Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17651) Borosz


Borosz
senior tag

PCIe VGA-t keresek 6K-ig. HD3850/70 príma is lenne. Lényeg, hogy olyan 60W körül disszipáljon, mert sokat nem bír a táp. :DDD

(#17652) rambo4ésfél


rambo4ésfél
aktív tag

(#17653) giigz válasza Borosz (#17651) üzenetére


giigz
veterán

3850 75W, 3870 105W :) Csak tudjál róla, hogy ezek nem 60W-ot kajálnak :K

(#17654) stranger28 válasza dudikpal (#17626) üzenetére


stranger28
addikt

:DDDDDDDDDDDDDD

(#17655) Borosz válasza giigz (#17653) üzenetére


Borosz
senior tag

akkor 75. :)

(#17656) giigz válasza Borosz (#17655) üzenetére


giigz
veterán

Vagy 105 :DDD

(#17657) _Fonzy_


_Fonzy_
tag

Keresek noti sata HDD-t Lehet 100/80-as is!

(#17658) #35104512 válasza tib-bee (#17623) üzenetére


#35104512
törölt tag

szoboszlói úton kifelé jobb oldalt nem sokkal a shell előtt van egy esztergályos, én ott csináltattam eddig

(#17659) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Ti se kaptok emailt, privinél? Én nem, meg be van állítva pár topiknál is az értesítés, azokról sem kapok... :(

═════════════════════════════════════════

(#17660) tib-bee válasza #35104512 (#17658) üzenetére


tib-bee
tag

Köszönöm!

(#17661) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Van egy 22-23éves tv ami tökéletesen működik, szép állapotban van. El szerettem volna adni, de nem sok esély van rá. :D
Tud valaki olyan helyet ahova bevihetném? Nem az AKSD-re gondolok vagy ilyesmire, hanem ahol esetleg egy rászoruló család/intézmény megkaphatná vagy hasonló.

(#17662) patex1983 válasza RootRulez (#17659) üzenetére


patex1983
őstag

Valóban, nekem sem küldött.

X

(#17663) mghltm válasza RootRulez (#17659) üzenetére


mghltm
addikt

tudnak rola

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#17664) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Asrock K7S8XE+ alaplap
AthlonXP 2600+ (2133MHz)
Kingmax 512MB DDR400
7300GT AGP 128MB DDR3 128bit

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#17665) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

- Nem szeret sorban állni a fénymásolóban?
- Jó lenne otthon puskákat gyártani a vizsgaidőszak utolsó napjaiban?
- Jó lenne pár fénymásolat a barátnője vagy saját hátsójáról és egyéb testtájairól mint a filmekben? *
- Jó lenne egy rohadt nagy nyomtató a sarokban ami takarja azt a nagy foltot ott a szőnyegpadlón?

Akkor ne várjon tovább:

Irodai lézer MFP Xerox Workcentre M123

* az ebből fakadó személyi sérülésekért, anyagi károkért és verésért felelősséget nem vállalunk :)

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#17666) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Eladó / rendelhető dolgaim.
1.: W 910i zsebkopott eladó.
2.: Kristály gyöngy karkötő anyagáron eladó.
3.: Egyedi ékszer nemes kristályból. rendelhető.
4.: Gravir !!! rendelhető.
5.: E5500 csak csere erősebbre a fentiek beszámításával. A lapom által támogatott procik listája. ( Core™ 2 Duo E6750, E6850, E8190 or better egészen Q9650ig bezárólag, tekintettel a 400 W-os Delta teljesítményére. + kp nélkül!!! )

:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#17667) atike


atike
nagyúr

TP-Link WR543G router eladó.

(#17668) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#17669) z0d1AK válasza PindurAnna (#17668) üzenetére


z0d1AK
veterán

Csak az informatikusoktól és rendszergazdáktól mentsen a jó Isten. :D
Mennyit hallgattam mikor behozott valaki egy notebookot, hogy "Én megmutattam egy informatikusnak, aki azt mondta, hogy rossz!". Aztán kiderült, hogy éppen az informatikus rendszergazda 3 vírusirtót telepített párhuzamosan a celeronos gépre, azért akart napokig tölteni bekapcsolás után...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17670) Salex1


Salex1
senior tag

Ismeri valaki az Overmax TB-08 tabletet?

(#17671) E.Kaufmann válasza z0d1AK (#17669) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Nana, van amikor azt a plusz két vírusírtót a kedves 1R júzer pakolja fel az informatikus tevékenysége után, mert nem bízik benne.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#17672) z0d1AK válasza Salex1 (#17670) üzenetére


z0d1AK
veterán

Kínai bárgyártmányok. Árban viszonylag kedvezőek, ez annak köszönhető, hogy nagyjából nulla support van hozzá. Ez azt jelenti, hogy szoftverfrissítést nem igazán kell, várni, ergo ha van valami hiba a ROM-ban, az benne is marad. Ügyfélszolgálat, vagy hasonló megint nincs, tehát ha esetleg valami specifikus kérdésed van, akkor túrhatod magadnak az angol fórumokat.
Ha nagyon 20-25 ezer között mozognál, válaszd esetleg inkább a Concorde Tab One-t, kb ugyan ezekkel a paraméterekkel rendelkezik, viszont van magyar támogatottság, illetve már Jelly Bean is van rá. Ha jól tudom, olyan 15 ezret használnak itthon, tehát van felhasználói tábora is.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17673) E.Kaufmann válasza Salex1 (#17670) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Kinézete alapján ez is az a szokványos A13-as alapú mint a Bluepanter Voyager S vagy a Koobe Easy pc vagy az atab7. Frissítésekre ne nagyon számíts, sebességre és magas akksiidőre se.
Filmet nézni jó vele buszon, korlátozott ideig olvasni is lehet vele (inkább a szemed adja fel előbb mint az aksi) Még néhány játék is megy Angry Birds, Fruit Ninja ilyenek, kellemes sebességgel. De nem az a nagyon minőségi cucc. Wifi és akksiproblémák gyakoriak.

De már látom írt z0d1AK

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#17674) z0d1AK válasza E.Kaufmann (#17671) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igen, ezt szintén tapasztalom én is. Húgom panaszkodott a múlt héten, hogy a 3 hete általam telepített netbookja lassú. Ránézek, MSE-Avast kombó gyilkolja egymás mellett az Atom N455-öt és 1 GB RAM-ot a Windows 7 alatt... Kérdezem, hogy mit keres rajta az Avast, mire megszólal a barátja, hogy hát ő tette rá, mert nem volt rajta vírusirtó. Akkor az MSE mi, kérdezem én? Jaa, azt nem látta...
És igen, ő is valami informatikusféleségnek tanulna. :Y

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17675) E.Kaufmann válasza z0d1AK (#17674) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Legalább ilyenkor látom, nem kell félnem (annyira) a felnövekvő új korosztálytól :) Hiába írják sok helyen, hogy már beleszülettek. Tudom: tanulni, tanulni, tanulni :)

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#17676) z0d1AK válasza E.Kaufmann (#17675) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igen, valószínűleg kevesebb oktatás mellett is lesz munkánk 20 év múlva. ;]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17677) atike válasza E.Kaufmann (#17675) üzenetére


atike
nagyúr

Ne is mondd. Hozzánk pont keresnénk embert, jelentkeztek nagyon sokan, kb ötödét hívtuk be megnézni... Félelmetes... Az ember azt hinné, hogy milyen sok informatikusunk meg rendszergazdánk van. Lehet, hogy van de csak papíron. A szükséges tudás finoman szólva is hiányos. :U Volt aki úgy jelentkezett hozzánk és küldte el az önéletrajzát, hogy az szerepelt benne hogy felhasználói szintű Windows és Office ismerete van... Döbbentünk is le keményen. :Y

(#17678) Kickass


Kickass
őstag

Ma még aktuális, ha senkinek nincs ajánlata holnap bemegyek egy boltba és kénytelen leszek egy újat venni :DDD

Sziasztok!

Valakinek esetleg eladó videókártyája ami Garanciás és kb 6770 szinten van 20-25k-ig?

HDMI csati (lehetőleg 1.4) kötelező feltétel.

Ajánlatokat priviben kérnék!

Köszönöm!

(#17679) xuldar


xuldar
őstag

Eladó Sapphire 5670 / 1GB gyári Arctic Cooling hűtéssel.

További eladó kacatok:

- HP Photo smart R717 fényképezőgép
- Celeron D331 proci
- Zalman VF700 AlCu VGA-hűtő
- Geforce 6200 / 256MB / 64bit
- Noctua NF-R8 8 cm venti
- Verbatim CD 52x, 20db, mind saját tokkal

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#17680) mttaas82


mttaas82
csendes tag

Keresnék:

- Mirco Atx fekvő házat táppal együtt nem fontos újnak lenni lehet használt ütött kopott csak olcsó legyen!
- DVI-Hdmi kábelt

Eladó:
- 1Gb 1066Mhz ddr2 Kingmax ram 2500_Ft
- Sal HVS-14 mély hangváltó 1500Ft
- P4 konfig 2.4Ghz,Asrock P4 alaplap int vga, 512 Mb ram, 80Gb hdd, 300W táő Codegen ház, cd-íro 10eFt
- Samsung GT1190 kagyló mobil: 2000Ft telenoros+ 500Ft kártya

Go-Button!

(#17681) Salex1 válasza z0d1AK (#17672) üzenetére


Salex1
senior tag

Köszi!
Akkor ha kicsit nagyobban gondolkozok, ehhez mit szóltok?
prestigio multipad-7-0

Bluetooth miért nincs ezekben, nem értem...

(#17682) Irmscher 353


Irmscher 353
aktív tag

Eladó sorba került pár holmim:
- 32GB-os Transcend SSD (TS32GSSD25S-M) -hibás-
- Acer Aspire 1300 (melegszik)
- vezetéknélküli agybadugós (láthatatlan) telefonkihangosító, puskázni tökéletes, főleg Nokia telefonokhoz
- pci-os 4 portos USB (usb 1-es)
- sd ram 32bit (for free)
- 2db régi atx-es táp (145W, és 250W)
- Golf III alkatrészek

Árat mondjatok Ti! Privátban lehet bombázni!

[ Szerkesztve ]

(#17683) z0d1AK válasza Salex1 (#17681) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez már-már elfogadhatóbb. Azt hiszem ez van GPS76-nak is.
Bluetooth azért nem kerül ezekbe, mert az plusz egy chipet igényel, ami 2-3 dollárral magasabb árat hoz, ez meg a kínai gyártók kevésbé szeretik...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17684) dudikpal válasza Salex1 (#17681) üzenetére


dudikpal
aktív tag

(#17685) z0d1AK válasza dudikpal (#17684) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez nem Windows. Hiába van USB opció a legtöbb tableten, egy Bluetooth adapter a legtöbb esetben nem megy, mivel a driver nincs benne a kernelben. Ezek alapján egyszerűen nem működik, az adaptert meg kenheted a hajadra.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17686) baleee89


baleee89
aktív tag

Sziasztok van eladó 2db staffordshire terrier kiskutyánk 10000ft/db 1 fiú 1 lány zsemle színűek! féregtelenítve! ma 6 hetesek!

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#17687) gps76


gps76
őstag

Samsung Galaxy Nexus(i9250) esztétikai hibával eladó. - 48 k
[link]

(#17688) perge666 válasza Irmscher 353 (#17682) üzenetére


perge666
veterán

............
Hoppá,privátot akartam írni.
Na mind1 nem írom le még1x,mert telórol vagyok, meg tanfolyamon.

[ Szerkesztve ]

(#17689) diablo1984 válasza baleee89 (#17686) üzenetére


diablo1984
veterán

nekünk pont ez a fajta és szín van, jópofa kutya, csak b@szik ugatni, meg házat őrízni, ellenben mindent széthord, összesároz, stb! :N :K

(#17690) mttaas82


mttaas82
csendes tag

Aki felismeri a képen láthatő szelepet mondja már meg milyen típus esetleg debrecenben hol kapnék rá termófejet.

Egyik ismerősöm Giacomini-t mondott gyártójának vagyis ilyen fajta fej jó rá egyet már próbáltunk de nem volt jó(R470-es)!

A radiátor alsó része:

[ Szerkesztve ]

Go-Button!

(#17691) xuldar válasza mttaas82 (#17690) üzenetére


xuldar
őstag

Giacomini, a Solar-D be a sámsoni úton menj be, DÉG, HEIMEIER, herz termofej is jó lehet rá. Az a biztos, ha megméred hány milliméter a menetes rész átmérője, mert 2-3 méret kapható a kereskedelemben.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#17692) mttaas82 válasza xuldar (#17691) üzenetére


mttaas82
csendes tag

Igen tudom már lemértem!
De látom honlapon van szoboszlói bolt is nem messze! Hátha tudnak ott segíteni!

Köszi előre is!

Go-Button!

(#17693) Engineer086


Engineer086
Modder

Sziasztok! Friss diplomás építészmérnök vagyok BSc-s diplomával és munkát keresek! Ha valaki tud olyan irodáról, aki éppen munkatársat keres, keressen meg priviben! Köszi! :R

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#17694) Goldwin


Goldwin
aktív tag

Eladó vagy cserélhető:
-egy alig használt vezetéknélküli Logitech egér
-egy hibás Mtek GeFORCE 7600 GS
-egy nagy méretű MEDAL OF HONOR TIER 1 poszter
-Sorozatok DVD-n

Képek a hirdetésekben!

Beszámítás, csere: PSP, PS3 és XBOX 360 játékok

[ Szerkesztve ]

(#17695) mttaas82 válasza Engineer086 (#17693) üzenetére


mttaas82
csendes tag

szia![link]

Go-Button!

(#17696) Hypernem


Hypernem
csendes tag

Költözés miatt eladóvá váltak az alábbi dolgok:
- szétszedhetős emeletes ágy (akár egyben, akár külön) (Itt csere játszik.)
- egyszemélyes felnőtt méretű ágy
- 2 db 51 cm-es hagyományos/CRT-TV távirányítóval(Grundig és Funai)

Minden termék hibátlan állapotú, a TV-k kifogástalanul működnek. Képeket és részletesebb infót priviben írok!
Csere is érdekelhet androidos telefonra vagy pendrive-ra, valahogy meg tudunk egyezni. :K

Privátban keress!

(#17697) xuldar válasza mttaas82 (#17695) üzenetére


xuldar
őstag

Ezzel az a baj, hogy "okleveles" jelző a régi osztatlan egyetemi, vagy a mostani MSc szintnek felel meg. Próbálkozni azért lehet...

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#17698) pockhome


pockhome
senior tag

sziasztok!
lenne egy kérdésem! a megfelelő topikban is feltettem a kérdést, de hátha itt gyorsabban reagál valaki:

most lett bekötve a t-home-os net, optikai stb
szóval kaptunk egy modemet, és ebből a gépbe már megy egy lan kábel, azon van is net, de wifi nincs a modembe, tehát ahhoz egy routerre ki kell vinnem a netet.
namost:
az egyik LANportba bedugtam egy kábelt, azt a router bemenetjébe bedugtam, és így gondolom már meg is van osztva.
viszont nem így van, ha telóval rácsatlakozok a wifimre akkor azt jelzi hogy van jel, de net nncs, nem tölt be az app store vagy a google market, meg egyáltalán semmi
beírtam a böngészőbe a tableten a router IP címét hogy konfigoljam, fel is ismerte a kapcsolatot meg minden, de továbbra sincs net a routerből.
hol kell ezt beállítanom?

előre is köszi a segítséget! :R

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#17699) mttaas82 válasza pockhome (#17698) üzenetére


mttaas82
csendes tag

Be kell lépni a webes(minden adat a wifi router hátoldalán van) felületen majd a kapott mail és felhasználó címet be kell írni majd adni kell egy wifi SSID cimet(jelszót!) majd dinamikus ip-t beállítani majd menteni!

Go-Button!

(#17700) wwhy válasza pockhome (#17698) üzenetére


wwhy
veterán

Ha optikai (iptv) akkor netet csak az 1-es port ad, a többi nem! oda megy a LAN kábel vagyis onnan a routerbe. Routerben a szolgáltatótól kapott felhasználónév+jelszó (user = T-s e-mail cím!) és már működik is.
Tehát a routerből megy a LAN a gépbe!, nem a T-s modemből!

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.