Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#89701) Zola007 válasza #65675776 (#89696) üzenetére


Zola007
veterán

attól függ milyen tisztaságú kell.
festékhígításra jó az ipari, literes kiszerelésben a szivárványban 2200 ft, de ha elég 50-100ml , akkor tudok én is adni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89702) #65675776 válasza Zola007 (#89701) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szóval literre lehet kapni, de egyesek be akarják tilttatni az ilyen makettfestékeket. Zseniális... (Nem gondoltam volna, hogy csak úgy simán kapható ilyen előzmények után.) Bőven jó az ipari. A literes meg nem árt, van még pár ismerősöm, akivel meg tudom osztani. De köszönöm mindkettőtök felajánlását. Ennyi miatt ne kockáztassa senki sem a munkahelyét. 100 ml-rel egyébként nem jutok messzire.

Látni máshol is olcsóbban. Természetesen nem Debrecenben.

vlevi: Pont az lenne most a lényeg, hogy sárga legyen.

[ Szerkesztve ]

(#89703) SOAD19


SOAD19
addikt

Sziasztok!

Valakinek van tippje, hogy hol árulnak Debrecenben s. Oliver termékeket, konkrétan galléros póló érdekelne.

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#89704) csapee válasza HUTCHDB (#89695) üzenetére


csapee
senior tag

Google üvegfesték, szerintem ez lesz a befutó.

Csapee

(#89705) csapee


csapee
senior tag

Telekom halozat van Boszormenyben vkinek?

Csapee

(#89706) atike válasza csapee (#89705) üzenetére


atike
nagyúr

Van... ADSL... Mi a kérdés?

(#89708) csapee válasza atike (#89706) üzenetére


csapee
senior tag

Mobil hálózatra gondoltam, de úgy látom te sem vagy gondolatolvaso;]

Csapee

(#89709) atike válasza csapee (#89708) üzenetére


atike
nagyúr

Csak 50 megabit felett működik... És ez sajna csak 30... :DDD

(#89710) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Egy pár napig ingyenesen letölthető az igo navigáció androidra.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#89711) atike válasza Zsoleszhun (#89710) üzenetére


atike
nagyúr

Csoda, hogy még nem volt "rendes" hír ebből a lapcsaládon... Kb minden fórumban össze lehet futni vele a héten akár többszöri beírással is - mármint, hogy ajánlja mindenki, hogy ismét letölthető - a korábbi közlemény ellenére (anno úgy volt, hogy csakis akkor a 10 éves születésnapra csak magyaroknak csakdejó)...

(#89712) mitulabattyi válasza #65675776 (#89702) üzenetére


mitulabattyi
aktív tag

A Szent Anna utcán is szokott lenni, az elektronikaboltban, 1L 2000ft.

(#89713) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Diginél kivitelezhető az, hogy a nejem nevén levő előfizut új előfizetőként én igénylem mint új tulajdonos?
Ha már a régi előfizetőket magasabb díjjal jutalmazzák, mint a régieket ;]

(#89714) Irmscher 353 válasza dudikpal (#89713) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

nem tartom valószínűnek, sanszos, hogy ők megakadnak azon, hogy adott ingatlanra már van előfizetés, s ezen nem fognak tudni érdemben továbbjutni...

(#89715) dudikpal válasza Irmscher 353 (#89714) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Természetesen ő visszamondaná mint régi tulajdonos, ez lemaradt.

Helyesen:
Diginél kivitelezhető az, hogy a nejem nevén levő előfizut visszamondja, és új előfizetőként én igénylem a szolgáltatást, mint új tulajdonos?

[ Szerkesztve ]

(#89716) Irmscher 353 válasza dudikpal (#89715) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

Én ezt értem, de ők nem fogják akarni érteni...

(#89719) #65675776 válasza mitulabattyi (#89712) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Szivárványban természetesen nincs, és az eladó szerint kb egy hónap múlva lesz...

(#89720) Zola007 válasza #65675776 (#89702) üzenetére


Zola007
veterán

Hordóban is kapni, de 5 és 25 literes kannában tuti megvehető magánszemélynek is, max kérnek hozzá adatszolgáltatást.
Én nem kockáztatok egyébként, itthon van literes flakonban, csak már nem sok, max 3 deci.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89721) #65675776 válasza Zola007 (#89720) üzenetére


#65675776
törölt tag

1/72 és 1/35 méretarányban dolgozok. Nem 1/1-ben. Szóval a hordós kicsit overkill lenne.

(#89722) mghltm válasza dudikpal (#89715) üzenetére


mghltm
addikt

kicsit lepj fel eroszakosabban! en az allianz casco-t akartam lemondani, 3 napon belul erdekes modon elo tudtak huzni egy kedvezobb ajanlatot a kalapbol. 10ft-ert meg a sajat anyjukat is...

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#89723) Zola007 válasza #65675776 (#89721) üzenetére


Zola007
veterán

Multimediatowerben tudsz rendelni literest

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89724) #33253120 válasza HUTCHDB (#89695) üzenetére


#33253120
törölt tag

Kérsz valakitől egy olyan gázlámpát aminek látszó helyen van a kevert levegője. (Például ilyen. Azaz elöl a csőrön vannak lyukak.) Eltakarod a levegőnyílást, ettől a szúróláng megszűnik, és lobogni fog. A lassan, túl kevés levegővel égő bután pedig kormozni fog. Ezt a kormolást kell kihasználni a szinezéshez. Nem kell túl közel tartani, mert a búra megolvadhat. Biztonságos távolságból is lehet kormozni.
Ha nem tetszik a végeredmény egyszerűen lemosod.
Ha megvan a kívánt hatás akkor matt lakkal fújd le.
Fontos! Ha kormozol, ha nem, ha találsz szines lakkot,, ha simával fújod meg mindegy, de mindenképpen fújáspróbát kell tenni. Egyes lakkok oldhatják a műanyag búra anyagát.

[ Szerkesztve ]

(#89725) arpeen2 válasza dudikpal (#89715) üzenetére


arpeen2
senior tag

Lakcímre van az előfizetés és ha visszamondja, 3 hónap szüneteltetés után lehet újrakötni a szerződést mint "új" előfizető.

(#89726) avekepank


avekepank
csendes tag

(#89728) Calogero válasza dudikpal (#89715) üzenetére


Calogero
addikt

Nem.

Ügyfeleinknek szóló akció keretében ügyfél a meglévő 1 vagy 2 kábeles előfizetését 3-as TV+NET+TEL előfizetésre kiegészítve csatlakozhat az OKOS csomag akcióhoz. Azon ügyfeleink, akik rendelkeznek tv és internet előfizetéssel, valamint az új szerződés megkötését megelőző 12 hónapban telefonszolgáltatást vettek igénybe, melyet később megszüntettek nem vehetnek részt az Okos csomag akcióban.

DIGIFON 500 csomaggal rendelkező ügyfelek telefon csomagja, Okos csomaghoz való csatlakozás esetén, - az ügyfél választása szerint - DIGITel 200 vagy DIGITel 500 csomagra változik.

Új előfizetőnek minősül, aki - azonos néven vagy azonos címen - nem állt szerződéses kapcsolatban a DIGI-vel a jelen igénybejelentést megelőző 3 hónapban; valamint aki jelenleg DIGI műholdas televízió szolgáltatással és/vagy mobilinternet előfizetéssel rendelkezik.

Nem vehet részt az akcióban az, aki bármely okból megszűnt - valamely szolgáltatásra vonatkozó - előfizetését a megszűnéstől számított 3 hónapon belül azonos néven vagy címen újraköti, vagy azt a vele egy háztartásban élő hozzátartozó igényli.

(#89729) mghltm válasza #05304832 (#89727) üzenetére


mghltm
addikt

csak egyet kellene felfogni a szolgaltatoknak: jobb egy 1 vagy 2 eves huseggel elkotelezett csokkentett dijat fizeto elegedett ugyfel, mint a 0ft. az elso esetben mindenki jol jar, a masodikban senki.

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#89730) mghltm válasza dudikpal (#89715) üzenetére


mghltm
addikt

talan meg ez mukodne: ha nincs vezetekes telefonszam, amit meg akartok tartani, akkor bekotteted a nevedre a szolgaltatasokat, majd masnap a feleseged lemondja az ovet ha lejart a husegido.

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#89731) dudikpal válasza Calogero (#89728) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Köszi, ezt olvastam én is, de ha a digi válaszára lettem volna kíváncsi, akkor őket kérdezem.

(#89732) Zola007 válasza arpeen2 (#89725) üzenetére


Zola007
veterán

tehát ha én lemondok egy Digi netet egy adott címen, ott 3 hónapig más sem köthet új szerződést?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89733) arpeen2 válasza Zola007 (#89732) üzenetére


arpeen2
senior tag

dehogynem, csak nem akciós áron, hűségszerződéssel

(#89734) Calogero válasza Zola007 (#89732) üzenetére


Calogero
addikt

De köthet.
Csak aki lemondta illetve a hozzátartozója (aki ott lakik) nem köthet újra okos csomagot.

(#89735) #33253120 válasza Zola007 (#89732) üzenetére


#33253120
törölt tag

De. A hangsúly a veled egy háztartásban élőn van szerintem. Azaz ha lemondod, akkor a párod nem rendelheti meg, mert vele egy háztartásban élsz.
Viszont, ha eladod a lakást, és jön valaki helyetted oda lakni, az nem él veled egy háztartásban, köthet azonnal.
(Szerintem.)

(#89736) Fricu válasza #05304832 (#89718) üzenetére


Fricu
tag

Most próbáltam Iphone4-re, de azt írja, nem kompatibilis (sajna)..

Fricu

(#89737) schulc99


schulc99
tag

T-mobil-os Nokia 6300 eladó. [link]

[ Szerkesztve ]

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#89738) HUTCHDB válasza vlevi (#89699) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez lesz az!
Korabban divat volt az autok hatso lampainak sotetitese.
Lakk+sotet (fekete?) festek kevereke lehetett...
Kedden megyek is egy autofenyezohoz, megkerdezem tole.
Koszonom az otletet!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#89739) GIJoe válasza HUTCHDB (#89738) üzenetére


GIJoe
addikt

Vagy ez, esetleg?

(#89740) yanna válasza HUTCHDB (#89738) üzenetére


yanna
őstag

Az a sötétítés amúgy meg kissé csúnya dolog.

(#89741) Zola007


Zola007
veterán


porszívót
olcsón

Semmi extra, csak múkodjon (© by Uri)
Tárolót, autót, garázst akarok vele porszívózni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89742) GIJoe válasza Zola007 (#89741) üzenetére


GIJoe
addikt

Mondjuk 4E-ért lehet felhívnám adja e...

(#89744) Zola007 válasza GIJoe (#89742) üzenetére


Zola007
veterán

megkérdem, köszi

ha jól emlékszem cat5e és cat6 mindegy még 200 megabitnél?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89745) Zsoleszhun válasza Zola007 (#89744) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Teljesen mindegy, 1000-ig is 30-40 méteren.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#89746) Zola007 válasza Zsoleszhun (#89745) üzenetére


Zola007
veterán

akkor a DIGI sz.rakszik.
Most kötötték be ide, ugyanazzal a cókmókkal használnám mint eddig a 200-as netet a másik lakásban, de csak 60/80 jön.
írtam nekik

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89747) Fricu válasza #05304832 (#89743) üzenetére


Fricu
tag

Hát nekem ezt írja:
"• 7” -nál kisebb képernyő-átmérőjű készülékeken, Android 4.0-tól felfelé"

Fricu

(#89748) Zola007 válasza Zsoleszhun (#89745) üzenetére


Zola007
veterán

azt nem tudjátok esetleg hogyan lehet vizuálisan megállapítani a bejövő DIGI kábelről az erek alapján, hogy Cat5 vagy Cat5e?

Mert ami ki van a falból, nincs rajta semmilyen felirat 2 méter hosszan, azonban elég régen húzták be a házba és azt gyanítom hogy ezt a házat anno még sima cat5 kábellel szerelték :U

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89749) izee válasza atike (#89481) üzenetére


izee
senior tag

Ez lényegében így van megírva KRESZ-ben (és nem hiszem, hogy ezen a részen a tudtom nélkül változtatnának):

Úton felfestés van, tartsd be
tábla is van a felfestéssel konfliktusban, tartsd be a táblát
lámpa is van a táblával és/vagy a felfestéssel konfliktusban, tartsd be a lámpát
rendőr is szolgál, de a lámpával és/vagy táblával és/vagy felfestéssel konfliktusban, tartsd be a rendőr jelzését

Más: Ha a rendőr mögötted levillog, hogy álljál megfele, de jobb szélen megállni tilos, akkor gáz döntést hozni, de valószínűleg megállsz. Ami pedig őt illeti, rajta villogó van :D

[ Szerkesztve ]

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#89750) perge666


perge666
veterán

Eladó vagy cserélhető egy új Well Steady 500 szünetmentes tápegység.
Külső akkus ami gyárilag nem tartozék.
Néhány hónapja vásároltuk, de csak ki lett próbálva nem használjuk.
Dobozában van, még garanciás.

Csere érdekel nagyon sok dologra.

Idegesít hogy itt áll használatlanul, valaki elvihetné!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.