Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#65551) htc07


htc07
addikt

nincs valakinek tök véletlenül 4. generációs ipod nano-ja eladásra? :DDD

(#65552) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

AKG Y40 fejhallgató eladó!
Ha 5 alkalommal használtam, nem az én hangzásvilágom.
Mikrofonos, dobozával, tokjával.

5000 ft

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#65553) Melack válasza htc07 (#65551) üzenetére


Melack
veterán

Az a karórás?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#65554) htc07 válasza Melack (#65553) üzenetére


htc07
addikt

nem, ennek még "klasszikus" kialakítása van.

(#65555) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Kb fel kg frissen sutott kenyeremet toltam most be. Pedig nem is voltam ehes :)

(#65556) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Fiuk. Tegnap nem volt mar erom/idom irni Nektek.
Szoval, Hold utcai piacon valami stteet food feszt van, sok idosebb emberrel, de azert kibirhato. Callums nevu hely ott mindig perfekt, tegnap ajandek pizzat is kaptunk :-)

A budakeszi vadasparkot en, mint az allatokat annyira nem komalo ehyen, nagyon ajanlom! 1.300huf a behopp, otp szepkartya approved es tenyleg nagyon klassz, komaztam az allatsimogatot.
Persze itt is az emberekkel van baj, gyoker szulonek gyoker gyereke lesz. Foleg, ha nem szol ra a gyerekre, hogy bambit nem kellene ijesztegetni meg kergetni, de csodalkozik, ha a felugyelo rajuk szol.

Mindegy, szerintem jobb, mint a Zoo.
kep

Aztan volt egy konyv-adasvetelem megbeszelve az Arkadban, jofogasrol, ilyen kuka eladoval meg nem talalkoztam. Nem akart tel.szamot adni, ezert tobbszor irtam neki emailt -jofogason keresztul-, nem tul rugalmas. Arkadban valami biciklis musor volt, ugralgattak, porogtrk-forogtak ilyen stuntmanek.
Este szerintem mar 22.00elott aludtam.

I humbly and respectfully decline™

(#65557) zsolti72837 válasza Magnum_ (#65556) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ott Én is voltam csak akkor nem mentem be, mert előtte is voltak állatok és csak azokat néztem meg egy délután. szerintem nyáron elfogok menni. :)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#65558) Magnum_ válasza zsolti72837 (#65557) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ja igen, van kintbpar diszno meg csirke, meg tehen elol :-)

Htc ilyet vettem exemnek anno. Nem nagyon hasznalta ki. De az okostelefonok mellett van ennek letjogosultsaga?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#65559) Mercutio_ válasza Magnum_ (#65556) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nézem ezt a képet, mondom magamban: ez a fej olyan ismerős... aztán beugrott!
Melack sisak nélkül, miutánaftershave helyett az asszony barnítókrémét kente magára :D.

IPod: állítólag sokkal jobb a hangminőség mint a telóké (csúcs telóknál nem tudom igaz-e) + pl futáshoz kényelmesebb.

Ne igyatok hazai kézműves vörös sört, már 2 korsótól fájni fog a fejetek :(((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#65560) Tim82 válasza Mercutio_ (#65559) üzenetére


Tim82
nagyúr

IPod: állítólag sokkal jobb a hangminőség mint a telóké

[link]

Ha egy 4/5/5.5 generációs iPod Classic/Video-t egyszer a kezem közé kaparintanék, kapna egy flash háttértáras átalakítást a HDD helyett (CF vagy akár SD kártyával) meg Rockboxot és meglenne a legjobb iPod. Ami még mindig csak kb. a Cowon D2-m szintje lehet. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#65561) zsolti72837 válasza Magnum_ (#65558) üzenetére


zsolti72837
őstag

Jaja. :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#65562) GabN73


GabN73
addikt

Ilyen

És ilyen

sapkákat hol tudok venni?
2. volt, Zarából, ellopták, mondjuk kicsit amúgy is nagy volt :(

Szóval olyan helyet keresek, ahol tudok ilyeneket venni, és lehet méretet is választani. Lehetőleg ne aranyárban mérjék :R

(halálamobilnetesekre)

(#65563) Magnum_ válasza GabN73 (#65562) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Teszko. Nekem H&M-bol van, sose hordtam, de most megnezem neked es ha megtalalom, elviheted free of charge.

I humbly and respectfully decline™

(#65564) GabN73 válasza Magnum_ (#65563) üzenetére


GabN73
addikt

H&M-es is nagy lesz szerintem, ott is néztem anno, emlékeim szerint az is 1 méret volt :(

(#65565) Magnum_ válasza GabN73 (#65564) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Yo. Nincs is meg.

Azt tudtatok, hogy Pirner Alma muveszno a 90-es evek elejen Padodore tátikázott?

Ti nem aggodtok alkoholproblemas baratunk miatt? Csaknakkor jon ide, ha iszik. Ennyire nehez minket elviselni? :Y

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#65566) bandus válasza TROG AIR (#65529) üzenetére


bandus
veterán

mennyibe kerul ez az uj szuperszemelyi?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#65567) Tim82 válasza Magnum_ (#65565) üzenetére


Tim82
nagyúr

Józanul leköti valszeg a stalking his sister-in-law.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#65568) Magnum_ válasza Tim82 (#65567) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:DDD

I humbly and respectfully decline™

(#65569) TROG AIR válasza bandus (#65566) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

díjmentes (még ;] ...)

[ Szerkesztve ]

430 pozitív , 0 negatív....

(#65570) Qru válasza GabN73 (#65562) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

C&A-ban vettem ilyet legutóbb, ott is nézz szét.

#nincsbennetarcsi

(#65571) Magnum_ válasza Qru (#65570) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Hopsz, telleg, ott vannak.

Tegbap probaltam ott egy dzsekit. Meg az S-be is belefertunk volna mindketten :D

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#65572) Qru válasza Magnum_ (#65571) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:D

#nincsbennetarcsi

(#65573) GabN73 válasza Qru (#65570) üzenetére


GabN73
addikt

Köszi, majd benézek oda is :K
M&S-ben is láttam egyszer, csak ott aranyárban ment. :(

(#65574) Magnum_ válasza GabN73 (#65573) üzenetére


Magnum_
nagyúr

850,- de nekem. Qru minden bevetelet (igen, a munkaberet is) engedmenyezte ram.
Mindjart megerositi irasban is.

;]

I humbly and respectfully decline™

(#65575) GabN73 válasza Magnum_ (#65574) üzenetére


GabN73
addikt

A számlát a Kamucég999 Kft névre kérném, fizetési határidőt lőjjük be olyan 20 évre, kamatmentesre, addig nyugodtan könyveld csak a követeléseidhez :P ;]

(#65576) Magnum_ válasza GabN73 (#65575) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Keszpenzes szamlat kapsz, nincs halasztott fizetesi opcio, esedekesseg azonnal, ha esetleg nem fizetsz es a egy kozjegyzotol kapsz egy levelet, nagy fizetesi meghagyas felirattal, ne foglalkozz vele, de a postastol MINDENKEPP vedd at, egyeb dolgod nincs. Sorry brad :(

I humbly and respectfully decline™

(#65577) tomcsi23 válasza Magnum_ (#65576) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ha nem kerestével megy vissza, az is jó. ;)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#65578) Magnum_ válasza tomcsi23 (#65577) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Igen. A masodik sikertelen kezbesitest koveto 5. napon beall a kezb.velelem. vizsgaztatsz, breddo? :D bar igazolasi kerelemnek van helye... :U

Szoval vegye at.

I humbly and respectfully decline™

(#65579) GabN73 válasza Magnum_ (#65576) üzenetére


GabN73
addikt

Akkor sztorno biznyisz, megtévesztettél a fizetéssel kapcsolatban, szóval vagy elfogadod a késedelmi fizetést, vagy tali a bíróságon :o

(#65580) Magnum_ válasza GabN73 (#65579) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem kell ide szamla. Eleg egy kolcsonszerzodes, meg alairsz egy atadas-atveteli jegyzokonyvet. A vereddel :D

I humbly and respectfully decline™

(#65581) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Botrany. Heti 2x takaritok. Penteken takaritottam utoljara es alaposan. Ma mar kellett port torolnom es porszivoznom...

I humbly and respectfully decline™

(#65582) TROG AIR


TROG AIR
aktív tag

Brutál mennyiségű friss rántott karfiol elfogyasztva..... reboot... :)

430 pozitív , 0 negatív....

(#65583) Magnum_ válasza TROG AIR (#65582) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Hu mar en is ehes vagyok, de csuszasban van TL az ebeddel... :(

I humbly and respectfully decline™

(#65584) Mercutio_ válasza Magnum_ (#65583) üzenetére


Mercutio_
félisten

Amikor feltartottad persze nem reklamáltál ;]

Tegnap Takko: Rendes télikabát semmi, csak pár nyomi, már a tavaszi cuccok vannak kint, H&M csak tavaszi, + itteni Office Shoes bezárt :O

Téli leárazott cuccok már sehol sincsenek?

TROG AIR: Ha a mostani személyim 2022-ig jó (és azt is csak külföldre utazáshoz használom, egyébként jogsi+lakcimkartya) van bármi értelme lecserélni?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#65585) Magnum_ válasza Mercutio_ (#65584) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Pont ma egy eve, hogy felkoltoztettem.

I humbly and respectfully decline™

(#65586) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Szerintetek ha egy ilyennel berakok SD kártyát a tabba működni fog? :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#65587) Mercutio_ válasza zsolti72837 (#65586) üzenetére


Mercutio_
félisten

OTG-t tud a Tab?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#65588) zsolti72837 válasza Mercutio_ (#65587) üzenetére


zsolti72837
őstag

[link] [link]

Ilyenem van, de nem tudom, hogy tudja-e. :D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#65589) CoolBoy323 válasza zsolti72837 (#65588) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ez konkret volt :DD

(#65590) Tim82 válasza CoolBoy323 (#65589) üzenetére


Tim82
nagyúr

Na de hát neki is olyanja van, mint nekem. ;]

zsoltisokszám: ha főzött ROM van a Nexus 7-eden, akkor jó eséllyel igen (CyanogenMod biztosan, úgy emlékszem, nekem a SlimKat is tudta OTG kábellel kezelni a pendrive-ot, de pl. a Cowon D2-met még kártyaolvasóként sem látta), ha nem, akkor kell a Nexus Media Importer nevű fizetős app a Google Play-ből, azzal fogja tudni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#65591) CoolBoy323 válasza Tim82 (#65590) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nekem is. De ezt a keprol nehez lett volna megmondani :)

(#65592) Tim82 válasza CoolBoy323 (#65591) üzenetére


Tim82
nagyúr

Na de hát hogyhogy nem tudod ennyiből? :(((

(Megvolt pár éve az az idióta, aki közölte a komplett fórummal, hogy gond van a gépével, elvárja, hogy segítsenek neki, és csak annyit volt hajlandó közölni, hogy a gépe Pentium 4-es? Kár, hogy munkásságát már csak egy aláírás őrzi.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#65593) zsolti72837 válasza Tim82 (#65590) üzenetére


zsolti72837
őstag

:R
Rádobok egy ingyenest ha nem működik akkor megy rá a Nexus Media Importer.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#65594) zsolti72837 válasza Tim82 (#65590) üzenetére


zsolti72837
őstag

[link]Ezt raktam rá és működik. Köszönöm. :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#65595) Tim82 válasza zsolti72837 (#65594) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nincs mit. :N

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#65596) Mercutio_ válasza zsolti72837 (#65594) üzenetére


Mercutio_
félisten

850.- lesz ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#65597) lorcsi válasza Mercutio_ (#65584) üzenetére


lorcsi
veterán

A deca-ban voltunk tegnap (szegeden) nagyon fasza teliek vannak
10k körül
Mondjuk inkabb sportosak, turasak. De én egy ilyenben teleltem most ki, Sosem fáztam, szél és viz álló
Nagyon praktikus

Korábban jo nagy télijeim voltak( meg megvannak, de mar csak -10-ben szedem majd elo), azt hittem csak ezek lehetnek jo melegek..de megtapasztaltam ..hogy kozel sem

(#65598) Tim82


Tim82
nagyúr

Jól látom, hogy nincs hálózati cuccokra beárazós topik?

Na jó, mindenesetre szerintetek egy még garanciális TP-Link TL-WDR3600-ért mennyiért lehet eladni? Teljesen megbízható cucc, én OpenWRT-vel használom, de a gyári firmware-t is vissza lehet rá tenni. Viszont szeretnék itthon AC-re váltani, azon egyszerű oknál fogva, hogy a 2,4 GHz-es sávon tömegnyomor van, az 5 GHz-es sávon meg egyedül az én hálózatom van a közelben; akkor már miért ne növeljem ott a sebességet.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#65599) oriic válasza Tim82 (#65598) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem belefér az alkatrész beárazás részhez.

szerk:

Routereket is áraznak be.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#65600) MurdR válasza Tim82 (#65598) üzenetére


MurdR
veterán

Intrudernek írj egy privátot, biztos tus segíteni :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.