Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10751) Wolverine válasza kexksz (#10744) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez a játék nem a healről szól csapatban sem, hanem a darálásról.

A CE korlátozott példányszámú, szerintem egyszerűen elfogyott már.
szerk: #10752: a válasz egyértelmű: az eBayen. Persze tripla áron.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10752) kexksz válasza szepi79 (#10749) üzenetére


kexksz
addikt

Nem ugyanezt kérdeztem? :F

(#10753) Cybertrone válasza Wolverine (#10751) üzenetére


Cybertrone
veterán

Sokat érsz ám a darálással hogy ha 4 emberre jön olyan mobsereg hogy a poti se segít... igen is fontos a csapatjáték és a heal... kb erről szól... egymást segítve menni előre... a dara az a dizsibe van szombatonként ;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#10754) kexksz válasza Wolverine (#10751) üzenetére


kexksz
addikt

Ugyan én nem sokat játszottam az előző részekkel, de ha a legnehezebb fokozat is arról szól, hogy viszel 4 dps karaktert és hemperegsz a billentyűzeten, akkor eléggé csalódott leszek a játékban.

(#10755) Wolverine válasza Cybertrone (#10753) üzenetére


Wolverine
félisten

Arra akartam kilyukadni, hogy nincsen direkt healer kaszt, ahogy nincsen direkt tankkaszt sem. Ez nem az a stílus.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10756) Cybertrone válasza Wolverine (#10755) üzenetére


Cybertrone
veterán

Barbár tökéletes tank... monk nagy szinten komolyat gyógyít... én ezt nem mondanám

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#10757) LÁZ


LÁZ
addikt

Akik esetleg tudnak kuncsaftot a wow-ra, 10ből megúszhatják a diablót ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#10758) Ptech válasza LÁZ (#10757) üzenetére


Ptech
őstag

Ez nem is drága.

(#10759) MegalodonS válasza Cybertrone (#10753) üzenetére


MegalodonS
őstag

Ez nem ''WOW'' nincs healer es nem is kell,itt mindenkinek maganak kell vigyaznia, mikor hogy tolja el a potit mert ha rosszul akkor wipe.Az meg ne mond hogy monk-heal nelkul nem fog menni.Itt nincs aggro,hogy lehuzd a tankrol.Szerintem az a lenyeg,hogy akibe a tank bele vag az minnel gyorsabban masvilag :D
Itt dara lessz....No Mercy ;)

1 Bari,2 WD,2DH aztan hello :D:D:D

[ Szerkesztve ]

(#10760) DonMedve


DonMedve
addikt

Ti is megkaptátok?Most jött emailben:

"

Tisztelt előrendelőink, vásárlóink!

Sajnálattal kell közölnünk minden kedves Diablo III előrendelővel, hogy a Diablo III normál kiadásának végleges, minden vásárlóra egységesen vonatkozó ára 12790 forint lett. Korábban jeleztük, hogy tartani tudjuk majd a korábbi előrendelők számára a megrendeléskor érvényes árat, ami annak a kiadói ígéretnek volt köszönhető, hogy nem lesz további emelés a Diablo III termék árában - ez azonban időközben megváltozott. Az eddigi árszabás helyett azonban, mint kiderült, magasabb áron kapjuk majd a Diablo III-at, így kellett változtatnunk az előrendelői árakon, ami jelenleg egységesen 12790 forint, minden előrendelő számára. Az emelés által érintett korábbi előrendelőink számára kárpótlásul szeretnénk azonban felajánlani egy 1000 forintos Konzolok Szervize ajándékutalványt, amelyet bármilyen későbbi játékvásárlás során be lehet váltani üzletünkben, akár internetes rendelés, akár személyes vásárlás esetén.

Bízunk abban, hogy ajánlatunk így is kedvező marad, hiszen továbbra is roppant versenyképes áron kínáljuk a szoftvert a nemzetközi, vagy a hazai árakhoz viszonyítva egyaránt - és továbbra is ingyenes házhoz szállítást kínálunk előrendelőink számára!

Az okozott kellemetlenségekért elnézést kér:
-Konzolok Szervize"

:O :W 400HUF nem nagy összeg,de akkor is. :(

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10761) szepi79 válasza Cybertrone (#10756) üzenetére


szepi79
őstag

1. nem csak attól lesz tank valaki, hogy kibir néhány nagy pofont. azt is kell érje, hogy mindenki az ő fejét csapkodja.
2. a monk sem a kifejezett healer. oké, tud healelni, de ha jól emlékszem, ez a képessége cooldownos, és nem kevés spiritbe kerül, spiritet meg ütéssel tud szerezni. egy klasszikus healer csak azzal foglalkozik, hogy a többi emberkét életben tartsa, és esetleg nagy ráérő idejében odadurrant párat az ellenfélnek. a monk egyértelműen nem ezt csinálja.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#10762) MegalodonS válasza DonMedve (#10760) üzenetére


MegalodonS
őstag

400 Ft :U Visszaviszel 5 befottes uveget oszt meg van :D :D :D

(#10763) Youri


Youri
veterán

Sziasztok! Látom a konzolszervizesek szépen alakítanak. Én még 10.990-ért rendeltem elő, most közlik, hogy közel 2000 pluszba... Ilyenkor persze semmit nem lehet tenni, mert ez Mo. Tudtok esetleg egy másik boltot hasonló áron? Itt már nincs kedvem vásárolni....

RTX ON

(#10764) catroot válasza Youri (#10763) üzenetére


catroot
veterán

Budapesti révén próbáld meg itt.

szerk.: linkeltem volna még a Gameshop-ot is, de 13.500.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#10765) Ptech válasza Youri (#10763) üzenetére


Ptech
őstag

Üdv a klubban, én 9990-ért rendeltem elő, aztán amikor megváltoztattam a mobilszámomat, akkor eltűnt a rendelés. Írtam mailt, nem reagáltak, felhívtam őket, akkor meg azt mondták, hogy majd megnézik mit lehet tenni, és hívnak. Azóta is hívnak...

(#10766) Wolverine válasza Youri (#10763) üzenetére


Wolverine
félisten

Még így is ők a legolcsóbbak.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10767) Helmoras


Helmoras
őstag

Nekem speciel pont azért tetszik a játék mert szinte minden kaszt csinálhat mindent, értem ezalatt hogy lehet gyilkológépet is csinálni belőle, de akár supportot vagy valamilyen szinten tankot.

Speciel a WD, több healje is van, persze nem direkt heal, de nem rossz, nagy a reduja köszönhetően a passzívoknak, kutyáknak, gargantuannak stb, mindemellett tud aspd és dmg buffot tolni party-ra 20-30 % körül és közbe osztja a slowokat a mobokra, de ez csak egy példa a sok közül.

És persze ezzel teljesen ellentétesen egy brutál gyilkológépet lehet csinálni belőle, ha ahhoz van kedve az embernek.

A többi kasztot nem böngésztem ilyen részletesen, de biztos vagyok benne hogy azoknak is sok játékstílusa lehetséges.

(#10768) Pekkk válasza DonMedve (#10760) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Én is megkaptam és ez a rész zavar: "ami jelenleg egységesen 12790 forint"
Pontosabban a "jelenleg"! Remélem nem megy feljebb...

(#10769) DonMedve válasza MegalodonS (#10762) üzenetére


DonMedve
addikt

Itt nem erről van szó,de ezt szerintem Te is tudod.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10770) Youri válasza Wolverine (#10766) üzenetére


Youri
veterán

Lesz*rom.... Engem átb@sztak, innentől kezdve részemről fulladjanak meg...

Őket ismeri valaki?

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#10771) Cybertrone válasza DonMedve (#10769) üzenetére


Cybertrone
veterán

Argarancia mint olyan nem letezik... a deviza ingadozik, ehhez merten az arak is, nekik is elni kell valamibol! A collectors legalabb fix:)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#10772) rt06 válasza Youri (#10770) üzenetére


rt06
veterán

azt ertem, hogy jol meg akarod mutatni, es ezert inkabb dragabban veszed meg, de nem lehetne ezt rasszista megjegyzesek nelkul?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#10773) LÁZ válasza Youri (#10763) üzenetére


LÁZ
addikt

a gameshop sztem a legjobb eddig, a wow-ot meg elpasszolod vkinek, 14 a kettő, feljebb van link is. ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#10774) Youri válasza rt06 (#10772) üzenetére


Youri
veterán

Rasszista???

Értem én, hogy itthon ez a legtermészetesebb, hogy átvernek, de a rasszizmust most nem értem...

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#10775) Cybertrone válasza rt06 (#10772) üzenetére


Cybertrone
veterán

At sincs verve... szvsz az arvaltozas joga minden shopnak meg van... Elorendelesnel foleg! Nem veluk b@szik ki ha nem ott veszi meg... magaval hogy neve nincs shopokbol rendeli ami vagy megjon vagy nem! Sokan ugy tesznek mint ha 2k lenne az ami megmenti oket, az elorendeles ilyen volt mindig!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#10776) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Most oszinten?? Ti elhittetek,hogy ennyiert adjak majd?Most ne kovezzetek meg,nem lamanak tartalak benneteket!!!

Amikor meglattak,hogy mennyien veszik,mar lathato volt,hogy gagyi kifogassal de emelnek majd rajta.Tudtam hogy ez lessz belole,ez annyira tipikus magyar huzas.

Szajnallak titeket,Diablosz teszvireim :D:D:D:D

(#10777) errorcode06 válasza kexksz (#10748) üzenetére


errorcode06
őstag

Konzolvilág, Gameshop 30k, supergamer 38k. Mindnél lehet még előrendelni, legalábbis a honlapjuk szerint..

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#10778) Xmodule


Xmodule
őstag

Szomoru ezt látni, hogy magyarban ilyen dolgok mennek. Itt svédben elörendeltem fix 428kr -ért (1kr=30ft kb.), akkor a megrendelést követöen le is vontak a számlámrol. És ez postával. Persze ettöl függetlenül lemondhatom ha akarom. Igaz azt hozzá teszem azt irják 15. én elküldik mindenkinek elsöbségivel ebben benne van a riziko, hogy 16. án kapom meg továbbá fentartják a jogot pár napos késésre is. Néztem ezt a meex oldalt is online kod os verzioban de ott meg csak magyar kártyá meg cimet fogadott el.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#10779) warcat válasza LÁZ (#10773) üzenetére


warcat
veterán

Nem hiszem,hogy esélyes elpasszolni,amit lehet vele tenni az az,hogy beregeled egy üres battle.net accra, és onnantól kezdve oda is kaphatsz béta hozzáféréseket,nyilván akkor éri meg,ha érdekelnek a Blizzard játékok általában.Gameshopnál van futárköltség? nem nyálaztam át.

kexksz : szerintem az a probléma itt,hogy többször,több embernek megerősítették,hogy tartani fogják azt az árat,amin megrendelted.
Iponra leszek még kíváncsi,eddig mindig tartották az árat.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#10780) kexksz


kexksz
addikt

Vicces, hogy egyes emberek hogy felvannak háborodva, hogy 2kval többe kerül, és teljesen nyugodtan vissza lehet mondani, nem kell semmit se kifizetni. (Ráadásul még ígyis ez a legolcsóbb az egész országban. :) )

(#10781) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Azért jellemző erre az országra és emberekre. Ki gondolta komolyan, hogy a diblo 3 10-11k-t megvehető lesz? :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#10782) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

De még így is a konzolokszervize a legolcsóbb és legpraktikusabb, mivel még ingyen kihozzák házhoz a szoftvert, és az meg tényleg hülyeség hogy át....tak mivel az előrendelésnél tényleg nem biztos az ár...

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#10783) Cybertrone válasza kexksz (#10780) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hat igen szegenyseg van, de azert ennyire nincs... 10k van 12 mar nincs... akkor felesleges megvenni szerintem, ha lenne jobb helye a game aranak oda forditsak szerintem!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#10785) boygabi_ válasza Cybertrone (#10771) üzenetére


boygabi_
aktív tag

Arra nem tudom mit lépnek, hogy most kezdett éppen magához térni a forint.

Másik dolog: egy valami nem lennék május 15-én. Az a futár akinek reggel kiosztják ezeket a csomagokat. Biztosan vacak napjuk lesz. :DD

(#10787) LÁZ válasza warcat (#10779) üzenetére


LÁZ
addikt

igen, van futár, 990 pénz

Sztem eddig a gémshop a legjobb, mert a 14k-ért 2játékot kapsz, nem csak 1et, ami máshol 13nál kezdődik, lehet be is rendelem a csomagot..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#10791) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Megjott vegre !!

Demon Hunterek FIGYELEM ;]

Demon Hunter Leveling Build / Leveling Guide

(#10792) Kashim válasza kexksz (#10780) üzenetére


Kashim
őstag

Nem azon vannak felháborodva, legalábbis szerintem, nem halok éhen attól a 2k forinttól, engem az zavar, hogy többszöri ígéretre és hitegetésre az ember arcába tolnak egy ilyet. Kiadóra meg mindenre mutogatnak akit érnek, holott nem jól lőttek be az árat, elcseszték, nem vállalják a kockázatot. Érdekes módon másnak sikerült. Ez egy vevőcsalogató lépés volt, amit aztán szép lassan visszadolgoztak, arra játszva, hogy a többség úgysem mondja vissza. Most meg már gyak. normál árnál tartunk. Ettől független én is a többségben leszek, mert a szállításon legalább spórolok egy kicsit és garantált (remélem) a 15-ei szállítás. Mivel vidéki vagyok, személyesen sehol nem tudom megvenni időben egy jó 150km-es körzetben. Ennek ellenére szerintem legközelebb nem fogok tőlük vásárolni, mert visszataszítónak tartom az ilyen megmozdulásokat.

[ Szerkesztve ]

(#10793) warcat


warcat
veterán

Szép ahogy érveltek,de ahogy feljebb is írtam ,többször,több ember megkeresésére is válaszoltak e-mailben,vissza is lehet keresni,hogy tartják az árat,screenshot is volt linkelve.
Ráadásul most komolyan erősödött a forint, a Blizzard biztos,hogy nem emelt árat feléjük,akkor miről is megy a kamu duma? :)
Jahogy megvártuk,míg alig marad idő a beszerzésre,minél kevesebben mondják le a dolgot.

Ezt úgy írom,hogy abszolut nem érint, egy extra példány van náluk, +400 a költségem.

EA: It's in the crate!

(#10794) Cybertrone válasza Helmoras (#10790) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ezert is irtam hogy ha ennyire szamit a game ara a csaladi kasszaba inkabb ne vegyek meg... tul reg tudjuk mennyibe kerul, aki ez alatt nem tudta kisporolni az megveszi kesobb! Nincs ebben semmi!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#10795) Helmoras válasza MegalodonS (#10791) üzenetére


Helmoras
őstag

Érdekesek ezek a guide-ok, de speciel nem értem azt aki mindenféle guide szerint játsza az ilyen jellegű játékokat mert lusta kitalálni/kitapasztalni saját magának egyet és kvázi egy leírás szerint játszik...

szerk, akkor wikinggel egyet értünk úgy látom :)

[ Szerkesztve ]

(#10796) wikings2 válasza MegalodonS (#10791) üzenetére


wikings2
őstag

Mekkora gáz már ez :s Ki se jött szegény, de már gz buildot pakolnak fel egy karakterről. Lehet csak nekem gáz ez... :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#10797) Blizz


Blizz
őstag

Ez csak egy üzleti húzás volt..beetették a népet h 11k-ért megkapják. Így minél többen előrendelték,majd a végén elküldtek egy sz@rok rátok levelet és 12,8-ért a tiétek. :)

mellesleg szerintem ez még mindig jó ár

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#10798) Cybertrone válasza Blizz (#10797) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ilyen a popszakma.. nem csak itt mindenhol... akinek ez uj az eddig hol elt?:D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#10799) DonMedve válasza Kashim (#10792) üzenetére


DonMedve
addikt

+1 :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#10800) MegalodonS válasza Helmoras (#10795) üzenetére


MegalodonS
őstag

Most azert nem mindenkinek van tapasztalata.

Gondolj bele,elkuldelek terkep nelkul Los Angelesbe egy cimre,tapasztald ki a helyet.Most jo lehet egy kicsit tulzaas ,de azert lehet hasznos valakinek es atneznve mi sem leszunk butabbak tole nem??? ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.