Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10601) pr0bi válasza MegalodonS (#10567) üzenetére


pr0bi
senior tag

DH-nak lehet petje is? Hm, így már elgondolkodtató :)

(#10602) kexksz


kexksz
addikt

Üdv nektek,

kipróbáltam betában a játékot, és nem tűnik rossznak. Érdemes szerintetek úgy megvennem, ha D2vel nem játszottam? Nagyon sokból maradok ki? Illetve a multi tartalom kimerül a 4 player coopban? :(

(#10603) szepi79 válasza kexksz (#10602) üzenetére


szepi79
őstag

szia, szerintem nem nagy hátrány, ha a D2vel nem játszottál; ahogy a korábbi kommenteket ha visszaolvasod, azért kiderül, hogy elég sok dolog változott.

egyelőre úgy néz ki, hogy induláskor 4en lehet majd coop-ban tolni, és később kerül PVP is a játékba, vagyis lehet majd a többi játékost püfölni.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#10604) MegalodonS


MegalodonS
őstag

(#10568) Haart

Eggyertelmu WD nagyon ott van,nekem a Wizz olyan furcs kb mint a Monk!!!

(#10571) Scholes9

Majd amikor jonnek az igazi daralos csapdak,ami a video is van :)

(#10572) pomk

Igen a jatek vele tenyleg nem egysiku de azemberek inkabb a bevalt karakterekkel huzzak.Kivancsi vagyok lessz e statisztika hogy melyik karakter a legtobbet valasztott,de biztos a WD vagy a Bari lessz az!

(#10601) pr0bi

Itt a DH pet vagy is Companion a kis sotet tarsasag :)

Skill runankent valtozik :pok,denever,malac :D,goreny es farkas

[ Szerkesztve ]

(#10605) Nordic válasza Wolverine (#10594) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Tegnap este dühömben írtam a supportnak(remélem emlékeztek rám, és jót röhögtek rajtam, nem hibáztatnám őket ezért:DDD), reggelre le is vették az autentikátort a profilomról.

(#10606) sith7 válasza Nordic (#10605) üzenetére


sith7
nagyúr

Lényeg, hogy megoldódott :C

(#10607) Wolverine válasza Nordic (#10605) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezek szerint már a normális szintre csökkent a terhelés :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10608) Xmodule


Xmodule
őstag

amig türelmetlenü várakozunk máj 15 ig van itt egy böngészöben játszható hasonlóság:) meglepöen jó. magyarul is tud. http://www.drakensang.com/
aki akar jatszani fel is vehet xmodule névvel vagyok fent:)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#10609) Sonja válasza Xmodule (#10608) üzenetére


Sonja
veterán

Ezt megnézem. :) Fel is vettelek barátnak! :K Csokis néven vagyok elvileg. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#10610) Xmodule válasza Sonja (#10609) üzenetére


Xmodule
őstag

Okés rákukkantok majd de most kaja. Amugy pvp része nem annyira jó mert sokan potiznak(ami ugye valodi penzert lehet venni) na meg hunterrel kövöm öket azt elfutnak a nyil elöl:D De pve része egész jo.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#10611) ooooobi válasza Xmodule (#10608) üzenetére


ooooobi
senior tag

kär, hogy nem megy mac-en, kipróbälnäm

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#10612) JSaN válasza ooooobi (#10611) üzenetére


JSaN
addikt

Nem nagy szam, en 1-2 ora alatt meguntam. Igaz en betat toltam, meg valamikor december-januar kornyeken.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#10613) Bazzzs válasza ooooobi (#10611) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Nem rossz, talán a Dio 3 megjelenéséig le is köti az embert, de szerintem nagyon gyorsan megunható. Sajnos nincs a játéknak semmilyen története, fő küldetésvonala. Az igaz, hogy minden városban felvehető jó sok quest, de ezek szinte mind ugyanarra a sémára épülnek. Menj ki a városból, csapj le 20 ilyen szörnyet és 60 amolyan szörnyet, vagy ha nem ez a feladat, akkor addig kell öldösni egy fajta ellenfelet, amíg 20 alkalommal ki nem dobja a küldetéshez szükséges cuccot. Ez így pár alkalommal még izgalmas is, de tényleg szinte minden küldetés ebből áll, nagyon repetitív a játék.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#10614) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Nekem a béta alapján a monk jött a legjobban, ez lesz az első karakterem is, de a Mantra Of Healing nem túl imba egy kicsit? 26-os szinten megkapjuk és 1240 életet tölt vissza másodpercenként. Mégis mennyi életünk lesz 26-os szinten?

(#10615) -conrad- válasza MegalodonS (#10604) üzenetére


-conrad-
addikt

Valahogy nekem nem jött be egyik karakter sem amelyiknek minionjai vannak, de nagyon nem.
Asszonnyal mentünk co-op-ban a beta hétvégén WD + monk karikkal, és szinte folyamatos volt az "ááá ne arra menjünk mert megint elrohantak a kutyák valamerre" szitu. Valahogy nem tetszik, hogy a képernyőn kívülre is kiaggroztak, én meg fussak utánuk, ha lootolni akarok, ez coopban meg még idegesítőbb.
(16:9-es monitorom van fullhd felbontással szóval nem a 4:3-ból szaladtak ki..)
Meg amúgy is: én akarom leverni a mobokat nem csak mint egy porszívó szaladni utánuk amíg darálnak. Bosson meg használhatatlanok, pl. skeleton kingnél rámentek, az meg az első pörgéssel bedarálta mindegyiket, mert amíg én kitérek előle és mögé megyek majd onnan ütöm, addig a minionok beleállnak a cleave-be.

(#10616) szepi79 válasza -conrad- (#10615) üzenetére


szepi79
őstag

hát azért a kutyáknak nincs akkora sebzésük, hogy bárkit is leabáljanak egyedül, pláne akkor nem, ha coopban toljátok. menni kell arra, amerre ti akartok, aztán majd jönnek a kutyák utánatok. viszont itt felmerül a kérdés, minek a kutya coopban? én semmi értelmét nem láttam, inkább beraktam helyette olyan skillt, ami a sebzést növeli, volt az a soul leech vagy mi, amivel az int értéket tudtad felnyomni fél percre, na az sokkal hasznosabb szvsz.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#10617) Bazzzs válasza Pekkk (#10614) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Itt a gyógypiák között van olyan is, ami 12500 életet tölt vissza. Ezek alapján magasabb szinteken jó sok élete lesz a karaktereknek.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#10618) -conrad- válasza szepi79 (#10616) üzenetére


-conrad-
addikt

Balgomb fúvócső, jobbgomb denevérek, 1es gombra kutya, kettesre meg soul harvest, nincs is más értelmes skill, max a grasp of the dead lehetett volna helyette (a földből kinyulkáló kezek).

(#10619) Tizedes1


Tizedes1
aktív tag

Csak úgy a kispadról megkérdezném, hogy az a delikvens, akinek NINCS dvd olvasója a lapitopijában, az hogy fog játszani... ha esetleg benne is kell lennie a lemeznek a meghajtóban?
Azért az csak nem járja, hogy vegyen egy külső slim meghajtót, meg egy nagyobb táskát is, mert a meghajtó a jelenlegibe nem fér bele stb.....

Marad a t**rrent?? :N :N

(#10620) bolha23 válasza Tizedes1 (#10619) üzenetére


bolha23
aktív tag

Nem kell benne lennie a lemeznek a meghajtóban, ahogy a Blizzard játékoktól mostanság megszokhattuk.

Ráadásul a Bnet accra regisztrált játéknak bármikor letölthető a digitális verziója.

[ Szerkesztve ]

(#10621) szepi79 válasza -conrad- (#10618) üzenetére


szepi79
őstag

pont a grasp of the dead volt nekem is az 1es gombon, a többi pedig megegyezett a tieddel :)

szerk:
#10619 Tizedes1: le lehet tölteni a klienst majd a blizz honlapjáról, amint ott van az accountodon a játék. illetve a wowot már anélkül is le lehet, mondjuk annak van trial verziója is, szóval lehet még az se fog kelleni hozzá. (de csak hogy érezzed a törődést: a blizz szervereiről is torrent technológiával fog jönni a cucc lefele :D )
és elég lesz battle.net-en bejelentkezni, nem kell a DVDnek benne lenni a meghajtóban.

[ Szerkesztve ]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#10622) Wolverine válasza Tizedes1 (#10619) üzenetére


Wolverine
félisten

Az az illető beregisztrálja a DVD-kulcsot a Battle.netre, mint mindenki; letölti a klienst, mint sokan; és aztán vidáman játszik, mint mindenki :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10623) Nordic válasza Wolverine (#10622) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én először biztos, hogy a dvd-ről fogom telepíteni. Gondolom ha első nap mindenki leszedegeti, akkor igencsak keményen fognak izzani a szerverek. Így is lassú a netem, pláne ha csak negyed sebességgel fogja szedni a központi szerverekről.

(#10624) rt06 válasza Tizedes1 (#10619) üzenetére


rt06
veterán

igen, marad a torrent
annyi kulonbseggel, hogy ezt maga a blizzard szolgaltatja a letolto kliensbe agyazva
a jatek letoltheto a blizzard kliensevel is, vagy abbol kinyerheto a .torrent file, s akkor a kedvenc torrentklienseddel is (ha tudnam, hogy a vegleges eula engedi, mint az sc2-nel, akar at is tudnam dobni a file-t - nekem mar le is volt toltve, csak telepiteni nem lehet egyelore)

lemez nem kell blizzard jatekoknak, s nem csak az ujaknak, a regiek egy reszehez is adtak ki ilyen patch-et

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#10625) Wolverine válasza Nordic (#10623) üzenetére


Wolverine
félisten

A DVD-s telepítés működhet, ha nem töltötted le előre (ugye a WoW Annual Passzal már előtölthető a játék, és a linket kiszivárogtatták); de akkor is készre kell majd patchelni a játékot, mert a DVD-n egy régi verzió lesz fent :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10626) szepi79 válasza Nordic (#10623) üzenetére


szepi79
őstag

nem lesz az akkora gond, mivel torrent alapú a letöltés, szóval minél többen töltik le, annál gyorsabb lesz. de abban én is biztos vagyok, hogy meg fogják érezni világszerte a backbone-ok a start napját :P

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#10627) maross válasza szepi79 (#10626) üzenetére


maross
veterán

the heavens will tremble ;]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#10628) Dreamie


Dreamie
őstag

12000 Ft

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#10629) radi8tor válasza Dreamie (#10628) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ki az a marha aki 12k-t fizet egy CD kulcsért? :Y

⭐ Stella

(#10630) Cybertrone válasza radi8tor (#10629) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ehhez alap a doboz... minimum!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#10631) Nordic válasza Dreamie (#10628) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Jáj...én ennyiért kapom a dobozost:D.

(#10626) szepi79: Nincs anual pass-om, így marad a megjelenés napja.

(#10632) MegalodonS válasza -conrad- (#10615) üzenetére


MegalodonS
őstag

Persze megertelek de nekem soha nincs problemam merre menjek.A kutyak azok nekem sem tetszenek,hogy agyatlanul mennek mindenfele,plane ahogyan irtad ki a kepernyobol :D.

Az SK azert egy boss,aki nagyokat ut,nem lehet csak a petekkel elintezni.ami ge elnek csinaljak a dolgukat,majd a tobbit en elintezem.En soha nem hasznalom a fire bat skillt,inkabb a Grasp of the Dead az nekem jobban bejott,de ez egyenenkent valtozik,mindenkinek mas all kezre ;)

(#10633) RockHaRD


RockHaRD
addikt

lehet már tudni, h mikortól lehet pontosan játszani? Volt már erről HIVATALOS beszámoló? Csak az éjféli startos boltok miatt kérdezem, h megéri-e elmenni érte este... (2 utcányira van, szal tök8 nekem pl)

(#10634) Dreamie válasza radi8tor (#10629) üzenetére


Dreamie
őstag

Ez is csak egy lehetőség, ha valakinek kényelmesebb ez a megoldás. Nem mindenki marha, mert nem úgy gondolkodik, mint te.

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#10635) radi8tor válasza RockHaRD (#10633) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem a 2 utcával van baj, hanem hogy annyian lesznek ott, hogy reggel 3ig ott leszel :D

Dreamie: bocsánat, ha magadra vetted. De a CD kulcsokat negyed áron szokták árulni.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#10636) -conrad- válasza Nordic (#10631) üzenetére


-conrad-
addikt

Én megvárom az utolsó előtti hetet, aztán szedem le, van annual passom de nem akarok sokat patchelgetni, gondolom 1 héttel előtte már azért véglegeset lehet majd tölteni :)

(#10637) RockHaRD válasza radi8tor (#10635) üzenetére


RockHaRD
addikt

dehogy... voltam már black ops éjféli launchon, meg MW2-n is, és nem volt gond :)

(#10638) kexksz válasza Nordic (#10631) üzenetére


kexksz
addikt

Hol veszed?

Legolcsóbban én ogc webshopon találtam 12.9k + 1k postáért (jár hozzá egy poszter is.)

(#10639) rt06 válasza -conrad- (#10636) üzenetére


rt06
veterán

tobb, mint valoszinu, hogy ugyanazt a klienst fogod leszedni akkor is, mint amit most tudnal (par hete meg a 8370-es kliens volt fenn, gondolom most sincs ez maskent)

radi8tor1 (#10629):
mondjuk en
wow-om igy van, meg egy zsak steam-es jatekom, es az sc2-m is igy lenne, ha nem lett volna futarral egyutt is olcsobb a dobozos, mint a kulcs (dio3-nal is ez fog donteni)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#10640) RockHaRD válasza kexksz (#10638) üzenetére


RockHaRD
addikt

konzolok szervizében 12,7k és ingyen futár van :U

(#10641) gyuromoj válasza RockHaRD (#10640) üzenetére


gyuromoj
veterán

ott rendeltem én is, de akkor még 12,38k volt. :R
annyi a baj hogy felénk ha futár hoz valamit, csak késő délelőtt-kora délután kapom meg. sebaj, addig bekészülök a géphez 3 napi hideg élelemmel... :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#10642) radi8tor válasza RockHaRD (#10637) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Arra nem 10 évet vártak az emberek. ;]

rt06: te sem érted a lényeget. Mindegy. Én nem adnék ki ugyanannyit egy kulcsért, mint amennyibe egy dobozos kerül. :R

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#10643) rt06 válasza radi8tor (#10642) üzenetére


rt06
veterán

akkor vilagosits fel
miert jo nekem az, hogy kapok egy haszontalan muanyagkorongot egy meg haszontalanabb muanyag tokban, osszemaszatolva nemi szines papirral?
az eletben nem fogom hasznalni egyiket sem
digitalis terjesztes ftw

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#10644) radi8tor válasza rt06 (#10643) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha nem adnak hozzá tokot, lemezt, semmit akkor adják annyival olcsóbban. Ne húzzák le az embert ugyanannyival, mint a fizikai kiadással.

⭐ Stella

(#10645) Dreamie válasza radi8tor (#10635) üzenetére


Dreamie
őstag

Nem vettem magamra, nem vagyok az a típus... Egyébként is Annual passoma van.

(#10644) radi8tor1: nem hinném, hogy a tok, korong és egy valag papír az ár 3/4-e.

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#10646) rt06 válasza radi8tor (#10644) üzenetére


rt06
veterán

szoval akkor megsem vagyok marha, mert hajlando vagyok ennyit fizetni egy kulcsert?
merthogy ebbol indult ki az egesz, nem pedig abbol, hogy az egyik helyen olcsobb a dobozos, mint egy masik helyen a digitalis valtozat? nagyszeru eszmefuttatas
arrol nem is beszelve, hogy bar doboz es korong nincs, a szolgaltatast meg kell fizetned, ugyanis a content server-ek sem a fan teremnek

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#10647) Argos válasza Xmodule (#10608) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ezzel én is pötyögtem egy darabig, meglepően jó játéktechinkailag.
Az kiváltképp, hogy csak egy login és lehet tolni.
DE!
A fizetős rész miatt olyan ordenáré korlátozások vannak, hogy az sajnos záros időn belül tönkre vágja a játékélményt. Nálam legalábbis ez volt.
Az, hogy nincs egy stash vagy bank vagy legalább egy sarok, ahova be tudnád hányni az "éppen nem szükséges, de kidobni mégse akarom" cuccokat az kész..
Ahhoz hogy a hátizsákod méretét növeld, ahhoz meg vagy fizetned kell, vagy folyamat farmolni az andermant-ot (fizetőeszköz az arany, ezüst, réz mellett, olyasmi mint a JP v a VP wow-ban), mert piszok sokba kerül és kevéssel is bővíti.
És nem csak az a baj, hogy azok a tárgyak nem férnek el, amiket megtartanál, hanem pl a küldi itemek -hozz 25 fürgerókalábat!- sem férnek el, ha közbe szedsz loot-t is. Igaz, ha tele vagy, attól a q-itemeket felveszi egy nem látható részbe, de attól még mást nem tudsz felvenni.
Meg nagyon sokat kell benne kutyagolni, hacsak nem fizeted a portálokat andermant-al.

Mindezek ellenére, ajánlom a kipróbálást, néha még most is felnézek, arra pont jó, hogy egy fél órára, kikapcsoljon.

Egy tipp, a második városban (Kingshill) -ill. biztos van máshol is, de még nem néztem- van egy ú.n. Munkapad. Abba 4 db egyforma minőségű (zöld, kék, rózsaszín) cuccot bedobsz, kapsz egy új magasabb szintű itemet. Tehát nem éri meg fillérekért eladogatni a boltokban, jobb ha itt kísérleteztek velük.

A másik meg, hogy ne azonosítsatok be minden szir-sz*rt az igazság kristályaival, mert hamar nő a felhasználandó mennyiség - a tárgy szintje, minősége függvényében- és elég drága mulatság megvenni, mivel, milyen meglepő, ezt is csak andermant-ért lehet venni.
Az arannyal kb ki is lehet törölni a játékban, kb semmire nem jó.

Akit a PVP érdekel, az figyeljen arra, hogy a játékosokat 1-9; 10-19; 20-29; stb. szinteken hívja össze. Tehát, ha bemész 13-as szinten az arénába úgy fognak els*ggelni, mint annak a rendje.
Igaz, hogy próbál a játék igazságosan összesorsolni, de ezt elég gyér módon oldották meg.
Veszi a 2 vagy 3 játékost a partidban és a szintjük alapján kb. von egy átlagot.
Ami gyönyörűen néz ki, ha egyik oldalról bejön mondjuk egy 19-es, 18-as, meg egy 11-es (48/3), másik oldal meg 16-os, 16-os, 16-os (48/3).
De, ha ügyes vagy lehet szedni dicsőségérmét, amiből szintén lehet itemeket vásárolni, olyan mint a honor point a wowban.

Ja, és regisztrációnál figyeljetek, hogy ha együtt akartok játszani valakivel, akkor azonos szerverre menjetek!

Na, ennyi, befejezem! :P
Ez nem a drakensang topic..

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#10648) radi8tor válasza rt06 (#10646) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Védd a fákat, egyél hódot. ;]
Go green, vegyél letölthető változatot. :C

⭐ Stella

(#10649) rt06 válasza radi8tor (#10648) üzenetére


rt06
veterán

nem errol van szo, csak komolyan erdekelne, hogy kinek hiszed magad, s mirefel marhaztal le

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#10650) radi8tor válasza rt06 (#10649) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem nem marháztalak le, ne ferdíts.

És ne menj el a személyeskedés irányába, ha kérhetem. :R
Részemről téma lezárva.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.