Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18018) PindurAnna válasza dbius (#17982) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Mi hivalkodás abban ha beírok valamit ami bármelyik családtagommal, vagy szomszédommal, vagy rokonnal kapcsolatos? A dicsekvés az az, hogy ez van, az van, itt ezt vettem, itt nyaraltam ott amazt kaptam, vagy hasonló dolgok..ha azt írnám, hogy juhéééé van egy hitelmentes lakásom akkor az az hivalkodás lenne. Van, de mégsem azt írom ki. Hanem esetleg olyat amiben tudnak segíteni, vagy épp más is vevő lenne a témára. Nem értem miért állnak sokan ahhoz annyira beburkolózva, hogy minden titokban legyen és semmi személyeset nem írok, mert jaj mi lesz ha... Miért egyből a negatív dolgokat gondoltok a másikról? Esélyt kell adni mindenkinek hidd el! Erre jó példa az, hogy emberileg ha nem ismerem meg Gábort, mielőtt sok mindent láttam volna, akkor lehet most nem élnénk több éve együtt. Ismeretlenül is lehet segíteni bárkinek, beszélgetni olyanról ami a mindennapi életünkben van és zajlik.Én felvállalom amilyen vagyok és ezt olyanok vetik a szememre akik nem ismernek.
(#17990) dbius Hozzászólásodat köszönöm a fiam nevében is, de erre ő tud válaszolni holnap privátban, mert már alszik és meg nem értek hozzá :)

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.