Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56901) copass válasza andras888 (#56879) üzenetére


copass
veterán

a raid folyadékosa nekünk bevállt. pedig nem hittem benne, de muszáj volt vmi, mert a lányomat összevissza marták.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#56902) harry3


harry3
őstag

Nem volt valaki ma vagy tegnap a Tescoban? Azt szeretném megtudni, hogy vannak-e akciós EA játékok, mert máshol mondták, hogy van 390Ft-ért Mass Effect, Crysis...stb.

(#56903) Plavix


Plavix
tag

Olcsó - kizárólag telefonálásra alkalmas - telót keresek simmel. (Szolgáltató mindegy.) Fontos a pin, puk-kód, és a feltölthető kártya, egy nap (próba) gar. Mai, holnapi átvétellel Debrecenben.

Weblap készítés, domain adás-vétel.

(#56904) lappy válasza Plavix (#56903) üzenetére


lappy
őstag

Ezt és ezt tudom ajánlani :DD

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#56905) Gyurike


Gyurike
tag

Eladó egy Firstphone-nál vásárolt, makulátlan, 0 perces korától fóliázott HTC One X 16Gb készülék. Gyárilag független, fekete színű. 2013 decemberi vásárlás, gyártási idő 2013 szeptember. Vagyis minden korai szériás hibától mentes, valamint még van rá 5 hónap teljeskörű, illetve 17 hónap szoftvergarancia (bármit is jelentsen ez ).

Tartozékai (töltő, adatkábel), és a headset is bontatlan, mivel a gyári dokkolójával használtam. Ez nem része a hirdetésben feltüntetett vételárnak. Természetesen doboza, SIM kiszedő tű, leírások megvannak.

Elvihető az asztali töltővel is, együtt jobban megéri.

Debrecenben személyes átvétel megoldható, egyéb helyekre posta/futárral küldöm.

Csere köszönöm, nem érdekel.

Ár: 44900Ft

Érdeklődni privátban!

(#56906) ServerWorks válasza Plavix (#56903) üzenetére


ServerWorks
tag

Miért van az h. valaki itt keres filléres telefont - új simmel, ráadásul ami más nevén van? Gondolom csak azért lehet mert valami bűncselekményre akarja használni ... esetleg kurvát futtat, csempész :U

2db 3.5" 500GB Hitachi (7200rpm, SATA-2) HDD - HGST Deskstar 7K1000.B /HDT721050SLA360 /keveset használt, tökéletes állapotban

1GB Kingston DDR2 667MHz RAM (KTH-XW9400)

512MB DDR 400MHz RAM

4db 5,25" méretű (nagy) helyre építhető HDD hűtő

4GB microSD kártya

Nokia 5140i (T-Mobile) + töltő és 2db akksi illetve egy Nokia 2700c-2 (Telenor) + töltő, akksi nélkül

[ Szerkesztve ]

(#56907) Irmscher 353 válasza diablo1984 (#56899) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

az agyon dícsért Toyota dízel, amire ugye soha nem kell költeni, mert bírja, s mert megbízható (ha fellapozod az értelmező kéziszótárt ott is csak egy Toyota felirat van...) új korától kezdve ette az olajat, nem csipegette, ette, olyen szinten, hogy egy literes motorolajat mindig kellett tartani a csomagtartóban, mert hopp benyelte az autó... Érdekes volt látni ezt, sőt ugyanazon flottában többnek cserélni kellett már az első évében a turbóját...
Pedig ugye a Toyota egyenlő a megbízhatósággal ;)

no, de én lezártnak tekintem részemről a témát, mert mindenki azt vesz amit akar, vagy amire pénze van, és mindenki olyan mókuskerékre fizet be, amilynre szeretne...

[ Szerkesztve ]

(#56908) Laza... válasza Irmscher 353 (#56907) üzenetére


Laza...
addikt

Konkrétan nekem 2l, D4D van, 136e km, nem eszi az oljat, fékbetéten, gumin, olajcserén kívül egy fillért nem költöttem rá. Pedig nem kímélem, Londonba menet-jövet a németeknél 180 tempomattal megyek mindig.

Előtte egy Corollám volt, 1,4D abban 170e km volt mikor eladtam, és semmi baja sem volt. Nekem bevált, Neked lehet nem

Never give up!

(#56909) Blabcsi válasza #33253120 (#56896) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Még nem tudom, nincs sok kedvem kidekorálni a vasat. :D
De semmi sem lehetetlen.
Mikor honnan indul?

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#56910) arpeen2 válasza Laza... (#56908) üzenetére


arpeen2
senior tag

Sztem a kulcsszó a "flottában" van. Céges autók, szarik bele mindenki, hidegen is tolják neki, senki nem kíméli.

(#56911) mghltm válasza Ricardo128 (#56889) üzenetére


mghltm
addikt

minden elismeresem, nagyon szepen megfogalmaztad a majdnem leirhatatlant!

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#56912) Kryczek


Kryczek
tag

netbookra (elég harmatos szegényke) milyen vírusvédelmet rakjak? avast esetleg? mindenhol mást írnak :(((

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#56913) Kryczek válasza Irmscher 353 (#56907) üzenetére


Kryczek
tag

dettó. ezres yaris, 100000 kilométerrel a háta mögött, 7 évesen, tényleg odafigyelve használtuk üzemanyagból olajból a legjobbat tettük bele, és úgy eszi az olajat, hogy csak pislogtam. Autóból is a szart gyártják már, mindegy milyen jel van az orrán :(

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#56914) GIJoe válasza Kryczek (#56912) üzenetére


GIJoe
addikt

Bitdefender freeware

AV test

[ Szerkesztve ]

(#56915) andras888 válasza #65675776 (#56898) üzenetére


andras888
aktív tag

passat/a6 futómű ugyan az volt 98-2006 ig, :)

(#56916) #33253120 válasza Blabcsi (#56909) üzenetére


#33253120
törölt tag

Fél nyolc körül gyülekező a Miklós utca Piac felőli végén.
Tourinformnál kell regisztrálni előtte a Kossuth téren, vagy emailban. Ha kell átküldöm hogy mit-hova...

(#56917) mitulabattyi


mitulabattyi
aktív tag

Keresek kölcsön 1, max 2 napra egy 16GB-os mikroSD kártyát.
Továbbá vennék két darab kemping bicikli első kereket.

Eladó egy Microsoft Wireless Comfort Keyboard 1.0A (Model: 1045) magyar kiosztású vezetéknélküli billentyűzet, vevőjével, de egér nélkül. A kihajtható lábai hiányoznak, egyébként hibátlan.

(#56918) Csöves válasza mitulabattyi (#56917) üzenetére


Csöves
senior tag

Holnap reggel a zsibibe találsz kereket.

Aquila non captat muscas.

(#56919) mitulabattyi válasza Csöves (#56918) üzenetére


mitulabattyi
aktív tag

Sajnos 6-tól dolgozok egész héten... :( Mellesleg elég pofátlan árak vannak mostanában a zsibin.

(#56920) Csöves válasza mitulabattyi (#56919) üzenetére


Csöves
senior tag

A boltokba is pofátlanul drága.
:K

Aquila non captat muscas.

(#56921) Blabcsi válasza #33253120 (#56916) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Hát, akkor én még tuti alszok, már ha a csajok hagynak. :)

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#56922) sto1911


sto1911
veterán

Kaptam egy postai utalvanyt, de nem tudom honnan:

1

Ti tudjatok dekodolni?!

(#56923) diablo1984 válasza Irmscher 353 (#56907) üzenetére


diablo1984
veterán

félre értesz! én lennék az első, aki újra megvenne egy 15-16 éves passatot is, ha az előélete ismert volna, mert az a tdi tényleg sokat bír, de ha a 15 év során volt 1-2 év is amikor nem kapta meg amit megérdemel, utána szívni lehet vele, míg egy félkegyelmű egy vagyont nem költ rá!

nekem volt, 5 év alatt a kasztnin kívül mindent csinálni kellett rajta, motorja ment, de egy pesti úton megevett 4 liter motorolajat, pedig se a füstjén nem látszott, télen is a -20fokos csillaggarázsban is pöccröff volt, mégis 4kilóba fájt a komplett felújítása! 5 év után eladtam, de megbántam már, megvettem a vectrát, jó autó volt, tágas, ment mint a rakéta, tele volt extrával, fogyasztása mesés még klímával is, de valahogy hiányzott belőle a "minőség", az ami a vagyonelvivő passatban megvolt, meg tényleg féltem a modern dízelek átkától!

szívesen vennék most is tdi-t, de egy 600ekm-es autóvisszatolva 200-230ezerre az pofátlan lehúzás, a vectra előtt is kerestem, 3 hónap alatt biztos megnéztem vagy 30-at, he nem többet, a kiválló és makulkátlan állapotúhoz mikor odamentem és mondom, hogy mi ez a madárraj a motortérben, meg az okádék javítások a kasztnin, mindig azt kaptam, hogy tizenéves autótól mit várok...... ha egy lett volna csak olyan állapotú mint az enyém volt, megvettem volna, de mind kompromisszumos volt valamelyest és végül a drágább, de biztosabb vectra mellett döntöttem, mert már a pd-s passatokat sasolgattam(abból is egy aranymetálra már alkudoztam, gyönyörű kombi volt, full fekete bőr belső, csak csúnyán le volt lakva, szervízkönyv nélküli 200ekm-el, de ment mint a távirat), de mégis féltem tőle!

szóval én még mindig VW párti vagyok, csak az újabb dízelekben nem bízok, a régiek már történelmek sajna.... :(

(#56924) ServerWorks válasza sto1911 (#56922) üzenetére


ServerWorks
tag

Debrecen - Hőszolgáltató.. amúgy nem mindegy? :D pénz áll a házhoz, az utalványon meg úgyis rajta lesz

[ Szerkesztve ]

(#56925) sto1911 válasza ServerWorks (#56924) üzenetére


sto1911
veterán

Nem mindegy, mert nem tudtam taskat vigyek vagy zsakot! :DD Kosz amugy, en is arra tippeltem, de ez klingonul van...

(#56928) SOAD19


SOAD19
addikt

Nincs köztetek véletlen egy ortopéd orvos? :)

Eladó:
- Kenda belső gumi cross, trekking bicajhoz 700*28-45-ös méretben [link]
- Régi AMD 939-es foglalatú Cooler Master hűtő [link], [link], [link]
- Boss DB-60-as metronóm jó állapotban [link]
- Pedál, aminek a csapágyazása nem százas, kicsit darabosan forog, lehet egy takarítás, zsírozás segítene rajta. Amúgy tűrhető állapotban van, a tavaly vett használt bicajomon volt rajta, amit egyből cseréltem egy spdsre. [link], [link]
- Egy hibás, 80 gigás, ha jól rémlik Samsung vinyó.

És nem utolsó sorban: [link] :DDD

Ha valamelyik portékám érdekelne valakit (az utolsót kivéve :P ), az írjon rám privátban, aztán kitalálok rá valami árat.

[ Szerkesztve ]

(#56930) INMOTEP válasza andras888 (#56915) üzenetére


INMOTEP
őstag

És a Skoda Super B is :K

(#56931) betyarr


betyarr
veterán

sziasztok szomszédok!

van egy -50%-os szállítási kuponom a pcx-be,amit aug 15-ig lehet felhasználni.ha esetleg kell valakinek,az írjon egy pm-et.

(#56933) jlali83


jlali83
csendes tag

Hali! Vegyetek telefont...privátban keressetek ajánlattal.

Tel.szám az adataimnál

(#56934) diablo1984 válasza andras888 (#56915) üzenetére


diablo1984
veterán

Elvileg nem, már a 2005 èv vègèn kijött passat VI-ban leváltották a sokszilentes megoldást, azóta is tudtommal nem jött vissza!

(#56935) andras888 válasza diablo1984 (#56934) üzenetére


andras888
aktív tag

Abba mér nem ojan van csak nem tudtam pontosan meddig csinálták a 3bg-t.

(#56936) pigmeus


pigmeus
tag

Mosógéphez ért vki? Tud tanácsot adni, hogy milyet, hol mennyiért érdemes venni ?
Mire érdemes figyelni ? Van valahol érdemes akció jelenleg?

(#56937) sNORh


sNORh
addikt

Érdekel valakit egy 11hóapos Asus X54C-SO083V Még 1 év garis Lapos?

60k hibátlan szép állapotban

Navon M500 Quadcore/1GBRAM/5" 30k a héten

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#56938) Plavix válasza ServerWorks (#56906) üzenetére


Plavix
tag

Ne gondolkozz, az neked árt. De a kíváncsiságod kielégítendő WHY-nál van a telefonom, ő pedig elutazott. Ülj a helyedre, egyes!

Weblap készítés, domain adás-vétel.

(#56939) arpeen2 válasza Plavix (#56938) üzenetére


arpeen2
senior tag

SPAR-ba szokott lenni alap telefonnal együtt 4k körül SIM.

(#56940) Plavix válasza arpeen2 (#56939) üzenetére


Plavix
tag

Az nagyon jó lenne. A hónap végéig használnám.

Weblap készítés, domain adás-vétel.

(#56941) Zola007 válasza pigmeus (#56936) üzenetére


Zola007
veterán

Olyat keress, aminek az üstje (a műanyag ház, amin belül a dob forog) szétszedhető - értsd csavar - kötéssel van összerakva, mert sok új típuson már egybeöntik a műanyag üstöt és ha csapágy vagy meghajtási gond van, akkor csak alig (szétvágni - csapágycsere - műanyag hegesztő összerakja) vagy abszolút nem javítható.
Pl. a 130 ezres új L és FL AEG sorozathoz 80 ezer egy komplett üst, ami már nem éppen a megéri javíttatni kategória...

Szóval legyen rá minél több gari és legyen minél egyszerűbb mechanika

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56942) #65675776 válasza andras888 (#56915) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ja, de az csak a futómű. A többi meg 1-2 kategóriával lentebbről volt mindig is.

(#56943) Csöves válasza pigmeus (#56936) üzenetére


Csöves
senior tag

Itt nézz szét.

Aquila non captat muscas.

(#56944) tsyl


tsyl
aktív tag

Bővítések miatt eladóvá vált egy
100/100-as 3,5"-os WD Caviar Green 500Gb-os Sata II-es HDD. 7,5K
és egy szintén
100/100-as 3,5"-os WD Caviar Blue 500Gb-os Sata II-es HDD 7,5K

Nyomtatóm elhalálozás amiatt eladó egy 1 bontatlan eredeti HP12A toner is. 6K

Valamint egy majdnem hibátlan komplett gép (álló ház, Asus P5GCMX-1333 alaplap, 2x512Mb Ram, P4 3Ghz processzor+gyári Intel cooler, 250Gb Sata-II HDD, Sata DVD író, 400w-os atx táp). Monitor, egér, billentyű nélkül.
Apró hibája, hogy az előlapi USB port nem működik.
Ajánlatokat privátba kérném!

Keresnék elemmel működő mini szökőkutat/csobogót.

17 éve a PH-n....

(#56945) sNORh


sNORh
addikt

2db Asus 478-as félkonfig(lap+512ram+proci+cooler) 2,5k/db együtt 4k

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#56946) ServerWorks


ServerWorks
tag

2db 3.5" 500GB Hitachi (7200rpm, SATA-2) HDD - HGST Deskstar 7K1000.B /HDT721050SLA360/ keveset használt, tökéletes állapotban - 100/100

512MB DDR 400MHz RAM

1GB Kingston DDR2 667MHz RAM (KTH-XW9400)

4db 5,25" méretű (nagy) helyre építhető HDD hűtő

4GB microSD kártya

Nokia 5140i (T-Mobile) + töltő és 2db akksi illetve egy Nokia 2700c-2 (Telenor) + töltő, akksi nélkül

A fenti cuccok eladóak ill. elcserélhetőek (DDR3 RAM, vagy bármi számomra hasznos HW vagy nem IT eszköz szóba jöhet... pl.: szaniter cuccok)

(#56947) lizakattila


lizakattila
senior tag

Sziasztok!

Nagyon speciális hardverek: :)
Lehetőség van kedvezményes áron Gyermelyi tésztát rendelni (ugyan az, amit a boltban jó drágán megvehetsz), akár fajtánként 1-1 csomaggal is, nem szükséges kartonra vásárolni (liszt csak zsugorra, tojás tálcára).

Aki szeretne rendelni, megteheti 2014.08.27-ig. A rendelés 1-2 héten belül érkezik meg, értéke legkésőbb szept. 8-ig fizetendő nálam.
Fajták és árak: LINK
Akit érdekel, küldjön email címet priviben és küldöm excel formátumban a táblázatot (és azt kitöltve visszaküldi a rendelést).

A rendelés a belvárosban vehető majd át.

Kérdés esetén keressetek. Ha valakit később is érdekel, igény szerint 2-3 havonta van rendelés.

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#56948) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Logitech G11 Gamer billentyű
[link]

6.500Ft irányár!! CSAK A HÉTEN!!

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#56949) Papaj x


Papaj x
tag

Üdv mindenkinek!

775ös foglalathoz keresnék csavaros hűtő lefogató keretet. 5db érdekelne. :R

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#56950) ServerWorks válasza lizakattila (#56947) üzenetére


ServerWorks
tag

Ugye nem az lesz a tészta csomagon, h. EU élelmiszer segély?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.