Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31201) zolikaDB válasza pockhome (#31160) üzenetére


zolikaDB
veterán

Curver mintabolt, Szoboszlói út.

(#31202) stranger28 válasza SOAD19 (#31199) üzenetére


stranger28
addikt

Akkor lenne sok, ha nem tudna mozogni. Ez így csak simogatás. :DDD

(#31203) mukibuci válasza mackosajt (#31183) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

alakul, már lassan tudok mozogni :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#31204) Chesterfield válasza SOAD19 (#31199) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Teljesen jó az első megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#31205) csizs


csizs
aktív tag

IBM R40
1,6 Pentium M
1GB RAM
60GB HDD
DVD
30 perces aksi
Szép állapot

Laptop vatera link, ha itt veszed 22k az ára.

[ Szerkesztve ]

1x éve a prohardveren!

(#31206) Teejay83


Teejay83
tag

DELL Latitude D630 üzleti notebook

Szép hibátlan állapotban!!
Nagy teljesítményű akksival

Specifikációk:
proci: Intel Core 2 Duo T9300 2.5Ghz 6MB L2 cache!
mem: 2GB DDR2 RAM
HDD: 80Gb seagate
ODD: DVD író
video: NVIDIA® Quadro NVS 135M 256Mb
kijelző: WXGA+ 14" matt 1440x900
gigabit LAN
wifi
bluetooth
touchpad+trackpoint
magyar billentyűzet
56k modem
Firewire
4 db USB 2.0
ujjlenyomat olvasó
TPM chip
smart card olvasó
3G előkészítés
jó 9 cellás aksi(lsd.képeknél)

44900 ft :Y

[link][link][link][link][link]battery

16Gb-os sandisk Cruzer Glide pendrive bontatlan 3290 ft

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#31207) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Eladó / cserélhető / rendelhető.
Szemezgessetek bátran.

1.: Tükrös szekrény eladó / cserélhető.

2.: Egyedi kristály ékszer készítés rendelés alapján.

3.: És a kihagyhatatlan ajánlat: GRAVIR készítés megrendelés alapján.

4.: Gesslein Lion babakocsi eladó / cserélhető.

5.: Kéz mixer új, eladó / cserélhető.

6.: Pince ürítés készletek, porcelánok, könyvek, stb. Friss képek!!!

Mini gépem építéséhez keresem a következőket:
SATA csatis vinyó kis tárhely elég. ( kevés bad belefér, ha elkülöníthető min.: 4-10 Gb )
Slim dvd olvasó SATA csatis vagy átalakítóval. ( normál SATA csatis alaplaphoz ) Elég ha olvas....
Router. ( működjön, min.: 2 fele dobja a netet. PPPOE )
Farkatlan rágcsáló. ( működjön, nem árt ha bill. is van hozzá, de nem feltétel. )
Mindez lehetőleg cserébe valamiért. Lehet válogatni a porcelánok közül, vagy könyvek közül, de akár gravirozhatok is valamit, ami teljesen egyedivé tehet egy ajándékot vagy bármit.

Bombázhattok privátokkal.

:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#31208) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Nincs köztetek esetleg olyan, aki Wordpress oldalt költöztetett már egyik szerverről egy másikra?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#31209) Teejay83


Teejay83
tag

Toshiba Hayabusa 8 Gb pendrive FEHÉR 2300 ft
Toshiba Hayabusa 16 Gb pendrive FEHÉR 3200 ft
TRANSCEND JETFLASH 730 USB 3.0 16GB pendrive fehér Read: 75Mb/s write: 12Mb/s 3900 ft

Bontatlanok

Nyíregyháza

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#31210) Zola007


Zola007
veterán

bontott, ~2x használt Lenspen érdekel valakit mondjuk féláron?
ez esetben írjon rám

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#31211) werszomjas


werszomjas
őstag

Eladó!

MSI Star USB 3.0 - 2 portos - USB 3.0 PCI-e kártya

3500 Ft

*********************************************

ASUS HD6850 - 6850 - EAH6850 DC/2DIS/1GD5/V2 - VGA eladó, Garancia, Gyári tartozékok

26.000 Ft

*********************************************

Kanapé, kihajtható, ágy

15.000 Ft
Debrecenben péntekig házhoz tudom vinni

[ Szerkesztve ]

üdv

(#31212) stranger28 válasza Zola007 (#31210) üzenetére


stranger28
addikt

A regebbi kialakitasu vagy az uj?

(#31213) gabesz78


gabesz78
tag

Sziasztok!

Ha valakit érdekel egy eladó HP LaserJet 1100 lézernyomtató az privátban keressen!

"Elképzelhető, hogy a Computerek a jövőben nem nyomnak majd többet 1,5 tonnánál." (1949, Popular Mechanics)

(#31214) hcs57


hcs57
őstag

Ez valakinek?Pentax K10D

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#31215) kungzi


kungzi
veterán

hali

a Diginél van szerelési költség? ha igen mennyi, mert sehol se találom az odalukon :F

Update:

megvan :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31216) Blabcsi válasza kungzi (#31215) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Szerelési nincs, de anyag ár van, a fene beléjük.
De hogy mennyi az nem tudom, mert mire kijöttek bekábeleztem mindent, amit kellett, így csak a csatlakozókat kellett felrakniuk, az meg valami 50-60 Ft/ db.

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#31217) hucsikoi válasza Blabcsi (#31216) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

..ha már Digi. Debrecenben mennyire jó a digi kábel? A netröl annyit tudok, hogy hibátlan, de a tv-röl nem sok infóm van.

(#31218) cekkk válasza Blabcsi (#31216) üzenetére


cekkk
veterán

De mocsok világot élünk mi?
A legolcsóbb szolgáltató és még ingyen is szerelnek de a kábelek és csatlakozók árát elmerik kérni, pofám leszakad :( :P ;]

(#31219) mghltm válasza hucsikoi (#31217) üzenetére


mghltm
addikt

a honveden evek ota van toluk analog/digitalis tv, net es telefon. minden mukodik hibatlanul, de azert elofordul evente par alkalommal szolgaltatas kieses. ar/ertekben szerintem messze a legjobbak.

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#31220) patex1983 válasza hucsikoi (#31217) üzenetére


patex1983
őstag

A net valóban teljesen jó. A kábeltv háááát....nekünk van set-topbox, mivel van hbo előfizetésünk és az csak azon keresztül megy...A probléma rögtön ott kezdődött, hogy mi hd box-ot akartunk, amit azóta sem tudnak biztosítani (vagy 2 éve...), mivel soha nincs belőle...így van egy fasza SD boxunk scart csatlakozóval, ami eléggé összeszedi az elektromos zajokat, így eléggé zavaró halk sípoló, meg mittudomén milyen hangok jönnek a tv-ből a box-nak köszönhetően...Ezen felül elég gyakran pixelesedik, megakad a kép. Többször bejelentettük, már cseréltek box-ot is 2X, de a javulás nem számottevő... :( A telefon néha nem ad vonalat, néha megszakad beszélgetés közben, de ez 97%-ban működik rendesen.
Amíg nem volt boxunk, csak a sima kábel, addig nem volt probléma a kábeltv szolgáltatásukkal sem.

[ Szerkesztve ]

X

(#31221) Blabcsi válasza hucsikoi (#31217) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Tv-, tel-t nem tudom, mert neten tévézgetünk, tel meg nincs. :P

cekkk Mikor kb. 4-5 éve először köttettem be még azt sem számolták fel. :N

Keresek SATA HDD-t, bővebben a linken.

[ Szerkesztve ]

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#31222) Tubi2


Tubi2
senior tag

Valakinek Playstation 2-je tartozékokkal esetleg eladóban?

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#31223) z0d1AK válasza Tubi2 (#31222) üzenetére


z0d1AK
veterán

Van heverőnk amin nagyon jól el lehet borulni játék közben. Esetleg érdekel? :DDD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#31224) Tubi2 válasza z0d1AK (#31223) üzenetére


Tubi2
senior tag

Ha adsz mellé játékgépet, szívesen elszállítom :D

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#31225) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. :R
Most jár le a upc-s szerzödésem és ahogy nézegettem egy hasonló csomagot a digi lényegesen olcsóbban kínál. Azt nem tudja valaki, hogy hol tudom megnézni, hogy nálunk (Ötvenhatosok tere) van-e a diginek optikai kábele?

(#31226) kungzi válasza hucsikoi (#31225) üzenetére


kungzi
veterán

itt

(#31227) cekkk válasza hucsikoi (#31225) üzenetére


cekkk
veterán

Szerintem optikai kábele csak kint van valamelyik lakóparkban. De a honlapon megtudod nézni, hogy a házszámotok alatt elérhető-e a szolgáltatás. Jelenleg szerintem semmi hátránya nincs, hogy nem optikain megy be a lakásba a hálózat.

(#31228) ati012


ati012
senior tag

Horgász orsót keresnék, valami egyszerűt, olcsót, akár régit v. kishibásat is.

(#31229) mghltm válasza hucsikoi (#31225) üzenetére


mghltm
addikt

tobbszintes panelhazaknal behuzzak az optikat es onnan switch(ekk)el van elosztva a net a lakasokba. utp-n jon a net/telefon, koax-on a tv. optikat kozvetlenul pld csaladi hazakba kotnek be es egy modem segitsegevel osztjak el a szolgaltatasokat.

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#31230) hucsikoi válasza cekkk (#31227) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Köszönöm a válaszod. No meglátjuk mit ajánl a upc és utánna eldöntöm.

kungzi, tiborandras: Köszönöm nektek is. :R

[ Szerkesztve ]

(#31231) kungzi válasza mghltm (#31229) üzenetére


kungzi
veterán

akkor nálam így fogják :D

(#31230) A Tejesember

én most beszéltem velük. Több, mint dupla annyiért akart rámsózni egy olyan csomagot 2év hűséggel, amit a Digi adna 2év hűséggel kevesebb, mint a feléért. :D Mondom köszönöm, húzzanak le mást ezentúl :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31232) lappy


lappy
őstag

Ha van ilyen valakinek jelezze!

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#31233) ati012 válasza lappy (#31232) üzenetére


ati012
senior tag

Nekem van, egy 20asé a tied.
Csak kicsit drága bele a kellékanyag...

(#31234) hucsikoi válasza kungzi (#31231) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Én is ettől tartok. Nézegettem én is mind a két szolgáltató ajánlatát és ezért kacsingatok a digi felé. Az igaz, hogy a upc-vel semmi gondom sem volt, tökéletes a net és a tv képe is, de drága. Feltételezem, hogy a digi sem rosszabb.

(#31235) kungzi válasza hucsikoi (#31234) üzenetére


kungzi
veterán

engem csak egy valami idegesít a Digi-ben, hogy nincs egy Discovery csatorna sem

Digisport +
Discovery -

remélem azért visszafogják tenni előbb utóbb, mert most jön valami új discovery is HD-ban

(#31236) cekkk válasza kungzi (#31235) üzenetére


cekkk
veterán

Szerintem nem fogják, a saját csatornáit erőlteti a Digi, mert neki az a jobb/olcsóbb több a haszna rajta.

(#31237) hucsikoi válasza kungzi (#31235) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Egyelőre nálam is ez az egyetlen érv a upc mellett.

(#31238) Laraxior


Laraxior
titán

Nincsen valakinek egy CPU-blokkja eladó? Nem akarok rendelni, mert GTX680 GPU-ra kellene, előtte rápróbálnám.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#31239) kungzi


kungzi
veterán

Akkor szerintem az lesz, hogy digi topnet es marad a upc hd csomag. Telefon igy se ugy se kell

(#31240) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Eladó huaweii y200 szilikon tok, 1500ft.
uv gel műkörömépítéshez, 1200ft.
xbox 360 vezeték nélküli kontroller- 5000ft
iPhone 4/4s fólia 500ft/ db.
AGK k518 - 12 ezer ft.

(#31241) werszomjas


werszomjas
őstag

Eladó!

Philips DVP3980 DVD lejátszó, HDMI-s

4500ft

[ Szerkesztve ]

üdv

(#31242) Laraxior


Laraxior
titán

Eladó lenne ez a házimozi móka. Inkább hangfal szettnek ildomos használni, mert a DVD része nem működik, viszont az erősítő benne tökéletes. Asszem a rádió megy. Adok mellé egy jack-RCA 5m-es kábelt, így laptophoz csatlakoztatva, vagy éppen szgéphez tökéletes. Nem 5.1 lesz, de szól az összes hangfal...nem gyengén. Ha kell házhoz viszem Debrecenben. Ára legyen 6ezer forint, alku ne legyen.

[link]

A kép nem az enyémről készült de ugyanez, ugyanilyen. Van rajta millió beállítás, hogy hogyan szóljon. Évekig használtam, sikerült beszereznem egy Logitech 5.1-et ezért adnám el.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#31243) KőkorSzaki


KőkorSzaki
tag

(#31244) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Szép, megkímélt húszezres bankót adnék egy 7770-es videokártyáért. :)

Ugyanitt eladóak mikrométerek, furatmikrométer, precíziós vízmérték.

(#31245) aldebaran


aldebaran
őstag

Vennék Időzítő kapcsolót!

Olyan kellene, hogy ha egyszer elindítom, hogy reggel pl. 9-kor kapcsoljon be, este 7-kor ki, akkor addig csinálja, amíg világ a világ. :)
Esetleg olcsóbbat tud valaki ajánlani, boltit?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#31246) PLaci58 válasza aldebaran (#31245) üzenetére


PLaci58
őstag

6-700 Ft a nagyáruházakban a mechanikus kapcsolóóra.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#31247) GIJoe válasza aldebaran (#31245) üzenetére


GIJoe
addikt

pár hete láttam programozható digitális változatot a Praktikerben 1300-1400 Ért
Ennyit simán megér, én routerre rakom, kevesebb wifi piszkálja éjjel a fejem, + nem kevesebb a fogyasztásunk.. De holnap benézek, úgyis van dolgom a sparban...

(#31248) mackosajt


mackosajt
addikt

Alpenföhn Brocken, 2 ventivel eladó!

Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev2, pici hibával eladó!

Debrecen területén házhoz is viszem őket! Kiszállítási díj NINCS! :DD

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#31249) cekkk válasza mackosajt (#31248) üzenetére


cekkk
veterán

Mivel 1-1 forintot írtál a hirdetésekben az árhoz, de mivel egy forint nincs de a kettőért adok 5 forintot és várlak, hogy kihozd ;] :P :R

(#31250) mackosajt válasza cekkk (#31249) üzenetére


mackosajt
addikt

"Nézz szét, mennyiért mennek a szimpla ventisek, nézd meg mennyi a dupla ventis ára, és valahol a kettő közt mondj egyet, talán megegyezünk."

Gondoltam csak képes valaki megnézni, mennyi az új és a piaci ára a cuccoknak.

Árat azért nem írtam, mert eladni akarom, nem csak tárolni őket, mint a Freezert is eddig. :D

De azért nem rossz próbálkozás! ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.