Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26301) diablo1984


diablo1984
veterán

Eladó:
Digitális gép:

vagy Samsung D60 6 megapixeles, 3x-os optikai zoomos, sd kártyát fogad, semmi tartozék nincs hozzá, csak a csuklópánt, szép képet csinál!- 8,99k
hardverelemek eladósoron:
- 1db PCI-os USB kari - 1200Ft
- 3db tv-out kábel - 500Ft/db
- 1db tv-out to s-video átalakító - 300Ft
- 3db 9,2cm-es pwm-es veni ráccsal(HP házból) - 800Ft/db
- LG gsa H30N sata dvd író(fekete), firmware halott állapotban alkatrésznek, előlapdonornak - 1000Ft
van pár laptop billentyűzetem eladósorban:
- Fujitsu-siemens billentyűzet, komplett, hibás, pár gomb nem működik, valszeg billentyűfólia hibája van, magyar kiosztású, Pa2510-es lapiban volt(Pi1536-osé is dettó ez), gombonként, vagy egészben is eladó!(Chokony a gyártója)
- Fujitsu-siemens billentyűzet, pár gombja már hiányzik, magyar kiosztású, nem agyon használt, de fullhalott állapotú, gombonként vagy egyben eladó!
a bontásra várók ára megegyezés szerint alakul!
Tápegység: FSP 250W-os, 12cm-es ventis, csendes táp(jó nehéz), 3 nap gar- 2,5k
Optikák:
- 16x-os Lite-On dvd író, dual layeres, ATA-s, fehér színű, szinte csak olvasásra volt használva egy irodai gépben, 3nap gar -2,5k
- DVD olvasók, ATA csatlakozásúak, 2db LG(1 fekete, 1 fehér), 1 Antec fehér színű, 3 nap gar. 1k/db

Ház:
Aerocool Aeroengine JR, fekete, szép állapotban, minden takaró lemezével, 2db 12cm-es és 1 db 8cm-es kék ledes ventivel, amiket a ház potijáról lehet szabályozni, doboza is megvan! - 8,5k
478-as proci: van egy 478-as tokozású P4 2,66Ghz-es proci,northwood magos, 2,66Ghz/512/533/1,525V! SL6DX típusszámú!- 1,8k

(#26302) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Eladó / cserélhető / rendelhető.
Szemezgessetek bátran.

1.: DDR3 1Gb-os modult cserélnék 2Gb-osra.

2.: E5500 procit cserélném erősebbre.

3.: Tükrös szekrény eladó / cserélhető.

4.: Kristálygyöngy karkötő anyagáron eladó / cserélhető.

5.: Egyedi kristály ékszer készítés rendelés alapján.

6.: És a kihagyhatatlan ajánlat: GRAVIR készítés megrendelés alapján.

Csere esetén sok minden érdekel, SSD, monitor, stb.
Bármilyen kérdéssel keress bátran. :DD

:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#26303) dewil666 válasza bhonti (#26300) üzenetére


dewil666
őstag

A böszörményi úton most két napig az van! :DD Gyalogos felvonulás
És évente kétszer is megtartják.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#26304) csapee


csapee
senior tag

Az Erste bank honlapja csak nekem nem jön be? Valaki ránézne?

Csapee

(#26305) hdanesz válasza csapee (#26304) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Nekem sem működik. A biztosító része viszont igen.

(#26306) janes1976 válasza csapee (#26304) üzenetére


janes1976
őstag

Nem, tényleg xar.

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#26307) csapee


csapee
senior tag

Ok köszi, akkor nem nálam van a hiba.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#26308) arpeen2


arpeen2
senior tag

Eladó 4db vezeték nélküli színes kijelzős telefon, a képen látható felállásban. Működő akksikat nem tudok hozzá adni. A hozzávaló akksik típusa : [link]

Ár : 4.9k kompletten.

[ Szerkesztve ]

(#26309) Garold


Garold
senior tag

Eladó Samsung Galaxy Note 10.1 LTE (GT-N8020) táblagépem.
Fehér színű, 16 Gb-os, 3 hete vásároltam a T-Mobile-tól, innen él a 2 év garancia. Tökéletes állapotban van, a hátoldalán még a gyári fólia is rajta van.
Eladás oka: nem használom ki.

Ajánlatokat privátban várok, a személyes átadást preferálom. Helyileg Nyíregyházán megtekinthető.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#26310) andras888


andras888
aktív tag

valakinek 4 magosítható proci?

[link]

(#26311) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Nikon D7000 fényképező, 18-105mm-es kitobjektívvel, minden tartozékával, dobozában, 3év garival eladó.
Csak kipróbált, pár napos gépről van szó.
Érdeklődni privátban.

(#26312) rayoliviero


rayoliviero
veterán

(#26313) Papaj x


Papaj x
tag

Egy ismerősöm keres i3-as lapot proccal, nagyon árat, semmit nem mondott, így bombázzatok..

Szerintem olcsóbb kategória érdekli..

Hirdetéseim!

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#26314) mackosajt


mackosajt
addikt

Valaki nem tudja véletlen, hogy Debrecenben hol foglalkoznak lemezfelni javítással/egyengetéssel?
Tegnap sajna megfogtunk egy kisebb kátyút, innen 150 km-re, és csak hazafelé, az egyik pihenő alkalmával vettük észre, hogy majdnem elhagytuk a dísztárcsát, mert a felni pereme kicsit deformálódott.

Van kátyúbiztosításunk is, de sz@rt sem ér, mert a helyszínen akkor, fel sem tűnt, hogy bármi baj lenne, hisz szinte alig volt több, mint a szokásos jó magyar utakon érzékelhető kopp.
Szóval sem jegyzőkönyv, se semmi nincs, így nem akarok szórakozni a hivatalos úttal, és ha javítható, akkor megcsináltatnám.

Le se eresztett, nem is ráz, csak itthon mégsem fognék neki kalapáccsal, mint azt tették sokan 15-20 évvel ezelőtt, ha van rá megfelelő szakember.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#26315) Papaj x válasza mackosajt (#26314) üzenetére


Papaj x
tag

Szerintem azt a gumisok is megcsinálják..

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#26316) Zoty@


Zoty@
tag

Eladó pár 775 tokozású dupla magos proci!

Intel E2160 2db 3500ft/db
Intel E2180 1db 3800ft/db
Intel E2200 1db 4200ft/db
Intel E7200 1db 8500ft/db

Texas HoldEm for ever!

(#26317) Antimatrix válasza copass (#26284) üzenetére


Antimatrix
tag

Tisztelet a bringásnak!

vizsont kapok szépen olyantól aki -szótagolva ki sem tudná mondani -mondható megjegyzéseket hogy csak a hallószerveim állnak ketté
akkor ez uton kérném azokat a "leánykezdeményeket" akik ugy mennek az utcán 4-5 egymás mellett mintha "tömegkex" party előtti videofelvétere készülnének szépen sorban egyvonalban és még beszélgetnek is ugy egymással hogy aki szól a nem mellette lévőnek a fejét előre tolja és megy a "tátika"
segitenék nekik de nem vagyok sem az @nyjuk sem az @pjuk - lehet hogy nincs is nekik .... - lombikban csinálták őket csak a kémcsöböl kioldoldott valmilyen vegyület és az IQ-t felűlről korlátozza a limes-> max GLAMUOR napokon a kuponnal megüti az akciós 99-t
az ember társas lény lenne van aki személyesen teszi van közösséget épit vagy aki "virtualizál" S.N. oldalak
de megfigyelhető hogy akármilyen összefüggés van a esetek 90% 1-1 beszélő - vagy 1 beszélő és több hallgató
ez számszerüen átlagosan osztható 2-vel akkor miért nem szépen 2 soros oszlopban mennek - bezzeg amikor WC-re kell menni akkor tudnak párosával mennyi - hiába no az ember "özstönlény" is valamely mértékben a létet fenn kell tartani de nem igy.
Mikor haladna az ember és természetes" előzne" akkor jönnek binyiklisek és ki kapja aki "véletlenül kilépett" mert haladok de nem ott ahol" helyem van" mert csak a binyikliúton lehet előzni.
Szeretnék én is olyan kómotosan menni és ráéréni csak velem ellentétben "glamour lamour tujours" csajsziknak csak este kell mozogniuk és térdelniük 1 kicsit és holnapra megint kuponnal és teli bukszával tudnak menni vásárolni. Javaslom ilyen esetben mindig a biciklis csengesenn és ha még igy sem megy akkor a bicikliről leszállva vagy akár ugorva is a csajszik "dudáival" dudáljatok légy szives -ez két szempontból is hasznos
-1 részt levesz a biciklisek számából is hiszen csengetés és dudálás élménye között igyen n@gyon n@gy a különbség mint mennyiségben mint minőségben
-2 részt levesz a "glamourkák" számából is hiszen ha nem csak este lehet mozogni hanem napközben is hiszen sportemberekről beszélünk biztos nem vásárlásra adja fejét hanem a tulajdonodban lévő binyikli(s) csövét/rudját vagy ki hogy mondja is szivesen fényesre polirozz@...
3 részt pedig endorfin termelés megindul minden binyiklis boldogan nyugodt tempóban mosolyva jár kel fel és alá és a muslincákat összeszedik
4 részt nem kell "kit" előznöm mert ugye mozgásban van a v(p)áros elférek az ego utján a binyilkis tekerhet a randiállomásra nagyerdő-vekeri és utána jöhet a közös örömmozgás
5 segitsünk egymáson embertársaim hiszen adni is szép és kapni sem lehet rossz dolog és a világbéke utjára léphetnek ezáltal ezen programbam résztvevők igérem leszek az első virtuális keresztapa aki belájkolom a "glamour csajszi" és binyiklis "b@kker mit keresel az én kerékpárutamon tesztoszteron hormonos" emberek első elkészült elegyét!

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#26318) mackosajt válasza Papaj x (#26315) üzenetére


mackosajt
addikt

Az a baj, hogy nem mindegyik. Van, aki alapból már csak olyan, mint az autószerelők, akik csak alkatrészcserélő kisiparosok inkább. Csak úgy tudnak javítani, ha cserélnek komplett egységeket.

Szóval ha valaki ismer ilyen gumist, aki ilyenekkel is foglalkozik, akkor szóljon. Az sem baj, ha privátot küld, hogy észrevegyem.
Köszi!

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#26319) werszomjas válasza mackosajt (#26318) üzenetére


werszomjas
őstag

Én is jártam így egyszer, csak én durrdefektet kaptam egy csavartól, és hogy lehuppant az autó, kicsit deformálódott a felni.

Én ide szoktam menni: Diószegi vizsgabázis

Elvittem a defektes kereket, befoltozták, plusz a felnit is kiegyengették, észre sem lehet venni, hol volt a hiba, azóta is tökéletes.

Őket ajánlom, gyorsan és olcsón dolgoznak, és még a nyomaték kulcsot is ismerik, sőt használják is :K

[ Szerkesztve ]

üdv

(#26320) mackosajt válasza werszomjas (#26319) üzenetére


mackosajt
addikt

Köszi, ez közel is van nekem!

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#26321) XtremLor


XtremLor
őstag

Tudtok egy jo ekszereszt? Elszakadt a nyaklancom sajnos:( hova erdemes venni ahol megcsinaljak rendesen?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#26322) WillyX


WillyX
tag

Fekete T-s HTC 8x -em cserélném ráfizetéssel más HTC, Sony, Apple telefonra.

(#26323) petiwr


petiwr
senior tag

Keresek HD 5830/5850 vga-t beszámítással egy 5770 re érték egyeztetéssel.

(#26324) Papaj x


Papaj x
tag

Valakinek esetleg eladó? Több darab is érdekel.. Nem kell új, csak jó.

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#26325) gps76 válasza Papaj x (#26324) üzenetére


gps76
őstag

Azt nehéz szerezni,csinálj a 8-as kábelből.

[ Szerkesztve ]

(#26326) Papaj x válasza gps76 (#26325) üzenetére


Papaj x
tag

A végén az lesz...

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#26328) izomhod


izomhod
senior tag

csontkovácsot tudtok ajánlani?

lehetőleg orvost, ne valami okj-s kuruzslót

köszi

(#26329) adi mester


adi mester
tag

Szerk.: Intel S775, 4 X DDR1 és AGP alaplapot keresek olcsón! :)

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#26330) adam432


adam432
tag

XFX 6950 2Gb Scythe Setsugen 2 hűtővel eladó. 31.500Ft. Részletek privátban!

„Si vis pacem, para bellum.”

(#26331) petiwr


petiwr
senior tag

Eladó Zalman VF3000A VGA hűtő jó árban ritka mint a fehért holló nagyon jól teljesít.

(#26332) br.rak


br.rak
őstag

Az Into Darkness-nek lesz Debrecenben 2D-s, feliratos változata? Mert sehol sem találok ilyet.

Br

(#26333) #65675776 válasza br.rak (#26332) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szerintem még a CC sem tudja, mert eleve csak egy időpont van még kint az oldalukon.

[ Szerkesztve ]

(#26334) petiwr


petiwr
senior tag

(#26335) pohár válasza izomhod (#26328) üzenetére


pohár
félisten

apám egy debreceni csókához szokott járni (kijár Szoboszlóra, meg az itteni iskolába is), Debrecenben a Széchenyin van, a holland bolt melletti kapubejárón kell bemenni hozzá (jobb oldalt van, ha mész felfele a Piac utca felé)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26336) Abri


Abri
aktív tag

WD 1.0Tb HDD SATA-3 64Mb WD10EZEX 15 000 Ft
WD 1.0Tb HDD SATA-3 64Mb WD10EZRX 15 000 Ft
Western Digital 2TB SATA-III 64Mb HDD WD20EARX 23 000 Ft
Western Digital 2TB SATA-III 64Mb HDD WD20EZRX 21 800 Ft
Western Digital 3TB SATA-III 64Mb HDD WD30EZRX 30 500 Ft

nem tartok készleten
2 év papíros garancia

van aki olcsóbban tudja ezt mint az Edigital?
Philips CSS2123 hangprojektor

(#26337) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Ha valaki esetleg felvette a F1-et, dobjon már meg vele legyen oly kedves.
Nincs kedvem éjfélig tvzni.

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#26340) #35104512


#35104512
törölt tag

(#26341) bhonti válasza dewil666 (#26303) üzenetére


bhonti
tag

Ja, de annyira nem hatékony... :D biciklivel aránylag simán elmennek mellette. :DD

Még mindig keresem: Army Fight EDT (Shirley May) Debrecenben tud vki? :U

További hirdetéseim

[ Szerkesztve ]

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#26342) bob011


bob011
tag

Keresek HP Laserjet 4 nyomtatót (vagy korabelit), Mac OS 9 driver feltétel. Nem működő is jöhet.

(#26343) Papaj x


Papaj x
tag

15.6" led kijelzője még most sincs senkinek?? :F

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#26344) thomasvold


thomasvold
őstag

Megy valaki maholnap Budapestre Nyíregyházáról? Nincs kedvem vonatra 9 ezer ft-ot költeni :) Beszállnék a költségbe valamennyivel :)

[ Szerkesztve ]

(#26345) petiwr


petiwr
senior tag

Eladó egy ASUS MB 17 SE monitor.

Semmi hibája kínja baja.

(#26346) zoknipóc


zoknipóc
csendes tag

Ha nem megyek be egy érettségire mert mondjuk lekéstem a vonatom akkor mi van? Csak elméleti kérdés.

"Nincs az a kis pénz, ami ne jönne jól" 6 pozitiv / 0 negatív.

(#26347) SOAD19


SOAD19
addikt

Hali!

Lehet hamarosan rendelnék a Sportsdirecttől egy kerékpáros cipellőt, nincs itt valaki, aki csatlakozna? :F

(#26348) bhonti válasza thomasvold (#26344) üzenetére


bhonti
tag

http://utitars.oszkar.com/honnan-Debrecen ;) sőt:
http://utitars.oszkar.com/honnan-Nyiregyhaza

[ Szerkesztve ]

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#26349) bhonti válasza zoknipóc (#26346) üzenetére


bhonti
tag

Később 1 pótérettségi?

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#26350) zoknipóc válasza bhonti (#26349) üzenetére


zoknipóc
csendes tag

mikor van az a később?

"Nincs az a kis pénz, ami ne jönne jól" 6 pozitiv / 0 negatív.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.