Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#90801) Sanki válasza br.rak (#90795) üzenetére


Sanki
addikt

Biztonsági másolat nincs. A vissza állítás pedig nem segített tesóm gépén, az enyémen volt egy elsejei mentés, azt vissza állítottam, hibaüzenetet dobott de szerintem vissza állt, mert az összes ilyen fájl eltűnt.
Ha jól értem, akkor csak ott kódolt, ahol a # decrypt my files # fájlok vannak.
Viszont a vírus működését nem értem. Nem kell semmilyen program a futásához? Vagy hogyan kódolja? Mert oké, hogy a kódolt és a #-os fájlokat törlöm, de ezzel meg is akadályozom a terjeszkedését? Ez a része nekem nem tiszta..
Szerk. : bekapcsolni meg bekapcsoltam, de csökkentett módban. Így tudom, hogy miből mennyi van.

[ Szerkesztve ]

(#90802) br.rak válasza Sanki (#90801) üzenetére


br.rak
őstag

ha egyszer bejutott, egy rendszerfolyamatnak álcázza magát, minden indításkor betölt és kódolgatja a fájlokat. Nem kell megnyitni magadtól semmit, pont ez a lényeg, ha egyszer elkaptad, akkor marad.

Szóval szerintem szereld ki a hdd és egy tiszta gépen futtass le egy alapos vírus vizsgálatot,rootkit és malware irtással egybekötve.

(#90803) nakrisz válasza saril (#90797) üzenetére


nakrisz
csendes tag

Nem tudom, hogy ki volt a topicban, én ide adom le, ha összegyűlik egy adag:

eh-pc

(#90804) erik365


erik365
aktív tag

Eladó elemlámpák:

Olight M18 Striker->13.000Ft
Olight SR51->15.000Ft
Jetbeam BC40SE->13.000Ft
Led Lenser P7.2->13.000Ft

Bővebb infó privátban!

[ Szerkesztve ]

1.4 T-jet M32

(#90806) Sanki válasza br.rak (#90802) üzenetére


Sanki
addikt

Értem, akkor már csak az a kérdés, hogy az gépemre hogyan került át, mivel az le van jelszavazva és csak én tudok belépni, rendszergazda jogot pedig semminek se adtam.
Tesóm gépe teljesen formázva lesz (2 hdd). Nekem az SSD lesz formázva, a hdd-n annak ellenére, hogy nem volt kódolt fájl, akkor is formázzam?
Milyen programot ajánlasz?
Illetve érdemesebb lenne linuxos gépen másolni és formázni?

(#90807) br.rak válasza Sanki (#90806) üzenetére


br.rak
őstag

Én már régóta nem követem aktívnan, hogy melyik vírusirtó a legjobb, de van itt külön topic e célra

http://prohardver.hu/tema/melyik_a_legjobb_virusirto_progi_kerdes_elott_olva/friss.html

malware irtásra talán ez:

Malwarebytes Anti-Malware

[ Szerkesztve ]

(#90808) Laraxior válasza dewil666 (#90791) üzenetére


Laraxior
titán

Uhumm :)) Az enyém...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#90809) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Eladó:

- HUAWEI WATCH.

- iPhone 5S független.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#90810) Sanki válasza br.rak (#90807) üzenetére


Sanki
addikt

Írtam oda is.
Köszi.

(#90811) NSiS


NSiS
csendes tag

Sziasztok!

Eladó egy komplett garnitúra R15 VW alufelni nagyon jó állapotú Firestone nyári gumikkal: [link]

Irányár: 52 900 Ft (mérsékelten alkuképes)

Továbbá keresek s1150 i5 procit (4460 vagy erősebb típust) megvételre. Doboz, garancia előny, akinek van eladó példánya kérem jelezze.

(#90812) dewil666 válasza Laraxior (#90808) üzenetére


dewil666
őstag

Én is szoktam oda járni néha bringával, néha cbf 600s (ezüst). :D

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#90813) mghltm válasza saril (#90797) üzenetére


mghltm
addikt

masfel eve o csinalta

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#90814) wwhy


wwhy
veterán

Eladó egy 2 hetes, gyakorlatilag új Abus Mini U sárga kerékpárlakat.
10e Ft.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#90815) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!

valaki nem tud olyan helyet debiben ahol tényleg felnőtt méretű nadrágokat lehet kapni?? Nagyon kellene egy w38 L36 os fekete farmer , de sehol nem találok csak fiúméretet!! Ha lehet normális áron! A Levis t kicsit sokallom.

üdv

(#90816) Zola007 válasza nagyfejü (#90815) üzenetére


Zola007
veterán

mit takar neked a fiúméret?

kíváncsi vagyok, mert 183 centi vagyok és 90 kiló, kisportolt combokkal, de ezek szerint fiúméretet hordok

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90817) Laraxior válasza dewil666 (#90812) üzenetére


Laraxior
titán

Lattam már szerintem. Jonnek motorosok vasarolni, reggel... Delutan is :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#90818) #33253120 válasza br.rak (#90795) üzenetére


#33253120
törölt tag

Lehet én vagyok a hülye, de ha szürkemunka van, akkor nálam mindenki ugyanazt a minőséget kapja, mintha hivatalosan tenném a dolgom. Persze a szürke/fekete munka miatt olcsóbb, de a minőség állandó. Aki kókányoltatni akar annak a megbízását egyszerűen nem vállalom el.
Egyszerű lélek vagyok, szeretek nyugodtan aludni.
Akinek a tudásom kell az fizesse meg, vagy hívjon valami vérpistit....

Bár volt olyan is, pont egy topictársnál, hogy felmentem a munka után 3 hónappal garanciális átnézésre, volt egy pici hiba a házon, ami nem az én munkám miatt lett olyan, megcsináltam, (talán egy WC lámpa hibája volt) és azt mondtam, hogy boldoguljatok. Ez most ingyen volt. Kell néha ilyen is.

De nálam Zola007 nagyapja aki hasonló hozzáállást képvisel. Felénk azt mondják, hogy ha eladtad a segged, valamennyi pénzért akkor pucsíts rendesen hozzá... :D

(#90819) nagyfejü válasza Zola007 (#90816) üzenetére


nagyfejü
őstag

Ami a fiamra jó!

Ma nézegettem , kinai , fórum , semmi!!
208 cm - 125 kiló ez is férfiméret lenne , de úgy néztek rám mint a harmadik teve Noé ra!

A lényeg még mindig a nadrág!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#90820) copass válasza Sanki (#90788) üzenetére


copass
veterán

ha szerencséd van akkor előzményekből, a törölt fájlokat visszatudod kaparni.

de azért mennyire bexariak:
"The Cerber Encryption Process

When first run, Cerber will check to see if the victim is from a particular country. If the computer appears to be from any of the following countries, it will terminate itself and not encrypt the computer. Armenia, Azerbaijan, Belarus, Georgia, Kyrgyzstan, Kazakhstan, Moldova, Russia, Turkmenistan, Tajikistan, Ukraine, Uzbekistan "

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#90821) Salex1


Salex1
senior tag

Tud valaki ehhez hasonló "kis házas", csendes kompakt gépet? [link]
Megér ennyit egyébként?

Android stick helyett használnám, youtube ill. Film nézésre, streamelésre gépről.

[ Szerkesztve ]

(#90822) Sanki válasza copass (#90820) üzenetére


Sanki
addikt

A korábbi verziók helyreállítására gondolsz előzmények alatt?
Igen, láttam, gondolom ezekről a helyekről származik és nem akarják magukat szivatni...

(#90823) dudikpal válasza Sanki (#90822) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Inkább úgy mondanám, hogy arrafelé nem sokat szaroznak az ilyen férgekkel, miután felkutatták őket :N

(#90824) Sanki válasza dudikpal (#90823) üzenetére


Sanki
addikt

Ebben is lehet igazság.

(#90825) John_Deere


John_Deere
tag

Eladó:

-Logitech Extreme 3D Pro Joystick: 9.000 Ft [link]
-Kingston HyperX Savage DDR3 8GB (2x4GB)1600 MHz RAM: 12.000 Ft [link]
-TDK Life on Record ST800 fejhallgató: 15.000 Ft [link]
-775-ös alaplap 4 GB DDR3 RAMMAL,Intel QUAD CORE procival+hütővel: 10.000 Ft [link]
-9500 GT videókártya: 5.000 Ft [link]
-400W tápegység: 2.000 Ft [link]

Debrecenben és környékén 0-24 házhozszállitással :K

(#90826) GIJoe válasza Salex1 (#90821) üzenetére


GIJoe
addikt

Nekem ilyen kis Wintel csodám van, seedel, filmeket rögzít, streeamel, samba,ftp...stb Jó drágább, de a fogyasztása kárpótol...
2-3W körül kajál , ha idle szerintem nem is méri jól a fogyasztásmérőm mivel elve 2W körül tévedés lehetősége... Tulajdonképpen tablet soc, usb3ra van csatlakoztatva egy étvágytalan 2,5"es hdd...

(#90827) devil-k válasza Twini69 (#90749) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nincs. Keresd inkább jim bcs fórumtársat.

- mozi bolondéria -

(#90828) perge666


perge666
veterán

Keresek HD7770-7750 VGA-t, vagy hasonló paraméterekkel rendelkezőt. Nvidia is szóba jöhet.
Max keret 15K,ha kevesebb az csak jobb!

(#90829) John_Deere válasza John_Deere (#90825) üzenetére


John_Deere
tag

A 775-ös alaplap 4 GB DDR3 RAMMAL,Intel QUAD CORE procival+hütővel elkelt.

(#90830) pohár válasza devil-k (#90827) üzenetére


pohár
félisten

se az Edigital, se a MMTower, se a MobilX, se a Lansoft, se a MM, se a...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#90831) copass válasza Twini69 (#90749) üzenetére


copass
veterán

multimedia tower szent annán. fél tucat gépet vettem már tőlük.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#90832) copass válasza devil-k (#90827) üzenetére


copass
veterán

ő volt ugye ármester jelölt? kínos is volt neki amikor kiderült, mert kérés nélkül leárazta az eladó cuccaimat...természetesen jó indulatból...

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#90833) Laraxior válasza copass (#90832) üzenetére


Laraxior
titán

Emlekszem :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#90834) csizs


csizs
aktív tag

lehet keresek ismét laptopot:
feltételek: 2 mag, min. 1,5 gb ram, 100GB feletti hdd, dvd, min.14,1" kijelző, normális állapot részleteket privátban.
Nem magamnak kell, tehát bizományos megoldás is szóba jöhet.

1x éve a prohardveren!

(#90835) erik365


erik365
aktív tag

Segítsetek már ki.

Orvosi rendelőbe a Kartács utca 2-ből, hova tartozok, hova kell menni?

[ Szerkesztve ]

1.4 T-jet M32

(#90836) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Indukciós tűzhelyet használ otthon valaki,vagy a felesége barátnője,bejárónője stb? Egy-két kérdésem lenne.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#90837) mezis válasza erik365 (#90835) üzenetére


mezis
nagyúr

Leginkább oda, ahová korábban bejelentkeztél. Egyébként bármelyikhez bejelentkezhetsz, ha még nem követtél el ilyet.

mezis

(#90838) br.rak válasza #33253120 (#90818) üzenetére


br.rak
őstag

Én arra gondoltam, hogy ha valakire rásóznak +4 órát fizetés nélkül, akkor abban a munkában nem lesz köszönet.

(#90839) Dan-szan válasza erik365 (#90835) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Talán a 22. körzet a tied Jerikó u.27. tel :415-637 egy próbát megér.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#90840) erik365 válasza Dan-szan (#90839) üzenetére


erik365
aktív tag

Köszönöm, közben megtaláltam elvileg a 69.-es körzet :D .

1.4 T-jet M32

(#90841) Dan-szan válasza erik365 (#90840) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Akkor engem átvágott a gugli vagy figyelmetlen voltam :B :U sorry.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#90842) Zola007 válasza Dan-szan (#90841) üzenetére


Zola007
veterán

a 22 a páratlanoké

Később ha felmerülne a fórumban, ez a hatályos: [link]

keresőszavak:

háziorvos
háziorvosi körzetek
fogorvos
fogorvosi körzetek
gyermekorvos
gyermekorvosi körzetek

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#90843) Borosz


Borosz
senior tag

Eladó XFX 9800GT 512MB DDR3 - 256bit PCIe VGA (nem kell segédtáp). Gyári hűtéssel adom.
5K
Csere lehet Kingston 2*2GB DDR3-1600-ra. (Lehetőleg Genesis, de ha van 1600-as CL9-es rampárod az is jó)

(#90844) kpal


kpal
veterán

Hétfői nap valahogy így érzem magam... [link] :DDD

(#90845) devil-k válasza pohár (#90830) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ha ilyen helyeken akarsz venni informatikai cuccokat, ahhoz csak gratulálni tudok. :D Az a büdös nagy helyzet, hogy Debrecenben nincs olyan informatikai bolt, ami jó árban árulná a termékeket, meg lenne is normális raktárkészlet. Évek óta Pestről rendelek mindent és még postaköltséggel is megéri, mintha Debrecenben vásárolnék.

A Piac utcán volt egy informatikai bolt kb. 6 hónapig (ami már meg is szűnt persze). Ilyen akció, olyan akció... stb. WD RED HDD-t akartam venni és 5.000 Ft-tal volt drágább úgy, hogy Pestről postaköltséggel megérte rendelni.

(#90832) copass
A félreértések elkerülése végett.

Nem követem minden PH munkásságát. Jim bcs-t személyesen ismerem, az utóbbi 3 gépemet is együtt álmodtuk meg, segített minden lépésben, összepakolásban stb. Ő nem kereskedő, ő szaki. Neki mindegy, hogy honnan veszed meg az alkatrészeket (mennyivel drágábban vagy olcsóbban), neki nem az eladás az érdeke. Én a munkásságát ismerem, ami profi és precíz, amivel 100%i-ig meg vagyok elégedve. Ja és nincs elrugaszkodva a földtől, ami fontos.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#90846) Abri


Abri
aktív tag

Új Sandisk Ultra Dual OTG 32GB USB3.0 pendrive 4500Ft

130MB/sec olvasás
40MB/sec írás

(#90847) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Van egy ilyen döglött XFX GTS 250-em, a turbina visít, kép viszont nem jön belőle, valakinek nem kell a polcra porfogónak? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#90848) customer114 válasza Bjørgersson (#90847) üzenetére


customer114
senior tag

Sütőbe vele!

(#90849) Bjørgersson válasza customer114 (#90848) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#90850) copass válasza devil-k (#90845) üzenetére


copass
veterán

az nem egy hátrány ha egy helyen tudsz intézni garit és a fontosabb dolgok vannak azonnal is proci,ram,vinyó. de ha rendelni is kell az is napokon belül megvan MMtowernél legalább is. mint írtam nagyon sok cuccot vettem már tőlük magánra és cégesre is és nem volt gondom az árral se, hozzáállással se.
de persze kinek mi a fontos.

jim bcs-t én nem ismerem személyesen, csak volt egy vitám vele. itt a sztori, visszakereshető szóval nem népmese:
pár hónapja feldobtam pár cuccot eladásra, erre fogja magát és beárazza hogy az ennyit nem ér,stb.
persze én ezt nehezteltem, jogosan. mivel nem kértem beárazást. mert ugye minden annyit ér, amennyit adnak érte. mert ha vki lenyomja az árat, akkor az annyit ér onnantól kezdve.
aztán kiderült hogy ármester jelölt, meg vmi közös listáról beszélt...aztán amikor már égett a féfalu akkor jött a jószándékkaltettem...a végén már murdr(AZ ármester) is becsatlakozott a vitába és volt aki azzal poénkodott hogy pápá nekem mert ezért kivágnak hogy kartelezésre célozgatok/unk...aztán egyszercsak megszünt az ármesteri titulus...

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.