Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11701) Rage47 válasza Nordic (#11699) üzenetére


Rage47
veterán

Elég sok lesz a könnyítés, nem tudom ez jó-e... Pl. fura nekem a town portal is. :S

(#11702) akela91 válasza Rage47 (#11701) üzenetére


akela91
addikt

Az úgyis felesleges időpocsékolás volt csak. Mindig rosszkor fogyott el.

(#11703) Nordic válasza Rage47 (#11701) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én örülök neki, hogy nem kell tekercsekkel baszakodni. És ráadásul nekem az end content számít illetve annak a nehézsége, nem az, hogy most kell e tekercs illetve nincs skill tree. Az utóbbival nehezen békéltem meg, aztán a béta meggyőzött róla, hogy nem olyan szar ez, mint első olvasatra tűnt.

(#11704) rt06 válasza akela91 (#11702) üzenetére


rt06
veterán

az a kisebbik baj, hogy rosszkor fogy el, de utana nem is dobott semmi vagy egy negyedoran keresztul
mikor aztan bevasaroltal belole, csak az esett mindenhonnan

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#11705) Nordic válasza rt06 (#11704) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hányszor anyáztam én is emiatt ;] . Meg az volt még az idegesítő, amikor a 3. zárt láda is kulcsot dobott :W :DDD Remélem itt nem lesznek zárt ládák meg kulcsok... :U

[ Szerkesztve ]

(#11706) Archanon válasza rt06 (#11704) üzenetére


Archanon
őstag

Na ezért nem vettem soha többet 15 db-nál, úgyis megtelt a könyv. :P
Nálam is jó pont mondjuk a scrollozás beszüntetése. Mondjuk a D1-ben mintha lett volna warriornak is többféle mágiatekercs, de ez már a D2-ben is kimaradt. D3-ban nem lesz ilyen? Vagy itt is csak tárgyak adhatnak másik kaszttól skill-t?

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#11707) rt06 válasza Archanon (#11706) üzenetére


rt06
veterán

dio1-ben barki meg tudta tanulni a spell-eket, ha kelloen magas intelje volt

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#11708) Healbacsi válasza Blizz (#11698) üzenetére


Healbacsi
őstag

De kerdes.. az accountod magyar cimre vagy esetlegesen pl wow miatt masik orszagra van-e allitva?

(#11709) Ilsyde válasza Nordic (#11705) üzenetére


Ilsyde
őstag

Elso vasarlas nalam is mindig egy town portal tome volt, aztan jol be kellett osztani a tekercseket mielott meg tudtam teliteni.

Assassin viszont imba volt mert kulcs nelkul kinyitotta a zart ladikakat :DDD

(#11710) rt06 válasza Healbacsi (#11708) üzenetére


rt06
veterán

irta, hogy magyarorszag van beallitva neki

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#11711) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Mondjatok mar meg nekem, a Blizz miert nem arul CE-t ? :D:D:D

(#11712) mephi666 válasza Archanon (#11706) üzenetére


mephi666
nagyúr

én shift+click-el nyomtam és koppra vásároltam... persze murphy-törvény, hogy pl diánál meg bossoknál 1-1-szer nem figyeltem és épp akkor fogyott el... durielnél ez kimondottan kellemetlen volt, mert hozzá alapból úgy mentem, hogy abban a pillanatban nyitottam is a "menekülőkaput", ahogy beléptem hozzá a town portal-on keresztül... ilyenkor jöhetett a "halálig tartó küzdelem" :DDD ...kulcsok+scrollok szükségtelen sz@rakodásra voltak csak jók: anyagilag nem terhelték az embert már pár levelup után sem, de ide lehetne sorolni a potikat is: ihattad ezerrel és vehetted raklapszámra... béta után nekem kimondottan tetszik az új rendszer és az ilyen egyszerűsítések szerintem nem visszalépést jelentenek és a játékélményt növelni fogják

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11713) Wolverine válasza MegalodonS (#11711) üzenetére


Wolverine
félisten

Mert csak digitális verziókat árulnak, ami a CE-ből nincs.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11714) MegalodonS válasza Wolverine (#11713) üzenetére


MegalodonS
őstag

Pont ez a bajom de masoknak is,hogy Angliaban mar nem lehet CE-t elorendelni :W
Nem ertem,miert nem vehetek kod melle,CE-t :F nem eri meg a Blizznek? :((

[ Szerkesztve ]

(#11715) Healbacsi válasza rt06 (#11710) üzenetére


Healbacsi
őstag

Akkor meg vennie kell egy fizikai authenticatort, vagy okostelefonra letolteni egy appot, es problema megoldva, sot authenticatorral 250 egyseg lehet a szamlajan, mig mobil alertsel csak 100.

(#11716) Blizz válasza Healbacsi (#11715) üzenetére


Blizz
őstag

jaja,töltöttem már appot a telómra

No mistakes, just happy little accidents

(#11717) Ilsyde válasza MegalodonS (#11714) üzenetére


Ilsyde
őstag

Az 55 fontos CE-k mar elfogytak de ha erre radobsz egy 10%-os kupont akkor nem lesz rossz arban: http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/diablo-3-collector-s-edition/10607612.html

(#11718) sittes79 válasza Ilsyde (#11717) üzenetére


sittes79
addikt

zavvi-hoz van kuponom, ha valakit érdekel...írjon privit

(#11719) MegalodonS válasza Ilsyde (#11717) üzenetére


MegalodonS
őstag

:R KOSZONOOM :R

Na ezt a ceget nem is ismerem.Tegnap be mentem a GAME boltjaba es mondtak,csak neten lehet rendelni CE-t :Y Mondtam neki hogy most kifizetem a teljes arat es bejovok erte,mondta nem lehet,csak a normal lessz a polcon :(

(#11720) Archanon válasza Ilsyde (#11717) üzenetére


Archanon
őstag

Mit keres még mindig annak a másik játéknak a screenshotja a képek között...? :DDD Nem igaz, hogy nem tudják javítani. O_o

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#11721) Ilsyde válasza MegalodonS (#11719) üzenetére


Ilsyde
őstag

Heh?! Bementel a GAME-be? Angliaban laksz?

Par hete en is begyalogoltam munka utan (miutan kiderult hogy megsem zarjak be az egesz kocerajt), rakerdeztem es engem is azzal kuldott el a csaj hogy CE-t csak online.
No nem nagy gond mert mar elorendeltem toluk par honapja olcsobban, meg megrendeltem innen is az 56 fontos verziot mielott elkapkodta a nep.

Ha tart meg az akcio akkor az ASDA es a Tesco is 10%-kal olcsobban adja a CE-t, az utobbinal lesz ejfeli nyitvatartas is. Nekem ez nem opcio mert nincs a kozelemben nagyobb Tesco aruhaz de neked jol johet.

(#11722) Rage47 válasza Ilsyde (#11721) üzenetére


Rage47
veterán

Miért lepődsz meg, ha te is ott laksz?:)

(#11723) Sonja


Sonja
veterán

Hahh! :C

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#11724) Ilsyde válasza Rage47 (#11722) üzenetére


Ilsyde
őstag

Azert meg tud lepni ha valakinek a hozzaszolasait honapokon keresztul olvasom aztan kiderul rola valami ilyesmi :P Ha ezt elore tudom akkor nem csak a zavvi-t ajanlottam volna... mert ugy voltam vele hogy olyat linkelek ami postaz Mo.-ra is.

@Archanon amint latod a zavvi elsodlegesen nem jatekokkal foglalkozik :DDD

(#11725) Sonja


Sonja
veterán

Hoppá!

"Egyébként emberek... a CD Galaxis szépen törölte az összes Collector’s Edition megrendelést ami több mint 1 példányról szólt, mindenki csak 1 példányt kaphat… Csodálatos, mert nekem és több barátomnak már tavaly óta elő volt rendelve."

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#11726) freelanced


freelanced
addikt

Na én a dobozról ezt tudtam meg: Magyar szöveg lesz rajta elvileg de hogy milyen minőségben... mindenesetre én nem várok túl sokat tőle :S félek

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#11727) Rage47 válasza freelanced (#11726) üzenetére


Rage47
veterán

A fordítástól félsz, vagy hogy nem lesz körülötte a szokásos Blizzard-féle papírcsomagolás?

(#11728) MegalodonS válasza Ilsyde (#11721) üzenetére


MegalodonS
őstag

Igen :) szigetlako vagyok :) Te is? :)

Akkor meg mindig nem tudom,hogy hol vegyem majd meg.Asda az out of stock,Tescooo :Y
Akkor lehet hogy elugrom vagy masnap reggel,majd megveszem.Idom lessz rengeteg jatszani,az a par ora mar nem oszt nem szoroz!!
Holnap az Asda-ban azert megkerdezem,mert oda surun jarok :D

Amit linkeltel,out of stock :(

(#11729) szepi79 válasza Sonja (#11725) üzenetére


szepi79
őstag

valahol érthető a dolog, nem akarták, hogy túl sok CE kerüljön ki a vaterára aranyáron. (persze etikátlan.)

mondjuk azt sem értem, minek kellett több CE rendelést leadni egyben. később bármikor jól jöhet még a számla, ami a nevedre van kiállítva, illetve el is kavarodhat egy megrendelés.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#11730) warcat válasza szepi79 (#11729) üzenetére


warcat
veterán

A vatera még 1 dolog, de már most 200 dollár amcsiknál az Amazonon,ennél csak drágább lesz.Úgy tűnik sokat fog keresni aki erre játszott.

EA: It's in the crate!

(#11731) MegalodonS válasza warcat (#11730) üzenetére


MegalodonS
őstag

Lehet,de ha fogynak a keszletek a Blizz majd gyartat meg Kinaba :)
Nen hiszen hogy ne lenne eleg majd belole,vagy limited lessz?

(#11732) Ilsyde válasza MegalodonS (#11728) üzenetére


Ilsyde
őstag

ASDAhoz meg Tescohoz itt vannak a voucherek. Nem tudom van-e lehetoseg az ily modon megvasarolt peldanyokat szemelyesen atvenni.

Tescotol most nezem hogy en is rendeltem, meghozza a 27 fontos normal kiadast. Jol van, akkor mar harom peldanynal tartok :U Egy-kettot ideje lenne lemondanom mielott kikuldik oket.

Hja, a Gamestop aznap fogyott ki mikor bejelentette a Blizz a megjelenesi datumot. 56 fontos CE-re ravetette magat a sok emberke. Elelmesnek kell lenni es minel hamarabb elorendelni a jatekot amit akarsz, kulonben dragul vagy elfogy :)

(#11733) Wolverine válasza MegalodonS (#11714) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizzard ilyesmivel nem foglalkozik. A CE náluk korlátozott példányszámú kiadást jelent, amiből pontosan X darab készül; ha az elfogy, akkor soha többé nem lehet kapni ezt a kiadást. Ergo az üzletekben kell keresgélned, hogy hol van még eladatlan példány előrendelésben - de tippem szerint nem sok ilyen maradhatott...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11734) freelanced válasza Rage47 (#11727) üzenetére


freelanced
addikt

Attól, hogy nem lesz jó féle csomagolás hanem a "magyar" starcrafthoz hasonló csomagolás :S

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#11735) MegalodonS válasza Ilsyde (#11732) üzenetére


MegalodonS
őstag

Koszi akkor maradok a Zavviinal! :R

(#11733) Wolverine

Akkor veszek ket CE-t,hatha jo penzert el lehet majd adni kesobb :) Szerinted?

[ Szerkesztve ]

(#11736) mephi666 válasza freelanced (#11734) üzenetére


mephi666
nagyúr

jelen állás szerint, ha papírzacsiban nyomnák a kezembe, akkor is pörögnék a hátamon az örömtől... :DDD ...oké, hogy szép lenne valami pofás doboz, de az kb addig lesz a kezemben, amíg kiveszem belőle a lemezt, feltelepítem és visszarakom... utána a játékkal fogok játszani, nem a dobozával ;]

11737: ha ez igaz, akkor mindenki ilyen dobozt kap

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11737) freelanced válasza mephi666 (#11736) üzenetére


freelanced
addikt

Ez érthető... viszont ha nem valami jó a doboz akkor veszek egy kulcsot és akkor be se kell mennem Pestre és még olcsóbban is jövök ki.. Ezért érdekelne..

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#11738) Wolverine válasza MegalodonS (#11735) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez benne van a pakliban, a WoW és régebbi kiegjeinek CE kiadásai eléggé borsos áron találhatóak meg az eBayen.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11739) execute93 válasza Sonja (#11723) üzenetére


execute93
őstag

Ez a kép honnan van?:D

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#11740) Sonja válasza execute93 (#11739) üzenetére


Sonja
veterán

Innen! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#11741) execute93 válasza Sonja (#11740) üzenetére


execute93
őstag

Köszi, kár, hogy nem csinált egy kis unboxing-ot :D

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#11742) MegalodonS válasza Wolverine (#11738) üzenetére


MegalodonS
őstag

Rendeltem,de nem irom le hanyat mert megkoveznek :D Lehet kesobb vissza jon az ara,ha nem akkor igy jartam :)

(#11743) Ilsyde válasza MegalodonS (#11742) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ha 10 peldanyt rendelsz 10%-os kuponnal akkor az egyik ingyen lesz!! :DDD

(#11744) Sonja


Sonja
veterán

Diablo III – Wrath

"Gondolom, már biztosan kíváncsiak vagytok, hogy mit rejt a játékot felvezető sorozat, végső 100%-on felnyíló ajándéka. Bashiok, megosztott ezzel kapcoslatban egy a színfalak mögötti videót, és elárulta hogy a végső meglepetésünk egy rövid animációs film lesz, ami a Wrath névre hallgat.

A most következő videóban, erről a rövidfilmről tudhatunk meg érdekességeket."

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#11745) Gyuri27 válasza Sonja (#11744) üzenetére


Gyuri27
félisten

Megmondom a tuti. Elég volt a mézes madzagból. Az a néhány millió (lehet akár 10 is) ember már megveszi. Akit eddig nem győzött meg annak meg mindegy.
Szóval elég a marketingből. Jöjjön a cucc.

Kiváncsi leszek itt a ph-n ki és mikor fog szintet lépni.
Az első infernóra kiváncsi leszek. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#11746) AS


AS
félisten

ÉN még mindig nem tudom hol vegyem meg... Digitálisan vagy dobozosan....
Nagy dilemma...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11747) bpx válasza AS (#11746) üzenetére


bpx
őstag

a dobozos is letölthető, a serial a lényeg, ami ugyanúgy hozzáadható a Blizzard accountodhoz
a digitális (Blizzard Store) viszont jóval drágább bármelyik dobozos verziónál, innentől kezdve nem látom sok értelmét
legfeljebb annyi az előnye, hogy már a 0. percben megvan a játék

(#11748) Kashim válasza AS (#11746) üzenetére


Kashim
őstag

Megkapod dobozosan olcsóbban, ugyanúgy a megjelenés napján, majd szintúgy beregisztrálhatod battle.net-en és eléred utána bármikor, lemez nélkül is. Bónuszként lesz egy (remélhetőleg) szép dobozos példányod emlékbe/dísznek stb.
Ezek után hol a kérdés?

(#11749) AS válasza Kashim (#11748) üzenetére


AS
félisten

Igazából ere gondoltam: link
Csak kulcs. Játékot már le is töltöttem:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11750) kexksz


kexksz
addikt

Betás karakterek ugye nem maradnak meg?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.