Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55501) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Elado agk k518. 9k
Es
Iphone tokok!

(#55502) mackosajt


mackosajt
addikt

Július 26, reggel 6:00.kor tervezek indulni Debrecenből, Budapestet érintve Nyergesújfalu/Etyek felé.
Másnap délután visszafelé irányban mozgok.

Aki esetleg ebben az időben akar utazni, és nincs kivel/mivel/hogyan, valamint megteszi egy öregecske Opel, írjon privátot.

Csomagok szállítása is megoldható, ha esetleg olyan jellegű a dolog.

ui: nem rohanok! Csak szépen, megfontoltan fogok haladni.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#55503) XtremLor válasza mackosajt (#55502) üzenetére


XtremLor
őstag

Zola007 par napja keresett egy kozepes csomagnak fuvart, nem tudom sikerult e mar talalnia szallitot azota :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#55504) INMOTEP válasza mackosajt (#55502) üzenetére


INMOTEP
őstag

Én még odairnám hogy ingyen mackósajt ! Nem fogsz tudni válogatni sem az utasok közül

[ Szerkesztve ]

(#55505) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Sűrgős!!

Ma délutáni Debreceni átvétellel további kedvezmények!!

PS2 SLim (az utolsó kiadás 9xxxxx), csippelt!
Tartozékai: 40-50db játék (pl: Star Wars3, Colin4, Tekken5, God of War, Jégkorszak, Cod3, stbstb
Eredeti DualShok2 kar
AV kábel Scart átalakítóval
220V-os kábel
8mb-os gyári memkari, tok a játékoknak

Hibátlan, szép állapotban van.
kép
kép2
Ha nem alkudsz ajándék utángyártott kar is jár hozzá!
23.000Ft

Mclaren kormány + pedál + váltó-kézifék PS2-höz!!
3.500Ft Alkuképes!!

Magnat Power Bull 3000 mélynyomó Jensen csőben
nagyon szép állapotban van.
Magnat Power Bulll 3000 hangszóró:
30cm átmérő
4ohm
300W RMS/600W MAX
18-2000Hz frekvenciatartomány
Láda:
Jensen Galaxy 300
10.500Ft Alkuképes!!!
kép

Ultimate autós erősítő |2-4ohm|560Watt!kék LED. (4 csatornás)hibátlan!
560Watt!! 4 csatornás.
Hidalva: 4ohm: 2x280Watt
képek, termékinfo
11.000Ft Alkuképes!

Magnat Bull Power 300/600W brutál subcső!!
4ohm
300W rms
600W max
30cm átmérő
kép
9.500Ft irányár!!

Minden kipróbálható, tesztelhető. Az árak csak ezen a héten érvényesek. Létavértesen vagy Debrecenben lehet megtekinteni. Hívj vagy írj bátran, megegyezünk.
0630/8751329

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#55506) Kickass


Kickass
őstag

Eladó Mali Cobra aluvázra épített bringa!
Részletek:
- Mali Cobra 18" váz
- FSA kormánycsapágy
- Bikepositive hajtókarok, levehető markolat és állítható stucni
- kerekek: elől noname magasított duplafalú felni DT küllőkkel és kónuszops aggyal, hátul Alexrims DM24 felni szintén küllőkkel és Shimano aggyal
- Shimano 7es kazetta
- Avid FR-5 fékkarok
- Rock Shox J2 teleszkóp

Egy kiseb szervízt elviselne, lánccsere de KMC csereláncot adok hozzá, váltót kellene beállítattni. Nagyjából ennyi.

méretben kicsi és komolyabbbat szeretnék ezért ha beszámítod az se baj

Irányára: 42000Ft
Helyileg: Debrecen

(#55507) mackosajt válasza XtremLor (#55503) üzenetére


mackosajt
addikt

THX! Megkérdezem, van-e már szállítója.

@INMOTEP: kac-kac-kukac... :P Nem baj, ha nem röhögök? ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#55508) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Érdemes az Avast free-t lecserélni 360 Internet Security-re?

(#55509) dewil666 válasza Chesterfield (#55508) üzenetére


dewil666
őstag

AVG +1

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#55510) Zoty@


Zoty@
tag

Hahó!

Hp Compaq CQ61 be keresek aksit!!!

Akinek lenne jelezze már!

Köszi

Texas HoldEm for ever!

(#55511) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Tudtok mondani olyan fizikai gombos olcsó telefont( használt is jó, sőt), amivel lehet online rádiót hallgatni, és olcsó?

(#55512) br.rak válasza Chesterfield (#55511) üzenetére


br.rak
őstag

A Nokia s40-es qvga platformjaira (sima, touch & type, asha) van nokia internet radio. (bár hogy az s40 platform is megy a kukába jó kérdés hogy mennyire fog működni a közeljövőben)

[ Szerkesztve ]

(#55513) arpeen2


arpeen2
senior tag

Rákerestem már, mikorra lesz kész a 33-as felújítása, mert mennem kellene arra, nos ezt találtam :

"A tárcavezető leírta, hogy a felújítani kívánt útszakaszra 2013 . október 29-én adták ki а munkakezdési engedélyt, a szerződésben foglaltak szerint az építés befejezésének határideje 2015. augusztus 30. А projekt részeként а 33-as főút teljes Heves megyei szakasza megújul 33,1 kilométeren."

Akkor már csak 1+ év lol... :W :W :W

(#55514) Calogero válasza Chesterfield (#55508) üzenetére


Calogero
addikt

(#55515) giigz


giigz
veterán

Egy kis segítség kellene.

Nem tudtok véletlenül olyan boltot, ami ma délután is nyitva lesz, és lehet kapni jó miőségű bitfejes csavarhúzót, nem aranyáron? Tehát valami jó barkácsbolt kellene, ami nem csak 12:00-ig van nyitva.

Tesco-ban nem találtam, csak Tesco márkájút, megvettem, elkezdtem csavarni a csavart, de a csavarhúzó tetején a ráragasztott műanyag nem bírta, forog magától... (Visszaviszem, kíváncsi vagyok mit mondanak...) Auchan-ban esetleg lenne valami jó minőségű, vagy ott is csak hasonló kínai gyenge minőségű van?

:R

[ Szerkesztve ]

(#55516) #33253120 válasza giigz (#55515) üzenetére


#33253120
törölt tag

Praktikerben van több gyártó falán is kirakva, de árat nem tudok.

(#55517) giigz válasza #33253120 (#55516) üzenetére


giigz
veterán

Köszi, pont rájöttem az előbb, hogy a Tesco és Auchan helyett miért nem a Pratiker és Baumax jutott eszembe... :DDD :R

(#55518) SOAD19 válasza Calogero (#55514) üzenetére


SOAD19
addikt

Tényleg ilyen gyenge a védelme az Avastnak?! :F

(#55519) GIJoe válasza SOAD19 (#55518) üzenetére


GIJoe
addikt

én vírusnak tekintem az Avastot annyi felesleges vackot tesz fel...
(bitdefendert használok..)

(#55520) PLaci58 válasza GIJoe (#55519) üzenetére


PLaci58
őstag

:K
NOD32
Androidon AVG free.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#55521) #33253120 válasza GIJoe (#55519) üzenetére


#33253120
törölt tag

Én meg linuxot... :)

(#55522) kungzi


kungzi
veterán

(#55523) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Egyik ismerősöm (fent van Hardveraprón) keres olyan laptopot ami:
-0.3 Mp-nél jobb kamera,
-15.6 kijelző,
-numerikus billentyűzet,
-i3 cpu (szerintem ilyen áron nem lesz)
-45-50 ezer ft.

Esetleg ha valaki tud jó, megbízható laptopot az írjon.
Köszönöm!

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#55524) hcs57 válasza dewil666 (#55523) üzenetére


hcs57
őstag

i3-al biztos nem talál jó notit.. 40-50 -ért :)

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#55525) dewil666 válasza hcs57 (#55524) üzenetére


dewil666
őstag

Én is erre gondoltam :U
Láttam egyet 60-ért itt az oldalon. Ellinkeltem Neki.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#55526) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

Tud valaki megbízható villanyszerelőt ajánlani?

(#55527) patex1983 válasza Chesterfield (#55508) üzenetére


patex1983
őstag

A Total Security-ről írnak fura dolgokat...
http://dirtywindows.hu/2014/07/12/360-total-security-olcso-husnak-hig-a-leve/

X

(#55528) #33253120 válasza hucsikoi (#55526) üzenetére


#33253120
törölt tag

Én?

(#55529) hucsikoi válasza #33253120 (#55528) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Ha ajánlod magad, semmi kifogásom. :R

(#55530) #77081088


#77081088
törölt tag

Sziasztok!
Androidra tud valaki ajánlani valami jó kis fényképnézegető appot? Semmi extra funkcióra nincs szükségem,csak valami igényes album megjelenítést szeretnék.
Köszi előre is! :R. Jah,és ha lehet magyar nyelvű kellene! :)

[ Szerkesztve ]

(#55531) Zola007 válasza hucsikoi (#55529) üzenetére


Zola007
veterán

Én szintén ajánlom!

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#55532) HUTCHDB válasza #77081088 (#55530) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Quickpic

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#55533) vlevi válasza #77081088 (#55530) üzenetére


vlevi
nagyúr

"csak valami igényes album megjelenítést szeretnék"
Nálam is a quickpic a nyerő, mégpedig azért, mert a mobil eszközökön szokásos albumos megjelenítésen kívül tud könyvtár szerinti megjelenítést is.
Az albumos megjelenítés ugyanis csak addíg ér valamit, amíg kevés könyvtár van a telefonon. De pl. nekem az mk808 minipc-re rá van dugva 2TB vinyó, gondolhatod, azon mennyi könyvtár van, és azért elvétve néhány tizezer kép itt-ott befigyel. Vagy DVD-k rámásolva, és marhára nem érek semmit azzal az információval, hogy van hétszázötven darab video_ts albumom...
Könyvtárakban megmutatva viszont tökéletes.

(#55534) hucsikoi válasza Zola007 (#55531) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Köszönöm. :R A telefonszámát nem tudod véletlenül?

(#55535) Borosz


Borosz
senior tag

"magyarító" szettet keresek notihoz és 160+ 2,5" sata hdd-t 5K-ig. PÜ.

[ Szerkesztve ]

(#55536) pockhome válasza Borosz (#55535) üzenetére


pockhome
senior tag

ha bill. matricát keresel, MultimediaTower-ben 350Ft-ért vettem, és jól ragad :K

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#55537) Borosz válasza pockhome (#55536) üzenetére


Borosz
senior tag

Azaz. :) Mindenféla van benne? Még 0 is?

(#55538) sNORh


sNORh
addikt

Kertitó fóliát és geotextíliát keresek 3nm-t.

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#55539) pockhome válasza Borosz (#55537) üzenetére


pockhome
senior tag

Nekem minden volt rajta :K
Itt lesz ni. Ha az egyik boltban nincs, akkor a másikban, én is úgy jártam, de van nekik szerintem raktáron is (az hogy a webshop mit ír, az nem mérvadó sajnos).

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#55540) mackosajt


mackosajt
addikt

Aki szereti a régi autókat, és nem zavarja, hogy csak "2 oldali manuális klíma" van egy autóban, azoknak ajánlok egy kis kocsikázási lehetőséget!

Július 26, reggel 6:00.kor tervezek indulni Debrecenből, Budapestet érintve Nyergesújfalu/Etyek felé.
Másnap délután visszafelé irányban mozgok.
Aki esetleg ebben az időben akar utazni, és nincs kivel/mivel/hogyan, valamint megteszi egy öregecske Opel, írjon privátot.
Csomagok szállítása is megoldható, ha esetleg olyan jellegű a dolog.

ui: nem rohanok (nem sportkocsi, és 100 km/h felett a konstrukció miatt jelentősen nő az étvágya)! Csak szépen, megfontoltan fogok haladni, és ebből kifolyólag még nem döntöttem, hogy pályán, vagy a 4-esen menjek. Esetleg 35 --> 3.

Köztes pontokon is be lehet ülni!

Debrecen-Budapest távra legyen mondjuk az "irányár" 2.000 HUF/fő.
Alkudni lehet!

Én mindenképp kocsikázom!

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#55541) XtremLor válasza Borosz (#55535) üzenetére


XtremLor
őstag

edigital innen vettem 1 eve, fekete is volt most viszont 8.-a ota nem elerheto, ha arra lenne szukseged...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#55542) Salex1


Salex1
senior tag

Lenne egy kis androidos gondom, esetleg tudnátok segíteni? Hálózaton szeretnék videót megnyitni, de mindenre azt írja ki, hogy "A videót nem lehet megnyitni" (MxPlayer és Vlc)
Mi lehet a baj? Tableten 4.1-en simán ment, most frissítettem 4.2-re, de sehogy nem akarja...
Kipróbáltam telefonnal is(4.3) ott sem megy.

(#55543) #33253120


#33253120
törölt tag

Üdv uraim.
Debrecen-Budapest között kellene leghamarabb ma délutáni indulással, és legkésőbb Hétfő hajnali érkezéssel fuvar 1 fő részére, csomag nélkül.
A többit priviben...

(#55544) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Sziasztok!
Keresnék valakit, akinek HP Elitebook 8460 vagy hasonló gépe van. Ki kellene próbálnom a töltőjét, hogy tölti e a gépemet, mert gyanakszom rá, hogy nem is a töltőmmel van a baj, hanem a töltésvezérlés ment el a gépemben :(

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#55545) mghltm válasza mackosajt (#55540) üzenetére


mghltm
addikt

szerintem keruld el a 4-est, letolnak a kulfoldi kamionosok ha "csak" 100-zal mesz. palya vagy 35-3 ( itt jo az ut minosege es kisebb a forgalom )

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#55546) Salex1 válasza Salex1 (#55542) üzenetére


Salex1
senior tag

Na megvan a válasz... A totalcommander nem tud ilyet. (Csak mp4 és mpg-nél)
ES fájlkezelő viszont igen.

(#55547) mackosajt válasza mghltm (#55545) üzenetére


mackosajt
addikt

Érdekes megközelítés, azért köszi! ;)

Mondjuk nem gondoltam volna, hogy a 90-es korlátozás mellett letolnának a kamionok, és a pályán jobban félek az önjelölt "SUMAHEREK"től, akik szerint a magyar autópályán sincs sebességkorlát.
Tipródok, hogy merre menjek.
Egyik kicsivel több km, jobb út, cserébe drágítja rendesen a dolgot (pálya), másik két változat rosszabb út, lassabb haladás, mert lakott területeken keresztül lassulni fogok, cserébe "olcsóbb"-nak hat. De ha a kamionok ennyire tolják, lehet a pályát választom, vagy a felső utat (3).

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#55548) #33253120 válasza Salex1 (#55546) üzenetére


#33253120
törölt tag

Tableten úgy néztem a win7-es gép vinyóján lévő filmeket, hogy gépen könyvtár megoszt, tableten total commander + lan plugin + mxplayer (esetleg gyári lejátszó)
Volt avi, mp4, mkv...

(#55549) werszomjas válasza mackosajt (#55547) üzenetére


werszomjas
őstag

Mondjuk nem gondoltam volna, hogy a 90-es korlátozás mellett letolnának a kamionok,

Pedig de, én is biztos vagyok benne, hogy kihagynám a 4-est.

Mennyit ér hogy épségben odaérj? Egy autópálya matricát?

Pályán az önjelölt sumaherek csak akkor bszogatnak, ha folyamatosan előzgetsz, és a belső sávban 100-al mész.

oszkar.com-on hirdess fuvart, hátha lesz utas.

Vagy ha ennyire bizonytalan vagy, foglalj utat valakinél.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#55550) mackosajt válasza werszomjas (#55549) üzenetére


mackosajt
addikt

tettem már fel hirdetést, de annyira sz@r dolognak tartom, hogy pontos helyeket kell megadni céloknak...
ha most Kis-Pityi Palkó jelentkezik, hogy ő nem Kőbányára, hanem mondjuk Keresztúrra akar eljutni, vagy mint az itt érdeklődők, hogy M3 bevezetőig, akkor ugye rugalmasan módosítok az utamon.
Illetve nem tudok úgy módosítani a hirdetésen, hogy új pontokat adni hozzá, vagy csak én vagyok béna. :D

Illetve nem a "pályamatrica" megvételén gondolkodom igazán, hanem azon, hogy megéri-e. De egyre inkább hajlok a pályázás felé. ;)

Máshoz nem foglalok utat, mert egyrészt lesz a csomagtartóban pár cucc ismerősnek (de még szerencsére marad hely mások csomagjának is), illetve Bp-től elképzelhető, hogy egy ismerős csatlakozik, majd Nyergesújfalu előtt egy másik is. Ha lesz üres helyem. ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.