Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#89401) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Ilyen szórófejet nem láttatok valamerre Debrecenben? Fémből van, nem műanyagból.

(#89402) HUTCHDB válasza Atomantiii (#89401) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem pontosan ugyanilyet, de leszurhato, fembol keszultet lattam a tociban a lidl-ben. 1 db volt belole.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#89403) Atomantiii válasza HUTCHDB (#89402) üzenetére


Atomantiii
őstag

Köszi, de engem pont ez a típus érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#89404) zolikaDB válasza Atomantiii (#89401) üzenetére


zolikaDB
veterán

Szintén LIDL, Faraktár, 1db múlt héten.

Urak, tudtok olyan free progit, amivel régebbi 1-2 perces videóimat el tudom forgatni (jobbra-balra)?
Minél egyszerűbb.

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#89405) birq


birq
csendes tag

Sziasztok!

Tanácsra lenne szükségem, moduláris tápot szeretnék venni és ezek között vacilálok:

i5 procihoz és 750ti videókártyához...
árakat figyelmen kívül hagyva

[ Szerkesztve ]

üdv: Attila

(#89406) PindurAnna válasza GIJoe (#89389) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Az ingatlanos azt mondta ennyi a felújítandó. Ha lenne új bejárati ajtó és nyílászáró, meg új konyhaszekrény, akkor 12.5-ért egyből el tudná adni.

(#89392) KőkorSzaki
Az biztos, hogy most nagyon fenn vannak az árak. Én '99-ben vettem 2.8-ért az enyém, persze azóta szinte kibeleztem és folyamatosan újítjuk..

Most velem szemben olyan mint az enyém (Csapó utcai 4szobás) 17.2-ért ment el, és nem volt úgy felújítva, mint az enyém.

(#89386) Zola007 A paraszt boltban van teleszkópos, én onnan vettem.
Meg van a filc anyag ha kell gyere érte :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#89407) Atomantiii válasza birq (#89405) üzenetére


Atomantiii
őstag

(#89408) Tubi2


Tubi2
senior tag

Corsair RAM hűtő - topik lakóknak 1k

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#89409) zolikaDB válasza birq (#89405) üzenetére


zolikaDB
veterán

Lehet, overkill, de ehhez a pároshoz nekem FSP Bluestorm van, asszem 600W-os.

(#89406) PindurAnna: 99-hez képest azért volt némi infláció, komolyabb gazdasági válság, stb. De tény, h tavalyhoz képest rendesen emelkedtek az ingatlanárak.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#89410) _seth_ válasza PindurAnna (#89406) üzenetére


_seth_
veterán

Csemete, 65m2 3+1 szobás, 1 emeleti 9,7M :F

Az ingatlanosnak nem lehet akkor nagy érzéke hozzá, amit felsoroltál kb 400e forintból kijönne arra a lakásra és másnap el is adhatná 12,5-ért :)

Nem túl régiek a google szerint:
"Debrecen, Csemete utca 65 m2 7 800 000 Ft | TITÁN ingatlan ...
www.titaningatlan.hu/index.php?p=adatlap&id=2875
Debrecen, Csemete utca, D-Ny. ... nappali+2 szobás, eredeti, de megkímélt állapotú, mért fűtésű, erkélyes lakás, műanyag nyílászárókkal felszerelve eladó." Elkelt.

"Eladó panellakás, Debrecen, Csemete utca, 6 900 000 Ft #3776201 ...
www.ingatlantajolo.hu/.../elado+panellakas+debrecen+csemete.../377620...
Debrecenben a Csemete utcán, 10. emeleti, mért fűtéses, 35 m2-es, 1+1 szobás, műanyag nyílászárós, erkélyes lakás közel a belvároshoz, csodálatos ..." Elkelt.

Persze emelkedtek az árak, sőt elég őrült árak vannak lakás és albi téren is, de azért érdemes körbenézni. 14-15 misi körül a csemetén vannak 65 nm-es lakások, felújítva, igaz azokat még mindig árulják...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#89411) lamiki válasza Atomantiii (#89401) üzenetére


lamiki
senior tag

Kérdezd dudikpal fórumtársat. Ők árulnak leszúró talppal és anélkül is. Garmix BT, Lándzsa utca 2.
tel.: 442-686 Nem tudom, hogy értékesítenek e magán személynek, vagy csak nagyker.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#89412) xuldar válasza _seth_ (#89410) üzenetére


xuldar
őstag

Sajnos sok idióta ingatlanos van, és inkább nyomott áron eladják a lakásokat, hogy minél hamarabb meglegyen a jutalék. Aztán jöhet a következő.
Tényleg felhívult a szakma, és nem véletlenül negatív az ingatlanosok általános megítélése.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#89413) PLaci58 válasza Atomantiii (#89401) üzenetére


PLaci58
őstag

A piacon szoktak ilyet árulni (leszúrható, fém).

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#89414) Atomantiii válasza PLaci58 (#89413) üzenetére


Atomantiii
őstag

Köszi mindenkinek a segítséget, majd megnézem.

(#89415) zolikaDB válasza zolikaDB (#89404) üzenetére


zolikaDB
veterán

Freemake video converter tudja :)

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#89416) PindurAnna válasza _seth_ (#89410) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Halkan megjegyzem az egyik debreceni PH tag édesanyja az ingatlanosunk....

De a kiírt ár irányár...már hárman megnézték, pedig pár napja lett csak hirdetve. De itt nemcsak a lakás árát kell megfizetni, hanem a fekvést is. Óvoda, iskola, orvos, bolt, gyógyszertár ott van a "szájába". Piac, spár, praktiker, főtér, pláza meg 5 perc sétára :)

400ezerből??? Esetleg silány minőségből...

100ezer csak egy bejárati ajtó, + 2 ablak, meg egy erkélyajtó+ablak, meg konyhabútor...ez nekem sehogy nem jönne ki annyiból...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#89417) _seth_ válasza PindurAnna (#89416) üzenetére


_seth_
veterán

Én csak azt mondom, hogy lehet arrafelé olcsóbban is venni :) Magánszemély ismerős 10-ért 65nm-es felújítottat adott el nemrég, abba csak beköltözni kellett, ablakok, ajtó, járólap-laminált, konyha és fürdő is igényesen felújítva.

Persze mindig kérdés, hogy mennyire sürgős eladni, és, hogy a vevőnek mennyire számít az ár, mennyire sürgős neki is a vásárlás. Az árak is ehhez mérhetően szélsőségesek.

Ajtó 100e, 2 ablak + egy erkély kizárt, hogy több lenne mint 200e, konyhaszekrényből sem fér be túl nagy... Még ha nagyon el is szállna a költség akkor is 500-600e megállítja, de jó minőségben kijön jóval olcsóbban is, jó helyről kell rendelni. Máris lenne 2 misi plusz profit és vinnék azonnal :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#89418) Borosz


Borosz
senior tag

Ha érdekel valakit 10K-ért egy Kingston V300 120GB-os SSD, ami garis még vagy fél évig az írjon rám.

(#89420) Zola007 válasza zolikaDB (#89404) üzenetére


Zola007
veterán

Semmi, látom azóta megtaláltad :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89421) Zola007 válasza PindurAnna (#89406) üzenetére


Zola007
veterán

Köszi
Már vettem teleszkóposat.
Ha valaki keres, az
Ázsia Centerben van belőle még 2db
70-120 cm

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89422) atike


atike
nagyúr

Sokszor volt már itt is téma, itt egy jó kis összefoglaló:

A magyar autósok 15 legjellemzőbb taplósága :DDD

(#89423) perge666


perge666
veterán

Keresek szobai erősítőt, amire 4 hangfalat lehet kötni.....
Olcsón jeligére.
Kikötést nem írok, mert hiába, úgyis mindenki azt ajánlja ami neki van.
Lehet beérem egy sima stereoval is.

(#89424) customer114 válasza atike (#89422) üzenetére


customer114
senior tag

8-as jelentkezik. Nem is értem ez miért probléma. Satuzzak be a parkoló helyre, vagy kézivel faroljak be? :D

(#89425) atike


atike
nagyúr

Eladó Hp1020-as lézernyomtató. Vista, Win7 és Win10 is alapból ismeri, tökéletesen üzemel (letesztelve). Összesen eddig 3394 ( :DDD ) oldal volt nyomtatva vele. Toner állapotot nem tudok mondani, mert azt nem mondja meg magáról, de szép fekete a nyomat... :) Utángyártott toner 4.000 Ft alatt van amúgy hozzá. 13 000 Ft

Továbbá apróságok:

- 2 db Philips Lightscribe DVD-R 500 Ft (a 2 db együtt)
- 4 db Verbatim Digital Movie DVD+R 1.000 Ft (a 4 db együtt)

(#89426) xuldar válasza customer114 (#89424) üzenetére


xuldar
őstag

Az senkit nem érdekel. A lényeg, hogy elengedd a kocsisort végre, amit ilyen sz@rházi módjára feltartasz :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#89427) customer114 válasza xuldar (#89426) üzenetére


customer114
senior tag

Gondolom egyirányú utcában milyen kocsisor lehet. :U

(jut eszembe: Böszörményi út-i lámpákat - a Doberdó után kifelé a városból - szokták sokat úgy elkerülni, hogy lemennek a párhuzamos egyirányúba - ahol 30as tábla van, viszont csak 60-al lehet megcsinálni "zöldön belül" azt a pár 100 métert, na itt sokszor lát / hall az ember anyázásokat, ha valaki "tötymörög", szabályosan 30-al)

(#89428) elfelejtette válasza customer114 (#89427) üzenetére


elfelejtette
veterán

A másik lámpa kerülés meg a Faraktár utcai Lidl-nél szokott lenni: befordul jobbra a parkoló fele, mert ott nincs lámpa, majd ki is fordul, már a lámpa után. :(((

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#89429) bhonti válasza atike (#89422) üzenetére


bhonti
tag

Apa, kezdődik... :)

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#89430) Zola007 válasza customer114 (#89424) üzenetére


Zola007
veterán

hadházi mellékutcáiban amekkora fekvőrendőrök vannak, ott én is majdnem állóra fékezek :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89431) bobace válasza elfelejtette (#89428) üzenetére


bobace
őstag

Olyan ratyin vált ott a lámpa, és hogy elérd a zöldet a Hajnal sarkon, muszáj így csinálni :DDD (kivéve, mikor nem az a program van, és nem nyersz vele egy mp-et se...)

Már írtam a közútnak és az önkormányzati képvisleőnek is, hogy cssnálják már meg a nyamvadt zöldhullámot a 48-as mentén, de nem lehet sajnos, mert van egy gyalogosátkelő ott az orvosnál a Faraktáron, és emiatt nem lehet összehangolni a lámpákat. Elképesztő szar duma.... :((( Meg a Létai sarkon forgalomszámlálós a lámpa, és ahhoz igazodik a többi, ahha azért van este 40mp-ig zöld befelé, mikor már nem jön autó 35mp-e... Nincs akarat, ennyi, pedig sokat könnyíthetnének arrafelé a közlekedésen.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#89432) customer114 válasza elfelejtette (#89428) üzenetére


customer114
senior tag

Az egy nagyon ge.. gonosz lámpa. 10ből 10szer megfog, ha a Széchenyi felől jössz, ott egy kicsit megértem az autósok leleményességét. És ez nem is szabálytalan, ha jól tudom.

(#89433) Irmscher 353


Irmscher 353
aktív tag

Ha már lámpa:
kíváncsi lennék, hogy reggelente a legnagyobb dugóban miért kell az addig tökéletesen üzemelő közlekedési lámpákat kikapcsolni, s rendőri irányításra bízni a forgalmat???
Mai példa 7:40 körül a Nagy állomásnál lekapcsolták a lámpát...

(#89434) bobace válasza customer114 (#89432) üzenetére


bobace
őstag

Csak 10-ből 9x, mert este 6-7 körül végig lehet menni egy hullámban az egészen, akkor tud jól váltani... Vagy később is, ha első vagy a sorban a Hajnal sarkon és 60-nal mész, akkor pont eléred :D

elfelejtette a másik városba befelé irányról írt. Lefordulni a járműjavító felé felesleges, mert ha levette a kiegészítőt, mindjárt zöld rendesen is.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#89435) elfelejtette válasza customer114 (#89432) üzenetére


elfelejtette
veterán

Csak akkor szabálytalan, ha épp csak a két járdaszigetet megkerülve csinálod a manővert, mert akkor záróvonalon hajtasz át. El kellene menni az út feléig, ahol be lehet fordulni az áruház parkolójához, és ott megfordulni, ott már nincs záróvonal.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#89436) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

A Segner tér - Mechwart - Real üzlet környékén van itt olyan akinek Telekomos tv-net előfizuja van? Lejárt a Upc-nél a hűség és lehet váltani kellene,sajnos Digi csak a szomszéd házig jutott el :W . De a nem erre lakók véleményére is kíváncsi vagyok,ha van hozzáfűzni valójuk jöhet :R .

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#89437) customer114 válasza elfelejtette (#89435) üzenetére


customer114
senior tag

Régen sokszor jártam arra, a másik kedvenc a BudaiNagyAntal kereszteződés. Ismerős lakik arra, minden nap ott közlekedik. Egyszer meglepődve mesélte, hogy képzeljem zöld volt a lámpa mikor ott jött aznap. :D
És ez 24/7 is piros. :K

(#89438) atike


atike
nagyúr

Na nem is tudom benne volt-e a listán, de az egyirányú utcából jobb szélről balra kanyarodni akaró idi*ta vezetésre képtelen, közlekedésre alkalmatlan "sofőröktől" minden mentsen meg. Azonnal venném el a jogsiját mindnek. Beáll jobb szélre kirakja az indexet balra és néz ki a fejéből. Az más kérdés, hogy mögüle te már rég mehetnél jobbra, de nem lehet tőle... Hátulról kiabálás, dudakoncert... Erre még kevésbé nem indul... Ki kell szaladni egy 5 percre az embernek, két egyirányú utca is van az útvonalban és mind a kettőnél állni kell, mert tuti van olyan, aki ennyire sem vágja a kreszt... Nagy királyság. Az úttal együtt 10 perces kanyarból így lesz 30...

(#89439) Borosz


Borosz
senior tag

Nektek nincs munkátok?

(#89440) atike válasza Borosz (#89439) üzenetére


atike
nagyúr

Most jöttem vissza ügyféltől... :DDD

A munkám szerves része, hogy gép előtt ülök. :U

(#89441) xuldar válasza elfelejtette (#89428) üzenetére


xuldar
őstag

...majd megáll a következő lámpánál. Sokszor látom, hogy a felüljáró felé haladva sokan átmennek még a piroson is, hogy aztán elérjék a MÁV Járműjavító bekötőutcájánál a másik pirosat.
Tegnap a Létairól kanyarodtam volna balra a Vámospércsire, de pirosat kaptunk, az előttem haladó is megállt. Erre egy baromarcú bózbélsapkás hülyegyerek padlógázzal kerül minket balról, hogy elérje a Komáromi Csipkés György térnél a pirosat. Kikanyarodás után még én is megálltam mögötte, annyira nem tudott sietni az istenbarma. Kérdés: Mi van, ha valaki szabályosan jobbra kanyarodik a Létaira a segédzöld miatt? Jól összetöri magát egy ilyen agyatlan suhanc miatt?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#89442) Dan-szan válasza Borosz (#89439) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Vagy mondjuk éjszakás volt...

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#89443) xuldar válasza Dan-szan (#89442) üzenetére


xuldar
őstag

Vagy ebédszünet...

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#89444) Salex1 válasza atike (#89438) üzenetére


Salex1
senior tag

Akkor egy ravasz kérdés: Itt lehet balról kanyarodni balra?

(#89445) atike válasza Salex1 (#89444) üzenetére


atike
nagyúr

Nem. Egy sáv van, itt csak a jobb sáv játszik. De itt is lehet balra húzódni... :)

(#89446) customer114 válasza Salex1 (#89444) üzenetére


customer114
senior tag

Nem. És ha parkolnak a végén, akkor az onnantól behajtani tilos van? :U

(#89447) atike válasza customer114 (#89446) üzenetére


atike
nagyúr

"akkor az onnantól behajtani tilos van?"

Ezt hogy érted? :F

(#89448) customer114 válasza atike (#89447) üzenetére


customer114
senior tag

Hát kocsi parkol a végén, akkor át kell menned a másik sávba, de ha ott van valaki, akkor vagy alapból be se férsz, vagy át kell menned a záró vonalon.

(#89449) Salex1 válasza customer114 (#89448) üzenetére


Salex1
senior tag

És, ha te parkolsz a végén, és esetleg még állnak is mögötted? Záróvonal átlépése vagy onnan kanyarodás marad...

(#89450) sto1911


sto1911
veterán

Audi A4-ben (2008) kellene reszecskeszurot tisztitani. Tud valaki ajanlani szervizt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.