Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1903) kwzatz válasza GypsFulvus2 (#1902) üzenetére


kwzatz
őstag

"a Deus Ex játékok viszonylagos sikere is jelzi"
Olyan sikeres volt a Mankind Divided, hogy jegelték a sorozatot, a játékot meg 3$-ért dobálják.

A Prey az egyik legjobb sci-fi játék, alapvetően FPS, RPG elemekkel. Talán(!) mérsékelt sikernek lehet mondani, de úgy tudom, hogy nem voltak olyan jók az eladások.
Sci-fit, ahogy írtad, sokkal kevesebb ember olvas, mint fantasy-t.
A filmek sem annyira sikeresek (a Star Warson kívül, de hát az meg... :D ) , elég a Blade Runner: 2049 bukójára gondolni. Pedig azért bejáratott név, hozzádobtak egy Ryan Goslingot is, még csak rossz sem lett (szerintem annyira jó sem azért...), kevés volt.

Vesa:
"Ez önmagában is hatalmas piaci rést tolt ki, nem beszelve a fiatalabb generációk nagyobb rajongását a tech. műfajok iránt."
Az, hogy facebookoznak, instagramoznak, Fortnite-oznak és megvetetik a legújabb iPhone-t, még nem jelenti azt, hogy a sci-fi is érdekli őket. Kíváncsi lennék, hogy a 20 év alattiak hány százaléka olvasott el életében egyetlen sci-fi könyvet is. Tekintve, hogy alapvetően olvasni sem olvas szinte senki, meglepődnék, ha 5% felett lenne az arány.

Még egy adat: A teljes Mass Effect szériából nem fogyott 20 millió példány az évek folyamán. :D
Ahogy írtam, sikeres játék lesz, a 20 millió meg az első évben szerintem totálisan esélytelen.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.