Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31251) stranger28


stranger28
addikt

Szerintetek hova kellene elmennem, ha venni akarok egy normális futócipőt, de nem végtelen a keret?

(#31252) mackosajt válasza stranger28 (#31251) üzenetére


mackosajt
addikt

Hát, ha a keret nincs egy legalább 20.000, akkor sehová. ;)

Amúgy a volt Mountex (Hegymászó bolt, vagy mifene a belvárosban), vagy a Sportsdirect, vagy a Decathlon

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#31253) Borosz


Borosz
senior tag

Lenovo 8808 Thincentre eldó - áresés: 13K :Y
Továbbá az AGP-s GF6600GT is ott van Zalman AlCu-bal 3K-ért.
Nameg az a P4 fürge PC is 9K-ért. (Áresés itt is...)
Részletek PÜ-ben.

(#31254) stranger28 válasza mackosajt (#31252) üzenetére


stranger28
addikt

Esssssélytelen, hogy kiadjak érte annyit. :DDD Ez esetben? 500 forint -> tornacsuka? :DDD

(#31255) mackosajt válasza stranger28 (#31254) üzenetére


mackosajt
addikt

Valamelyik kínai áruház, de a "lapostalpú" tornacsuka szétcseszi a lábad. ;)

én már csak tudom, mert május elején kezdtem futni a 100+ kilómmal, először ótvar cipőben, fájt is a lábam, aztán jobb utcai cipőben, de csak fájt, majd vettem egy futó pipellőt, aszfaltra, azóta még szeretk is futni, egyre jobban. ;)
Igaz, 10 Ft híján 20k-ba került. És ez még az alja!

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#31256) dvdbackuper válasza mackosajt (#31255) üzenetére


dvdbackuper
őstag

nem aszfalton kell futni :-)

(#31257) stranger28 válasza mackosajt (#31255) üzenetére


stranger28
addikt

Én sem komolyan gondoltam.

Aszfalton eleve nem a legjobb futkorászni. Pályára mennék továbbra is, csak a mostani elszakadt szerencsére. Az 12k volt valami akcióban, itt körül gondoltam.

Max. 15, de akkor már sírni fogok esténként.

[ Szerkesztve ]

(#31258) cekkk válasza mackosajt (#31250) üzenetére


cekkk
veterán

Csak vicceltem :DDD

(#31259) mackosajt válasza cekkk (#31258) üzenetére


mackosajt
addikt

Gondoltam. ;)

@Stranger: Én is akciósan vettem, de sajna majdnem 20-ért. Azután asszonynak is kellett venni egyet, szerencsére a hegymászóban elfogadták a szépkártyát, így az övét meg ott vettük. Viszont 12-ért szerintem manapság nem kapni szinte semmi jót.

@dvdbackuper: Jah, csak ha a város másik végén van a pálya, akkor oda előbb el is kéne jutni, aztán meg sz@rrá izzadva haza. Így marad az aszfalt, de "okosan".

@Stranger újratöltve: Hát, talán. Meg kell nézni, mi a felhozatal. Az biztos, hogy a hegymászóba nem kell benézz, ott annyiért nem lesz semmi, max. futó nadrág. :)

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#31260) stranger28 válasza mackosajt (#31259) üzenetére


stranger28
addikt

Utána hozzávettem az inflációt. :DDD 15 is esélytelen?

szerk: Alakul. Akkor benézek valamelyikbe azok közül, amiket írtál.

[ Szerkesztve ]

(#31261) mghltm válasza stranger28 (#31260) üzenetére


mghltm
addikt

ha ezt kitoltod, kapsz par ajanlatot, ami megfelelhet neked. ha komolyan gondolod a futast, ne sajnald ra a penzt, mert rossz cipo miatt kesobb a tobbszoroset koltheted gyogyszerre/orvosra.

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#31262) mukibuci válasza stranger28 (#31260) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

players room kártyád van? azzal viszonylag olcsón tudnál venni cipőt náluk. egyébként egy alap nike és társai, vagy valami saját márkás cipellő fér ebbe bele

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#31263) XmoD válasza stranger28 (#31260) üzenetére


XmoD
aktív tag

Nekem NIKE Dart 9 Men van. 13-ert vettem anno. Szerintem strapabiro kis cipo es aranylag kenyelmes. De rendszeres nyuzast nem tudom h. birna.

Szerk: Pedig van [link]

[ Szerkesztve ]

(#31264) stranger28 válasza mukibuci (#31262) üzenetére


stranger28
addikt

Nincs sajnos.

Szerinted mennyit kéne erre szánnom?

(#31261) tiborandras: Köszi. De ez is kidobott párat 25-től az égig. :DDD

(#31263) XmoD: Nem találtam újban. :(

[ Szerkesztve ]

(#31265) mukibuci válasza stranger28 (#31264) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha valami márkásat akarsz, akkor szerintem is 20 a minimum, de ez attól is függ, hogy mennyit akarod használni

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#31266) stranger28 válasza mukibuci (#31265) üzenetére


stranger28
addikt

Heti 2x + konditeremben lófrálni, de az remélem nem számít.

(#31267) mukibuci: :R

[ Szerkesztve ]

(#31267) mukibuci válasza stranger28 (#31266) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

itt sztem tudnak segíteni, van 1-2 profi futó

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#31268) cekkk válasza stranger28 (#31260) üzenetére


cekkk
veterán

Én le se írom akkor inkább mennyiért vettem cipőt, mert szívrohamot kapsz :P De az a legfontosabb, a többi cuccom az mind a legolcsóbb össze vadászott ruhák, cipőre szerintem ne sajnáld a pénzt.

(#31269) giigz válasza stranger28 (#31251) üzenetére


giigz
veterán

Hány cm a lábad hosszúsága? :D Nekem van egy nagyon keveset használt Adidas Supernova futócipőm, ha esetleg érdekelne.

(#31270) stranger28 válasza cekkk (#31268) üzenetére


stranger28
addikt

Ruha 'zmeg, hagyjál már. :DDD Cipő, valami gatya, meg szakadt póló. ;]

(#31269) giigz: 28 centi így gyorsban. 44-5-ös cipők szoktak kelleni.

[ Szerkesztve ]

(#31271) SOAD19 válasza stranger28 (#31270) üzenetére


SOAD19
addikt

Pedig, jó lenne valami jó kis technikai felső is, ami gyorsabban vezeti el az izzadságot, ill. hűsítő érzetet is ad. ;]
Mondjuk, ha nem akarsz rá költeni, akkor fuss félmeztelen, és meg van oldva a dolog. :DDD

Tényleg, van egy hosszú ujjú Kiptsa aláöltözék felsőm S-es méretben, hátha most, hogy feljött a téma lesz rá érdeklődő. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31272) stranger28 válasza SOAD19 (#31271) üzenetére


stranger28
addikt

Én szeretek izzadni, a szagomtól érzem, hogy élek. ;] Azért köszi a felső ajánlatot. :DDD

(#31273) mukibuci válasza SOAD19 (#31271) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nekem van szupi dri-fit sapim is, ami nem engedi, hogy a szemembe csorogjon az izzadtságom :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#31274) giigz válasza stranger28 (#31270) üzenetére


giigz
veterán

És érdekel ez a használt cipő, vagy csak újat akarsz venni? Ez mondjuk egy igen jó minőségű, és "nagy tudású" cipő, amikor vettem, még 30-40.000 volt egy ilyen...

(#31275) stranger28 válasza giigz (#31274) üzenetére


stranger28
addikt

Attól függ, mennyire használt, és mennyire akarod visszakapni a vételárát. :DDD

(#31277) giigz válasza stranger28 (#31275) üzenetére


giigz
veterán

Megnéztem, 28.990 Ft volt, de természetesen a mostani értéke ettől messze van. Ha tetszik, és meg akarod venni, akkor biztos meg tudunk egyezni :)

Persze majd úgy is fel kellene próbálnod, de azért lefotóztam, a mérete 44 2/3-os, nekem nagy, ezért már vagy 1 éve rajtam sem volt. 4-5x futottam, meg párszor sétáltam benne, tehát használt, de az állapota még tökéletes, szerintem nagyon jól lehet használni még sokáig.

Itt a kép, mint látszik is, nagyon jó állapotban van, csak egy kicsit koszos :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31278) stranger28 válasza giigz (#31277) üzenetére


stranger28
addikt

Ha megpucolod, lehet róla szó. :DDD

(#31279) #65675776 válasza patex1983 (#31220) üzenetére


#65675776
törölt tag

A zajokat nem a csatlakozó szedi össze, hanem a nem megfelelő minőségű, vagy nem megfelelően elvezetett kábel.

kungzi: Miért ragaszkodna mindenki ennyire a Discovery-hez? A sok ismétlés és reklám az egyetlen (na jó, ez már kettő) dolog ami hosszú ideje kiemeli őket a többi csatorna közül.

[ Szerkesztve ]

(#31280) Tubi2 válasza patex1983 (#31220) üzenetére


Tubi2
senior tag

Igen, ez az olcsó STB nagyon szar. :K
A hádéra meg az oldalon ezres havidíj lenne, de akkor ezek szerint arra készlethiány van egyfolytában?

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#31282) diablo1984


diablo1984
veterán

Eladó:
hardverelemek eladósoron:
- 1db PCI-os USB kari - 1200Ft
- 3db tv-out kábel - 500Ft/db
- 1db tv-out to s-video átalakító - 300Ft
- 3db 9,2cm-es pwm-es veni ráccsal(HP házból) - 800Ft/db
- LG gsa H30N sata dvd író(fekete), firmware halott állapotban alkatrésznek, előlapdonornak - 1000Ft
van pár laptop billentyűzetem eladósorban:
- Fujitsu-siemens billentyűzet, komplett, hibás, pár gomb nem működik, valszeg billentyűfólia hibája van, magyar kiosztású, Pa2510-es lapiban volt(Pi1536-osé is dettó ez), gombonként, vagy egészben is eladó!(Chikony a gyártója)
- Fujitsu-siemens billentyűzet, pár gombja már hiányzik, magyar kiosztású, nem agyon használt, de fullhalott állapotú, gombonként vagy egyben eladó!
a bontásra várók ára megegyezés szerint alakul!
Optikák:
- DVD olvasók, ATA csatlakozásúak, 2db LG(1 fekete, 1 fehér), 1 Antec fehér színű, 3 nap gar. 1k/db

Ház:
Aerocool Aeroengine JR, fekete, szép állapotban, minden takaró lemezével, 2db 12cm-es és 1 db 8cm-es kék ledes ventivel, amiket a ház potijáról lehet szabályozni, doboza is megvan! - 8,5k

(#31283) diablo1984


diablo1984
veterán

(#31284) patex1983 válasza Tubi2 (#31280) üzenetére


patex1983
őstag

Igen, mindig azt kapjuk, hogy nincs belőle...
Bár mostanában már annyira nem is érdekel, meguntam 2 évig utánajárni egy szaros box-nak...

X

(#31285) cekkk válasza mukibuci (#31273) üzenetére


cekkk
veterán

Merre vetted? Én pont ezzel küzdök, ilyen melegben izzadok mint a ló és csípi a szemem :DDD

(#31286) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Eladó / cserélhető / rendelhető.
Szemezgessetek bátran.

1.: Tükrös szekrény eladó / cserélhető.

2.: Egyedi kristály ékszer készítés rendelés alapján.

3.: És a kihagyhatatlan ajánlat: GRAVIR készítés megrendelés alapján.

4.: Gesslein Lion babakocsi eladó / cserélhető.

5.: Kéz mixer új, eladó / cserélhető.

6.: Pince ürítés készletek, porcelánok, könyvek, stb. Friss képek!!!

Mini gépem építéséhez keresem a következőket:
SATA csatis vinyó kis tárhely elég. ( kevés bad belefér, ha elkülöníthető min.: 4-10 Gb )
Slim dvd olvasó SATA csatis vagy átalakítóval. ( normál SATA csatis alaplaphoz ) Elég ha olvas....
Router. ( működjön, min.: 2 fele dobja a netet. PPPOE )
Farkatlan rágcsáló. ( működjön, nem árt ha bill. is van hozzá, de nem feltétel. )
Mindez lehetőleg cserébe valamiért. Lehet válogatni a porcelánok közül, vagy könyvek közül, de akár gravirozhatok is valamit, ami teljesen egyedivé tehet egy ajándékot vagy bármit.

Bombázhattok privátokkal.

:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#31287) wwhy


wwhy
veterán

Független USB modem/stick-je kölcsönbe van valakinek?

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#31288) giigz válasza #65675776 (#31279) üzenetére


giigz
veterán

Gondolom azért, mert olyan műsorok mennek a Discovery-n, amik máshol nem :)

(#31289) mukibuci válasza cekkk (#31285) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

hervisben volt akciós legutoljára

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#31290) cekkk válasza mukibuci (#31289) üzenetére


cekkk
veterán

Köszi! :R

(#31291) Teejay83


Teejay83
tag

Samsung Galaxy mini 2 Garanciával SOS-be 18K

Nyíregyházán

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#31292) bhonti válasza wwhy (#31287) üzenetére


bhonti
tag

Szerintem amim a Digi Move-hoz van, az független... :)

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#31294) lakisoft


lakisoft
veterán

3m USB printer kábel - 0,5k/db
LPT nyomtató kábel - 0,5k/db
USB hangkártya - 0,55k/db
Bluetooth adapter - 0,55k /db
OBD2 bluetooth autódiagnosztika - 4,5k/db
MicroSD Kártyaolvasó 0,2k/db

(#31295) gps76 válasza kungzi (#31235) üzenetére


gps76
őstag

Én nem érzem hiányát a Discovery-nek,amit meg akarok nézni,letöltöm,amúgy is agyonismétel mindent.
Kenje a hajára az upiszi a digitális csatornáit a dobozával együtt,van egy c-s tunerral rendelkező tv-m és boxon keresztül nézzem a tv-t? Ezért választottam a digit,mert a fiú szobájában T/C-s tuneres fullHD LCD van ahova nem kell box a digit. csatornákhoz a,másik szobában meg egy még tökéletes 72-es Samu,ahová vettem egy Alma C2200-as fullHD stb-t 15-ért (ha már lúd legyen kövér),amibe ha akarom megveszem a kódolt csatornák kártyáját és örülök(igaz máshogy is megoldható mert képes rá),nem kell jó drágán megvenni,meg bérelgetni a digi saját HD-s sza.ját. Amig be nem döglik a tv marad ez a felállás,utána veszek egy pár éves csúcsmodell HD-s vagy fullHD-s LCD-t olcsón,aminek esetleg nem jó a tunerja vagy más tv vételi gondja van,úgyis csak HDMI-n "monitorként" üzemel majd.

[ Szerkesztve ]

(#31296) patex1983 válasza gps76 (#31295) üzenetére


patex1983
őstag

Épp ez a baj a DIGI-nél, hogy a digitális csatornákhoz kapott kártyát csak abban a boxban tudod használni, amiben aktiválták azt, így te hiába dugdosnád egy saját box-ba, nem menne...
Ha ilyen egyszerű lenne, már én is rég visszaadtam volna a fos DIGI-s boxot és vettem volna egy sajátot :((

X

(#31297) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Pioneer DEH-P7000UB Autórádió kontakthibás eladó

Keresek Samsung 930BF monitorhoz talpat

[ Szerkesztve ]

(#31298) gps76 válasza patex1983 (#31296) üzenetére


gps76
őstag

Ehhez úgy nem tudok hozzászólni,mert más megoldást használok,priviben érdeklődj ha érdekel.

(#31299) WillyX


WillyX
tag

Vennék fehér iPhone 4S-t. 82k

T-mobile-os vagy független érdekel. Minden tartozéka, doboza legyen meg és esztétikailag is rendben legyen.
Lehetőleg már ki legyen fizetve. Nem szeretnék belefutni egy letiltásba.

(#31300) aldebaran válasza PLaci58 (#31246) üzenetére


aldebaran
őstag

És ez olyan, hogy egyszer beállítom és megy napokon, hónapokon keresztül?

(#31247) GIJoe: Nos voltál? Találtál?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.