Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56501) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

autómosás lvl99

(#56502) lizakattila válasza kungzi (#56500) üzenetére


lizakattila
senior tag

Vénkert környélén vagy fél óra felhőszakadás, néha jéggel.
Lépcsőház pincéjében kb 15cm víz áll.
Tök jó. lehet megint a közös költséget a tűzötöságnak csengetni szivattyúzásra. :W

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#56503) sNORh válasza lizakattila (#56502) üzenetére


sNORh
addikt

Dobjátok össze egy 5ezres tescos szivattyúra.

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#56504) Laraxior


Laraxior
titán

Van két Laing DDC-m eladó ha kell valakinek.... :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#56505) pohár válasza sNORh (#56503) üzenetére


pohár
félisten

ami bírja 2 óráig :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#56506) lizakattila válasza sNORh (#56503) üzenetére


lizakattila
senior tag

Értelmesebb megoldás lenne.
Vagy esetleg megmagasítani a hátsó bejáratot, hogy ne oda folyjon be az összes víz - talán ilyenekre kellene költeni a közös ktg.-et.
Kb, mióta itt lakok (több, mint két éve) én aztán semmi változást nem láttam, hogy történt volna, a kktg meg csak emelkedik...
Még a lépcsőházi közös folyosónkat is magunknak festettük ki.

(#56504) Laraxior: célzás akart lenni, hogy azzal is ki lehet szivattyúzni a pincét?! :DDD

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#56507) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Most látom a hírekben, milyen esö volt a városban. Mi délben voltunk az asszonnyal a melóhelyen (Böszörményi út), aztán hazajöttünk a Vámospércsi útra. Itt pár csepp esö volt, de hallottuk a dörgést a város felöl.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#56508) elfelejtette válasza elfelejtette (#56507) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ja, de azért jót röhögtem a Liszt Ferenc utcán, ott állt egy Ford Mustang rokkant kártyával. Elképzeltem mennyivel könnyebb lehet beszállni, mint egy családi egyterübe...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#56509) MarKoo


MarKoo
őstag

Ismét a fórumtársak segítségét szeretném kérni. A budapesti Age of Hope Alapítvány mellett belekezdtünk, a Debrecenben régóta működő SZÖSZ (Szociális Hallgatok Önkéntes Szerveződése), egyesületté alakításába. Ez elég hosszú procedúra és rengeteg pénz, de csak így tudunk olyan pályázatokat elnyerni amivel még több hátrányos helyzetű emberen tudunk segíteni.

Legutóbb az állatkertbe vittük ki őket: [link]
Viszont a mostani Zsuzsi vonatos tervünk meghiúsult, mivel nagyon sok pénzbe került volna amit nem tudunk fedezni egyelőre.

Félre értés ne essék, nem pénzbeli adományokra van szükségünk, hanem tartós élelmiszerre, kinőtt, feleslegessé vált ruhaneműkre, játékokra, könyvekre, őrségi számítógépekre. Amik amúgy is a kukába kerülnének - ezeknek a gyerekeknek viszont kellemes órákat okozhatnak még.

Remélem nem zavar majd senkit ez a post... Köszönöm. :R

(#56510) PindurAnna válasza MarKoo (#56509) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Felnőtt ruha is jó?

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#56511) MarKoo válasza PindurAnna (#56510) üzenetére


MarKoo
őstag

Akár, azokat kapják a szülők, meg a hajléktalanok... Nem is gondolná az ember milyen nyomorban élnek egyesek.

(#56512) sNORh


sNORh
addikt

Mit lehet tenni ha a kutyánk teljesen megvadúlt? Jön egy vendég, nekitámad. Ha le akarjuk állítani, nekünkjön. Saját gazdájának is nekimegy. 2 éves, szabadon van, verve sosem volt, fél éve megkattant. Mit lehet vele csinálni? Megkötni nem akarjuk, mert még veszettebb lesz, elaltatni sem szeretnénk :S

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#56513) erik365 válasza sNORh (#56512) üzenetére


erik365
aktív tag

Meg kell nevelni, jelen állásban ő a falkavezér neked kell falkavezérnek lenned olvass utána. A baj a ranglétrában keresendő nem a kutya a hibás.

1.4 T-jet M32

(#56514) arpeen2 válasza sNORh (#56512) üzenetére


arpeen2
senior tag

A kutya (meg bármelyik állat) nem nagyon szokott csak úgy megvadulni, annak mindig valami oka van. Enni kap eleget ?

(#56515) Bjørgersson válasza sNORh (#56512) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kutya topic

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#56516) erik365 válasza sNORh (#56512) üzenetére


erik365
aktív tag

Amikor nekimegy valakinek akkor a farkát milyen pozícióban tartja? felfelé áll? Hogyan támad ugat? Vagy csak ok nélkül? ugatásból is sok minden kiderül hogyan teszi azt.

1.4 T-jet M32

(#56517) Potib


Potib
csendes tag

Üdv!
Eladó vodás Sony Xperia U! Még van rajta kb. 2 hónap garancia!
Érdeklődni privátban!

(#56518) jlali83


jlali83
csendes tag

Hali! Eladó 3 hetes, garanciás telenoros Alcatel Idol 2S telefon.

5" HD kijelző | 1,2 GHz, négymagos processzor | 8MP-es kamera | Android 4.3 Jelly Bean

Csere is érdekel: telefon, laptop, számítógépalkatrészek vga,proci, táp, alaplap stb...

Ajánlatokat privátba kérem...

Tel.szám az adataimnál

(#56519) sNORh válasza erik365 (#56513) üzenetére


sNORh
addikt

tudom, ismerem a ranglétrát, eddig ezzel nem volt gond, ha rosszat csinált, vagy morgott valakire, elég volt ha csak kimondtuk a nevét, aztán már ordítani kelett rá.. Mai sztori:nagyanyó bejött szó nélkül a kertre, nagy vicsorgás, morgásra mentem ki, és már annyira vérbe volt a szeme, hogy én s tudtam annyira rászólni hogy megfordúljon, nekem is csak vicsorgott, közbe a földön feküdt, feje lenn, farkát nem figyeltem.

arpeen2: persze, kis termetű kutya, 10 kilós zsák kutyatáp mindíg a szekrényébe, jó húsban van, keverjük házikosztal.

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#56520) erik365 válasza sNORh (#56519) üzenetére


erik365
aktív tag

Ilyenkor kapd el és nyomd le a földre a nyakánál, a kezeddel fogd meg formálj egy szájat a kezeddel. :))
Remélem megoldódik a gondod.

1.4 T-jet M32

(#56521) inkubator


inkubator
tag

Sétáltatva mennyit van a kutya?

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#56522) sNORh válasza erik365 (#56520) üzenetére


sNORh
addikt

erik365 köszi a tippet, meglátjuk.

inkubator egy nagy kertben van szabadon, ha jön valaki szabadon kimehet az utcára, ha végzett visszajön mikor bemegyünk, szerintem ezzel nincs gond, nem is nagyon szeret sétálni, tavaly próbáltuk vinni, de nem akart menni, csak lefeküdt mindíg. 2 hónapja mikor a bolhanyakörvet raktam rá, még majdnem megkapott, mert piszkáltam a nyakát. Miután felraktam 1 napon keresztül ottmaradt ahol felraktam, a finom falatokra sem moccant meg, csak mérgesen nézett és megmerevedett, mint mikor a macskára celluxot ragasztunk :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#56523) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Ha valaki talált ma egy rendszám táblát

IRW 047

az kérem dobjon már rám egy pü-t!

:R

A.

(#56524) Csöves válasza sNORh (#56522) üzenetére


Csöves
senior tag

Jó lenne állatorvossal konzultálni.

Aquila non captat muscas.

(#56525) KőkorSzaki


KőkorSzaki
tag

Akvarisztikai cuccok eladóak. Vannak
- kiváló állapotú akváriumok (pl. 96L eheim/mp világítással-tetővel, és egy kicsi ~20L-es nyitott),
- LED világítás kisebb akváriumhoz (pl. a fent írt 20L-eshez),
- 80*35-ös (vagy kisebb) akváriumhoz fekete színű, kétajtós Juwel bútor,
- belső szűrők (eheim 2010, aquael mini2),
- automata fűtők (25W, 100W),
- légpumpa (Sera, elektronikusan szabályozható),
- kisebb-nagyobb egyéb hozzávalók (légcső, porlasztó, kavicsaljzat, légpumpával hajtható szivacsszűrő),
- jobbfajta algairtó löttyök (pl. Happy life Algin regular, ami a boltban elég drága, és JBL Algol),
- akváriumindításhoz anyagok (Nitrivec, vagy adok egy szivacsot beállt kultúrával...), stb.

A technikák közül van, amire van még garancia, amire nincs, arra 2 hetet adok én.

Ha esetleg azon töri valaki a fejét, szívesen segítek akváriumot is beindítani, a fentiekből elég jó dolgok is összerakhatók, olcsón, ráadásul házhoz is megy...

Nem tudom, hogy ezen a fórumon bárkit ilyesmi érdekel-e, de ha igen, írjatok PM-et.

[ Szerkesztve ]

(#56526) #65675776 válasza sto1911 (#56482) üzenetére


#65675776
törölt tag

Régen Hármashegyen volt egy Haditechnikai Park nevezetű szabadtéri kiállítás. A sok jóképességű miatt lett megszüntetve, akik pl a Jak-28 50mm-es páncélüveg szélvédőjét betörték, meg úgy simán lopkodtak mindent a gépekről. Mert ugye így magyar igazán. Cseheknél, szlovákoknál és lengyeleknél meg egy halom gép van kirakva csak úgy az út szélére, majdhogynem repképes állapotban a mai napig. Mert ott megvan hozzá a kultúra is.

(#56527) Salex1


Salex1
senior tag

MM-ben nincs valakinek ismerőse? egy kis kedvezmény reményében reménykednék...

(#56528) kungzi


kungzi
veterán

Márka szőlőt hol lehet kapni?

(#56529) sNORh válasza kungzi (#56528) üzenetére


sNORh
addikt

Teso

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#56530) mghltm


mghltm
addikt

penny vitateam matrica / pont johet korlatlan es akar indokolatlan mennyisegben

illetve keresek sli kepes 1155-os lapot jovo hetre par nap erejeig kolcsonbe

koszonom!

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#56531) werszomjas


werszomjas
őstag

Fuvar
Személy/csomag

Aug. 8., péntek: Budapest - Debrecen - HBöszörmény - Hajdúdorog
Aug. 10., vasárnap: Hajdúdorog - HBöszörmény - Debrecen - Budapest

Fuvart vállalok.

üdv

(#56532) inkubator válasza sNORh (#56522) üzenetére


inkubator
tag

Ahogy csöves írta, állatorvossal meg kellene nézetni ha a nyakán érzékeny. pl. a mi kutyánknak fülgyulladása miatt volt agresszív viselkedése, ami nem is látszott mert a fülében mélyen volt.

Ha kizártad az egészségügyi okot, akkor érdemes lenne mégis a sétát erőltetni valahogy, mert egyrészt az hogy a kertes ház kertjében bóklászik, nem pótolja a rendes sétát ami kimerítő, másrészt feladatot adsz neki hogy melletted sétáljon és/vagy kövessen harmadrészt új ingerek érik (szagok, új terep stb) kifárad mint a disznó. A kimerítő mozgás után sokkal nyugodtabb és kezelhetőbb!

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#56534) werszomjas válasza Chesterfield (#56533) üzenetére


werszomjas
őstag

(#56535) Chesterfield válasza werszomjas (#56534) üzenetére


Chesterfield
senior tag

:R :R

(#56536) lappy válasza Chesterfield (#56533) üzenetére


lappy
őstag

Napfény
az előzetesben benne van pont a jelenet :DD

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#56537) kungzi válasza sNORh (#56529) üzenetére


kungzi
veterán

Köszi:R

(#56538) perge666


perge666
veterán

Samsung Galaxy S2 és Sony PSP eladó
Valaki elvihetné már őket,kezdek lezsibbadni a sok "okos" érdeklődőtől.

Este 22:30 körül is pont alszok elfelé,erre egy értelmiségi felhív a teló miatt,és olyanokat kérdez amiket leírtam róla,majd leteszi. :U
Ma hajnalban 6 előtt újból hívtak 2x is,de mire magamhoz tértem lerakta. :W

Nem beszélve arról,hogy a szabadságomat töltöm,és szeretnék pihenni is!

[ Szerkesztve ]

(#56539) XtremLor válasza perge666 (#56538) üzenetére


XtremLor
őstag

[Samsung Galaxy S2 és Sony PSP eladó] :R

8-9 utan nem zargatok en mar senkit, max ha ittas vagyok :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#56540) perge666 válasza XtremLor (#56539) üzenetére


perge666
veterán

Én már este 7 után sem nagyon telefonálok ilyen ügyben........ :U
Eléggé felbosszantottak,főleg hogy tiszta álmos vagyok még,de ha felkelek,nagyon nehezen alszok vissza!

[ Szerkesztve ]

(#56541) arpeen2 válasza perge666 (#56538) üzenetére


arpeen2
senior tag

miert nem kapcsoljatok ki a telefont ejszaka? fontos hivast vartok? engem meg soha nem zavart meg senki telefonon ejszaka es nem is maradtam le semmirol kb '97 ota

[ Szerkesztve ]

(#56542) perge666 válasza arpeen2 (#56541) üzenetére


perge666
veterán

Mert meg vagyok vele szokva hogy nem kapcsolom ki,és nem zargatnak éjjel.
De amióta hirdetem OLX-en is az S2-t,azóta van ez.
Valamelyik nap 20:27-kor hívtak,de az még bőven bele fért.

Módosítom a hirdetést hogy este 8 után ne hívjanak.........
Nem bánnám ha a héten elvinné végre valaki. :U

(#56543) sto1911


sto1911
veterán

Köszi mindenkinek a múzeumok hozzászólásokat.

(#56544) XtremLor válasza perge666 (#56542) üzenetére


XtremLor
őstag

Hiaba irod oda, vakon vannak, a kepeket nezegetik csak :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#56545) arpeen2 válasza perge666 (#56542) üzenetére


arpeen2
senior tag

Jahh hogy megszoktad? Akkor érthető... :DDD

Én inkább rászánom azt a 2.5 másodpercet az életemből minden nap és kikapcsolom/repülő módba teszem.

(#56546) perge666 válasza XtremLor (#56544) üzenetére


perge666
veterán

Igen igazad van,ezt már sajnos tapasztaltam. :W

arpeen2 : Kinek a pap,kinek a papné,nekem inkább a lánya. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56547) mghltm


mghltm
addikt

penteki el sorsolason a lehetseges loki ellenfelek listaja: internazionale, tottenham, villarreal

ezekhez kepest a bate megye 8...

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#56548) bobace válasza Salex1 (#56527) üzenetére


bobace
őstag

Bemész, és azt mondod, hogy xy termékért adok ennyit. Mondjuk 69 helyet 65-öt. Hívja a felettesét és megmondja, hogy mehet-e. Akciósból nem biztos, hogy engednek, de nem akciósból elég sokat is lehet alkudni. Pár éve működött, manapság nem tudom.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#56549) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Keresett itt valaki powerbankot.
Itt van.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#56550) SOAD19 válasza dewil666 (#56549) üzenetére


SOAD19
addikt

Szerintem rám gondolsz, de már vettem egyet, igaz közel nem ilyen komoly mint ez. Kicsit mondjuk hihetetlen áron vesztegetik ezt, mennyire megbízható ez a webshop. Nem mintha vennék.

Ja, és köszi amúgy! :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.