollok meg páncélos lovagok ütköznek meg... Ebbe nekem nem fér bele egy kínai kungfu panda, bármilyen is.

D3-ban is ott csalódtam először, mikor megláttam Maghdát, a csilivili pillangó boszorkányt. Tiszta WoW :D

[ Szerkesztve ]

(#42608) #57919488 válasza Wolverine (#42605) üzenetére


#57919488
törölt tag

Semmit nem ér egy 50 centis Goblin rugó ellen aki 3 sec alatt kivesézné ;]

(#42609) hackeeeee válasza F-ECT$ (#42590) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, értem. Mondjuk tegnap meg még jó volt, ma vettem ezt észre.

A buyout szerinti rendezés még mindig kicsit kaotikus..

Véleményem szubjektív...

(#42610) Qru válasza P00By (#42603) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jó, a sebezhetetlenséget lődd be a vakítás helyett és a doge-os aurát lődd be inkább. Legalábbis én ezeket használom (a többi dettó ugyen ez) inf act 2-n.

#nincsbennetarcsi

(#42611) maross válasza Ren Hoek (#42607) üzenetére


maross
veterán

maghda tenyleg nagyon nem illik a jatekba...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#42612) mikromanus válasza maross (#42611) üzenetére


mikromanus
veterán

Jaja. Elég furi. Pillangókisasszony és Walt Disney-féle Csipkerózsika gonosz boszorka keverék :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#42613) F-ECT$ válasza proci985 (#42596) üzenetére


F-ECT$
titán

Ami egyedül sok idő, az szar csapattársakkal nem még több véletlenül? :)

Dive ever, work never.

(#42614) Sirandrish válasza F-ECT$ (#42613) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem feltétlenül..ha csak a fele csapat tudja mit hogy merre meddig akkor már jobban lehet haladni mint egy gyengén gearezett karival soloba..
+ nem is írta hogy sz*r csapattal megy :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42615) F-ECT$ válasza Sirandrish (#42614) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha jól tudom, akkor minden belépett játékos után +110% hp-t kap minden mob. Ergo, ha 4-ből vagy te, van 1 kb ugyanolyan jó, mint te, és 2 szarabb, akkor lassabban haladtok.

Inferno már más, ott ha:
-tank vagy, akkor jó dd-kel gyorsabban haladsz, mint egyedül
-dd vagy, akkor egy jó tankkal kevesebbet halsz

Dive ever, work never.

(#42616) Sirandrish válasza F-ECT$ (#42615) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sose toltam publiccal így nagy tapasztalatom nincs de ahol egyedül nem tudsz haladni, ott jól jön a segítség..hiába 2 esetleg bamba a 4ből...neked pont elég ahhoz hogy 10mobból csak 3 menjen rád..ergo többe ütést tudj bevinni + nem ölnek le.
AZ más kérdés hogy lassan halnak ha olyan a party de legalább nem halsz be egy elitnél 4-5 alkalommal :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42617) P00By válasza Qru (#42610) üzenetére


P00By
nagyúr

Köszi, este kipróbálom!

(#42618) killerjohn


killerjohn
addikt

tesóm átsétál inferno act4-en :)

3:14-nél bejoinoltam, nem tudtam, hogy mit csinál :) szegény...

[ Szerkesztve ]

(#42619) pr0bi


pr0bi
senior tag

AH-ba vissza lehet rakni valahogy a lejárt cuccokat 1 kattintással vagy mindig el kell játszani a send to stash - sell - újra beárazás kombót?

(#42620) Sirandrish válasza killerjohn (#42618) üzenetére


Sirandrish
legenda

Neki mennyibe van a Gearje? Szaros 300M?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42621) killerjohn válasza Sirandrish (#42620) üzenetére


killerjohn
addikt

passz, most megyünk ketten inferno dia killt megcsinálni :))

(#42622) Sirandrish válasza killerjohn (#42621) üzenetére


Sirandrish
legenda

A kettőtök gearje összesen kb 1miliárdot kóstál..
Nem akarok gonoszkodni de olyan cuccokkal szerintem bárki átsétál bárhol :K
Ettől még ügyes a tesód ..jah és a videó alatti zenére kérdezz már rá pls..érdekelne. :B :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42623) sith7 válasza Sirandrish (#42622) üzenetére


sith7
nagyúr

A kettőtök gearje összesen kb 1miliárdot kóstál..

Ez pedig egy teljesen hétköznapi dolog, normál üzem ... nem ? :U

(#42624) Sirandrish válasza sith7 (#42623) üzenetére


Sirandrish
legenda

Természetesen...akinek nincs 4-500M-es gearje az nem is játszik...
2-3 óra gameplay-el bőven összeszedhető..
Ha nem is esik olyan cucc amit el tudsz adni akkor 1000% hogy olyan cucc esik ami neked kell és legalább 50M-et ér ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42625) persil válasza Sirandrish (#42622) üzenetére


persil
nagyúr

"jah és a videó alatti zenére kérdezz már rá pls..érdekelne"
Nightwish - planet hell

Sirandrish és sith7
Ilyenkor mindig jóérzés fog el, hogy nekem kb 10millás gear(lehet még annyi sincs, franc tudja:D) kellett a komplett infernóhoz :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42626) Sirandrish válasza persil (#42625) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nightwish-re gondoltam mert eléggé komálom őket de ezt a dalukat még nem hallottam :N

Mindenesetre :R

Nekem detto...a kardom ami drága volt de azt már inkább csak a saját szórakoztatásomra vettem, lévén hogy ACT4-en így sem igen sebeztem Tank-ként viszont én is betoltam Diablot 400M-es gear nélkül is :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42627) persil válasza Sirandrish (#42626) üzenetére


persil
nagyúr

Én sem ismerem ezt a számukat, barátnőm vágta rá, amikor elindítottam a videót... :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42628) Sirandrish válasza persil (#42627) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az én csajosom inkább a düccündüccün tüctürüc zenét kamálja :DD
Bár azért neveltem már bele egy kis Ossiant is...főleg mikor elrángattam koncentre, aztán jobban csápolt mint én ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42629) proci985 válasza F-ECT$ (#42613) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

A1 kb másfél óra volt, A2 is kettő alatt. szerintem eléggé gyorsan ment.

általában volt legalább két DH a csapatban, én meg night végén (49 voltam nem mehettem tovább) kb egyedül elvittem a hátamon a csapatot. értsd, Diablo élete milimétereket ment le amikor beütött a critem.

hell már picit lassabb volt, de volt tankunk, meg amennyi időt az ember veszt a mobokon (már ha veszt), az visszajön a desolate sands/oasis átfésülésen. hellen meg még mindig bőven elég damom volt, hogy tetűlassan, de egyedül is bármit lenyomjak, ha a többiek elkóboroltak/haltak. ha meg volt előttem egy tank akkor elég gyorsan ment minden.

publicban nem csak a megakadtak vannak, van pár ember, aki egyszerűen unja a szintezést, friendlistáján mindneki offline, így megy ki pubba.

Sirandrish: kite helyet egy helyben állni és damolni tényleg effektívebb. DHknak meg brutálisan magas DPSük tud lenni, szóval az ember nyerhet a dolgon. meg szerintem kevésbé unalmas.

8.5k dpssel nightmare vége egyedül kb faceroll.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#42630) drk88 válasza Sirandrish (#42626) üzenetére


drk88
senior tag

dh-val 1 millás cuccban végig lehet tolni a gémet...a barbáromon kivül dh-val szoktam szorakozni néha azon van kb 2 millás gear és tudok farmolni act3-ban..persze oda kell figyelni mert van 29k hp, 50all res( :D ) és 120kdps..

(#42631) persil válasza proci985 (#42629) üzenetére


persil
nagyúr

"8.5k dpssel nightmare vége egyedül kb faceroll"

Nekem melee wizarddal volt 9.5k olyan 45-ös szinttől -level req fegyóval és egész hell faceroll volt... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42632) sith7 válasza Sirandrish (#42624) üzenetére


sith7
nagyúr

Ne ess túlzásokba, minek oda 3 óra .... :DDD

persil
Üdv., a klubban :))

(#42633) Sirandrish válasza sith7 (#42632) üzenetére


Sirandrish
legenda

A tutit írtam..kis mázlival elég 10perc is :DD

proci985 Én is így gondolom :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42634) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

http://www.youtube.com/watch?v=-OVJa-5d90k

életemben ekkorát még nem röhögtem :D

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#42635) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Általában mi az az a szint, amin "befejezi" nightmare-en a gémet? ~50?

Véleményem szubjektív...

(#42636) FehérHolló válasza hackeeeee (#42635) üzenetére


FehérHolló
veterán

50-től mehetsz Hell-re, azelőtt nem enged. Egyébként én jártam már NM végén 46-ossal is és 54-essel is, szóval eléggé változó, stílusfüggő.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#42637) mikromanus válasza hackeeeee (#42635) üzenetére


mikromanus
veterán

Hell kezdéshez lvl 50 kell, Infernohoz lvl 60, nightmare-hez meg azt hiszem 30.

Amúgy ki fejezi be nm-en a gémet? :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#42638) D1Rect válasza sunnymarcell (#42634) üzenetére


D1Rect
félisten

Bárcsak tényleg wow klón lenne, tizedannyi endgame-mel.
A Gold Farmeres rész meg vicces.

(#42639) mikromanus válasza D1Rect (#42638) üzenetére


mikromanus
veterán

Áruljátok már el, hogy mi az az "endgame"? Valahogy nem tudom beazonosítani. Amit befejezel, aztán mivel már nincs cél a program 5 másodpercen belül autómatikusan megsemmisíti önmagát? ("Sok szerencsét Jim!") :DDD

Vagy ez az Ender's game? Az gyanítom picit más univerzum...

Sunnymarcell:
nekem ez jobban bejött
http://www.youtube.com/watch?v=SEjeTLPDrbA&feature=related

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#42640) #57919488 válasza D1Rect (#42638) üzenetére


#57919488
törölt tag

End game alatt kibékülnék egy kis PvP-vel :P
(1.0.4-ben nem hiszem, hogy még bevezetnék, de ha tévednék az jó lenne)

(#42641) Sirandrish válasza mikromanus (#42639) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én csak azt nem értem ha a WoW-ba olyan hüdenagy EndGame van akkor miért játsszák (lassan) 10éve :U
Szerintem ugyan úgy kinyírod a boss-t, ami persze jóval nagyobb kihívás mint a D3-ban de utána már csak orrvérzésig farmolsz hogy legközelebb könnyebb legyen ugyan az a Boss meg hogy pistát jól lekaratézd PVP-ben.. ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42642) #57919488 válasza mikromanus (#42639) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ha elérted a max lvl-t és utána van sok dolog ami leköt, játékban tart. RMAH-t tervezték erre a célra de a bot-ok miatt ez megbukott, igaz voltak akik jól jártak de a többség inkább mást mond.
A WoW-ból átemelném a horgászást és kíváncsi lennék pár ember reakciójára ;] :DD

szerk:
(#42641) Sirandrish:
Pont azért megy 7 éve mert eltalálták a dolgokat :)

[ Szerkesztve ]

(#42643) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Bekk from Sziget. Megnézem hogy áll az alvilág. :D

⭐ Stella

(#42644) Sirandrish válasza #57919488 (#42642) üzenetére


Sirandrish
legenda

PECA??
Akarom!!
Csinálok egy petíciót..aláírod?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42645) Rankerz


Rankerz
senior tag

Jelentkezzen akinek fele ennyi dps e van :DDD

[link]

(#42646) #57919488 válasza Sirandrish (#42644) üzenetére


#57919488
törölt tag

Naná,
Diablo kill? Az meg minek mikor lehet halat is fogni és még gear se kell hozzá :D

(#42647) Wolverine válasza Sirandrish (#42641) üzenetére


Wolverine
félisten

Mert az endgame mindig változik: új, nehezebb raid tier új cuccokkal, illetve új PvP szezon erősebb gearrel. Plusz a kiegekben mindig emelik a szintkorlátot is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42648) Thrawn válasza Rankerz (#42645) üzenetére


Thrawn
félisten

Talán ötödannyi megvan, de nem biztos :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#42649) Sirandrish válasza Rankerz (#42645) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az jelentkezhet akinek 20ad annyi van?:DDD

K_mester De a keményebb orsót meg a karbon botot ki kéne farmolni ;]

Wolverine Egyébként WoW-ban milyen gyakran jön tartalmi frissítés?
Mármint tényleg tartalom, nem egy pet vagy ilyesmi..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42650) drk88 válasza Rankerz (#42645) üzenetére


drk88
senior tag

brutál!! :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.