Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4551) kisza25 válasza zsolt1129 (#4549) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

skacok csak nektek csak most :DD [CCC7.1-8.12összes]

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4552) kisza25 válasza zsolt1129 (#4549) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na megtaláltam nektek :DDD
[AGP 8.7 hotfix]
ezt lehet benéztem :(

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4553) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

égett az arcom,hogy az előző link nem biztos,hogy jó ezen az oldalon megvan csak gördítsetek lefele a WIN XP vagy WIN vista részig ;) ott megtaláljátok ami kell :B
[link]

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4554) zsolt1129 válasza kisza25 (#4553) üzenetére


zsolt1129
addikt

Köszönjük :R

(#4555) kosian24 válasza barnam_ (#4550) üzenetére


kosian24
tag

Jól van na! Közel vannak én meg elírtam... :DD

Felraktam a 8.12-est és jónak tűnik. Még csak a Crysis-el próbáltam, de mintha jobban menne, mint eddig. Csak azt nem értem, hogy ha ráadom az élsimítást, akkor az árnyékolást felteszi magasra, ha ezt visszaveszem közepesre, akkor meg kikapcsolja az élsimítást. Nemrég tettem újra a windowst, előtte ezt nem csinálta... :F

Mellesleg a 8.7-es alap drivert nem tudtam felrakni, mert azt írta, nem talált kompatibilis eszközt :F

Live to Ride, Ride to Live... Motorozás nélkül is lehet élni, csak nem érdemes!

(#4556) RpPRO


RpPRO
őstag

Most mar vegleg lemondtam rola, hogy az OSREGI agps-s x1950promat a 7.12-esnel frissebb driver tamogatja. Azert mindig remenyked(t)em, h talan majd egy ujabb driver jo lesz.

Eleg csak elkezdenem lefuttatni a F.E.A.R. beepitett benchmarkjat, 2 mp-en belul kekhalallal elszall. Ezt minden 8-as catalysttal megtette. Par progi szepen megy, par progi BSOD. Az omegadriver 7.12-je atomstabil.

Erdekel valakit egy agp-s powercolor 1950pro megvetelre? :U

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#4557) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Segítség!

Letöltöttem a full verzsön 8.12 Catalyst-ot (xp 32 bit), de nem találom a hydravision-t. Telepítésnél sem kínálta föl a lehetőséget (csak a drivert meg a ccc-t lehetett bepipálni, eddig a felsorolásban sokkal több minden volt). Az eddigi driver-ekben mindben benne volt a Hydravision, a 8.12-őt miért kellett így megcsinálni. :F
Szóval, hogyan legyen Hydravision-öm??

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#4558) barnam_ válasza RpPRO (#4556) üzenetére


barnam_
nagyúr

A korábban linkelt agp hotfix driverrel is próbáltad?

(#4559) bakatol


bakatol
csendes tag

Sziasztok!

Vista 32bit.
Geforce 8600GT cseréltem - ATi HD4830-ra.
Kérdés: rakjam újra a Vistat?

Elvileg minden működik, csak az LCD tv-n nem rakja ki teljes képernyőre (keskeny fekete keret marad) FULL HD-ben.

Köszi a segítséget!

bakatol

(#4560) dJ Peer


dJ Peer
aktív tag

Üdv!

Nem találtam más olyan témát ahova írhattam volna a gondom.
Most van egy 17"-os CRT monitorom, szeretnék venni egy 22"-os LCD-t (Samsung 2243NW), ennek a monitornak az ajánlott és maximális felbontása 1680x1050, és itt a probléma. Ha a jelenlegi monitorom van rákötve az ATI Radeon 9250 128mb-s videokártyámra, akkor az ATI Catalyst Centerben nem tudom beállítani az 1680x1050-es felbontásra. Az asztalterület beállításánál 1600x1200 a max felbontás, a monitor beállításainál 3200x1200 a max felbontás, és egyikben sem találom az 1680x1050es felbontást. Kérlek segítsetek.
(Jelenleg 1280x1024es felbontáson vagyok)
Segítségeteket előre is köszönöm.

(#4561) zsolt1129 válasza dJ Peer (#4560) üzenetére


zsolt1129
addikt

Ha csatlakoztatod az új monitort,akkor már be tudod állitani a nativot. Jelen esetben az 1680x1050-et. Aggodalomra semmi ok :D

(#4562) lizakattila válasza Ricco_hun (#4557) üzenetére


lizakattila
senior tag

ÍGY
Az Additional Downloads-ban (alul) ott van HydraVision Package.

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#4563) Ricco_hun válasza lizakattila (#4562) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Hatalmas thx :R . Csak azért nem kerestem külön, mert eddig a ccc-vel együtt települt.

Fú de várjál, nekem 32 bites XP-hez kell! :F

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#4564) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Nah megtaláltam itt. De miért kell keresgélni, miért nem települ együtt a driver-rel mint eddig?

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#4565) Tidus válasza bakatol (#4559) üzenetére


Tidus
addikt

Ajánlott, a gyalúlás, ha végleg lecserélted akkor pedig mindenképpen tedd meg! Mivel hiába törlöd bármilyen segéd progival a Geforce driver-ét az beépült a Vista-ba! A Catalyst-ot ha felnyomod az is be fog épülni, és ott maradnak mellette az előző kártya driverének a töredék file-i!! Viszont az LCD tv-nek ehhez semi köze, beállítás, és felbontás problémád van!!

[ Szerkesztve ]

(#4566) bakatol válasza Tidus (#4565) üzenetére


bakatol
csendes tag

Köszönöm szépen. Akkor gyalulok! :)

bakatol

(#4567) lizakattila válasza Ricco_hun (#4564) üzenetére


lizakattila
senior tag

ATI-éknál semmit sem tudnak normálisan megcsinálni.
Bocs, csak nekem Vista van és így volt elmentve az oldal. De a lényeg, hogy megvan. :C

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#4568) Tidus válasza bakatol (#4566) üzenetére


Tidus
addikt

Én akkor is megléptem, amikor Radeon Gigayte 3870-ről, 4850-re váltottam!

(#4569) Tidus válasza Ricco_hun (#4564) üzenetére


Tidus
addikt

Nekem nem volt soha ilyen problémám, a régi ATI kártyámnál sem, én itt frissítem az XP-t, az Option 1-ben, ez frissíti a Hydravisiont is!!

(#4570) bakatol válasza Tidus (#4568) üzenetére


bakatol
csendes tag

Most perpill fagyogat. Gondolom ezért lehet :(

bakatol

(#4571) Tidus válasza bakatol (#4570) üzenetére


Tidus
addikt

Segítek, gyaluld le az egészet! Telepítsd fel a Vista 32bit-et, aztán az Ati driverét, és töltsd le az Option 1-et, itt!! Ez a kártyád legujjabb frissítése!!

(#4572) bakatol válasza Tidus (#4571) üzenetére


bakatol
csendes tag

Köszönöm!
Ez van fenn most is :)
Holnap meg teszem...

bakatol

(#4573) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Valakinek tapasztalata a 8.12-vel kapcsolatban a 38xx-as szériánál?
Gyorsultak tőle a játékok a többi Catalysthoz képest?
Én most vettem egy 3870X2 kártyát,8.12 Béta volt fent előtte most tettem fel a 8.12 drivert.
Változás nem történt teljesítményben,bár újra rakom az XP-t hátha azzal jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#4574) Badman 4ever válasza Gaboman (#4573) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Valakinek gyorsult tőle, más szerint meg nem a HD3XXX-e. Próbáld meg, szerintem sokat segít.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#4575) lizakattila


lizakattila
senior tag

Ide is belinkelem, hátha valakinek régebbi vagy XG Catalystra van szüksége.
Catalyst Drivers

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#4576) bakatol válasza Tidus (#4571) üzenetére


bakatol
csendes tag

Köszönöm a segítséget!
Újra raktam a Vistát így már igen!!!
COD5
FARCRY2
nagyon állat a HD4830-al :)

bakatol

(#4577) bolic


bolic
őstag

Lecseréltem CCC 8.12-re, a 4870 X2 powerplay-je jól működik és mindkét GPU-n visszavették az órajeleit wininduláskor 3D program alkalmazás nélkül. :R Végre nem kell minden wininduláskor riogatni és várni a 3D progi megszakításért. Köszönjük, kemény fél év után végre... :U

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#4578) Tidus válasza bakatol (#4576) üzenetére


Tidus
addikt

Egy kicsit hosszadalmas, de ez a módja a dolognak!! :C
Küldtem egy PÜ-t is!! :K

(#4579) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Sziasztok!!

Ezt miért csinálja??

minden driver friss!!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4580) kem


kem
addikt

Sziasztok!

Most cserélnék kártyát 4670-re ami már itt melegszik az asztalomon szobahűmérsékletre. MElyik drivert meg fixet ajánljátok hozzá? már nagyon régen nem volt ATI-m:)

szerk:
Köszi Aggregátor :R
Már jön is lefele ez a sapphire oldalról:
Catalyst 8.12 Windows XP (32-bit)

[ Szerkesztve ]

Köszi!

(#4581) barnam_ válasza kem (#4580) üzenetére


barnam_
nagyúr

Mindig a legújabbat :)
Hotfix nem kell hozzá.

(#4582) nightcore


nightcore
csendes tag

Hali!
Ati mobility 3650-re hol találok drivert? A notebook felismeri magát a vga-t, de nem tudom felrakni rá a catalyst-ot! Ez miért van és hogyan tudnám felrakni? Csak mobility drivert tudok feltenni rá vagy bármilyet el kéne fogadnia? Az ati honlapján ráadásul a mobility cuccok közt nem is találok hd 3650-esre drivert. Valaki segítsen pls! Előre is kösz!

(#4583) Tidus válasza nightcore (#4582) üzenetére


Tidus
addikt

Már csak az a kérdés milyen op. rendszer fut a notebook-on!? :F

(#4584) kem válasza Tidus (#4583) üzenetére


kem
addikt

Mintha ez számítana...:C
Nem egy helyen vannak az XP, Vista, meg egyéb driverek?!

Köszi!

(#4585) Tidus válasza kem (#4584) üzenetére


Tidus
addikt

De igen, de ha már segítséget kér? Én azt akartam belinkelni, ami konkrétan kell, mert amúgy nem teljesen egy helyen van a kettő! De ha te tudsz olyant, ami egy oldalon van az XP és a Vista VGA driver, akkor linkeld be! Főleg az ő kártyájához!!

(#4586) barnam_ válasza Tidus (#4585) üzenetére


barnam_
nagyúr

Minden egy helyen: [link]

nightcore: inkább a laptop gyártójának oldalán keresgélj, már ha van normális support-ja...

[ Szerkesztve ]

(#4587) bakatol


bakatol
csendes tag

Kedves Tidus és többiek!

Eddig is jó segítőm voltál! :)
Vista32bit újra rakva, legfrissebb driverek ATI SAphire HD4830 tudod.
Amikor az analóg monitorom mellé rá dugom a Samsung LCD tv-t (HDMI) egyből lefagy. (ha rajtahagyom és úgy indítom újra akkor fel áll a Vista és le fagy)
Kettőt vibrál utána csak reset.
Kérlek adj tanácsot, mert filmeznék rajta!

Üdv Bakatol

bakatol

(#4588) Tidus válasza barnam_ (#4586) üzenetére


Tidus
addikt

Én külön külön gondoltam rá, de azért én köszönöm, XP 32-bit, Vista 32-bit. Igy nem kell sokat gondolkodni!

[ Szerkesztve ]

(#4589) Tidus válasza bakatol (#4587) üzenetére


Tidus
addikt

Sajnálom, én ebben az ügyben nem tudok többet segíteni!!
Próbálkozz itt, a számodra megfelelő fórum-ban!!

[ Szerkesztve ]

(#4590) Tomate


Tomate
veterán

Valaki segítsen pls! Hogy tudom magyarosítani a 8.12-es Catalystomat? (vista 32bit) :R

(#4591) Thrawn válasza Tomate (#4590) üzenetére


Thrawn
félisten

Úgy, hogy a magyar CCC-t töltöd le? :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4592) ollie válasza Tomate (#4590) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez most beugratós kérdés volt? :D
Amúgy melyik szót nem érted, az antialiasing-ot vagy az anizotropic filter-t? :D

Na jó, bocs a szőrőzésért, csak ez most jól esett. :DDD

Ha egyben töltöd le a Catalystot a CCC-vel, akkor nem tudsz magyar nyelvet választani. Ha külön töltöd le a CCC-t, akkor igen. ;)

***

(#4593) ollie válasza nightcore (#4582) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert a letölthető Catalyst nem mobil vga-khoz van. Ennyi a válasz. Egyébként a laptop gyártója oldalán kell hogy legyen driver, de ha minden kötél szakad, használj Mobility Modder-t.

***

(#4594) Tomate válasza ollie (#4592) üzenetére


Tomate
veterán

Akk legközelebb csak januárban lesz magyar CCC-m. :) A tv beállítások miatt kellett vna :P

(#4595) bakatol


bakatol
csendes tag

Köszi a segítséget!

Valakinek van ötlete?

Vista32bit újra rakva, legfrissebb driverek ATI SAphire HD4830.
Amikor az analóg monitorom mellé rá dugom a Samsung LCD tv-t (HDMI) egyből lefagy. (ha rajtahagyom és úgy indítom újra akkor fel áll a Vista és le fagy)
Kettőt vibrál utána csak reset.

bakatol

(#4596) Tidus válasza Tomate (#4590) üzenetére


Tidus
addikt

Miért jó a magyar? Ha nem tudsz angolul, akkor is látod az eredetit telepíttéskor, magyarul, a frissítés angolul ugyanaz!!! És többet nem is kell vele foglalkoznod!!
De ha ragaszkodsz, a megoldás CCC!

[ Szerkesztve ]

(#4597) csucsu_17


csucsu_17
aktív tag

Sziasztok!

Mobility Radeon HD3470-em van és pár oldallal feljebb volt egy módszer hogy lehet a rendes drivert feltenni mobilitykra, hogy át kell futtatni a meghajtót valami programon vagy valami ilyesmi, na most én ezt megcsináltam, fennt is van a 8.12 simán gond nélkül,DE a 3470-et "ledegradálta" 3450-re és mindnehol ezt látom :(

Fog ez valami telesítmény csökkenésben megmutatkozni? gondolok arra,hogy a 3450-es órejeleket állítja be a 3470-es helyett?

Az undercover, meg a world at war valamivel jobban fut, mint a korábbi 7.1-sel :D de ezt egyenlőre a driver csodájára írom.

Ötletek?

''Üdvözlet a győzőnek''

(#4598) Tidus válasza csucsu_17 (#4597) üzenetére


Tidus
addikt

Töltsd le, itt, a neked megfellő drivert, szerintem hibátlanul futnia kell, de viszont angolull!!! De ha a CCC-t letöltöd magyarul akkor magyar lessz!! De szerintem ujjra kellene gyalulnod, (telepítened) az egészet az ujj driver miatt!!

[ Szerkesztve ]

(#4599) ollie válasza csucsu_17 (#4597) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tök mindegy mit ír ki? Egyébként gpu-z-vel ellenőrízheted az órajeleket, ha nagyon izgat a dolog.

Tidus: olvasd át még egyszer a hsz-t

[ Szerkesztve ]

***

(#4600) Szajbee


Szajbee
tag

Szép estét az uraknak!
Nagy gondban vagyok. Ma szereltem össze az új gépemet, benne a Saphire 4870X2-vel. Az istennek nem tudom megoldani, hogy az LG 42LF75-ös Full HD-s LCD tévére tegye ki a képet. Eleinte sikerült annyira, hogy az installálás során végig mindkét kijelzőn láttuk a telepítést (LG Studiworks 900B és a tv). Próbáltuk a CCC Display Managerben állítgatni, hogy csak a tévén legyen kép. Úgy sikerült megoldani, hogy csak a tv-t hagytuk a DVI kimeneten, és akkor jó volt. Egy darabig. Ám jött egy restart, és se kép se hang. "Nincs jel" felirat a tévén, muszáj visszadugni a monitort. Azzal megy, de a tévén még mindig nincs kép. Régebben ismerősnél is láttam, hogy szórakozik ezzel, de neki se sikerült tökéletesen összehoznia. Néha megy, néha nem. Nekem az is jó lenne, ha csak a tévét hagynám rádugva, aztán menne arról és kész, de azzal se akar beindulni. A legjobb az lenne, ha a monitor és a tévé között lehetne váltogatni, de ahogy elnézem ez lehetetlen feladat 64 bites Vistám van és a legújabb driver Ati részről.
Valaki akinek tévén sikerül nyomatnia, segíthetne Köszönöm előre is.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.