Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) ati012 válasza petiwr (#250) üzenetére


ati012
senior tag

80mm-est nem?
Nekem van, 300 Ft / db.
Hangerőt nem tudom.

(#252) petiwr válasza ati012 (#251) üzenetére


petiwr
senior tag

igen. javítva márka vagy kis infót tudsz adni róla?
Esetleg kép?

[ Szerkesztve ]

(#253) ati012 válasza petiwr (#252) üzenetére


ati012
senior tag

Megy a privát! :)

(#254) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Vegyetek lézeres egeret vagy Sony Ericsson Cedart! :C

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#255) Mofly válasza Kryczek (#249) üzenetére


Mofly
csendes tag

Én is a japán motorokat néztem ki, de egy aprila sem jönne rosszul...
De ennél részletesebb adatokra lenne szükségem, típus (pl. Yamaha Jog), annak hibái, alkatrészárak.
Olyan fórumot keresek, mint ez...
Itt is beírod, hogy pl. Pentium G620, és öten mondanak árakat, tesznek ajánlatot, mondanak véleményt/tippet...

A motorral szemben semmi extra kívánságom, csupán nem kelljen rögtön költenem rá, legyen megbízható, (esztétikailag ne támadja meg a gyomrom), ha javítani kell MAJD, akkor nem kelljen eladni miatta a kocsit. :) Munkábajáráshoz kell, ilyen "szép időben" olcsóbb, mint autóval, és nem izzaszt annyira, mint a keró...

(#256) ati012 válasza Mofly (#255) üzenetére


ati012
senior tag

Milyen árba gondolkozol?

(#257) Mofly válasza ati012 (#256) üzenetére


Mofly
csendes tag

Úgy láttam, hogy 50k-ba beleférhet, de 70k fölé nem megyek.
Megfelel egy régebbi model, is, hiszen csak munkába járáshoz kell.

(#258) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, a mai napon Debrecenben eladó:
SonyEricsson Xperia Mini prob- új - 30k

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#259) Destructo válasza pohár (#241) üzenetére


Destructo
aktív tag

Augusztus még oké!

(#260) Csöves


Csöves
senior tag

Jön az Olimpia!

Aquila non captat muscas.

(#261) erdoke


erdoke
titán

Olyan redőnyöst keresek, aki nem fél a tetőn szereléstől. :Y
Sajnos az alu redőnyünk madzagja elszakadt, és csak kívülről lehet szerelni a tokot. :(
Esetleg olyan tetőfedőt, aki látott már redőnytokot, és tudja, hogyan lehet kinyitni, majd a redőnyt felhúzni. A többit már megoldaná egy "igazi" redőnyös is. :F

A legjobb aláírás a héten

(#263) Kryczek válasza Mofly (#257) üzenetére


Kryczek
tag

Ebben az árban nehéz lesz kompromisszummenteset találni. Yamaha jog és honda dio javallott ebben a kategóriában

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#264) wwhy


wwhy
veterán

Mai debreceni átadással eladó újszerű HTC Desire S, acélkék, független.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#265) NSiS


NSiS
csendes tag

Úgy néz ki, hogy eladó lesz a Campus fesztivál DE hallgatói bérletem, mivel úgy fest hogy nem fogok ráérni. Akit érdekel küldjön pü-t. Ára: 7900 Ft

(#266) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Van egy új Dell Streakem 5"-os kijelzővel, ami csak ki lett bontva. Garancia rá 1 év, a 2012. 07. 16.-tól indulóan.
Érdekes valakit? Várom az ajánlatokat!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#267) ati012 válasza Mofly (#257) üzenetére


ati012
senior tag

megy egy privát!

(#268) doktor úr válasza zolikaDB (#244) üzenetére


doktor úr
tag

+1 Kövérre, szerintem az túlzás, hogy tahó, de megmondja a véleményét mindenről. Viszont a legjobb fogorvos, akivel dolgom volt.

(#269) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Egy pár méter damilra lenne szükségem még ma.

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#270) giigz válasza wiggen123 (#269) üzenetére


giigz
veterán

Akkor szaladj el gyorsan egy horgászboltba, vagy talán találsz a TESCO-ban is. :D

(#271) zolikaDB válasza doktor úr (#268) üzenetére


zolikaDB
veterán

Gondolom, a magánrendelőjében voltál.
"Baszott ma maga? Vagy nyalt pinát ezzel a szájjal? NEkem ne mondja meg hol fáj, ha jobban tudja, iratkozzon be hozzám másodévre." Jó orvos, de emberileg nulla. Igaz, ha nem lenne magánrendelője, és temérdek pénze, egy senki lenne.

(#272) csizs


csizs
aktív tag

eladó lehet:
Fujitsu Siemens E5625
AMD X2 LE-1210
Fuji lap
300W táp
fekvő fekte ház fuji
1GB DDR2 ram
160GB Sata HDD(csak sata-s dolgok mennek bele!)
VGA: GeForce 8200 , max 256 Mb, windows 7 élményindex játékra 4,5-es értéket ad rá
2 hó garancia
25k

[ Szerkesztve ]

1x éve a prohardveren!

(#274) matykooo válasza Kryczek (#249) üzenetére


matykooo
aktív tag

pontosan tisztában vagyok ezekkel amit leírtál, tehát nem írtál újat...

Azért írtam, hogy ha garantálják az alkatrészellátást és a szervízelést (mivel normál motorszervízes sem nagyon nyúl hozzá, hiába odaviszed, hogy csinálja már meg, nem foglalkozik pont ezek miatt mert más alkatrészek mennek bele)
Sok hibájuk van ez tény és való, viszont pro és kontra vannak vélemények, van akinek hiba nélkül megy el 10-12ezreket ami robogóval városban tegyük hozzá, hogy rengeteg, van akinek 500km után előjön a hibája... DE, én sem vennék, max ha nagyon nagyon jó árban tudnám megszerezni és van is hozzá minden (cirka 30-40-50ezer forintra gondolok mivel újonnan ezek 180-tól 300ig vannak ha már robikról beszélünk). Viszont lehet van akinek megéri, aki megy vele szezononként cirka 1000-2000km-t újra beruházni ezt mindenki eldönti magának. Az már más kérdés, hogy mi lesz a baja meg 3-4 v múlva mennyit fog érni...

Mofly: valóban ha ennyi az annyi, akkor honda dio, yamaha jog vagy mint (utóbbi nagyon csúnya sztem :D ), suzuki sepia vagy sepia zz, esetleg még ki ki lehet fogni piaggio zip-et vagy nrg-ket, aprillia régebbi sr-t, néhány régebbi gilera modellt, vagy peugeot-ból néhányat de ez inkább már 100 és + de sztem inkább japán, olcsó hozzá az alkatrész és van is, és midnenki tudja szerelni, olaszokhoz kicsit húzósabb

[link]

hirtelen szétnéztem a használtautón Hajdúra szűkítve 1-2 jog van, meg 1-2 honda... egyébként nyíregyházán van egy nagyobb lerakat azt hiszem a kórházzal szemben, legalábbis régebben ott volt, oda érdemes benézni vagy rákeresni

[ Szerkesztve ]

''a walesi srác aki legenda lett''

(#275) petiwr


petiwr
senior tag

Keresek ledes ventilátort egy darab 120mm eset szín:zöld, piros
Úgy szint ledes ventilátort egy darab 80mm eset szín:kék de mást is meg hallgatok.
Csak 3-4 pin es jöhet szóba

Illetve 5.25 => 3.25 HDD keretet

[ Szerkesztve ]

(#276) Mofly válasza matykooo (#274) üzenetére


Mofly
csendes tag

Igen, úgy néz ki, hogy a Dio, vagy a Jog lesz a befutó...
A kínaiaktól tartok.
Most már csak a pénzmagot kell elteremteni. :O

Ati012, Kryczek, matykooo köszönöm a tippeket, érveket. :R

(#277) csizs válasza Mofly (#276) üzenetére


csizs
aktív tag

Akkor ebbe a motortémába én elmondanám a véleményem. Nekem egy KeeWay Focusom van. Évente jól olvasod nem elírás és ez már 3 éve így megy kb 10000-12000Km között hajtok bele km-t ugyanabba a robogóba. Elmondanám, hogy eddig soha nem ált le alattam. Nem értem ezeket az olasz, japáncsodákat miért mondjátok, hogy annyira jók, amikor az Aprilia testvéremnek 5000km-en belül megadta magát az én motoromban meg 30k van.

[ Szerkesztve ]

1x éve a prohardveren!

(#278) pohár válasza zolikaDB (#271) üzenetére


pohár
félisten

tiszta Magyar Attila :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#279) matykooo válasza csizs (#277) üzenetére


matykooo
aktív tag

pont erről beszéltem egyébként, hogy van akinek simán elmegy ennyiket hiba nélkül és semmi problémája vele... van akinek meg megadja magát hamar vagy hamarabb, persze van a márkásabbak közül is amik így járnak, de összességében sztem kevesebb, de annyira nem akarok állást foglalni, mert mint mondtam ilyet is meg olyat is hallottam már róluk.

Bár azt is tegyük hozzá, hogy itthon a Keeway a legjobban bevezetett kínai márka, normális szervíz és alkatrész háttérrel, és asszem ezek voltak a legelsők itthon, és az áruk igencsak kecsegtető, és mint mondtam rohadt jól néznek ki... de ez szinte mindegyikre igaz (motowell-ek különösen amik mondjuk magyar fejlesztésűek és terveik is magyarok, de kínában rakják őket össze)

[ Szerkesztve ]

''a walesi srác aki legenda lett''

(#280) #35104512


#35104512
törölt tag

(#281) torcsrent


torcsrent
csendes tag

s775 dual core e2180 proci - 6k

Hirdetéseim.

(#282) zolikaDB válasza torcsrent (#281) üzenetére


zolikaDB
veterán

Király proci! Up neki! Csere E3180-ra?

(#283) petiwr


petiwr
senior tag

Coolink COOLSWIF21201 12 cm ventilátor

Méret: 120 x 120 x 25 mm

Fordulatszám: 1200 rpm

Csapágyazás: hydro-dynamic

Zaj:18.2 db/a

Légszállítás: 94.2 m3/h

Csatlakozás: 3-pin

Üzemfeszültség: DC12V

Keresek ilyet.

(#284) Bjørgersson válasza petiwr (#283) üzenetére


Bjørgersson
félisten

~2k újonnan, szerintem annyit simán megér. Szent Anna utcán MultiMedia Towerben nézd meg szerintem. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#285) gps76


gps76
őstag

Eladó:
- Intel X25-V 40 GB SSD,teljesen hibátlanul. - 17 k
- Motorola Defy kártyafüggetlen,nem garanciás okostelefon,használt,de nem lelakott állapotban. - 29 k
- Hibás Meizu M6 mp4 lejátszó. - 1.5 k
- Vodafone Smart Tab 7" táblaPC,karcmentes állapotban(kétmagos 1.2GHz-es proci,1 GB ram,16 GB tárhely,1280x800 felbontású gorilla glass érintőpaneles IPS kijelző,WLAN,BT,GPS,kártyafüggetlen HSDPA modem,stb.) - 45 k

(#286) petiwr válasza Bjørgersson (#284) üzenetére


petiwr
senior tag

Nekik a honlapjukról lestem :) csak nekem sürgős lenne.

(#287) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Tudtok ajánlani valami ütős kis dokumentumfilmet?

(#288) blasko92 válasza zolikaDB (#287) üzenetére


blasko92
őstag

Én dokumentumfilmekből a 2. Világháborúsakat preferálom :) (Igaz mindegyik mást mond...)

(#289) zolikaDB válasza blasko92 (#288) üzenetére


zolikaDB
veterán

Én meg a katasztrófa-jellegűeket! De pl ezekből is van autentikus mű (Csernobil öröksége - a Zóna), meg van olyan, amiben sületlenségeket pofáznak.
Milyen a meló?

(#290) mexicanraven válasza zolikaDB (#287) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Food Inc.
Bár a helyetekben az Életrevalókat nézném meg, igaz az nem dokumentumfilm vagy a Betépve című filmet, mindkettő valós sztorin alapul. (utóbbi biztosan tetszeni fog, tudom)

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#291) lorcsi válasza Blabcsi (#125) üzenetére


lorcsi
veterán

pm

[ Szerkesztve ]

(#292) blasko92 válasza zolikaDB (#289) üzenetére


blasko92
őstag

Azokat is szeretem :)

Ezért volt jó a National Geographic, mert ott állandóan kedvemrevaló műsorok mentek.

Köszönöm kérdésed, a meló nagyon tetszik. Meg az egész társaság is. Egyszóval imádom. Ráadásul azt csinálhatom, amit szeretek. Most még 1 hétig helyettesítek, utána megyek másik gépekre betanulni, aztán kapok saját gépet is. És nem kell megszakadni. Tavaly lakatosműhelyben dolgoztam napi 8 órában, de ott 1 hét alatt 5x jobban elfáradtam, mint itt a 2 hét alatt.

(#293) diablo1984


diablo1984
veterán

hordozható divx-es dvd lejátszó:

Thomson DTH614-es tipus lenne, minden gyári tartozéka megvan,távirányító, doboz, töltő(hólózati és autós), hordtáska, kábelezés(rca), papírok! szépen műxik, de kaptam egy nagyobbat és így felesleges lett! akkuja pár perces, kakukk, nem használtam sosem és az állás tett be neki, minden más tökéletesen műxik!
tulajdonságai:
Képernyő 7"(18 cm)
DivX/MPEG4 kompatibilitás
Kompatibilis médiák DVD, DVD+RW/+R/DVD-RW/-R, VCD, SVCD, CD, CD-R, CD-RW,f
Formátumok: DivX 5, DivX 4, DivX 3 and DivX VOD, MP3, WMA, JPEG
Méretek (mm) 205 x 40 x 158
Súly (kg) 0,8 - 10,99k
Eladó mobil:

SonyEricsson C510 Cyber-Shot telefon eladó! Szép, megkímélt állapotú, sarkai kicsit zsebkopottak, de alig észrevehető, dobozában minden gyári tartozékával(adatkábel, papírok, töltő, cd, füles).Szürke színű, hibátlan működésű, akkuja 4-5 napig is bírja, használattól függően! Gyári menüs, gyári szoftveres! +adok hozzá egy 512mb-os M2-es memóriakarit, felárért 2Gb-ossal is kérhető! ár: 9,99k
Laptoptáska:

Új állapotú Technika laptoptáska eladó, alig használt,15,4"-os notikhoz -2k
hardverelemek eladósoron:
- 1db PCI-os USB kari - 1200Ft
- 3db tv-out kábel - 500Ft/db
- 1db tv-out to s-video átalakító - 300Ft
- 3db 9,2cm-es pwm-es veni ráccsal(HP házból) - 800Ft/db
- 1db primecooler 12cm-es uv reaktív venti (3pines) - 1000Ft
- 1db aerocool 12cm-es uv ledes venti(molex csatis) - 1300Ft
- LG gsa H30N sata dvd író(fekete), firmware halott állapotban alkatrésznek, előlapdonornak - 1000Ft
van pár laptop billentyűzetem eladósorban:
- Fujitsu-siemens billentyűzet, komplett, hibás, pár gomb nem működik, valszeg billentyűfólia hibája van, magyar kiosztású, Pa2510-es lapiban volt(Pi1536-osé is dettó ez), gombonként, vagy egészben is eladó!(Chokony a gyártója)
- Fujitsu-siemens billentyűzet, pár gombja már hiányzik, magyar kiosztású, nem agyon használt, de fullhalott állapotú, gombonként vagy egyben eladó!
a bontásra várók ára megegyezés szerint alakul!

Digitális gép:
Canon A470-es digitális gép, 7,1Mpixeles, 3x-os optikai zoom-os,sd kártyát fogad hibátlan állapotban, dobozában minden papírjával kábelével, nagyon szép képet csinál!- 11k

vagy Samsung D60 6 megapixeles, 3x-os optikai zoomos, sd kártyát fogad, semmi tartozék nincs hozzá, csak a csuklópánt, szép képet csinál!- 9k

(#294) Bjørgersson válasza zolikaDB (#289) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én meg a Csernobillel kapcsolatosakat. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#295) ati012


ati012
senior tag

*** Hardware *** Hardware *** Hardware *** Hardware *** Hardware ***

X-BOX 360 2 db vez. nélküli joy-al, új fejjel

Netezős konfig: AMD 245 / 2GB / 80GB / DVD

1 év garanciával új ASUS 1155-ös alaplap + új Intel G620 proci + új Civetta

Olcsó számítógépek

Faintos INTEL félkonfigok eladó sorban (DualCore, C2D, C2Q, i3, i5, i7) BRUTÁL!!!

új 2GB / 1333MHz DDR3 memóriák

új EKL, Alpenföhn procihűtők 775,1156,1155,1366,AM2,AM3 procikhoz!
-új Alpenföhn Brocken (775,1156,1155,1366,AM2,AM3) - 10.000 Ft

Minőségi Delta, BeQuiet, HEC, Hipro tápok 250W-400W-700W

### Egyéb ### Autó ###

Régi, akár totálkáros autódat ami csak a pénzed viszi adásvételivel névre veszem.

Régi, totálkáros, bontásra szánt autódat ami csak a pénzed viszi a háztól
adásvételivel névre veszem.
Nincs többé:
-gépjárműadó,
-biztosítás,
-egyéb költségek!

Bármilyen korú, állapotú, gyártmányú autó érdekel!
Természetesen érte megyek.

tel.: 06-70-676-1835

Autók bontáson:
Fiat Tipo alkatrész csomag

Seat Marbella /Seat Terra / Fiat Panda alkatrész csomag

Suzuki Swift alkatrész csomag

Volkswagen Golf III Variant alkatrész csomag

Mazda 323BG mk2 alkatrész csomag

Opel Kadett E kombi

Suzuki Swift / Alto / Marutti

VW Polo hibátlan, rozsdamentes komplett karosszéria 50.000 Ft
VW Polo 1.1-es motor, váltóval 30.000 Ft

VW Golf I hibátlan 1,6D motor + 5 gangos váltó 50.0000 Ft

4 db 16"-os alufelni, 95%-os Pirelli gumikkal szerelve 100.000 Ft

Zavoli Gáz-rendszer 6 hengeres motorhoz 100.000 Ft

(#296) Ayg0


Ayg0
senior tag

ceruza akksikhoz létezik kikser forgalomban töltésszint mérő? tud valaki ilyenről?

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#297) ati012 válasza Ayg0 (#296) üzenetére


ati012
senior tag

Multiméter? :U
600 Ft-ért már kapsz zsibin.

(#298) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.

A gyerek hegyezőjéhez keresek 6V DC 1A adaptert vastag cső alakú csatlakozóval, aminek kívül van a +.
Sör/csoki vagy aprópénz.

Eladó / cserélhető dolgaim:

Nokia kiegészítők és képek róluk.

29-32-es Xfact jégkori 1 és még 1 képpel.

Járóka is van 1 és még 1 képpel.

Whirlpool AWE 2214 alkatrészei

Valamint, mint mindig gravírozást vállalok képekkel.

Jöhetnek a privik.
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#299) Ayg0 válasza ati012 (#297) üzenetére


Ayg0
senior tag

gőzöm sincs mivel lehet kimérni, hülye vagyok az elektronikához. ha a multiméter alkalmas erre, az lenne a legjobb. de a zsibis kínai vackok mennyire megbízhatóak? egy eonos ismerősöm sacométernek csúfolja őket. :DDD

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#300) hucsikoi válasza Ayg0 (#299) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Adjak kölcsön egyet? Nekem van egy Metex M-3800-as.

[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.