Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10201) Speeedfire válasza boogie84 (#10154) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Később lesz lassító skillje, mint a wd-nek. A monkot is ki kellett volna még próbálni, de nem volt már időm rá. :(

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#10202) Angel1981 válasza persil (#10190) üzenetére


Angel1981
veterán

Igen, ez valóban szokatlan, de jó dolog! :K
Nem fenyeget a veszély, hogy jön egy új patch és lábtörlővé degradálódik a sok-sok órán át fejlesztett karaktered!
A Diablo 2-ben amúgy is csak kb. harmadik alkalomra sikerült az adott kaszton belül olyan karaktert csinálnod, ami Hellen is megállja a helyét.

(#10203) d-boy


d-boy
senior tag

Sziasztok, kb az egész hétvégét végig diabloztam :)
Ami zavart, hogy nem lehet különböző action barokat létrehozni, egyet például aoe-re, egyet meg single tartget skillekkel (borrsa).
A másik, hogy ha egy skill-t amit rúnáztam lecserélek egy másikra, majd később visszarakom, akkor a rúna leesik róla, és ha elfelejtem, akkor rúna nélküli alap skillként használom. Megjegyezhetné, hogy melyik rúna volt rajta.

If you understand or if you don't, If you believe if you doubt! There is a universal justice, and the eyes of truth are always watching you.

(#10204) front3r


front3r
őstag

Witch Doctor Spotlight Video !!!!!!!!!!!!!!!!! NAGYON HANGULATOS!!!!!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#10205) boogie84


boogie84
veterán

DH kivételével végig játszottam mind a 4 hőssel.
Fordított sorrendben:

Daemon Hunter: Béta alatt nekem az jött le h csak távolra jó. Közelharcban fabatkát sem ér az élete. Ha valami közel közel akk menekülés van. Tuti h nem fogok vele játszani, ez tetszik a legkevésbé.

Barbar: Nem azt a brutális erőt kaptam amire számítottam. Igaz h bazi sok élete van, erős, de többet vártam volna. Így a rövidke béta alapján. Nem volt meggyőző.

Witch Doctor: Elsőként őt próbáltam, tetszettek a kutyák, h lényeket tud varázsolni, de a fúvókája csak akkor hatásos mikor már 3at lő. Távolra ezzel sem volt egyszerű vele. Közelre olyan nagy mértékben nem került az ellen, mint a DH-nél, a WD képességei jobbak.

Wizard: Annak ellenére h nem szeretem a nagyon távolra lövöldözős hőst, tetszett. A villámok picit gyengusok, de nem rossz! Távolra a lézersugár nagyon jó! Azt hiszem ő az aki távolra és közelre is egyaránt jó. Közelre picit gyengébb, de nem rossz! A jeges és az ellökő varázslatok a közelharcban segítenek. Tetszettek. Ő már nem rossz. :K

Monk: Pikk pakk ledarál akármit. Béta alapján szinte csak közelharcra volt jó. De a végére megkaptam az oda teleportálós ütést. Nagyon tetszik. Ugyanakkor picit hátrány h ilyenkor ugrál a kép... Nem tudom h ezt megoldják e jobban, ha igen akk tuti fegyver! A körbepörgő rúgás is nagyon jó! Eltakarít mindent a közelből. Tuti kezdő karakter!! :K

Biztos kihagytam egy két dolgot, de rövidke béta tapasztalat alapján nekem így festenek a hősök. Sajnos a játékot nem megjelenéskor fogom megvenni, nyár közepén, talán. Addig remélem tisztul a kép a többi képességről, és a hősökről.

Nagy térképen mindig be lehetne jelölni hogy merre kell menni, bár majdnem 5× játszottam végig, volt h az utolsó hőssel alig találtam meg merre kellett menni. Meg lenne a lehetőség h mészárolj sokat, de az utat egy picit megkönnyíthetnék. Ill a térképen való klikkelés az segíthetne a mozgásban.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#10206) Ghoosty válasza d-boy (#10203) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ezek szerintem szándékos dolgok, mert a koncepció az, hogy építs egy buildet és az használd sokáig, de ha valamit elrontottál, akkor azért tudjad javítani. Infernon szerezhetsz majd egy buffot, ami növeli a magic find-ot, de ha változtatsz a skilljeiden, akkor eltünteti.

Amit te akarsz, az gyakorlatilag az, hogy minden skilled mindig használható legyen.

A rúnás dolog még elmenne szerintem, de ha már hozzászoksz, hogy azt is kell választani, akkor ez nem fog gondot okozni.

(#10207) persil válasza boogie84 (#10205) üzenetére


persil
nagyúr

*demon
Nem daemon.

Amúgy egyet értek, a szerzetes a legdurvább a bétában, pillanatok alatt szétdarál mindent, erősebb, mint a barbi és messze magasan a leggyorsabb karakter.
2.10es attack speed-el meg már egyenesen gyorsított felvételnek tűnik a fists of thunder:D
Első számú kedvenc egyértelműen.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10208) Gorneck válasza front3r (#10204) üzenetére


Gorneck
titán

Nagyon állat egy video, ahogy néztem sikerült több szintből összetenni a bemutatót.

Gorneck#1239

(#10209) boogie84 válasza boogie84 (#10205) üzenetére


boogie84
veterán

Ez a két nap elég volt arra h kipróbáljuk a hősöket. Ugyanakkor nem biztos h helyes értékelést tudunk adni róluk, mivel eléggé kevés tudásukat ismerhetjük meg. Lehetséges h a WD jobban bírja majd a gyűrődést a végigjátszásban (láttam olyan videót amiben igen csak meggyőző) . Talán h a DH is. Ki tudja, a Monk fizikai ereje kevés lesz majd a későbbiekben. Remélem h nem. ;]

(#10207) persil: Igaz, elírtam a nevét. :B

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#10210) persil válasza boogie84 (#10209) üzenetére


persil
nagyúr

Nekem akkor is nagyon fog tetszeni a szerzetes, ha kicsit nerfelik.
Sőt béta alapján, talán meg is érdemelné, ha kicsit visszavennének az arcból, mert valóban nagyon erős.

De nekem már akkor ő volt a kedvencem, amikor bejelentették, hogy lesz és megjelentek az első videók.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10211) Angel1981 válasza boogie84 (#10209) üzenetére


Angel1981
veterán

Így van, korai még a kasztok erejéről ítélkezni. :)
A Diablo 2-ben is mondták, hogy "ez a kaszt, meg az a skill a tuti", azt a nightmare fokozat szinte teljesen átírt mindent...

(#10212) boogie84 válasza front3r (#10204) üzenetére


boogie84
veterán

Monk ;]

Monk trailer

Coop hogy fog működni?

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#10213) hackeeeee válasza front3r (#10204) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hoho! Ez igen!

Nálam ez az egyik legjobb karakter! :K

Véleményem szubjektív...

(#10214) persil válasza boogie84 (#10212) üzenetére


persil
nagyúr

Awwwwww.... május 15!:D

A második videóban 2:20 és 2:40 között a hideg kirázott:D Ennyire laza nem lehet!:D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10215) hackeeeee válasza boogie84 (#10212) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A Monk az 1. részben is elég "tápos" kari volt. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#10216) Gorneck válasza persil (#10214) üzenetére


Gorneck
titán

Én már kértem szabit... :D

Gorneck#1239

(#10217) Djuree válasza hackeeeee (#10215) üzenetére


Djuree
félisten

csak szabadkézzel ment, de átütötte a titánt is :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10218) hackeeeee válasza Djuree (#10217) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor jól emlékszem. :D

Véleményem szubjektív...

(#10219) persil válasza Gorneck (#10216) üzenetére


persil
nagyúr

Én is intézem a héten:D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10220) mpierre válasza persil (#10153) üzenetére


mpierre
veterán

:DDD 38-39°C láz mellett kissé elgurult a szövegértésem...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#10221) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Na, még nyitva van a szerver csak megnézem a monkot. Milyen fegyver kell neki az elején?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#10222) boogie84 válasza Speeedfire (#10221) üzenetére


boogie84
veterán

Bal klikk: Deadly Reach
Jobb klikk: Lashing Tail Kick

Szinte semmi más nem kell. :)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#10223) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Tegnap nekem is sikerült mindegyik kaszttal végigjátszanom. Nem próbáltam kimaxolni őket, mert kb 8. szinten meghal a csontváz király és 13-on meg már a hős fingjától is meghal mindenki, így viszont pár skillről lemaradtam. :(
Világ életemben a távolsági karaktereket szerettem, főleg a mágiahasználókat. Ennek szellemében olvassátok

Witch Doctor: Videók alapján nem volt túl szimpatikus és ez kipróbálás után sem változott sokat. Alig ért hozzám valaki, viszont a csaták sokáig tartottak, mert az idézett lények lassan öltek. Szerintem az utolsó lesz amit kipróbálok.

Barbár: Ez azt hozta, amit a 2-ben is. Üt-üt, mindenki hal, meg repked. Ha valaki szereti a közelharcos üsd vágd karaktert, az imádni fogja, de én nem ilyen vagyok.

Monk: Jobban tetszett, mint a barbár, de jobban oda is kellett rá figyelni, mert nem úgy bírta az ütéseket. Mikor megkaptam a heal skilljét, akkor már az is megoldódott.

Demon Hunter: Kellemes csalódás volt. Még egy mágiával átitatott világban is túlzásnak érzem amit igényelne, ha tényleg létezne. (ezernyi nyílvessző, meg ezernyi csapda) Azonban a jó hír, hogy ez nem tűnt fel játék során. Caltropssal, meg rapid fire skillel durva a kite-olás.

Wizard: Ez volt az a karakter, ami tökéletesen kézre állt, egyszerűen imádtam vele játszani. Magic missile(MM), arcane orb(AO) és force field(FF) volt amit használtam. MM ingyen van, lehetett szórni, AO a nagyobb csoportokat max 2 lövésből eltüntette, ha gond volt, mert körbeálltak, akkor FF és szabad az út. Skeleton kinget nehezbb volt vele ölni, mint DH-val, de nem okozott azért gondot. Így utólag, lehet, hogy frost ray-jel könnyebben ment volna. Ez volt az egyetlen, amivel lvl 10-ig mentem.

Már elő van rendelve, de ha nem lett volna, most keresnék gyorsan egy boltot.

(#10221) Speeedfire

Az elején mindegy, csak nagy legyen a DPS-e.

[ Szerkesztve ]

(#10224) Djuree válasza boogie84 (#10222) üzenetére


Djuree
félisten

chuck norris ftw :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10225) akela91


akela91
addikt

Üdv. Ipon -ról előrendelném legszívesebben, mivel ingyen futár van rá, és megbízhatóak. Nem lehet tudni, hogy milyen formában várható a game? Pont mint a battlenet oldalán? Illetve június végére lejjebb mehet az ára, vagy pont hogy most olcsóbb az előrendelési ár?

(#10226) jookomak válasza akela91 (#10225) üzenetére


jookomak
őstag

Hogyhogy milyen formában várható? Van digitális letöltős verzió, ezt csak battlenetről éred el, van a sima dobozos, és van a collector's. Viszont a dobozosokat is be kell regelni bnet-re. Arra ne számíts, hogy olcsóbb lesz, a blizz játékok erősen tartják az árukat. Ez az előrendelési ár is már annyira összevissza van, hogy ahány bolt, annyiféle ár. Én több helyről is megrendeltem, aztán meglátom hol lesz a legolcsóbb.

Más: Én is kipróbáltam a bétát, és hát hű meg ha. Jobban lekötött, mint néhány teljes verziós játék. :) Nem sokat toltam vele, mert inkább majd a teljessel, de amit láttam, meggyőzött. Úgy érzem nem lesz itt gond, jó lesz ez.

Ja és ne írjatok már annyit, követhetetlen a topik, annyira pörög. :DDD

(#10227) Djuree válasza jookomak (#10226) üzenetére


Djuree
félisten

és még ki sem jött :DDD
majd ha megjelenik a napi 1000 hsz meglesz :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10228) akela91 válasza jookomak (#10226) üzenetére


akela91
addikt

Tehát akkor ezek szerint, ha előrendelem, nem vagyok köteles átvenni? Vagy hogy működik ez? Kapok egy megerősítő email-t 15.-én, hogy tényleg kérem-e?

(#10229) jookomak válasza akela91 (#10228) üzenetére


jookomak
őstag

Persze, hogy nem vagy köteles átvenni. Mondjuk ez függ attól is, hogy milyen átvételi módot választasz. Én pesti lévén személyest szoktam, így simán tudom azt mondani, hogy kösz, mégse. Mondjuk látom vidékről vagy, szóval azért az nem túl korrekt, hogy berendeled futárral, aztán az ajtóban azt mondod neki, hogy bocsika. Nem tudom hogy csinálja az ipon, még nem rendeltem náluk futárral. Lehet hogy írnak, vagy akár fel is hívnak. Pl. a gameshop-tól rendeltem már elő egy cuccot, onnan felhívtak, hogy megérkezett, lehet jönni (bár ez is személyes átvétel volt).

(#10230) Dzsabba


Dzsabba
aktív tag

Sziasztok.

Van itt olyan aki asus k53t laptoppal játszik vele?

Csak azért kérdezem, mert nálam az sc2 4v4-ben bő közepes grafikán simán játszható, a bfbc2 is bő közepesen is simán megy sőt még fentebb is fogom húzni, ezt meg már szinte teljesen low-ra raktam és annyira szaggat, hogy játszhatatlan. Esetleg ha valaki tud valami megoldást azt előre is köszönöm.

Üdv: Dzsabba

(#10231) akela91 válasza Dzsabba (#10230) üzenetére


akela91
addikt

Milyen VGA van benne? Video Card Support for Diablo III

(#10232) kovsol válasza akela91 (#10231) üzenetére


kovsol
titán

ez a lista szerint AMD 7 -es szérián nem is megy :DDD

May the Force be with you!

(#10233) Gorneck


Gorneck
titán

A battlenetről vásárolt már vki? Milyen fizetési módok vannak? Gondolom az acc-hoz hozzá kell rendelni bkártyát és majd vonják az összeget.

Gorneck#1239

(#10234) Dzsabba válasza akela91 (#10231) üzenetére


Dzsabba
aktív tag

Ati 6720 van benne és ez pont nincs benne a support list-ben. Van rá esély hogy a végleges verzió támogatni fogja,vagy felejtsem el?

(#10235) bolha23 válasza Gorneck (#10233) üzenetére


bolha23
aktív tag

Én bankkártyával vettem meg a Diablo 3-at. De nem kell hozzárendelni az accodhoz.
Ha jól rémlik PayPal lehetőség is van fizetésre.

(#10236) k4z0


k4z0
csendes tag

Találtam Black Mushroomot :D ismerős vkinek :D

xbox live: ki55i, battlelog: kaLoz2 -=AKS-74u forever =-

(#10237) Gorneck válasza bolha23 (#10235) üzenetére


Gorneck
titán

Ez jó hír.
PayPal-om nincs, de akkor lehet megnézem, hogy tudnék fizetni, illtve tudok e majd a bkártyámmal, mondjuk eddig nem volt gondom vele.

Gorneck#1239

(#10238) Archanon


Archanon
őstag

Na nemrég volt itt linkelve 10ezerbe kerülő Dió3. Most már 13490, szóval ha valaki előrendelte, már most visszamondhatja. :DDD

Konzolokszervizénél még mindig olcsóbb, illetve volt egy 12k-ért is (fene tudja, megtartja-e az árát...).

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#10239) kovsol válasza Dzsabba (#10234) üzenetére


kovsol
titán

Támogatott az ne aggódj, csak nem listáztak ki minden létező vga kártyát.

May the Force be with you!

(#10240) jookomak válasza Gorneck (#10237) üzenetére


jookomak
őstag

Ha a játékot akarod megrendelni, akkor szerintem nem jársz túl jól, ha a blizztől veszed. Ők a legdrágábbak. A dobozos verziót is be kell majd regelni, onnantól meg olyan, mintha digitális lenne, bármikor letöltheted a klienst.

(#10241) Dzsabba válasza kovsol (#10239) üzenetére


Dzsabba
aktív tag

Furcsa is lenne ,ha ezzel a "crossfire super apu"-val nem lenne kompabilitis, de akkor mi lehet a hiba oka?

(#10242) Gorneck


Gorneck
titán

Azt ugye jól olvastam, hogy a hétvégi béta és a végleges közt lesz némi különbség optimalizáltság szintjén?

Gorneck#1239

(#10243) persil


persil
nagyúr

Na lenyomtam az első 4 fős coop-ot, egy 10es monkkal.

Végig stabil 60 fps-em volt, a 4 oszlopos terremben is.
Viszont itt is kissé erős volt a szerzetes, dashing strike, blinding flash, majd lashin tail és mire más odaért volna, széthullott az ellen:D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10244) akela91 válasza Gorneck (#10242) üzenetére


akela91
addikt

Milyen tekintetben? HW igény, vagy játékélmény?
Egyébként további grafikai beállítások nem lesznek szerintetek? Igen gyér volt a paletta...
Idejétmúlt kicsit a graf, de hát mióta fejlesztik már...

[ Szerkesztve ]

(#10245) kutga válasza Gorneck (#10242) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez engem is érdekelne, bár nekem rossz tapasztalatom van mert anno az SC2 béta és a végleges közt elég jelentős gépigénybeli különbséget tapasztaltam, a végleges ugyanazon a konfigon alacsonyabb részletességgel futott csak élvezhetően. :(

Let the Zone take me if I am.

(#10246) bolha23 válasza Gorneck (#10242) üzenetére


bolha23
aktív tag

Volt erről kék poszt, hogy a bétához képest a végleges jóval optimalizáltabb lesz. Én a patch 9 óta bétázom, mondhatni semmit nem optimalizáltak rajta, mert egyszerűen nem ez a béta igazi célja, és erőforrásuk sincs rá. Meggyőződésem hogy a retail verzió teljesen rendben lesz.

[ Szerkesztve ]

(#10247) kovsol válasza kutga (#10245) üzenetére


kovsol
titán

jaja, nekem is laptopomon sc2 beta mediumon, a végleges, meg low on ment csak :W
Viszont véleményem szerint várható még több beállítás, mert nem hiszem, hogy csak high és low között lehet majd választani a véglegesben, Azért egy medium, vagy ultra is elférne még ott.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#10248) Sonja válasza akela91 (#10225) üzenetére


Sonja
veterán

Itt olcsóbb, és szintén ingyen futár! :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#10249) warcat válasza kovsol (#10247) üzenetére


warcat
veterán

"Are the graphics amped down for the beta?"

We're not particularly interested in pushing graphical limits with Blizzard games. Our intent is always to provide a timeless stylized aesthetic, while allowing for a broad range of machines to view the game with similar results. The art style for Diablo III is specifically intended to appear as a moving painting, which in general avoids very crisp textures or hard lines.

More importantly though we specifically separate background from foreground by using by using a visually unobtrusive canvas and sharper and more saturated enemies and spell effects in the foreground to elevate the gameplay. We actually specifically call it the 'canvas' because the foreground and midground elements and action are painted on top. With the screen full of enemies, spell effects, minions, and players you don't want a busy background, because it actually detracts from the ability to quickly and easily make important skilled choices during combat. Being able to quickly and effortlessly read what's going on is more important than almost everything else, because if you can't do that then the depth of a combat system is being thwarted by the visual bells and whistles.

It's more important for us to serve the gameplay as well as design a timeless game. "Realism" in games is really only as real as the next version of DirectX or video card product cycle. By approaching with a stylized and painterly approach, we intend for Diablo III to be playable and visually appealing for as long as possible.

Egyébként lesz jelentős optimalizáció a retail kliensben,bétával nem foglalkoztak.

EA: It's in the crate!

(#10250) kutga válasza kovsol (#10247) üzenetére


kutga
nagyúr

Mondjuk nem néztem milyen beállítással futtattam a játékot, belőtte az installer és hagytam ahogy van, de ha csak kettő van akkor inkább low. :)

Let the Zone take me if I am.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.