Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26551) laszlo168 válasza cekkk (#26529) üzenetére


laszlo168
senior tag

Kijössz Nyiradonyba, csak a tied lehet órákig az uszoda.

(#26552) cekkk válasza #33253120 (#26550) üzenetére


cekkk
veterán

Jah igen tudok :D

3 éve ereszt és nem tudják megcsinálni, mert nem találják, hogy hol :DDD TÁGban is ereszt és azt se nagyon akarják megcsinálni :DDD

Ránézek a Bocskai Istvánra :R

(#26551) laszlo168
Amennyibe az kerülne nekem, hogy oda kijussak már mennék inkább a Divinusba 3 ezerért egész napra wellnesezni ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26553) #65675776 válasza cekkk (#26552) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha elég a ~90cm-es vízmélység és a 25m-es hossz, akkor nyerő lehet.

[ Szerkesztve ]

(#26554) bhonti válasza cekkk (#26529) üzenetére


bhonti
tag

Sajnos az uszodába egyelőre kétségkívül nem akkor tudsz menni mikor szeretnél, hanem mikor lehet is, ez hétköznap tapasztalatom szerint leginkább de. v. du. max. 1-3: http://www.sportuszoda.hu/palyatukor.xls

Részemről az van, hogy akkor is inkább megyek a 25-ös medencébe, minthogy 2-3 embert kerülgessek a másikban.

Meg lehet úszkálni a termálban is, csak az vagy 1500...

[ Szerkesztve ]

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#26555) cekkk válasza #65675776 (#26553) üzenetére


cekkk
veterán

Melyikben annyi?
Egyébként úsztam már olyanban furcsa érzés :DDD

(#26554) bhonti

Néztem, de amikor nekünk jó lenne mindig foglalt minden :O
De úgy döntöttünk ennyi pénzért inkább megyünk majd a Nagyerdei strandra és akkor ott nem csak úszni lehet 750ért hanem a termálba is belelehet menni. Őssel meg majd kiderül, hogy mi lesz :DDD

(#26556) #65675776 válasza cekkk (#26555) üzenetére


#65675776
törölt tag

Bocskai. Elvégre általános iskoláról van szó.

(#26557) cekkk válasza #65675776 (#26556) üzenetére


cekkk
veterán

De a Kazinczy is az és ott is ilyen 90cm körüli lenne?

(#26558) sirály69 válasza adam432 (#26442) üzenetére


sirály69
őstag

Ha fele annyi lenne az ára, már vinném is..., de tudom, hogy többet ér!

Szerver Hosting Debrecenben

(#26559) bhonti válasza cekkk (#26555) üzenetére


bhonti
tag

Amúgy a Sportuszoda szép és jó, meg lehet venni bérletet is, akkor picivel jobban jöhetsz ki. ;)

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#26560) cekkk válasza bhonti (#26559) üzenetére


cekkk
veterán

Ma is telefonáltam velük, de most meg az úszóválogatott van ott vagy mi a manó :D

De azt se értem, hogy pl a vízilabdások fizetett sportolók? :D Akkor keljenek fel és legyen az edzésük délelőtt amikor a kutya nincs ott és este ne ők foglalják már a pályát amikor meg az emberek többsége ráérne. :B :B

(#26561) bhonti válasza cekkk (#26560) üzenetére


bhonti
tag

Elvileg majd csinálnak nekik (is) másik medencét, aztán javulni fog a helyzet... addig sajna ilyen. :(

[ Szerkesztve ]

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#26562) perge666 válasza laszlo168 (#26551) üzenetére


perge666
veterán

Hamarosan én fogok felelni ott a medence,és a körülötte lévő padlófűtésért.:)

(#26563) mexicanraven válasza perge666 (#26562) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Jó hely én nagyon szerettem ott úszni, nekünk laszlo168-al kötelező is volt. Míg mások futottak, addig mi sokszor bent úszkáltunk. Ha volna rá lehetőség mindenkinek kötelezővé tenném minimum 3 éven keresztül.

when the sun shines, we'll shine together

(#26564) cekkk válasza bhonti (#26561) üzenetére


cekkk
veterán

És akkor majd ahhoz se fog hozzá jutni senki.
Mondom ezt nem értem, hogy ezek a nagyszerű játékosok, miért nem tudnak olyankor edzeni amikor teljesen szabad a pálya és olyankor miért nem mehetnek oda azok az emberek akik dolgoznak és még fizetnének is érte :W Mert így meg napközben teljesen kihasználatlan :(

(#26565) perge666 válasza mexicanraven (#26563) üzenetére


perge666
veterán

Csak nem nyíradonyi vagy te is??:)

(#26566) mexicanraven válasza perge666 (#26565) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ott voltam gimnáziumban 4 évig és ugyebár ott is érettségiztem még a régi helyen! :)

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#26567) perge666 válasza mexicanraven (#26566) üzenetére


perge666
veterán

Jaaa,szerintem ezt beszéltük is,a jó múltkorában.:)

(#26568) adam432


adam432
tag

CITIZEN napelemes, zafírüveges pilótaóra eladó!

„Si vis pacem, para bellum.”

(#26569) adi mester válasza Daniel Alves (#26545) üzenetére


adi mester
tag

Ha még se sikerült volna, akkor ezt próbáld ki, jó kis program: FlashBoot

Ha van XP képfájl a gépeden, akkor ezzel a progival ki tudod írni USB-re a rendszert és BIOS-ban állítsd be, hogy a pennásról bootoljon : R

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#26570) petiwr


petiwr
senior tag

(#26571) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Elado Nexus 7 16Gbos wifi only... Ket tokkal! Gyari utazo coverrel...es egy billentyuzetes tokkal. 2013 januarjaban vasarolt. A garancia innentol el,asus honlapjan be van regisztralva,tehat hivatlos magyar garanciaval van ellatva a keszulek. Allapota kivalo,kijelzon folia,pixel hiba nincs.

Ar: 50e Ft.

Atvetel szemelyesen Debrecenben. Privatban lehet keresni!

(#26572) lorcsi válasza cekkk (#26560) üzenetére


lorcsi
veterán

en is ezt utaltam mindig, feszt odapofatlankodtak a vizilabdasok...es meg nagyon bunkok is. alapveto kommunikacios kepessegek hianyoznak...edzoi szinten

(#26573) kolanda


kolanda
tag

Üdv,
van valakinek ismerőse az Ozekinél?

(#26574) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Nikon D7000 kit eladó. 18-105mm-es objektívvel. Egy hetes, alig használt. 3év gari, minden tartozék, doboz.
Ár: 200ezer

(#26575) cekkk válasza lorcsi (#26572) üzenetére


cekkk
veterán

Nem ismerem őket, így ilyet én nem merek mondani, de elhiszem neked. :K Bár tudom ki a vezető ott azok után nem is csodálkozok semmin :W :DDD

De az tényleg furcsa, hogy amikor a normál munka időben dolgozó emberek és elméletileg nekik is épült uszodát nem tudják használni az eléggé szomorú :(

(#26576) Pocok9b


Pocok9b
aktív tag

Eladó Gigiabyte hd7850oc 2gb, Debrecenieknek némi kedvezménnyel. :B

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#26577) perge666


perge666
veterán

Jó reggelt.
Adott egy Packard Bell Easy Note F4081-SB-213HG laptop.

Hétfő este munkából hazaérve b.nőm kapcsolná be a gépet,de nem ad képet.
A bekapcsoló gomb világít,a készenléti led is,ha rádugja töltőre azt jelzi,de képet nem ad.
Többszöri újraindításra bekapcsol,és működik rendesen,sőt amikor kikapcsolom,és utána be,akkor is gond nélkül elindul.
Viszont következő/tegnap/ este ugyanezt csinálta,csak többszöri újraindításra lett jó!
Ma 6 órakkor keltünk,mert b.nőm készült hogy megy dolgozni,mondom bekapcsolom kicsit a gépet,de megint nem indult.
2x indítottam újra,de semmi,és hagytam is./sokadjára most is be jött volna biztos/
Szerintetek mi lehet a baja /alaplap,vga,hdd,akku/??

Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#26578) Zoty@


Zoty@
tag

Eladó pár 775 tokozású dupla magos proci!
Intel E2160 2db 3500ft/db
Intel E2180 1db 3800ft/db
Intel E2200 1db 4200ft/db ELADVA!!!!
Intel E7200 1db 8500ft/db

Texas HoldEm for ever!

(#26579) wwhy válasza perge666 (#26577) üzenetére


wwhy
veterán

Sztem az a baja, h Packard Bell :)
Amúgy meg tényleg bármi lehet... akkut könnyi kiszűrni (indítsd töltőről), RAM, HDD szintén tesztelhető (kérj kölcsön másokat/próbáld be a tieidet más gépbe)...

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#26580) thomasvold válasza perge666 (#26577) üzenetére


thomasvold
őstag

Nem csináltatok véletlenül olyat,hogy mikor rá volt dugva a hálózati kábel,tehát áram alatt volt, bekapcsolt állapotban és úgy tettétek rá, illetve húztátok le az akksiját?

(#26581) perge666 válasza wwhy (#26579) üzenetére


perge666
veterán

Na az első mondatodtól padlót fogtam. :(((

Mindig van olyan ember,akinek baja van az adott márkával!
Múltkor hirdettem az Acer laptopomat,valaki megszólta hogy fúúúj Acer.
Nemrég telepítési tippeket kértem Asus netbookhoz,azt a márkát is elmondták mindennek. :F

Köszönöm a jövőben nem kérek senkitől ilyesfajta megjegyzéseket,tudom hogy a másé mindig jobb mint az enyém!

thomasvold :Nem,olyat nem csináltunk.
Viszont mindkétszer úgy kapcsolt be,hogy rádugtam töltőre.

Először töltőn volt,nem indult,levettem,újraindítottam 2x is,visszadugtam töltőre,inditás,és jó.
Másodjára barátnőm mondta telóba,hogy rádugta töltőre,és elindult.
Ma reggel első indítás akkuról semmi,másodjára töltőről semmi,utána nem foglalkoztam vele,mert kómás voltam még,és felidegelt.

[ Szerkesztve ]

(#26582) wwhy válasza perge666 (#26581) üzenetére


wwhy
veterán

Na, ne szívd mellre korán reggel.
Használtan elég rizikós noname és főleg gari nélküli laptopot venni, az utóbbi években jópár ilyen gép (= PB, Acer, Benq, Clevo, FujitsuSiemens) volt nálam, és sajnos legtöbb esetben alaplap vagy alaplapi VGA hibát produkált. Nyilván a brand gépeknél is előfordul, csak egyszerűen más az arány. Márkán belül is vannak felső kategóriás gépek, általában - én biztosan - csak ritkán teszek márkára megjegyzést, a konkrét típusra annál inkább.A PB-el viszont - igaz nem releváns az a 4-5 gép ami nálam volt - csak negatív tapasztalataim voltak, mert mind az említett hibát produkálta, persze garin kívül

Szóval javuljon meg a gép, az a lényeg.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#26583) izomhod válasza cekkk (#26529) üzenetére


izomhod
senior tag

Szoboszló nem játszik?
Ott van hely, 8*50es feszített medence

A Kazinczy 1 méter mély kb, gyerekeknek jó:)

(#26584) stranger28


stranger28
addikt

Aki ezt elkövette, annak külön bugyor járna a pokolban. Amióta ismerem ilyen szar, és így is van hagyva... :U

De legalább a dátumot jól mutatja egy ideje. Gondolom minden reggel beírják egy date változóba, és meg van oldva. :DDD

(#26585) cekkk: Engem különösebben nem lep meg. :D

[ Szerkesztve ]

(#26585) cekkk válasza izomhod (#26583) üzenetére


cekkk
veterán

De ha oda is ha az ember többször ki akar menni egy héten az megint rengeteg pénz :(

Ezért olyan hihetetlen nekem, hogy Debrecenben nincs egy normális medence amit a lakosság tudna használni munka idő után. :O

(#26586) perge666 válasza wwhy (#26582) üzenetére


perge666
veterán

Bocsi,csak felidegesített az a k.cs.g gép. :(((
Itt vettem Hardveraprón,és 1 hónap garancia van rá,beszéltem is az illetővel már,de idegesít hogy barátnőmnek megint egy hibás gép jutott. :U
Amúgy elég fura,hogy amikor elindul,utána minden funkciója tökéletesen működik,csak nehezen akar bekapcsolni.

Nekem van egy több mint 3 éves Acer laptopom,amit használtan vettem 1 évesen.
A gyári töltője adta meg magát,meg az akku meghalt,meg most tavasszal tönkre ment a HDD,de amióta nálam van 24 órából 22-t megy,használom rendesen,de harverileg semmi baja.
Nagyon jó és gyors gép,szeretem.

(#26587) izomhod válasza cekkk (#26585) üzenetére


izomhod
senior tag

tényleg nincsen

a strandra érdemes kimenni, augusztusban van hogy zsúfolt, de 4 pálya le van választva az úszóknak, azokon lehet haladni általában

(#26588) Plavix válasza perge666 (#26586) üzenetére


Plavix
tag

Tiszta alkohollal tisztítsd meg az akku, és a gép érintkezőit. Töltő nélkül indítsd el a gépet. Valószínűleg így sem lesz jó. Ekkor mérd meg az akkut TERHELÉS ALATT! (Ha terheletlenül méred, nem ér semmit.) ... vegyetek egy új aksit.

Weblap készítés, domain adás-vétel.

(#26589) cekkk válasza izomhod (#26587) üzenetére


cekkk
veterán

Tegnap már beszéltem velük és mondták is az idei árakat, nagyon kedvesek voltak :K :R

(#26590) perge666 válasza Plavix (#26588) üzenetére


perge666
veterán

Azt mondod,hogy lehet az akku a hibás?
Akkor estére megpróbálom úgy elindítani,hogy kiveszem az akkut,és rádugom a tápkábelt.
Bár csak ennyi gondja lenne!

(#26591) Plavix válasza perge666 (#26590) üzenetére


Plavix
tag

Abból, amit leírtál az akku a tipp. Nézd meg, mit mutat a műszer méréskor, hasonlítsd össze az akkura írt adattal. Amit írtam vedd figyelembe, terheletlenül lehet elég benne a nafta, de terhelés alatt már nulla. Elég gyakori hiba, nem 100%. A másik, hogy zsíros, koszos kézzel akku ki, - be, és nincs kontakt. De ez elenyésző. Legyen szerencséd!

Weblap készítés, domain adás-vétel.

(#26592) perge666 válasza Plavix (#26591) üzenetére


perge666
veterán

Köszi megpróbálom.
De ha beindul utána már megy akkuról is rendesen,meg ki-bekapcsolásnál is jó akkuval.

(#26593) dFactor


dFactor
tag

Eladó független Galaxy Ace telefonom. Adok hozzá: töltőt, autós töltőt, ablakra szerelhető tartót, 8GB memóriakártyát, egy képernyővédő fóliát.

Garancia már nincs, de doboza, papírjai igen. Jelenleg CM7 van rajta, de a gyári ROM-ot is vissza tudom állítani neked (nem javasolt, ez sokkal jobb)
Kisebb kopások vannak rajta, semmi komoly. A képernyőn fólia van első perctől kezdve, az teljesen hibátlan. Fotókat kérésre küldök.

Irányára: 28.000 Ft

Érdeklődni priviben!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#26594) Plavix válasza perge666 (#26592) üzenetére


Plavix
tag

Még valamit... Akku nélkül tápkábellel sem biztos, hogy el fog indulni. A műszeres mérést ne hagyd ki, legyen az az első. Nem kell a gépet fölöslegesen kapcsolgatni.

Weblap készítés, domain adás-vétel.

(#26595) perge666 válasza Plavix (#26594) üzenetére


perge666
veterán

Rendben,van itthon műszerem.
Azt nem értem,ha az akku a ludas,akkor nélküle miért ne indulna el?

(#26596) bhonti válasza perge666 (#26577) üzenetére


bhonti
tag

Esetleg köss rá monitort... hátha azon mindig lesz kép! ;)

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#26597) perge666 válasza bhonti (#26596) üzenetére


perge666
veterán

Azt is kipróbálom,köszi,de szerintem nem lesz kép,mert a narancssárga töltésjelző led nem villog bekapcsolásnál,azt észre vettem,vagyis nem dolgozik a HDD.

(#26598) csoda120


csoda120
tag

A héten kihozok egy telefont a T-mobile-tól. Nekem nincs rá szükségem, mert az N95-öm jól bevált évek óta.
Ha valakit érdekel és meg tudunk egyezni, akkor adott típust hozok ki! Ha valakit érdekel, akkor privátban írjon!

Facebook: szerelem a négyzeten

(#26599) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Eladó holmi:

Ultimate zárt mélyláda (30cm, 550W, 4ohm) USA | Gyönyörű állapot

Police nyaklánc tartozékaival eladó

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#26600) Irmscher 353 válasza cekkk (#26564) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

A sportolók alapvetően azért kapják a fizetésüket, hogy sportoljanak.
A vizilabdázók legjobb tudomásom szerint nem egyszer edzenek egy nap.
Sokaknak van reggel is egy edzése, amikor Te még alszol, s egy másik délután/este. És ezek kiegészítve konditermi edzésekkel.
Nézd el nekik, hogy ők hivatásszerűen ezt csinálják ~16 éves koruktól, úgy, hogy szabadság, meg egyéb bohóckodás nem jár nekik...

De ugyanígy említhetném például az Oláh Gábor utcán a futópályát, boldog boldogtalan kijár ingyen futni, miközben a sportolókat akadályozza a keresztülkóválygásával, meg a szét nem tekintésével. (szerencsére sokan odafigylnek!)
A pályára felsétáló kisgyerekekről nem is beszélve. Aztán ha szól nekik az ember, vagy az edző, még ők háborognak, hogy miért akkor van az edzés stb.
Csak halkan jegyzem meg, mert más is dolgozik napközben, vagy iskolában/fősulin van...

Eladó:
- Vodafone 736-os mobil. (Huawei 736)
- Netezős félkonfig - Intel P4 (alaplap, proci, RDRAM, HDD, táp, ház, ODD, floppy)
- ATX es táp (FSP 250W és Astec 145W)
- Micro headset mobilhoz, olyan pici, mint egy modern hallókészülék, Puskázni tökéletes
- pci-os 4 portos USB (usb 1-es)
Mindenféle ajánlatot meghallgatok, nálam csak a helyet foglalja!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.