Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42901) Sirandrish válasza Cyberbeni (#42899) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hátha van nálad segítőkészebb ember is..
De azért köszi hogy 50. alkalommal linkeled a googlet :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42902) killerjohn válasza Rankerz (#42900) üzenetére


killerjohn
addikt

jaja, nekem a PS tetszik a legjobban, LoH wizardként :)

(#42903) warcat


warcat
veterán

Végre nem lesz többbé invulnerable minions...bár ha nem játszok tökmindegy :DDD
Aug 4. hete, jön a GW2
Na olvasom tovább

EA: It's in the crate!

(#42904) sunnymarcell válasza Sirandrish (#42898) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

egy nagyon híres streamer, eleinte world of warcrafttal lett híres, de most egyre többet diablo 3-azik, de minden ilyen népszerű játékkal nyomja, azt hiszem még league of legendsezik is.

lehet küldeni neki pénzt, és elvileg annak a 100%-át jótékonyságra fordítja. engem speciel nem nagyon érdekel a srác, mert dotás vagyok, de ha ő streamel, akkor alaphangon 15000 néző. minimum.

biztos elég jó srác lehet, hogy ahelyett hogy azt a többszázezer dollárt amit küldenek neki zsebretenné, hanem tényleg jótékonyságra fordítja.

http://eu.battle.net/d3/en/blog/5617583

ezt érdemes végigolvasni :) erősen megmentheti a játékot.

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#42905) Sirandrish válasza sunnymarcell (#42904) üzenetére


Sirandrish
legenda

no offense de ennyi?
Lehet neki pénzt küldeni amit NEM LOP EL? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42906) sunnymarcell válasza Sirandrish (#42905) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

biztos nem lenne jó magyar politikus. mondjuk ez inkább szomorú.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#42907) Sirandrish válasza sunnymarcell (#42906) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát vicces is de tényleg szomorú is :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42908) mpierre válasza Rankerz (#42900) üzenetére


mpierre
veterán

Pfff... Úgy látom sok, mi több rengeteg volt a sírás a hivatalos fórumon. Csinálnak egy-két szolid hátraarcot.
Elméletben könnyebbé teszik itt-ott, amit az 1.0.3-mal megfejeltek.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#42909) kopaszqtya válasza Sirandrish (#42905) üzenetére


kopaszqtya
tag

Athene nagy arc, de véleményem szerint egy őrült is :D

Asszem egy csomó cuccot sorsol is azok között akik küldtek neki vagy így-úgy segítenek.Videó vége felé láthatod is hogy miket és mennyit :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#42910) #57919488 válasza sunnymarcell (#42906) üzenetére


#57919488
törölt tag

Pár perc és 5 Audi áll meg a házad előtt :DD ;]
Mielőtt elvisznek azért küldhetnél pár cuccot amit már úgyse használsz :)

(#42911) Wolverine válasza Sirandrish (#42905) üzenetére


Wolverine
félisten

Athene egy celeb. Annak idején WoW-os vírusvideókkal vált híressé (illetve nemcsak ő, hanem a társai is, mert komplett csapatuk van), és mivel a ma Diablózók közül sokan korábban WoW-oztak, ezért már ismerték. A jótékonysági gyűjtései frissebb akciók, de amint láthatod, eléggé hatékonyak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42912) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

ja amúgy azt nem is mondtam, hogy kb. egy-másfél hónapja diablo 3-ban, mikor írta be az battle.net accountját, valahogy rosszul nyomta be a tabot, és az account mezőbe beírta a full jelszavát :DD

szerencsétlennek az összes cuccát elvitték :DD, ott hagytak neki egy hamburgert a weapon slotban, és 1337 goldot :DD

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#42913) thesound


thesound
őstag

hellen nincs valakinek kedve két szintet 56-ról 58-ra feltolni a barbim? :D (elég tescos és nem költök már rá 60-ig, van 58-as level req-es fegyóm)

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#42914) warcat


warcat
veterán

Na,már 1480 az essence ára,ha valaki eladna,itt az alkalom.

EA: It's in the crate!

(#42915) hackeeeee válasza radi8tor (#42896) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez eléggé pozitív.. Jó látni, hogy valaki tesz ilyet ebben a "kategóriában".

Véleményem szubjektív...

(#42916) thesound válasza Rankerz (#42900) üzenetére


thesound
őstag

lesz ám nerf

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#42917) Wolverine


Wolverine
félisten

Itt az első fejlesztői blogbejegyzés az 1.0.4-ről.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42918) radi8tor válasza Wolverine (#42917) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vót' már.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#42919) Rizzo válasza sunnymarcell (#42912) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Scripttel próbált belépni a sok error miatt, de bizonyos error után nem a jelszómezőbe dobott vissza, hanem az email címhez, és a script oda írta be a jelszavát. Pár percen belül több százan próbáltak belépni az accountjára a világ minden részéről, és ilyenkor a Blizz automatikusan lock-olja az accountot. Később persze eljátszották, hogy kipakolták, és "adakozzanak" neki, de igazából csak kamu volt az egész, mármint a kirablós duma, a jelszóbeírás tényleges balf*szság volt.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#42920) Wolverine válasza radi8tor (#42918) üzenetére


Wolverine
félisten

Eh, nem vettem észre :B

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42921) Mumee válasza warcat (#42914) üzenetére


Mumee
őstag

Beraktam.
18000db-ot. :D

(#42922) radi8tor válasza Mumee (#42921) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Menjél te a... :DD

⭐ Stella

(#42923) Ren Hoek válasza Rankerz (#42900) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Érdekes lesz...Ha így nerfelik, könnyebbé teszik a farmot, mégtöbb item kerül piacra. Nem? Így is eléggé telítve van már a piac...

Azért lesz némi átrendeződés... Legendary-ból és kétkezesekből sok értéktelenné válik majd.

(#42924) Sirandrish


Sirandrish
legenda

HALLLELUYA !! :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42925) D1Rect válasza Sirandrish (#42924) üzenetére


D1Rect
félisten

Azigen. Nekem eddig 600K a rekordom. :D

(#42926) Sirandrish válasza D1Rect (#42925) üzenetére


Sirandrish
legenda

Milliomos vagyok :D
Kő fagyi?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#42927) maross válasza Sirandrish (#42926) üzenetére


maross
veterán

Bejelentkeznek a harmadik gomboc fagyira, ha jol szamolom, kb annyi jon ki belole :DDD.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#42928) Ren Hoek válasza Sirandrish (#42924) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Mennyi idő után?

(#42929) Cyberbeni válasza Wolverine (#42917) üzenetére


Cyberbeni
addikt

"we’re adjusting some of the more frustrating monster affixes, such as Fire Chains and Shielding"
"*P.S. We’re getting rid of the Invulnerable Minions monster affix."

->úgylátom JW mégkönnyebbé akarja tenni a DT barbárok életét. ;]

Egy csomó játékosnak most is jobb gearje van, mint amit a játék megkövetel, és méglejjebb veszik a nehézséget. :(((

Persze azért jó dolgok is jönnek a patchben:
"To help give weapons a fighting chance, the raw damage value on all level 61 and 62 weapons will be able to roll damage that extends all the way to the top end of level 63."
"We’re removing Enrage Timers and the “heal back to full” behavior from Champion and Rare monster packs."
"We have improvements coming to Legendary items"

(#42930) Mumee válasza Cyberbeni (#42929) üzenetére


Mumee
őstag

Az alapjáték vicc volt, aztán 1.03 után dupla vicc lett, most triplavicc lesz. :D

(#42931) thesound


thesound
őstag

A legendary planok ára lehet felmegy. (bár részleteket nem tudni)

Patch után már vérpistike is tudja a3-4-et farmolni... (meg lehet én is :DDD )

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#42932) kopaszqtya válasza Sirandrish (#42924) üzenetére


kopaszqtya
tag

:P :D

(#42933) killerjohn válasza Mumee (#42930) üzenetére


killerjohn
addikt

azért a b.net 90%-ának még simán se vicc inferno, nem hogy triplán, ezt ne feledd...

(#42934) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Ha túl sok goldotok van, akkor inkább adjátok nekem!!!
@killerjohn: azért mert a játékosok 90%-a nm/hell-en futtatja a goldfarm botot

[ Szerkesztve ]

(#42935) killerjohn válasza Cyberbeni (#42934) üzenetére


killerjohn
addikt

én most a játékosokra gondoltam

(#42936) szallasi007 válasza Cyberbeni (#42929) üzenetére


szallasi007
őstag

"To help give weapons a fighting chance, the raw damage value on all level 61 and 62 weapons will be able to roll damage that extends all the way to the top end of level 63." - ez azért simán 1.0 is bent lehetett volna már,mert amikor 200 dps-e van egy 63-as cuccnak na akkor nem tudom hogy a sírás vagy a röhögés törjön rám

na de én ezt nem értem:
We have improvements coming to Legendary items..... külön blog rá 1-2 héten belül + Senior Game Designer -> egy ilyen faszi kell hozzá hogy rájöjjenek arra hogy a legendek 90% lószar??? az éves fizetés ötödéért is megmondanám nekik :DDD

(#42937) sunnymarcell válasza szallasi007 (#42936) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

hát nem a blizzard, főleg nem a diablo 3 osztag a legjobb arra feladatra, hogy megállapítsa mi a játékosok problémája

ezeket amiket most leírtak a játékosok 80%-a 1 hónappal korábban rájött.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#42938) persil válasza szallasi007 (#42936) üzenetére


persil
nagyúr

Az első részét szerintem kicsit félreértelmezted.

Tegyük fel, hogy egy ilvl 61es kard alapsebzése(hasraütök, nem a konkrét szám a lényeg) 100-200, a 63as kardé pedig 300-400.

Tehát egy 61es kard soha az életben nem fog annyit sebezni mint egy 63as. Szóval, amikor felszeded a földről a 61est, akkor rögtön látod, hogy a cikkből idézve "nincs esélye" hogy jó legyen.
Ezt a nyers alapsebzést növelik meg a 61, 62es cuccoknál, hogy amikor megtalálod akkor ne vágd földhöz azonnal, hanem legyen esélye jónak lenni.

De továbbra is simán előferdülhet a 200dps 63as fegyónál.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42939) Nordic válasza killerjohn (#42933) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

+1.

mumee: Azt azért észben kellene tartani, hogy te meg a hozzád hasonló "pro"-k vajmi kevesen vannak. :U Nekem a mai napig nem vicc kategória az infernó, és nem vagyok vele egyedül itt a fórumon. Lehet minket bénának nevezni, meg ilyenek, de ha az embernek nem volt irtó nagy mákja 1.03 előtt, hogy jó cucc essen(lásd Krip a 800 loh-os kardjával), illetve nem bújta napokig az AH-t(mint mondjuk te), akkor esélytelen volt inferno a2-is. most ugyanez van, csak a3a4-el.

(#42940) Rankerz


Rankerz
senior tag

Május 15 előtt: Nem mi nem fogjuk nerfelni infernót bármi legyen

Most meg már lassan Hell v2 nek is lehet nevezni.

A legendary buffon kívül a nagy része csak kámfor, nekem ennyi kellett volna: " dolgozok azon hogy ne legyen ennyi crap loot,beláttuk hogy kicsit elvetettük a súlykot ezzel a sok pocsék affixel meg a 3 szoros random értékgenerálással"

Az i61-62 fegyók meg nem azért sza..öhm..rosszak mert nem kapják meg az i63 mas fegyók prefixeit hanem mert a prefixek annyira randomak hogy 200 dps re is eshet a dps sorsolás. Lehet lesz rajta 3 milla LoH de attól még ez ott lesz a levesbe hogy 130 dpst kap mellé.

(#42941) persil válasza Nordic (#42939) üzenetére


persil
nagyúr

Ez mondjuk tipikus emberi tulajdonság, senkit nem szabad/lehet érte okolni.
Amikor valami sikerül, akkor onnantól számodra egyszerű.

Bármelyik pro, ha tényleg őszintén visszaemlékezne, hogy magának dropolt fegyókkal, mikor először beért infernóra, akkor meglepődött, hogy a sima zombi is 5 ezret sebez, vagy act 2 elején 2 hitelik a szúnyogok. Aki azt mondja, hogy legelőször, amikor odaért nem voltak ilyenek, az szimplán nem mond igazat. Csak már rég volt.
Ezek az emlékek pedig elhalványulnak, miután látod magad előtt magzatpózban vergődve a játék főgonoszát infernó fokozaton.

Az meg tény, hogy 100-ből mondjuk 80 játékosnak sosem volt és nem is lesz vicc kategória infernó. Én is betoltam már az egész játékot, de act 3-től és 4-től félek, mint a tűztől, mert emlékszem, hogy 22k dps-sel nem volt a legkönnyebb játékos élményem.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42942) szallasi007 válasza persil (#42938) üzenetére


szallasi007
őstag

igen igazad van, rosszul értelmeztem, viszont kénytelenek lesznek 63as fegyverek damage-at növelni, mert ha azok 200ról indulnak (indentify nélkül) akkor a 61-62 es plafonja nem lehet ennél több indentify nélkül, ls gondolom egy hihetetlen bonyolult generátor meg azt mondja hogy 200 dpsből max 800 lehet. Ami ugye nem lenne gond viszont azzal speckó én nem vagyok vele kibékülve.

Viszont ezt az elméletüket átmentik a többi tárgyra is (lehet a szemem átugrotta) vagy csak fegyverre és majd a távoli jövőben (amit nem értek most miért nem lehet beletenni) megcsinálják?

(#42943) persil válasza szallasi007 (#42942) üzenetére


persil
nagyúr

"gondolom egy hihetetlen bonyolult generátor meg azt mondja hogy 200 dpsből max 800 lehet. "

Nem tudom, hogy ilyen van-e, de ha megnézed ah-ban a cuccokat, akkor javarészt szerencse kérdése.
Most egy 300-400 alapsebzésre kapsz 50%-ot, akkor máris 450-600, jön rá egy 300-600cold dmg és ott vagy, hogy 750-1200. Statok kérdése.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42944) sunnymarcell válasza persil (#42941) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

emlékszem mikor még a haverjaim abbahagyták a diablo 3-at május végefele, annyit mondtak el róla hogy "infernó legalapabb szörny annyit sebez mint hell diabló". az volt a szomorú hogy kipróbáltam, és tényleg igaz volt. infernó tényleg nagyon esélytelen volt 1.0.0-ban. főleg hogy AH sem volt.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#42945) Wolverine válasza szallasi007 (#42936) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem ahhoz kell ő, hanem ahhoz, hogy érthetően leírja, mi is lesz a buff megoldása :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42946) Mumee


Mumee
őstag

Direkt smiley-val írtam, de pont amit felettem leírtak az lett volna a jobb megoldás. Több értelmes drop, de nem a nehézség rovására, mert egy idő után nincs kihívás, mint ahogy act2ig minden karival elfogy a kihívás 5mill aranyból.

(#42947) warcat


warcat
veterán

Nincs azzal baj,hogy elmegyünk az agyatlan hentelés és így a farmolás felé,ez lenne a játék lényege,belogolsz 30 percre,vagy 12-x órára,kinyírsz egy légiónyi démont aztán hátha esik valami.

Azért nem baj,mert belátták,hogy infernós tárgyvadászat kevéske magában,és ügyködnek valami
új megoldáson.Addig én nem bánnám a visszatérést a D2 játékmenethez,a javított dropokkal.

EA: It's in the crate!

(#42948) Mumee válasza sunnymarcell (#42944) üzenetére


Mumee
őstag

Nem volt esélytelen csak nehéz.

(#42949) sunnymarcell válasza Mumee (#42948) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

kurvára esélytelen volt. act 2-nél tovább nem lehetett menni, hacsak nem estek rohadt jó cuccok, vagy nem volt az ember iszonyat skilles

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#42950) Cyberbeni válasza persil (#42938) üzenetére


Cyberbeni
addikt

kicsit félreértelmezed a dolgokat.
az alapdps marad, csak ilvl61-et cucc is kaphat ilvl63-as modokat.
tehát tegyük fel van egy ilvl61-es kardod 80-185dmg-el, erre kap +300-600 fizikai sebzést meg +50% sebzést, ezután 570-1175-et fog sebezni, ami 1221,5 dps lesz ráírva.
ilvl63-as kardnak kb 60-al több az alapdps-e, tehát ugyanezekkel a modokkal, az 1311,5dps lenne.
Mostani állapotban az ilvl61-es fegyver csak feleennyi, vagy még kevesebb +dmg-et kaphatna, és %dmg-ből is kevesebbet, ami alapján nem lehetne ilyen elfogadható 1,2k dps-es fegyver, csak egy ratyi 750dps-es.

@sunnymarcell: nem egy ember meg tudta csinálni olyan cuccokkal, amit ma már 10k-ért sem lehetne eladni, szóval annyira mégsem volt lehetetlen.
mondjuk úgy, hogy aki igazán meg akarta csinálni, annak sikerült 1.0.3 előtt

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.