Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56251) diablo1984 válasza kymera (#56249) üzenetére


diablo1984
veterán

nekem is volt hasonló, de az a szar nem csak 1 helyről szedi a dolgokat, hanem van valahol egy teljes szerkezete, amit másolni kell mindennel együtt! ne kérdezd, hogy hol, vagy 4 éve futottam bele, azóta anyámnak megmondtam, hogy ilyen szarokkal nem foglalkozom többet!

de a lényeg, hogy nem elég csak az elmentést másolgatni, ez a fos nem ilyen.....

(#56252) kymera válasza diablo1984 (#56251) üzenetére


kymera
senior tag

Igen , találtam én is még egy mappát adatokkal (valahol az app data-ban) és azt is átmásoltam / fölülírtam - de semmi változás :F

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#56253) diablo1984 válasza kymera (#56252) üzenetére


diablo1984
veterán

valami rémlik mintha valami rejtett dologba lett volna, vagy jól eldugva, egy fél napig szívtam én is vele nem gyengén! az a program elfelejtése is áldás, ha anyám megemlíti is 2 napig a térnyomásom az egeket veri, nagyon nem emberbarát..... :W

(#56254) #65675776 válasza mghltm (#56228) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha egy mikrofont egy vonalszintű bemenetre kötnél nem sok mindent hallanál belőle.

(#56255) XmoD


XmoD
aktív tag

monitor kalibralast csinal valaki helyben ? :R

(#56256) copass válasza XmoD (#56255) üzenetére


copass
veterán

trilite

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#56257) _seth_


_seth_
veterán

Debrecenben lehet valahol ingyenesen teniszpályát használni?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#56258) giigz válasza _seth_ (#56257) üzenetére


giigz
veterán

Ha normális teniszpályát lehetne használni ingyen, szerintem egy percre nem lenne szabad...

De ez csak az én tippem, én kizártnak tartom... :(

(#56259) _seth_ válasza giigz (#56258) üzenetére


_seth_
veterán

Egyetemistaként esetleg? Totál kezdőként :)

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#56260) giigz válasza _seth_ (#56259) üzenetére


giigz
veterán

Tesit tudsz felvenni, van tenisz, hetente 1x tudsz járni :D

Egyébként ha tudsz valami pályát ingyen, szólj nekem is :D

(#56261) Chesterfield válasza _seth_ (#56257) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Az Agráron a lepukkantabb teniszpályát, ami a tornacsarnokkal szemben van, sztem még mindig szabadon lehet használni.

(#56262) _seth_ válasza Chesterfield (#56261) üzenetére


_seth_
veterán

Ott már felépült a MAG ház :(

A kossuth melletti pályákon esetleg?

Esetleg azt tudja valaki, hogy a hajdúböszörményi fürdőkerti pályákat milyen feltételekkel lehet igénybevenni?

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#56263) sNORh


sNORh
addikt

S478-as félkonfigok(lap+512mram+proci) 3k/db

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#56264) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Lga 775-ös lapkát keresek integrált vkarival ddr2-es memória foglalattal. Ha van valakinek ne tartsa magában mert holnap megyek át.
Proci is jöhet bele meg memória 2gb.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#56265) mezis válasza Abri (#56243) üzenetére


mezis
nagyúr

[link]

mezis

(#56266) Zola007 válasza _seth_ (#56262) üzenetére


Zola007
veterán

Kossuth melletti hátsó pályákat (műfüves mögött) tudtommal az egyetem bérli, szerintem ott sem engednek játszani.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56267) _seth_ válasza Zola007 (#56266) üzenetére


_seth_
veterán

Egy ilyet találtam: http://www.dehir.hu/debrecen/hol-sportolhatunk-ingyenesen-debrecenben/2013/08/22/ Igaz már egy éves de valamilyen bitumenes pályákról ír ami ingyenes lenne.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#56268) kymera


kymera
senior tag

diablo1984 Az egy dolog hogy nem felhasználóbarát de úgy vélem a NAV érdeke is hogy egy hardware vagy software hiba után helyre lehessen állítani az adatállományt. De sehol egy leírás semmilyen hivatalos honlapon :W

Hogy kell főtt kukoricát gyorsan enni ? :DD [link]

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#56269) #65675776


#65675776
törölt tag

Gyűjti valaki ezeket a Tesco-s Simpsons-os hülyeségeket? Van négy darab nálam (nem bontottam ki őket). Akinek kell jelezze.

(#56270) csapee válasza kymera (#56268) üzenetére


csapee
senior tag

A Nav-rol annyit hogy kb fel oraba telik minden evben megtalalni az elcseszett honlapjan a keretprogramot plusz a nyomtatvanyt. Tudom en vagyok a hulye hogy miert nem jegyzem meg a szamat, de istenem miert nem lehet nev szerint?

Csapee

(#56271) Zola007 válasza _seth_ (#56267) üzenetére


Zola007
veterán

Mikor utoljára jártam teniszre 2010-ben, akkor nem lehetett, ezek szerint mostanság már igen.
Kérdeztük mi is, mert órán kívül akartunk menni és a Teniszke melletti pályák elég borsosak lettek volna egyetemista pénzből.
Mondjuk én aszfalton nem szerettem játszani, mindig salakra mentünk inkább

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56272) Zola007 válasza Zola007 (#56271) üzenetére


Zola007
veterán

Azt mondjuk még hozzátenném, hogy pár kondiparktól eltekintve siralmas a szabadtéri sportlehetőség Debrecenben.
Ha nem is ingyenes pályákat - mert azt a sok tahó úgysem becsüli meg és szétbarmolja -, de állami támogatott vagy non-profit formában kellene létrehozni alacsony bérleti-díjú foci, kosár, tenisz és egyéb pályákat, mivel kritikán aluli, ahogy a magyar be ember el van hízva.
Nem chips-adó kell ide.

Teniszt is biztos sokan kipróbálnák, mert egy cipőt és ütőt a Deca/Tesco-ban már 12-ből meg lehet venni, de heti 2x 2 órára keveseknek fekszik a 2000-2500 ft-os bérlet. Ha 2 fő játszik, az fejenként 15-20 rugó egy hónapban.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56273) erdoke válasza Zola007 (#56272) üzenetére


erdoke
titán

Az elhízás 70-80 %-ban a táplálkozás miatt van, a maradék 20-30 % pedig több tényező között oszlik meg, aminek egyike a mozgáshiány (a többi: stressz, alvás problémák, stb). Amíg a (zacskós, dobozos, mások által készített) szemetet eszik az emberek, akkor is elhíznak, ha napi 20 km-t futnak. Sok mararatonosnak van sajnos lógó pocakja... Természetesen egyénfüggő mindez, nincs mindenkire egyformán érvényes szabály, de a nagy többség bizony ugyanazokra érzékeny, ugyanúgy borul fel a hormonális egyensúlya.
A kerékpározási lehetőség egyébként sokat javult az elmúlt időben Debrecenben és környékén.

A legjobb aláírás a héten

(#56274) Zola007 válasza erdoke (#56273) üzenetére


Zola007
veterán

Van némi szakmai rálátásom a dologra és a mozgáshiány nagyobb mértékben járul hozzá az elhízáshoz.

Kalóriamegszorítás nem működik hosszú távon az ülő életmódot folytató embernél, aki nem hajlandó mozogni, az rendszerint kudarccal zárja a diétát több éves távlatban, mert szemléletváltás szükséges hozzá.
Életmód változtatáson van a hangsúly, nem csak a táplálékbevitel megváltoztatásán.
Egy precízen összerakott diétán, egészséges élelmiszerekkel is korlátoltak a lehetőségek mozgás nélkül.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56275) Laza... válasza erdoke (#56273) üzenetére


Laza...
addikt

Nettó marhaság. Angliában a kajám 80%-ban Iceland "szemét" volt, és fogytam 10 kilót. Úgyhogy ez így nem túlságosan igaz

Never give up!

(#56276) perge666


perge666
veterán

Valakinek nincs szüksége Samsung Galaxy S2-re??
Tegnap megvettem az utódját.

(#56277) patex1983 válasza Laza... (#56275) üzenetére


patex1983
őstag

Bizony. Anno mikor én is egyedül éltem, szinte csak gyorskaján, mireliten, konzerveken éltem.
Akkor 70 kg voltam. Most, hogy az asszony főz, 93 kg...
Ami a lényeg, hogy legény koromban egy nyomdában toltam 3 műszakban, jó sok túlórával, napi 8-12 óra futkorászás, pakolás, cipekedés. Most meg egy irodában rohadok.

X

(#56278) erdoke válasza Laza... (#56275) üzenetére


erdoke
titán

Nem tudom, mennyire látod át a kérdéskör biokémiai hátterét, de éppen most kezdtem el egy blog sorozatot a témában. A második-harmadik részben már ott lesz a megoldás. ;)
Kipróbáltam magamon, működik. Csak sétálgattam fél évig, mindig jóllaktam, és lement 30 kiló. Persze szemetet nem eszek.

A legjobb aláírás a héten

(#56279) giigz válasza erdoke (#56278) üzenetére


giigz
veterán

"Kipróbáltam magamon, működik. Csak sétálgattam fél évig, mindig jóllaktam, és lement 30 kiló. Persze szemetet nem eszek."

És akkor itt érkeztünk el oda, hogy minden ember totál máshogy reagál a dolgokra. Van aki ehet bármit, mégsem hízik el, és van aki azonnal hajlamos a hízásra. Van aki sporttal sem tudja leadni a kilókat, van aki sporttal dobálja le a kilókat... Stb. stb., ebben a témában általánosítani nem lehet.

(#56280) erdoke válasza giigz (#56279) üzenetére


erdoke
titán

Nem. Van néhány típus, aki genetikailag némileg máshoz alkalmazkodott, és így kevésbé érzékeny a tipikus mai táplálkozási terhelésre. Ettől még a többség ugyanúgy reagál, és az a pár típus is jól beazonosítható.
Nyilván vannak apróbb különbségek, de a "minden ember totál máshogy reagál" biztosan nem igaz.
Amott offoljunk, ha valakit komolyabban érdekel a téma. :K

A legjobb aláírás a héten

(#56281) giigz válasza erdoke (#56280) üzenetére


giigz
veterán

De.

(#56282) Zola007 válasza erdoke (#56280) üzenetére


Zola007
veterán

amit amott írtál az mindössze a negatív kalóriamérlegről és az lesz a végkimenetele, hogy egészséges élelmiszerekből egyszerű technikákkal elkészített ételek jobban telítenek, nem tudsz annyit enni belőle.
több zöldség, rost, stb, b-komplex meg multivitamin pedig bepörgeti az anyagcserét
Ha 6 hónap alatt fogytál 30 kg-ot sport nélkül, akkor az napi 1280 kcal-os nettó energiadeficit, ami mozgás nélkül hosszú távon meglehetősen egészségtelen. Ki is fejtem miért:
Pontos tömegekről nem volt szó, de ha minimális izomveszteséggel ment le a 30kg és tegyük fel nem vagy most kiugró formában, akkor durván 45-50kg felesleged lehetett.
Ez mindössze annyit tesz, hogy alapjáraton a zsírbontás 35-36 kcal-t tud biztosítani éhezési állapot nélkül, tehát a kezdeti 45-50kg zsírraktár mellett napi 1600-1800 kcal-s deficitet tudott neked kiszolgálni, azonban 30 kiló leadása után már csak 600-700 kcal pótlására képes a maradó zsírmennyiség (jelzem, mozgás nélkül)
Ez lineárisan csökkenő, tehát a deficit megtartása mellett időközben elkezdtél izmot is veszíteni, csak mivel nem sportolsz, ezt nem veszed észre a mindennapokban.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56283) giigz válasza Zola007 (#56282) üzenetére


giigz
veterán

Sétálgatott ;]

(#56284) erdoke válasza Zola007 (#56282) üzenetére


erdoke
titán

Ez az energiadeficit vs. fogyás számítás totál tévút. Az ember nemhogy nem zárt rendszer, de többszörösen szabályozott, tehát beavatkozik idegileg, hormonálisan, stb. Termodinamika törvényei zárt rendszerekre vonatkoznak 1:1-ben.
Mutassak olyan blogot, ahol az illető 3 hétig megduplázta a kalória bevitelét zsírból, majd másik három hétig szénhidrátból? Szerinted mi történt? Annyit elárulok, hogy nem ugyanaz, pedig a te számításod szerint annak kellett volna.
Ennek ellenére a negatív kalória mérleg akár igaz is lehet, de nem ez a lényeg, hanem hogy közben mit érzel, miként reagálsz. Ha állandóan éhes vagy és hiányérzeted van, borítékolhatóan nem működik a dolog hosszabb távon. Arról nem is beszélve, hogy komolyabb kalóriacsökkentés mellett egy átlagos ismeretekkel rendelkező ember könnyen más, nélkülözhetetlen tápanyagok bevitelét is drasztikusan csökkentheti.
Egyébként már sportolok egy ideje, mármint a nagy sétákon túl, és nem tunik úgy, hogy jelentős mennyiségű izmot veszítettem volna a kérdéses 5-6 hónap alatt. Nem is nézek ki úgy.

A legjobb aláírás a héten

(#56285) kungzi


kungzi
veterán

A pizza di casa-t ismeri valaki? Milyen minőség?

(#56286) Laraxior


Laraxior
titán

4GB-os notebook ram eladó.
DDR3, 1600MHz, CL11.
2 év garancia van még rajta.
Bővítés miatt.
Ár megegyezés szerint.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#56287) Destructo


Destructo
aktív tag

(#56288) mackosajt válasza kungzi (#56285) üzenetére


mackosajt
addikt

Nekünk bejött, nem is egyszer! Ízlett, és gyors is volt.
De relatív. Lehet neked más az ízlésed. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#56289) br.rak


br.rak
őstag

Hajnalban egy számomra ismeretlen telefonszám hívott, kiderült hogy montenegrói, rákerestem és kiderült hogy elég sokan jártak így. Talán egy automata hívogat. Gondolom arra vár, hogy visszahívja az ember és pénzt nyúljon le valahogy. Elég sok embert vert fel álmában (link)

(#56290) mackosajt válasza br.rak (#56289) üzenetére


mackosajt
addikt

érdemes elolvasni, ha már előkerült a montenegrói telefonszám itt is

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#56291) sto1911 válasza mackosajt (#56290) üzenetére


sto1911
veterán

Egy telefonhivassal hogy lopnanak el barmit is? :F

(#56292) mackosajt válasza sto1911 (#56291) üzenetére


mackosajt
addikt

Csak gyorsan belinkeltem a "cikket", ha már felmerült itt is a montenegrói telefonos.

A technikai részleteket nem ismerem, de biztos van rá mód.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#56293) rayoliviero válasza sto1911 (#56291) üzenetére


rayoliviero
veterán

Google fiók hozzáférését: ezt én sem értem, hogy egy hívással hogy lopják el.

(#56294) br.rak válasza mackosajt (#56290) üzenetére


br.rak
őstag

Hogy a pé---be tudják egy hívással ellopni a google fiók azonosítóját valakinek vagy az apple ID-jét? Ekkora backdoor-ok lennének a rendszereben? :DDD A gyakorikerdesek.hu-n is írnak hasonlót.... (link)

[ Szerkesztve ]

(#56295) sNORh válasza sNORh (#56247) üzenetére


sNORh
addikt

S478-as félkonfigok(lap+512mram+proci) 3k/db

-Gigabyte GZ-X2 Ház
-Gigabyte valami P35 vagy P45 lap
-Intel E2180
-80GB SATA vinyó talán
-2x1GB Kingston 800Mhz ram
-DVDRW
-VGA integrált
-Emachine 20" moncsi(szép állapotban)

Kevés km-es, hétvégi tanulós gépnek használt.. 38k

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#56296) izee válasza br.rak (#56294) üzenetére


izee
senior tag

Esetleg csak működő telefonszámot keresnek ezzel a módszerrel, mert a gépük minden nem létező számot is betárcsáz.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#56297) Destructo


Destructo
aktív tag

(#56298) Zola007 válasza erdoke (#56284) üzenetére


Zola007
veterán

én csak 51 kilót dobtam le 14 hónap alatt sporttal
ez utóbbi átlagosan 3100 kcal napi bevitelt jelentett, 150 fehérje, 400g szénhidrát, 100g zsír
Ez annyit takar, hogy egyebek között mindennap ettem kenyeret és 80 deka főtt rizst/tésztát
köszönöm kérdésed, jól vagyok
3 hét pedig nem idő anyagcsere szinten. egyik oldalról azért mert az anyagcsere napi +/- 15% rugalmassággal bír azonos tdee esetén, változó energiabevitel mellett. Másrészt viszont a hormonális egyensúly sem fog 3 hét alatt totál elmászni, mivel diurnálisan is ingadozik, illetve a pajzsmirigy és mellékvese kő keményen dolgozik azért hogy stabilizálja az adott állapotot.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56299) func93


func93
senior tag

Keresek TV Monitort 24" BenQ monitor beszámítással!

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#56300) Zola007 válasza kungzi (#56285) üzenetére


Zola007
veterán

rendeltem tőlük többször, de nekem nem jött be
service: volt hogy hidegen érkezett, egyik futár srác lusta és bunkó

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.