Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11851) Wolverine válasza Sonja (#11842) üzenetére


Wolverine
félisten

6-7 évre elegendő.

#11806: lehet, hogy ez meg fog lepni, de aki komoly élsportoló, annak sincs élete olyan értelemben, ahogy azt te gondolod; például azért, mert a doppingellenőröknek órára lebontott listát kell adnia egy hónapra előre arról, hogy hol is lesz. Amúgy vicces, hogy a HC gamerről mindig a 20 év alatti WoW-játékos ugrik be a sok tájékozatlan embernek... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11852) freelanced válasza MegalodonS (#11850) üzenetére


freelanced
addikt

Mármint a Barbár?? :D

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#11853) MegalodonS válasza freelanced (#11852) üzenetére


MegalodonS
őstag

Neeem,ugyan maar :R Demon Hunter :R Nekem a kedvencem,de meg sokaknak lessz az :) plane ha farmolni kell majd egy kis goldot :)

(#11854) Alg válasza freelanced (#11852) üzenetére


Alg
veterán

Csakis a barbi, ez a Berserk hatalmas :DD (bár van egy kis Dragon Ball-beütése... ;] )

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#11855) persil válasza Alg (#11854) üzenetére


persil
nagyúr

#11853, 11854
Monk... ;)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#11856) freelanced


freelanced
addikt

Én nem tudok düllőre jutni mind kettő nagyon tetszik (barbár, DH) barbár nagyon dara viszont a DH pvp-re jobbnak tűnik és ő se gyenge darálás tekintetében...
Mega dobnál pár vidi linket ami neked tetszett és összegzi a DH-t??
Ty :R

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#11857) Blizz válasza freelanced (#11856) üzenetére


Blizz
őstag

dobj fel egy érmét. én is ezt tettem monk és barbár között:D barbár nyert:)

No mistakes, just happy little accidents

(#11858) -conrad- válasza Sonja (#11820) üzenetére


-conrad-
addikt

Nem biztos, hogy ez érinti a diablo-t, lehet valami wowos dolog is. :S

(#11859) Gyuri27 válasza Blizz (#11857) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lol. Ezek mik? "Sanya senkiháziak kezében van a pop szakma".
Doktornéni az igazi. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#11860) Blizz válasza Gyuri27 (#11859) üzenetére


Blizz
őstag

hát én igy döntöttem el melyikkel kezdjek elöször :)

No mistakes, just happy little accidents

(#11861) Gyuri27 válasza Blizz (#11860) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem a módja a tré. Hanem, hogy miközött.
De persze kell monk is meg barbi is. Valakinek el kell hullani elöl mikor teambe nyomjuk infernón. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#11862) Scholes9 válasza Huma (#11799) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ezt én sem írhattam volna le jobban :N :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#11863) Nordic válasza Blizz (#11860) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

És három közül hogy döntesz? Nekem Wiz, Barb meg DH közül kellene választani-----> a bőség zavara. Mondjuk ha lenne Nekró nem lenne kérdés, és most ne gyertek azzal, hogy ott a WD, mert az nem necro.

(#11864) Blizz válasza Gyuri27 (#11861) üzenetére


Blizz
őstag

na ja, meglátjuk ki nevet a végén:D de én hentelni szeretnék am egyenlőre a "könnyű" utat választom még

Nordic egyiket ki kéne zárni,vagy pedig fej->wizard írás-->barb amelyikre esik az kiesett és máris dönthetsz 2 közül:) szóval feldobod újra

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#11865) Blizz válasza Nordic (#11863) üzenetére


Blizz
őstag

esetleg dobókocka,de ezek csak az én módszereim lennének

No mistakes, just happy little accidents

(#11866) Alg válasza Blizz (#11864) üzenetére


Alg
veterán

egyiket ki kéne zárni,vagy pedig fej->wizard írás-->barb amelyikre esik az kiesett és máris dönthetsz 2 közül:) szóval feldobod újra

Ez nem jó, mert az említett kettő 1/4-1/4 eséllyel nyer, míg a harmadik 1/2-el... :U

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#11867) akela91 válasza Nordic (#11863) üzenetére


akela91
addikt

Szerintem mikor ott lesz előtted a karakterválasztó meg fogod érezni :)

(#11868) Blizz válasza Alg (#11866) üzenetére


Blizz
őstag

igaz...ezért volt jó 2 közül választani:D
na de,akkor 6oldalú dobókocka 1. 2. oldal wizard 3. 4. oldal barb 5.6. wizard,most így hirtelen erre tudtam gondolni (3 oldalú kockát személy szerint még nem láttam, csak 6nál többet,de gondolom létezik ilyen is)

[ Szerkesztve ]

No mistakes, just happy little accidents

(#11869) CactuS válasza Sonja (#11842) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

[link]

Lassan tényleg bele kéne szúrni az 1. hszbe.

Ps: Kéne valami filter erre a topikra, mert nagyon pörög, kb olyasmi, mint a Blizznél a kék írásokra mutató linkek. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#11870) MegalodonS válasza freelanced (#11856) üzenetére


MegalodonS
őstag

Kuldtem privit :)

(#11871) Argos válasza Helmoras (#11841) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Igazad van.
A magam nevében elnézést Tőled is és másoktól is a nem teljesen idevaló, felesleges szócséplésért.
Ígérem utsó'!

(#11840) Healbacsi :
Erre már nem tudom mit mondjak. Képtelen vagy kiérteni a mondókámból, hogy mit akarok közölni.
Hagyd már ezt az ovis ki sértődik, ki nem sértődik dumát..
Fakerék meg vonat?! Milyen analógia ez? Ne adjál már hülyeségeket a számba, kérlek.
Nem azt állítottam, hogy az egyik lehetséges a másik meg képtelenség.
Éppenséggel azt írtam, hogy aki megtalálja bármiben a számítását, életcélját, csinálja csak, pláne ha szereti is.

Az már más, hogy a saját értékrendem szerint állítottam egymással szembe két tényezőt.
És minthogy ahhoz azért jóval több kellene, ennél a néhány hozzászólásnál, hogy ez az értékrend változzon, így igen, számomra a végkövetkeztetés az -ebben az összevetésben-, hogy többre tartok egy sportolót, mint egy e-sportolót.

Az idézett szóhasználatom - ami a személyes véleményem! -, meg szerintem bőven az elfogadhatón belül van.
Ha, magadra vetted és betalált, akkor elérte a célját akkor elnézést!

Viszont ezzel befejeztem. Ha, érted, érted. Ha, nem, nem.
Tényleg bocs az offokért.

...elmúlik...

(#11872) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

A kezdő karakter kiválasztásában esetleg az lehet segítség - nálam legalábbis tett hozzá valamennyit-, hogy akivel majd együtt akarsz játszani, milyen karakter indít. Hogy passzoljanak egymáshoz, illetve amennyiben esik valami cucc, ami nem az adott karakternek való, lehet cserélni.
Nekem viszonylag könnyű volt, mert cimbi ranged karaktereket kedveli, míg én a meele kasztokat.
Innen már csak az volt a kérdés, hogy melyik tetszik jobban a Barbár vagy a Monk.
Nos, stílszerűen a monk kiütéssel győzött, miután volt alkalmam kipróbálni. :C

(#11868) Blizz :
Aha, vagy 1-5-ig monk, ha 6-os, akkor újra dobhatsz! :DDD

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#11873) Alg válasza Blizz (#11868) üzenetére


Alg
veterán

3 oldalú kocka (mondjuk ez kapásból ellentmondás ;] ) nem lehet sík oldalakkal, esetleg gömbölyűvel... de olyat még sosem láttam

Na jó OFF vége húzás aludni mert a játékra még meg kell keresni a pénzt :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#11874) Helmoras válasza Argos (#11871) üzenetére


Helmoras
őstag

Tőlem nincs miért bocsánatot kérni, csak " tény megállapítottam " a magam módján így növelve a HSZ-ek számát :)

Egyébként én már tűkön ülök... haverral már vakargatjuk a fejünket mit kéne addig játszani amíg ki nem jön ez a hesszület :D

(#11875) MegalodonS válasza Argos (#11872) üzenetére


MegalodonS
őstag

Jo neked :)

Nekem minden ismerosom,WD+DH kombot huz majd,annyira bejott mindenkinek,nekem ugyan azt forditva :)) DH+WD lessz.Erdekes nem? :) Harmadiknak,meg ha az embernek marad ra ereje akkor barbar :)

[ Szerkesztve ]

(#11876) AtHoS válasza Cybertrone (#11831) üzenetére


AtHoS
nagyúr

No persze, és akinek nincs bicskája? :DDD

Blizz bácsitól való megvétel nélkül is elő lehet tölteni aztán majd a dobozos kódjával regelni. Ergo bárki elő tudja tölteni

Szerk:
Nálam elsőre Wizard lesz. A többit még nem tudom...

Szerk2:
akela91 #11878
Gondolom triviális, de én itthon töltöttem le ;]

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#11877) LordAxwell válasza Helmoras (#11874) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Egyébként én már tűkön ülök... haverral már vakargatjuk a fejünket mit kéne addig játszani amíg ki nem jön ez a hesszület

Ugyan így vagyok én is vele :D

De arra a kis időre ajánlom a Sniper Elite V2 -t el lehet vele bohóckodni. :D

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#11878) akela91 válasza AtHoS (#11876) üzenetére


akela91
addikt

HOl lehet letölteni a klienst előre? Mert ha rámegyek, azt akarja, hogy megrendeljem tőlük :D.

(#11879) jim_raynor70 válasza Helmoras (#11874) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

"Egyébként én már tűkön ülök... haverral már vakargatjuk a fejünket mit kéne addig játszani amíg ki nem jön ez a hesszület "

Diablo 2 BattleNeten, Hamachin? :U [link]

(#11880) AtHoS válasza akela91 (#11878) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Közben előhalásztam a linket.

Letöltöd ezt a kb. 7 megás kis fájlocskát: [link]

Na ezzel szépen le tudod szedni a telepítőt egy általad választott mappába.

read-only mode on the forum

(#11881) Helmoras válasza jim_raynor70 (#11879) üzenetére


Helmoras
őstag

Megvolt eredetiben, de tovább passzoltam egy újabb generációnak, megmondom őszintén jelenleg rosszul vagyok a dio 2 grafikájától, valszeg belém lett sulykolva már hogy a grafika a minden és már a full hd alatti tartalmakat olyannak látom mint az újság hírdetéseket a szürkehályogos nagymamám... de már nem tudnék elkezdeni dio2zni :S

Marad a Skyrim :)

(#11882) rt06 válasza AtHoS (#11880) üzenetére


rt06
veterán

na, ha mar igy bedobtad public-ba, akkor mondom en is, hogy ha valakinek kellene az ebbol (vagy valamely masik nyelvubol) kinyert .torrent file, az dobjon egy mail-t, valaszkent kuldom a file-t
csak aztan maradjon is mindenki seed-ben, hogy ne majus 15-en doljon be a teljes internet

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#11883) akela91 válasza AtHoS (#11880) üzenetére


akela91
addikt

KÖszi! :)
Egyébként Dio2-höz lehet leszedni FULL HD pachet. Én is úgy toltam végig 1 éve.

(#11884) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Lemondtam a rendelést a Konzolok Szervizéből, és inkább megrendeltem az Überkonzolból, van éjféli nyitva tartást,közel van a bolt, megyek is érte akkor! :D és 90ft-al olcsóbb XD

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#11885) radi8tor válasza akela91 (#11883) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ehhez reméljük nem kell patch :D :C

⭐ Stella

(#11886) rt06 válasza akela91 (#11883) üzenetére


rt06
veterán

erdemes hozzatenni, hogy ezt nem ajanlott battle.net-en hasznalni, mert ban jarhat erte

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#11887) Helmoras válasza AtHoS (#11880) üzenetére


Helmoras
őstag

Óhh kössz, ennyivel benteb vagyunk :)

(#11888) akela91 válasza rt06 (#11886) üzenetére


akela91
addikt

Így van, singleben nyomtam csak.

(#11889) jim_raynor70 válasza Helmoras (#11881) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

Nemhogy megtartottad volna a nagyinak a Diablot. Ne felj, O nem mondana ezt ra! :)
De a Skyrim valoban egy jo idotoltes addig.

(#11890) Argos válasza MegalodonS (#11875) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Heh! Igen, mázli, hogy különböző az ízlésünk. Talán ezért is vagyunk barátok már lassan húsz éve. :K
Amúgy, jó párost lehet csinálni egy WD+DH, vagy DH+WD combóból is, az egyik talentel lassításra, freezre, mobok meele range--en kívül tartására, a másik meg mass dps-re.

(#11881) Helmoras :
Pár hete nekifogtam a D2-nek, de már valahogy nincs meg benne az a "jáccani-jáccani-jáccani" feeling.. egy jó drop persze még mindig élményszámba megy, de valóban a grafika már túl sokat vesz el belőle fHD-ban.
Most én is egy kölcsön Skyrim-et nyüstölök, az viszont szép. A fegyverzet, vértezet, táj, elég jól meg van rajzolva. A paci viszont pocsék.. :P

...elmúlik...

(#11891) akela91


akela91
addikt

Lenne pár bugyuta kérdésem, mert sosem játszottam co-op-ba valakivel(csak Lan max).
Tehát leszek a barbárral, barátnőm meg WD-al.
Ok, elkezdjük a játékot 15.-én játszunk 2-3 órát, tegyük fel, mindketten azonos szinten kb azonos XP-vel állunk, és kilépünk. De mondjuk nekem még kedvem támadna egy kis játékra a már pl. 12-es szintű barbárommal, de neki nincs most kedve játszani.

Akkor gyakorlatilag onnan folytathatom a küldetéseket a barbárommal, gyűjtöm a cuccokat lépek még 4 szintet. Másnap belépünk, és honnan folytatódik a játék? Ki kell választani egy küldetést mint bétában? Illetve ha én lvl 16os vagyok, ő meg csak lvl 12-es maradt akkor milyen szintű ellen jön? Ilyen és még hasonló kérdések fogalmazódnak meg bennem.

(#11892) radi8tor válasza akela91 (#11891) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezek a kérdések már bennem is megfogalmazódtak. :K

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#11893) Healbacsi válasza akela91 (#11891) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ugyanugy lesz mint a betaban, ha te krealod a jatekot, akkor beallitod honnan induljon. Ha becsatlakozol, akkor onnan folytatod, ahol a tobbiek allnak. Az ellenfelek a teruletre jellemzo szintuek maradnak meg akkor is ha egy lvl 60-as lep be, max csak annyit erosodnek, hogy 1 jatekos helyett mar tobben vannak a jatekban.

(#11894) Argos válasza akela91 (#11891) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Mindig ki tudod választani, hogy melyik quest-től folytatod a játékot.
Ezáltal, hiába van neked meg +8 küldetés, és folytatnád a 9.-től értelemszerűen a barátnőd nem fog tudni veled menni, mert neki hiányozni fog az a 8 küldetés.
De, te nyugodtan mehetsz vele és végignyomhatjátok együtt azt ami neki még kell ahhoz, hogy beérjen.
Az ellenfelek szintje pedig a területtől függ, nem pedig a te vagy a másik karakter szintjétől.
(meg persze a nehézségi foktól - Normal, Nightmare, Hell, Inferno)

...elmúlik...

(#11895) Ultrazord


Ultrazord
tag

és ha én vagyok aki csinálta a játékot de bejön a span, neki is unlockolódik a küldetés amit megcsináltunk ugye?!

(#11896) Wolverine válasza Ultrazord (#11895) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha ő le van maradva hozzátok képest, akkor nem tud hozzátok menni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11897) Szabiee


Szabiee
tag

Lehet hogy hülyét kérdezek, de gamepad support lesz a játékban? :U

Samsung A53 | Asus TUF Gaming A17

(#11898) Helmoras válasza Szabiee (#11897) üzenetére


Helmoras
őstag

Én régebben azt olvastam hogy igen, örülnék neki mert simán alkalmas lenne rá a játék, néha amikor soloban tolnám nem lenne rossz fotelből tv előtt játszogatni :)

(#11899) Szabiee válasza Helmoras (#11898) üzenetére


Szabiee
tag

Jó lenne :) esetleg valaki tud erről konkrétabbat? :U

Samsung A53 | Asus TUF Gaming A17

(#11900) jim_raynor70 válasza Szabiee (#11899) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

Ilyet konkretan nem lattam, pedig eleg sokat olvastam rola (vagy csak nem emlekszem mar), de ha abbol indulunk ki, hogy kesobb meg fog jelenni konzolra, akkor velhetoen tamogatni fogja.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.