Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) GIJoe


GIJoe
addikt

Microsoft SideWinder Precision Racing Wheel 4000 Ft

(#402) sto1911 válasza ati012 (#400) üzenetére


sto1911
veterán

Otthon! :DDD

(#403) RootRulez válasza ati012 (#400) üzenetére


RootRulez
félisten

Az tuti otthon. :K

═════════════════════════════════════════

(#404) mongo


mongo
csendes tag

A nagyinál :K

(#405) pohár válasza ati012 (#400) üzenetére


pohár
félisten

itthon, egyértelmű :K

zúzapörkölt? ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#406) Ayg0


Ayg0
senior tag

Szeretnék összehozni egy pár napos baráti hangulatú LAN-t néhány emberrel (max 12fő) a Csapókertben. A helyiség adott, a bútorzat egy része úgyszintén. Van klotyó, kézmosó, ottalvásra nincs lehetőség. A szomszédban 9-20.30-ig büfé üzemel, minden van mi szem-szájnak ingere. Részvételi költség természetesen nincs, de az elhasznált áramot a végén /főre bontva közösen álljuk.

Amire még szükség lenne (ha meg lesz a létszám):
- egy minőségi hálózati elosztó (router / switch)
- RJ-45 kábel amit mindenki saját magának biztosít

A létszám jelenleg 8 fő, várunk még 2 játékost! Részletek priviben!

más... Futáshoz eddzőpartnert keresek: heti rendszerességgel (2-3 alkalom), késő délután/kora esti időponban 4-6km a nagyerdei atlétika pályán.

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#408) mongo


mongo
csendes tag

Valakit érdekel egy ASUS P4PE-X TE alaplap?
Windows telepítése közben mindig kikapcsol. Más baja nincs.:)

(#409) Isee válasza ati012 (#400) üzenetére


Isee
senior tag

Anyáméknál :P

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#410) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Dell Streak telefon/tablet 5" 3G ÚJ - 1 év garancia

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#411) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Én maradok a zsíros kenyérnél, feltéve ha vesztek valamit :DDD

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#412) mexicanraven válasza ati012 (#400) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Anyáé a legjobb, a tetején tejfellel és sóval!:)

when the sun shines, we'll shine together

(#413) Marci79 válasza Marci79 (#307) üzenetére


Marci79
aktív tag

Valaki akar csatlakozni még a távirányító vásárláshoz?

Jelenleg 2-en vagyunk, akik rendelnének. Ha valakinek kell az szóljon.

(#414) GabN73 válasza Marci79 (#413) üzenetére


GabN73
addikt

Esetleg tudok 3 db -10%os kuponnal szolgálni :)

(#415) ati012


ati012
senior tag

Lepcsánka jelentés: sütögetem, sütögetem.
1,2kg krumpli
0,5kg liszt
sok: só, bors, paprika

Képet lehet csinálok, bár akkor kirobban a lángos-lepcsánka vita. ;]

Mexicanraven, Pohár: mindenképp kipróbálom :)

[ Szerkesztve ]

(#416) pohár válasza ati012 (#415) üzenetére


pohár
félisten

ha kész, kend meg fokhagymás-tejföllel, legjobb :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#417) hucsikoi válasza ati012 (#415) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

A reszelt sajtot se feledd! :)

(#418) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

2011. novemberi Sony Ericsson Xperia Arc eladó. Midnight blue színben, dobozával, garival.
Külsőleg egy-két karc látható rajta, de semmi vészes, használat közben nem venni észre.
Kérésre képeket tudok küldeni róla. A gyári memóriakártyát sikerült elhagynom, most egy 2GB-os van benne.
Még valami: T-Mobile-os, sosem volt babrálva, gyári ROM van rajta új korától.

Ár: 35 ezer ft

(#419) Csöves válasza ati012 (#415) üzenetére


Csöves
senior tag

Fokhagymát tegyél bele.

Aquila non captat muscas.

(#420) ati012 válasza Csöves (#419) üzenetére


ati012
senior tag

Ja, azt is raktam bele, csak kifelejtettem. A vörös hagymával együtt.

(#421) Salex1


Salex1
senior tag

mitől lehet az, hogy egy monitor magától kikapcsol és villog a LED mint amikor készenlétben van. kikapcs-bekapcs után megint megy kb. 5 percig aztán megint kezdi...

(#422) ati012 válasza Salex1 (#421) üzenetére


ati012
senior tag

Volt már ilyen hibám nekem is. Ott kondenzátor baj volt.

(#423) GIJoe válasza Salex1 (#421) üzenetére


GIJoe
addikt

törött kábel, beteg kondi...

(#424) GabN73 válasza Salex1 (#421) üzenetére


GabN73
addikt

Általában az inverter adja meg magát, ha mákod van akkor csak a DC csatlakozónál szart be :)

(#425) pohár válasza GabN73 (#424) üzenetére


pohár
félisten

hát ha LCD, akkor valószínűleg inverter lesz, kicseréli rajta az összes kondit, és jó lesz :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#426) func93


func93
senior tag

Üdv! Keresek CoolerMaster házat! :R

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#427) ficere


ficere
aktív tag

Keresek médialejátszót,lehetőleg bd-iso támogatással.

Machete nem ír sms-t

(#428) sto1911


sto1911
veterán

A Merlin webshopbol nem akar valaki rendelni? Egy venti kellene, ha helyben nem tudok szerezni, de 50%-aba kerul a posta :)

Ilyen ventit vagy hasonlot keresek, halk legyen es a SAGA+ tapomat elbirja.

http://www.scythe-usa.com/product/acc/026/sy1225sl_detail.html
SY1225SL12H
1,600 rpm
33.00 dBA 88.11CFM
DC12V
0.41 A

(#429) Jamby18


Jamby18
senior tag

Aki innen jelentkezett az "enájba" :) , hogy állnak? Haverom múlthét csütörtökön volt elbeszélgetésen és már ma hívták is péntekre dolgozni.

[ Szerkesztve ]

(#430) petiwr


petiwr
senior tag

Érdeklődnék hogy van itt olyan ember aki tudna nekem segíteni kicserélni ledet egy ventilátor szabályozóban?

Nem ingyen várom el a munkát.

(#431) pohár válasza Jamby18 (#429) üzenetére


pohár
félisten

szerdán voltam elbeszélgetésem, azóta semmi... de sok jót nem várok, valahogy érzem, hogy nem kellek nekik :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#432) Cybertrone válasza pohár (#431) üzenetére


Cybertrone
veterán

Böföghetnének már valamit... :U :W

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#433) pohár válasza Cybertrone (#432) üzenetére


pohár
félisten

hát az még korai lenne aránylag, mert másfél hetet mondott a srác, szóval péntekig van idejük, de sok jót nem várok, mint mondtam...
ha pedig - teszem azt - holnap hívnak, hogy pénteken már menni kéne, akkor lennék nagy bajban, mert ha reggelre kéne menni, akkor be se tudnék menni, Debrecenben meg hol aludjak... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#434) Jamby18 válasza pohár (#431) üzenetére


Jamby18
senior tag

Értelek, visszakerestem a hsz-t amikor írtál szerda este ő meg másnap ment. Gépkezelőnek vették fel. Reméljük nem csak 3 hónapos idénymeló, mert csaj ismerősöm anyja ott dolgozik és ő meg ezt a "csak 3 hónap" dolgot monda.

[ Szerkesztve ]

(#435) Cybertrone válasza pohár (#433) üzenetére


Cybertrone
veterán

Aludj nálunk ;] A kuttyal kint az étkezőben elleszel :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#436) pohár válasza Cybertrone (#435) üzenetére


pohár
félisten

nem lesz ott jóvilág a kutyára, hidd el nekem ;]

Jamby18... SMT operátornak? én is arra jelentkeztem (többek közt), de hát ki tudja... csak reménykedni tudok, hogy a srácok nem találtak jobb embert nálam, és látták rajtam, hogy lakozik tudás bennem, annak ellenére, hogy néha mondtam szép ökörségeket :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#437) Cybertrone válasza pohár (#436) üzenetére


Cybertrone
veterán

Horkolsz? :DDD Mert ugyan kicsi a dog, de van benne spiritusz ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#438) pohár válasza Cybertrone (#437) üzenetére


pohár
félisten

mikor hogy, ha fáradt vagyok, állítólag horkolok, de ki tudja... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#439) Cybertrone válasza pohár (#438) üzenetére


Cybertrone
veterán

Na a kutya meg alapjáraton kerreg :DDD Plusz nyom egy tubit és ott vége is van :P

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#440) werszomjas


werszomjas
őstag

Üdv.

Van egy Panasonic TZ8-as fényképezőgépem, aminek a lencséjén van egy karc, ami a fotókon sajnos látszik, megcsillan rajta a fény, és halvány fehér foltot tesz a képre.

Kérdésem: ez javítható-e?

Ha igen, akkor hogyan, melyik a legolcsóbb lehetőség, hová érdemes elvinni Debrecenben?

Vagy csak objektív csere segít rajta?

Köszönet
:R

ja és majd el felejtettem:

csak hogy visszataláljak ;]

[ Szerkesztve ]

üdv

(#441) pohár válasza werszomjas (#440) üzenetére


pohár
félisten

nekem TZ3-asom van, de jó kis gép... :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#442) sNORh


sNORh
addikt

Eladó

ZTE SKATE, T-Mobil +Szilikon tok +2db Fólia
34990- pár ezres telefont beszámítok.
Eladó Netezős konfig 3490-
-Fekete gépház ATX 1,5k KÉP
-Fekvő házas majdnem komplett P2-3-as 1,5k
-STR8 Discovery Parfüm zsír új 1,2k -pár pricc
-Babetta első-hátsó kerék, gumival mindennel cakpakk 2k/db

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#443) torcsrent


torcsrent
csendes tag

(#444) Borosz


Borosz
senior tag

Eladó Mobile Celeron 1,73/533/1M. Cserébe értékegyeztetéssel jöhet S754 Athlon64.

(#445) Jamby18 válasza pohár (#436) üzenetére


Jamby18
senior tag

Valószínű, de nem 100%, nekem csak annyit mondott gépkezelő. De hogy wave meg ilyenek azt már nem... meg operátorokat is vettek fel.

(#446) GabN73 válasza werszomjas (#440) üzenetére


GabN73
addikt

Némá egy Zomboy :DDD

Esetleg egy óráshoz be kell vinni, hátha ki tudja polírozni. Egy próbát megér.

(Bár most lehet hogy nagy hülyeséget mondtam :B )

(#447) petiwr válasza GabN73 (#446) üzenetére


petiwr
senior tag

Valaki tudna majd segíteni nekem kábelek harisnyázásában?

Úgy néz ki hogy majd 1-2 nap múlva jönne meg a harisnya és amint megjön neki is állnék.

Szerszám lenne hozzá. A forrasztást nem tudom meg oldani sajnos. Abban kellene segítség ha minden jól megy.

Nem várom el ingyen.

GabN73: Bocsi nem válasz akart lenni. Újat akartam.

[ Szerkesztve ]

(#448) ati012 válasza petiwr (#447) üzenetére


ati012
senior tag

Mit kellene forrasztani?
Elég csak a kábel végén a csatlakozót levenni, felrakni rá a harisnyát, rögzíteni és vissza rakni a csatlakozókat.

(#449) petiwr válasza ati012 (#448) üzenetére


petiwr
senior tag

az menni fog szerintem.

Ami itt van a feketét njem tudod hogyan kell le szedni és a táp felőli oldalon akarom fel rakni a harisnyát ha lehet azt ki forrasztani/levágni és harisnya fel forrasztani megint.

(#450) brekkhun


brekkhun
tag

Valakit érdekel 55 lapos francia kártya pakli? Olcsón adom.

Dobj egy privátot ha érdekel!

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.