Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25501) werszomjas


werszomjas
őstag

Eladó!

Benq Joybook R56 - Core2Duo T5250 - 4GB RAM - WD 500GB HDD - nVIDIA VGA - HDMI - laptop

\\\\------------------------------------------------\\\\

Kanapé, kihajtható, ágy

\\\\------------------------------------------------\\\\

iPod Nano 4G műanyag Capsule Thins™ tokok

\\\\------------------------------------------------\\\\

Samsung Corby, S3650, GT-S3650 doboz + hátlapok

\\\\------------------------------------------------\\\\

Nyaraló a Keleti Főcsatorna Part - Hajdúnánási kiosztásnál

A hirdetésben megadott számon érdeklődjetek, irányár: 1,2 millio körül, de lehet alkudni.

\\\\------------------------------------------------\\\\

Peugeot / Citroen bontott gyári alkatrészek: Féltengely, ABS jeladó, Féknyereg

üdv

(#25502) cekkk válasza Irmscher 353 (#25499) üzenetére


cekkk
veterán

Jah :DDD Hát ez jogos, bár én a mindenben úgy gondoltam, hogy fa, faszén stb, de le is írhattam volna. :DDD

(#25503) Marci79


Marci79
aktív tag

Pestről jön valaki a jövőhéten Debrecenbe? Egy házimozi hangfal szettet kellene elhozni. Természetesen nem ingyen!

Ha van valaki, akkor az dobjon már egy pm-et, legyen oly kedves. :)

(#25504) XtremLor


XtremLor
őstag

Ismerosomnek keresek 2,5"-os ide hdd-t laptopba, valaki nem arul veletlen egyet? :U

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#25505) dbius válasza cekkk (#25492) üzenetére


dbius
veterán

Feltéve, hogy nincs elrendelve tűzgyújtási tilalom.

Szerk: MS/WP vs. Apple/IOS vs. Samsung/Android

[ Szerkesztve ]

(#25506) ati012 válasza kungzi (#25497) üzenetére


ati012
senior tag

Mennyire fix? Ha csak egy ujjnyi vastag betonacél "L" alakban hajlítva akkor az bizony el fog hajolni ha rendesen főztök.

Nekünk egy 25 literes van, 12 emberre bőven elég.

szerk.:
van egy eladó üstházam. Házilag készített, rendkívül erős, strapa bíró.Füstcsővel, minden.
Irányár: 6.000 Ft

[ Szerkesztve ]

(#25507) SOAD19 válasza lorcsi (#25462) üzenetére


SOAD19
addikt

Erre én is gondoltam, csak kicsit macerás, meg kicsi az esélye is. De, ha van itt valaki, aki jár Miskolcon, akkor megnézhetné nekem, 1-2k-t megérne nekem a dolog... :)
Lehet rákérdezek majd a miskolcis topikban, ha egyáltalán van ilyen. :)

(#25508) zoknipóc válasza SOAD19 (#25507) üzenetére


zoknipóc
csendes tag

Miskolc és környéke adok-veszek-beszélgetek

"Nincs az a kis pénz, ami ne jönne jól" 6 pozitiv / 0 negatív.

(#25509) IIIstIII


IIIstIII
senior tag

Eladó Creative Inspire P5800 5.1-es hangfalszett.
Tulajdonságok

Egy-két pici lyuk van 2 hangszóró hálóján, azokat leszámítva hibátlan. Doboza és papírja nincs már meg. Sajnos a laptopom nem támogatja az 5.1-et így feleslegessé vált és 2.1-re váltottam. Érdekesség: volt szerencsém Arctic és Genius 2.1-es rendszerhez is (ami többe került mint anno az 5.1), mindkettőnél volt zavaró alapzaj, ennél a Creativnél egyáltalán nincs ilyen. Félreértések elkerülése végett: 3db 3,5-es jack csatlakozó kell a működtetéséhez, RCA bemenet nincs rajta. Kérésre küldök fényképeket róla. Vállalok rá egy hét garanciát is.

Ár: 7000 Ft
Olcsóbban nem adom, nézz körül mennyibe kerülnek a hasonló hangfalak.

(#25510) perge666 válasza cekkk (#25492) üzenetére


perge666
veterán

Macsibalcsi?

(#25511) cekkk válasza perge666 (#25510) üzenetére


cekkk
veterán

Az a látóképi tófürdő amit a kolléga korábban ajánlott. :R

(#25512) Papaj x


Papaj x
tag

Csak nálam nem megy a ph oly téren, h vesznek is valamit olykor-olykor, vagy tényleg halott? :F

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#25513) fenergie84 válasza Papaj x (#25512) üzenetére


fenergie84
addikt

Nem tudom, de az biztos, h 1-2 éve jobban ment, most alig lehet eladni valamit :W

(#25514) Papaj x válasza fenergie84 (#25513) üzenetére


Papaj x
tag

Én igazából kihagytam egy pár évet, szerintem van az 3-4, de nem erre emlékszem..

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#25515) fenergie84 válasza Papaj x (#25514) üzenetére


fenergie84
addikt

sajnos változnak az idők... :(((

(#25516) dvdbackuper


dvdbackuper
őstag

A lehetetlen küldetés!!

IDE SSD-t keresek 16GB, adok érte 160-as SATA noti vinyót, 2 napot ment!!
vagy akár 2x8 is jöhet :R

Nos?

(#25517) adam432


adam432
tag

Sapphire HD 5830 Xtreme eladó

„Si vis pacem, para bellum.”

(#25518) Papaj x válasza fenergie84 (#25515) üzenetére


Papaj x
tag

Hát igen..

Bontanám az aláábi gépet, lenne rá érdeklődő? Próbáltam barátságosan árazni, remélem össze is jött..

-Alaplap: DFI LANParty DK P55-T3eH9 - csak procival együtt
-Proci:ARK | Intel® Core™ i5-650 Processor (4M Cache, 3.20 GHz)+hűtő - lappal együtt 42k.

-Merevlemez: Corsair F60 SSD 60Gb - 14k

-Táp: Enermax EG375AX-VE - 6k

-Memória: 2*2Gb corsair Domminator 1600MHz (doboza megvan) - 7.5k

-VGA: GIGABYTE GV-R577UD-1GD HD5770 1GB GDDR5 PCIE (doboza megvan) - 16.5k

-Ház: Thermaltake Soprano plexis fekete ház (doboza megvan) - 8k

Illetve vihető még egybe is, utolsó áron 90k-ért..

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#25519) ati012 válasza Papaj x (#25518) üzenetére


ati012
senior tag

Mindenre van vevő, csak az ár az amire érzékenyek a magyarok.
Való igaz, régen jobban ment az adok-veszek részleg, de megfelelő termék megfelelő áron (ez nem feltétlen a béka segge gyökkettő) igenis pörög a ph.

egyébként a fejlődés a hibás. Túl gyorsan változik. Ha vissza tekintünk az elmúlt pár évre elég sok új platform jött be, ami szerintem várhatott is volna még kicsit. Az se mindegy hogy új 4 magos proci, APU-val 20k alatt fellelhető zsír újon. Akkor mit ér egy C2D CPU? 2000 Ft-t?

A gond az, hogy sokszor a vicc ár se elég ahhoz hogy elkeljen a termék.
775 P4 platform 1giga rammal 80as vinyóval 10.000 Ft-ért hirdetve még rá se kérdeznek.

[ Szerkesztve ]

(#25520) Papaj x válasza ati012 (#25519) üzenetére


Papaj x
tag

tehát sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudod..
Mondjuk összességében nem feltétlen csak itt van a probléma, pedig általában elég sok termékem van, s széles skálán, s olykor vicc áron..

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#25521) misu


misu
aktív tag

Hy!

KERESEK!

Szép napot!

Bye!

Bűn az élet.

(#25522) #65675776 válasza Antimatrix (#25465) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez biztosan nem s754-ről van. Azon csak egy rögzítőfurat van oldalanként. Ezen láthatan kettő-kettő, ergo AM2 és utáni.

(#25523) arpeen2 válasza Papaj x (#25518) üzenetére


arpeen2
senior tag

Nyilván érezteti a válság magát a PH-n is, de azt látni kell, ha valamit nem tud valaki eladni, azt nem jó áron hirdeti. Mióta jelen vagyok a PH-n, MINDENT el tudtam adni amit akartam és MINDENT meg tudtam venni előbb utóbb az általam elképzelt áron. Itt jegyzem meg ebből a topikból kb 90%-a eltűnt a potenciális vevőknek eladóknak, mert bár nekik (nekünk) lett létrehozva lassan 10 éve ez a topik, de sajnos az évek alatt átalakult locsogás-fecsegés topikká, és erre sok ember nem kíváncsi azok közül, akik vennének is valamit. Nos ez az én véleményem és néhány régi topiktársé is személyes beszélgetések alapján, természetesen nem kötelező egyetérteni vele. :R :R :R

(#25524) janes1976


janes1976
őstag

Eladom APC Back-UPS ES 700-as szünetmentesemet.

Ár: 12 000 Ft

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#25525) perge666


perge666
veterán

Én még új motoros vagyok itt,1 éve sem regisztráltam,szóval nem tudom milyen volt régen.2-3 hónapja volt egy csomó számítástechnikai cuccom,amit meghirdettem itt,és vagy nem érdeklődött senki,vagy nevetséges árat mondott a termékre.25 termékből talán ha 1-et adtam el itt.
Meghirdettem va..rán,ott 3 hét alatt úgy elkapkodták a cuccokat,hogy csak egy videókártya maradt a szekrényben!

(#25526) Papaj x válasza arpeen2 (#25523) üzenetére


Papaj x
tag

Vásárlással sosem volt gondom, max helyben nem találtam meg azt amire szükségem van pontosan.
Anno én sem jártam ide a topicba pint azon okból, melyet említettél, illetve kevés emberrel is találkoztam még az itt jelenlévők közül személyesen.
Igazából az árakat nézve úgy szoktam belőni, hogy annyiért adom el, amennyiért én megvenném, fordítva viszont ez nem szokott működni. Jelenleg rengeteg hirdetésem máshol is, s olykor olykor kapok egy olyan alkut, amire vissza szoktam kérdezni: "Te eladnád nekem ennyiért?"
A válasz az esetek 50%-ában nem érkezik, másik esetben pedig "valószínűleg nem" hangzik el.

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#25527) cekkk válasza perge666 (#25525) üzenetére


cekkk
veterán

A vatera ez egy különleges egy valami, ott nagyon drágán árulnak és nagyon drágán is ellehet adni :DDD
Ha valamit itt nem tudok eladni árba itt oda viszem árat emelek és úgy is lesz olyan "hülye" aki elviszi drágán :( ;]

De egyébként sajnos egyre kevesebb pénzük van az embereknek, és kevesebb dolgot tudnak venni. Sajnos :((

(#25528) perge666 válasza cekkk (#25527) üzenetére


perge666
veterán

Bizony-bizony. :DDD
Csak egy példa:Szektorhibás 200gb-os laptop HDD-ért itt ajánlott egy illető 500ft-ot,egy másik 1000ft-ot,vaterán feltettem 1ft-os aukcióra,és 2200ft-ért ment el,és még pozitív értékelést is kaptam. :D

Más:
32gb micro SD kártya egyik percről a másikra megadta magát,minden eszközben amit próbáltam hibás,sérült kártyát ír ki.A laptopba betéve formázást ajánl,de nem csinálja meg.
Lehet még vele kezdeni valamit,vagy kuka?
Garancia nincs!

(#25529) #65675776 válasza perge666 (#25528) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kiszegezheted a falra.

(#25530) diablo1984 válasza perge666 (#25528) üzenetére


diablo1984
veterán

rakd fel vaterára! :DDD

(#25532) rayoliviero válasza Papaj x (#25526) üzenetére


rayoliviero
veterán

En itt meg mindent el tudtam adni es altalaban par napon belul. De ehhez olcsobban kell arulnom a cuccokat, mint masok. Az emberek azokra a termekekre vadasznak, amik a legjobb aron vannak es arra rogton ugranak. Sokan a hasznalt cuccaikat a bolti artol alig olcsobban aruljak, hat igy nem is csodalkozok, hogy csak hirdetik, eladni pedig nem tudjak.

(#25533) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Eladó:
TP-LINK TL-WR1043ND ROUTER

PIONEER GM-2200 130W+130W 280W AUTÓSERŐSITŐ

Érdeklődni priviben légyszi!

(#25534) csapee válasza rayoliviero (#25532) üzenetére


csapee
senior tag

+1

Csapee

(#25535) perge666 válasza #65675776 (#25529) üzenetére


perge666
veterán

Na fa..a. :U

diablo1984:Ja persze. :))

[ Szerkesztve ]

(#25536) Adonimus


Adonimus
aktív tag

(#25537) Nyeste86


Nyeste86
csendes tag

Továbbra is eladó költözés miatt az alábbi francia ágy:

140 cm széles a fekvő felület, a színe a képen levőtől élénkebb, mustár sárga.

2007-ben vettem a debreceni Metro melletti bútorboltból 40.000 Ft-ért.

Megválnék tőle 15.000 Ft-ért. :U

(#25538) giigz válasza Papaj x (#25520) üzenetére


giigz
veterán

Én pont azt veszem észre, hogy túl vannak árazva a dolgok. Persze vannak kivételek, akik olcsón adnak jó cuccot, de nagyrésze áron felül adja, és az alku lehetősége szinte eltűnt, magas árból sem hajlandóak engedni...

(#25539) cekkk válasza giigz (#25538) üzenetére


cekkk
veterán

És ha megpróbálsz alkudni te vagy a mocsok. :DDD De majd a nyakunkon marad a cucc és a kutya sem veszi meg. És sírnak mint a fürdős kurvák. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25540) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Tud valaki jó áron eladó szalonnasütő/bográcsozót, vagy valakit, aki csinál ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#25541) laszlo168 válasza Nyeste86 (#25537) üzenetére


laszlo168
senior tag

Én már kérdeztem, hogy hova kell érte menni.

(#25542) blasko92 válasza rayoliviero (#25532) üzenetére


blasko92
őstag

Nem mindegy, hogy az ember árul valamit, vagy el is akarja adni.
Eddig én is szinte mindent el tudtam adni, amit akartam.

Persze ha az ember jó (azaz olcsó) áron kínálja a termékeit, akkor jönnek az okoskodók, hogy tuti valami gebasz van vele :(((

(#25543) Nyeste86 válasza laszlo168 (#25541) üzenetére


Nyeste86
csendes tag

Bocsáss meg nem láttam. Nyár utcában van, a Malomparkkal szemben. Május vége felé lesz aktuális, mivel akkor költözünk. Illetve szeretném kitisztíttatni is és úgy továbbadni.

(#25544) petiwr


petiwr
senior tag

Eladó

Intel® Core™2 Duo E6300 Rézmagos hűtővel

AMD Athlon X2 64 3800+ oem

DDR2 Ramok

Codegen táp

Judo, Brazil Jiu Jitsu GI

Philips FWB-R8 2x120W három utas hangszórók.

Eladó ViPower Super Rack fekete!

(#25545) ati012 válasza blasko92 (#25542) üzenetére


ati012
senior tag

Erre való a rang és a piros pont.
Tőlem sokszor már nem kérdeznek semmit a termékről, csak egy számlaszámot kérnek.

(#25546) perge666


perge666
veterán

Valakit nem érdekel egy Asus eeePC 700 2g surf,vagy másnéven 700x??

Barátnőmnek vettem itt a fórumon kb 2-3 hónapja,angol nyelvű xp oprendszerrel.
Barátnőm magyart szeretett volna,így odaadtuk egy ismerősnek hogy rakja újra a gépet,de úgy adta vissza hogy leformázta az SSD-t,és semmi nincs most rajta,azt mondta hogy nem nagyon van ideje foglalkozni vele.

Én nem igazán értek az ilyenekhez,ezért mondta barátnőm hogy valami laptopba beszámoltathatnám,ha valakit érdekelne!

A gép szép állapotú,akkuja 1-1,5 órát bír,gyári töltőjét adom hozzá.

(#25547) csizs


csizs
aktív tag

Egy ideje én is úgy érzem nem igazán az üzletről szól ez a topik. Sokkal inkább tanácskérés és beszélgetésről szól. Régebben valóban másról szólt. Voltak ellenzői az összevonásnak a beszélgetős topikkal, de győzött az erő. Ez lett belőle. Részemről nem baj, csak máshol keresem én is a piacot.

1x éve a prohardveren!

(#25548) ati012 válasza perge666 (#25546) üzenetére


ati012
senior tag

,de úgy adta vissza hogy leformázta az SSD-t,és semmi nincs most rajta,azt mondta hogy nem nagyon van ideje foglalkozni vele.

Headshot. :W
Nehéz dolog pendriveről telepíteni.

Ment egy priv.

(#25549) csizs válasza ati012 (#25548) üzenetére


csizs
aktív tag

nem olyan nehéz telepíteni az Sonka! Adok hozzá progit ha gondolod.

1x éve a prohardveren!

(#25550) perge666 válasza ati012 (#25548) üzenetére


perge666
veterán

Nekem elég nehéz.
Múlthéten 2 napot is kínlódtam vele,de elfogyott a türelmem.
Próbáltam mindenféle rendszert,volt amelyik el is indult,de nem tudtam telepíteni.Külső meghajtóra nem akarunk költeni,pedig szerintem azzal sikerülne.
Ment válasz is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.