Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#89801) Zola007 válasza #65675776 (#89799) üzenetére


Zola007
veterán

no offense, csak azért írtam, mert sokszor azt látom, hogy fordítva van üzemeltetve az a bizonyos lovacska és sok boltnál, cégnél, szolgáltatónál az a kialakult mentalitás, hogy a vendég/vásárló/előfizetö van a cégért, nem fordítva és ezt sokszor viszontlátom a köztudatban.
Digivel eddig még mindig sikerült megoldásra jutni

de pl. tesóméknál Lrt-com van, velük fél évig vitáztunk, mire kicseréltek egy 5e forintos Thomson kábelmodemet.
Mert ők mindig úg látták, hogy van net nálunk, csak éppen 1x nem jöttek volna ki megnézni, hogy tényleg nincs a modem után vonal.
Persze sajátot sem lehetett venni, mert eszközazonosítós.

A cserekor a szerelő magától mondta, hogy szériahibás és nem is érti miért erőltetik még mindig.

2 hónapig alig volt internet, több mint 10x lett bejelentve, mire megcsinálták, miután írtunk levelet a vezetőségnek és a fogyasztóvédelemnek.
Ezek után nagy kegyesen jóváírtak fél havi díjat.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89802) #65675776 válasza Zola007 (#89801) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ezt a mentalitást én is látom, szerintem írtam is már, bár főleg kereskedőkkel kapcsolatban. Digivel nekem sem volt érdemben bajom soha.

Anno a T (akor még Axelero) már érdekesebb volt. Két év hűséggel kötöttem náluk szerződést, erre első hónapban kiküldtek egy 83k-s csekket. A számlán volt minden, bekötési díj, létesítési díj, modemdíj és a szerződött havidíj 2x-ese. Az sem öt perc volt, mire ezt sikerült tisztázni. Laza két hónap telt el, mire sikerült rendberakniuk. Azt sem értettem miért kellett nekik küldenem szerződésmásolatot, elvégre náluk ugyanúgy meg kellett volna lennie a szerződésnek. Ja, és azt is postán kellett, az ügyfélszolgálatukon nem lehetett elintézni. Utána meg küldtek ki egy -50000 HUF-os csekket. Mikor lemondtam meg két hét volt, mire sikerült kiiktatniuk a hálózatukból. És persze ki akarták fizettetni a teljes havidíjat. Igaz, hogy a lemondási nyilatkozaton meg kellett jelölnöm a szolgáltatás utolsó napját, ami értelemszerűen az előző hónap utolsó napja volt. Mondjuk az is érdekes volt, hogy a T-ponton, a nagy digitális rendszer közepette az ügyféltérben a munkatárs által gépen kitöltött (pontosabban az előtte általam kitöltött formanyomtatványt írta be kézzel ugyanabba, a de már gépen levő digitális formanyomtatrványba) lemondási nyilatkozatot kinyomtatta, majd azt el kellett faxolnia a hátul levő irodába. És onnan nyolc munkanap az iktatás, ahogy mondta. És mindez egy internetszolgáltatónál. Nonszensz volt már akkor is.

(#89803) gps76


gps76
őstag

Keresek 1150-es i3, i5 processzort 45000-ig.
Ha találok a G3250 eladó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#89804) Fricu válasza #65675776 (#89802) üzenetére


Fricu
tag

A t-online-ra:
5M-ásnak lejárt a hűségideje lassan két éve, az új már 10M-ás, nosza.
Reklamálom a minap, hogy 5-6-7max a DSL szolgáltatói kapcsolat..ebből nemigen lesz 10M-ás internet.
Válasz: továbbra is 1M a garantált.
Kérdezem erre, hogy nincs valami gyorsabb csomag?
Válasz: lakcím szerint 20-as csomagjuk lenne éppen (erre a lakcímre), de a garantált erre is csak 1M...
Remek, eszerint határ a csillagos ég, hirdethet-eladhat nekem akár 100M-át is, csak arra kell ügyelnie, hogy a garantált nehogy emelkedjen.
Ennyi..

Alig várom, hogy augusztusban leteljen a hűségidő, jöjjön a kábel (HWR, nincs más).

Fricu

(#89805) fenergie84


fenergie84
addikt

Sziasztok!
Riasztórendszer kiépítésére szakit tud valaki ajánlani? :R

(#89806) Fricu válasza Fricu (#89804) üzenetére


Fricu
tag

HWR-es tapasztalat valakinek?

Fricu

(#89807) dew28


dew28
aktív tag

barmilyen pici dvb-t antennaja akad valakinek elado?

[ Szerkesztve ]

(#89808) mezis válasza dew28 (#89807) üzenetére


mezis
nagyúr

Igen, egy arasznyi drót. :K
Sör, csokiért vihető. :DDD

mezis

(#89809) perge666


perge666
veterán

MNC Big Bull X2 duplatekercses hangszóró, ládával együtt nem érdekel valakit?
2X300 Wattos.
Van még egy First Austria Sniper Series erősítő is, 1X450 vagy 2X225 Wattos.
Ha szétnézek még lehet találok hozzá kocsiba való kábelköteget is.

Egy ideje nem használom már, a csomagtartóba kellett a hely, kiszereltem és nem raktam vissza, de kifogástalanul működnek.

Csere érdekel sokmindenre, 2.1-es hangfalszett főleg, de tág az érdeklődési köröm.

(#89810) mghltm


mghltm
addikt

masnak is lepihent a rendszer egy jo fel oracskara?

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#89811) Zola007 válasza mghltm (#89810) üzenetére


Zola007
veterán

az intervallumot nem tudom, de úgy 20 perce nem jött be az oldal

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89812) perge666 válasza mghltm (#89810) üzenetére


perge666
veterán

Bizony-bizony.

(#89813) #33253120 válasza mghltm (#89810) üzenetére


#33253120
törölt tag

+1

(#89814) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Keresnék ilyen átalakítót viszonylag s.o.s

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#89817) HUTCHDB válasza #05304832 (#89815) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Tudom, de nekem jó lesz/lenne az után gyártott kínai is, párszázért...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#89818) bobace


bobace
őstag

Eladó Lenovo tab A7 Androidos tablet. Részletek itt. 16k

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#89820) HUTCHDB válasza #05304832 (#89819) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Már 2x vettem ebay-ről (1 pakkban 2 db volt darabja 150 Ft.) a 4 darabból egyikkel sem volt semmilyen gondom.
Szóval jó lenne nekem, csak most kellene...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#89821) XmoD


XmoD
aktív tag

Komplett vízhűtés

Itteni topiclakóknak 15k + posta :)

(#89823) HUTCHDB válasza #05304832 (#89822) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Bocs, már csökkent az ára...138 ft/db.. :B

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#89824) jFox


jFox
őstag

Keresek notebook procit, az alábbiak közül valamelyiket:
Core2 Duo T5470, T5550, T8100, T8300
Esetleg:T2310,T5270
Ajánlatokat PÜ-ben! :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#89825) Zola007


Zola007
veterán

eladó sok minden, csak vigyétek már, mert költözés óta itt áll dobozban és én vissza nem rakom a szekrénybe!

használt DVD tok 20db 200
használt Carena 50 MF filmes fényképezőgép 24x36mm , tokkal, dobozában 1000
használt éjjeli irányfény sör/csoki
új hegesztőpálca OK 4616 rutilén 60dkg x 2,5mm, 35 dkg x 2mm ?
használt hátlapi usb 2.0 2x + firewire kivezetés sör/csoki
új 9db-os pótstopli szett futballcipőhöz sör/csoki
használt bluetooth headset 1500
új neoprén térdbandázs 1000
új McDavid 421r sport térdbandázs (bolti ára 10e körül volt) 6000
használt szövetkábeles sport in ear fülhallgató 1000
használt nagyító 60mm sör/csoki
használt CD-tartó táska 24db-os 500
használt fémvázas kulacstartó sör/csoki
új sörnyitó gyűrű, 20mm belső méret 500
használt Nokia wh-102 headset 500

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89826) Zola007 válasza Zola007 (#89825) üzenetére


Zola007
veterán

újszerű független Huawei Ascend Y530 ► 16k
új AKG K323 xs fülhallgató ► 3k
1x használt SATA hdd beépítő 12,7mm DVD-író helyére HDD caddy ► 2k
használt LG CD író CED-8120B 12X 8X 32X IDE Debrecen ► 1k
új/használt patch kábelek 2m, 3m, 5m ► vegyes
újszerű Genius csiptetős mikrofon MIC-01C ► 1k
új, dobozos JAM Classic bluetooth hangszóró li-ion akkus ► 5k
újszerű Xiaomi Mi band aktivitásmérő karpánt ► 3,5k

új katicabogár alakú zöld 4 portos (lábaiban) USB hub ► 1k
új 120mm ventilátor rezgéscsillapító gumialátét ► 0,5k
használt autós FM transzmitter ► 0,5k
új ventilátor fordulatszám szabályzó 5 - 12V potméter ► 1k
új 2,5" SSD HDD beépítő keret 3,5" helyre ► 0,8k
új hővezetőpaszta fecskendőben 7g, hővezető paszta tégelyben 10g ► 1k
új USB 3.0 - micro-USB 3.0 adapter adapter ► 0.5k
használt Vipower Databridge HDD merevlemez hordozható Superrack 5,25 mobilrack ► 1k
új Microsoft Wired Business Keyboard 200 ► 2k
használt Sony SRS-PC 20 mobil hangfal jó állapotú, elemről is működik ► 1,5k
új szövetkábeles sport in ear fülhallgató ►
használt usb hub 4 portos 1.1 ► sör/csoki
használt A4tech Ezgame PC gamepad ► sör/csoki
használt ventilátor rögzítő gumilábak 4db ► sör/csoki
használt 7 portos USB hub ► 2k
új in ear pink fülhallgató ► 1k
1A usb töltő ► 0,5k
új, bontatlan Sony MDR Zx300 fejhallgató ► 5k
használt Nokia 625 Nillkin merev tok ► 1k
új Samsung Galaxy Tab 2 p3100 p3110 fekete műbőr tok ► 1k

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89827) sirály69


sirály69
őstag

Hozzáértőkhöz 1 autós kèrdés:
Az Opel 2.0 CDTI motorja milyen? Tartósság, fogyasztás, stb érdekelne....

Szerver Hosting Debrecenben

(#89828) MY2K válasza HUTCHDB (#89823) üzenetére


MY2K
aktív tag

Itthon teljesen hülyének nézik az apple tulajokat. Úgy gondolják, hogy minden xir-xar kínai kütyüt horror áron el lehet nekik adni csak mert alma van ráfestve.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#89829) Zola007 válasza MY2K (#89828) üzenetére


Zola007
veterán

a telefonoknál és tableteknél egész jól működik ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89831) rayoliviero válasza MY2K (#89828) üzenetére


rayoliviero
veterán

Hát azért ez nem teljesen így van. Amit az Edigital árul lightning adaptert, az eredeti Apple termék. Működni fog bármeddig.

Az kínai cuccban nincs chip, ennek ellenére működni szokott. De előfordul, hogy jön egy frissítés és onnantól kezdve már nem működik többé.

(#89832) diablo1984 válasza sirály69 (#89827) üzenetére


diablo1984
veterán

opel topic

az újabb 2literes cdti-ket kis autókba nemigen rakták, insignia meg sosem volt keveset evő járgány, mert nagy és nehéz.
az 1,9 cdti egy igen jó fiat eredetű motor, nekem a vactra c-ben ment 150lóval mint a távirat, keveset is evett. az az érdekes, hogy a legjobb opel dízel motorokat nem az opel gyártja, hanem az isuzu(1,7 cdti) és a fiat(1,9cdti).

(#89833) Zola007 válasza rayoliviero (#89831) üzenetére


Zola007
veterán

szoftver van egy adapterben?
vádöfákk....

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89834) HUTCHDB válasza MY2K (#89828) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A gond az, hogy maga a készülék is kínai, pontosabban Kínában készül.
Ott pedig nehéz megőrizni a technológia titkokat...
Korábban i6-ra lehetett eredeti almás tokot kapni az ebay-en, mint mielőtt bejelentették volna magát a készüléket...

Ettől függetlenül van természetesen gagyi utángyártott termék, ez nem vitás, de ez nyilván függ attól, hogy miről van szó.
Egy ilyen egyszerű mechanikai dolognál (ellentétben pl. az iphone töltőkábellel) nincs nagy rizikó.
De még akkor is megéri mondjuk 2 pakkot (4 darabot) rendelni mondjuk 550,- forintért, aztán abból biztos jó lesz 2-3 darab, mint befáradni az iStyle-ba, és megvásárolni 7.000 forintért darabját...[link]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#89835) zolikaDB válasza diablo1984 (#89832) üzenetére


zolikaDB
veterán

Mondjuk volt 1 srac az Opel topikban, akit agyonszopatott ez az 1.9 150 lovas dizel moci. Ebbol is 3 fele volt, es a 150le volt a csucs.

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#89836) rayoliviero válasza Zola007 (#89833) üzenetére


rayoliviero
veterán

Adapterben csak maga a chip van, a gyári Apple-ben..
De a telón egy iOS frissítés simán letiltja a kínai adaptert, amiben nincs chip.

(#89837) jFox válasza HUTCHDB (#89834) üzenetére


jFox
őstag

Sőt, volt olyan is, hogy hamarabb lehetett iPhone klónt kapni, mint magát az eredeti készüléket. :DDD Ezek a kis kínaiak már csak ilyenek. ;)

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#89838) diablo1984 válasza zolikaDB (#89835) üzenetére


diablo1984
veterán

vannak tipushibái, ami főleg a városi használat hoz elő, pl a szívósor elkormolódása, a kettőstömegű széthullása(amelyik autóban van, azt kell is majd cserélni), egr elkoszosodása.mást nem hallottam még róla, ami jellemző hiba....

nekem a 150lovas, 6 sebességes manuál volt, álom ahogy ment!

[ Szerkesztve ]

(#89840) mghltm válasza zolikaDB (#89835) üzenetére


mghltm
addikt

ezek a modern motorok ( mar a benzinesek is ) igenylek az odafigyelest, kulonben tenyleg meg tudjak szopatni az embert: hidegen nem kell kitaposni a belet, ha meghajtja az ember nem szabad egybol leallitani, tartos varosi hasznalat megoli oket, megfeleloen karban kell tartani es szervizelni ahogy irjak ( vagy meg surubben ), alkatreszen nem szabad sporolni, uzemanyag minosege szinten nem mindegy.

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#89841) KőkorSzaki válasza Zola007 (#89833) üzenetére


KőkorSzaki
tag

Az első csippelt tonerre is néztünk nagyot anno :Y Volt egy kis instant verbális indulatkezelés is szerintem. Ma már veszel 1 dodóért aliexpressről chipet ;]

[ Szerkesztve ]

(#89842) zolikaDB válasza mghltm (#89840) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ez igy van.

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#89843) Zola007 válasza rayoliviero (#89836) üzenetére


Zola007
veterán

200 ezerért még ne töltsem azzal amivel akarom?
na látod, én pont ilyenek miatt nem adok nekik egy forintot sem

#89841) KőkorSzaki: az valamennyire indokolt. A nyomtatógyártók a kellékanyagon keresnek sokat, nem a készüléken. Sok nyomtatót gyakorlatilag anyagáron forgalmaznak. De az Epül az a telefonon is keres egy rahedli pénzt, a világ egyik - ha nem 'A' - legnagyobb haszonkulccsal dolgozó IT termékeket gyártó cége. Valami 24 centet fognak minden egyes beszedett dolláron.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89844) Zola007


Zola007
veterán

újszerű Lowepro Cirrus TLZ-15 fotós táska eladó. 4k

kép: [link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89845) rayoliviero válasza Zola007 (#89843) üzenetére


rayoliviero
veterán

Az Apple ilyen. azért csinálja leginkább, hogy a saját kiegészítőid vegyed.

(#89846) Zola007 válasza #65675776 (#89797) üzenetére


Zola007
veterán

apropó Flash téma
kinek-mi az aktuális véleménye róla?
kell még? nem kell? maradjon, leszedtétek?

#89845) Gazsi00: csinálhatná szolidabban. A 100 Ft vs. 7000 Ft elég durván rentábilis különbség. Persze a chip, csomagolás, adó, áfa, béfa, stb pénzbe kerül, de egy 1000-1500 Ft-os áron is megkeresnék a magukét.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89847) Tubi2 válasza Zola007 (#89846) üzenetére


Tubi2
senior tag

Már nem bírom tovább, ki kell adjam.

Itt egy komplett szakmai fórum, mindennek van témája. A Digi tegnap miért nem mehetett a saját topikjába? Gyanítom a Flash-nek is van, de az Adobe termékeknek minimum. Miért itt kell ezt megkérdezni?

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#89848) Zola007


Zola007
veterán

használt polimer tisztítószalag ingyen
új kínai fülhallgató furcsa csatlakozóval ingyen
használt Blade Runner kazetta sör/csoki
használt Varta Active Day Light 2AA sör/csoki
új Angelo Litrico 43-44 easy iron anyagú kék ing XL 3k
új Domyos Teegood dryfit sportfelső XXL 2k

új férfi kvarc karóra kockás szíjjal 1000
új pink Hello Kitty óra 1000
új Dreim GSP PDA 4,3-4,5" tok 500
új kihúzófüles telefontok műbőr 500
új mikroszálas törlőkendő 25x 25cm 2db, sör/csoki
új Hello Kitty gyerek "pénztárca" / tok többféle 200/db
új többsoros nyaklánc 1000
adapter, Sandisk -> Memory Stick kártyához 500
autós töltő, 1 port 500
autós töltő, 2 portos, apple kivezetéses 1000
szivargyújtó 2 portos elosztó 1000
Iphone USB kábel 500

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89849) bhonti válasza Tubi2 (#89847) üzenetére


bhonti
tag

Nemtom, szerintem belefér... Inkább mint naphosszat autókázni virtuálisan, pl.

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#89850) Tubi2 válasza bhonti (#89849) üzenetére


Tubi2
senior tag

Csak mégis a Lokálban vagyunk. Ha szakmait akarok kérdezni, átmegyek a szaktopikba. Azt sem igazán értem, mikor valaki itt kérdez a gépéről, mikor van olyan topik, amit full az adott témára szakosodott.

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.