Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#65901) sutszi válasza Earl_Muttley (#65896) üzenetére


sutszi
veterán

Helyes. Egy dologra külön felhívnám a figyelmed... ne csinálj olyat, hogy koplalsz mert akkor csak szívatod magad. Jól behatárolható ételmennyiséget vegyél magadhoz, minőségi alapanyagokból. Az ezdésben meg mindenképp legyen valamennyi kardio ( futás, vagy elliptikus trainer vagy taposógép vagy bicikli ) mellette mehet a célzott súlyzós edzés is... Ja, és gyúrós topikba ha akarsz érdeklődni, akkor jobb ha felkészülsz az áldásra... Kicsiben kezd és fogadd el, hogy ezt a játékot nem egyik napról a másikra lehet megnyerni...

Én csak bátorítani tudlak az ilyesmire. ;)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#65902) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Van valami jó ekcelhuszár oldal, ahol összetett függvény, pivot,makró tutoriálok vannak példákon keresztül?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#65903) tboy93


tboy93
nagyúr

Jah ehhez a témához érdekességként. Kb 8-12 hónap alatt Apa lefogyott 98kg-ról 82-re, edzés nélkül. Csupán nem eszik cukrot és a szénhidrátot nagyon visszafogta. Napi 2 szelet barna kenyér, mellette lehet még kis tészta vagy egyéb, de jóval kevesebb mint előtte. Helyette alma, narancs, sokkal több hús. Édességet sem eszik, max szülinapokon, akkor is keveset. Zöldség minden mennyiségben mehet :) Szóval mondhatni annyi történt, hogy megfordította az arányt a szénhidrát, cukor vs. többi kaja között és neki konkrétan elég volt ennyi. Most úgymond beállt a súlya és nem is fogy tovább, viszont azt is hozzá kell tenni, hogy ha visszaállna az eredeti étrendre akkor a súlya is menne vissza.

(#65904) föccer válasza Mercutio_ (#65902) üzenetére


föccer
nagyúr

Összetett függvényben jó vagyok, abban tudok segíteni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#65905) CoolBoy323 válasza Earl_Muttley (#65900) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Dobj at egy tizest nekem meg Saintnak, es kesz is vagy :D

(#65906) Magnum_ válasza CoolBoy323 (#65905) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nekem nem kell. Sot. 1-2kg-ot fogyni akarok. Es mivel beteg vagyok, pont le is fog menni.

I humbly and respectfully decline™

(#65907) Earl_Muttley válasza CoolBoy323 (#65905) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Viheted, elszállítást megoldod, piros pontot kérek... :D /gmail :((( :((( /

A többieknek köszönöm szépen a tanácsokat, most mindenkitől érdeklődöm, mit hogyan stb, gyúrós topicot elkerülöm, mert nem a tetovált 50es kar a cél :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#65908) Mercutio_ válasza föccer (#65904) üzenetére


Mercutio_
félisten

Önképezném magam, nem konkrét feladatom van.
Még ami érdekel, hogy milyen korlátai vannak ezeknek pl. 1 fileban/táblában max X darab fgv lehet a többi nem számol, Y oszlopszám fölött a szürés hibázik,ilyesmi :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#65909) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#65906) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Mibol akarsz? :Y

Earl: van gmailem :D

(#65910) Tim82 válasza CoolBoy323 (#65909) üzenetére


Tim82
nagyúr

A mellszőrzetéből.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#65911) MurdR


MurdR
veterán

Na 90%-osan ledöntött a betegség a lábamról. Köhögőrohamok, takonykór, fülgyulladás, mimden mi szem-szájnak ingere. És holnap mehetek így melózni. :U

Earl: én egy hónap alatt ~20kilót leadtam úgy hügy egész nap salátát joghurtot meg ilyeneket zabáltam. Egy hónap utámln idegileg kikészültem, mqsik egy hónap alatt vissza is szedtem. :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#65912) Earl_Muttley válasza MurdR (#65911) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Jobbulást. :(

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#65913) föccer válasza Mercutio_ (#65908) üzenetére


föccer
nagyúr

régebben 7 egymágyma ágyazott függvény lehetett (egy cellába lehetett több függvény, de egymás "alatt" max 7). 1 függvény max 1024 karakter lehetett, amit nem is volt nehéz eléreni. Ez utóbbi ha midnen igaz, akkor már bővült. Munkafüzetenkénti függvények száma nincs korlátozva. Az összes cellába írhatsz, csak bírd memóriával, meg processzorral, amíg végig számolja. :D excel-t még nem láttam hibázni, minden hasonlónál esetben user error volt.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#65914) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

fyi, avagy ha valakit izgat, itt lesz megint egy 5-6 perces fellépésfélém, igaz nagyjából az mint az anno megosztott YT linken

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#65915) htc07 válasza MurdR (#65911) üzenetére


htc07
addikt

Nem kéne annyit bagózni. :P

(#65916) Mercutio_ válasza föccer (#65913) üzenetére


Mercutio_
félisten

"excel-t még nem láttam hibázni,"

Hehe, van egy tábla az egyik oszlopban a projekt felelős neve, autoszűrőben kiválasztva egyet felhoz más nevet is, viszont nem mindet amiben az adott név megtalalható :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#65917) Ace owner


Ace owner
addikt

Ma sikerült elhagynom a telefonom. Vagyis anyámét. Vagyis Saint ex telefonját. Mindegy a lényeg hogy kicsúszott a zsebemből a buszon itt Endrén. Otthon vettem észre. Szerencsére egyik ismerős ismeri a buszsofőrt aki épp volt úgyhogy sikerült elérni és mikor vissza fele jött odaadta. Most kivételesen nem utáltam ezt a kis porfészket mert pesten ilyen nincs :DDD

Galaxy Fold 4

(#65918) föccer válasza Mercutio_ (#65916) üzenetére


föccer
nagyúr

Az alatta lévő sorokban nincs üres cella egészen véletlenül?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#65919) Qru


Qru
MODERÁTOR

Megneztem az nfs-t a tv-ben. Kar volt... :D

#nincsbennetarcsi

(#65920) CoolBoy323 válasza Qru (#65919) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Egy hulladek film valoban

(#65921) Qru válasza CoolBoy323 (#65920) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem tudom, hogy mennyi volt a film büdzséje de gondolom nem 2 dodó. Ehhez képest még egy közepes szintet megütő színésznőcskét sem sikerült leszerződtetni... :N

#nincsbennetarcsi

(#65922) CoolBoy323 válasza Qru (#65921) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nem olcso szarok voltak benne. Csak emiatt ertekelheto. De semmi mas miatt nem lehet megdicserni, emliteni.

A foszereplo csavesz is egy nulla/nem az o stilusa.

(#65923) GabN73 válasza Qru (#65919) üzenetére


GabN73
addikt

Én is néztem a hidas részig, aztán léptünk inni .... :DDD TF nélkül és józanon hazajönni... Öregszem, na :) :K

amúgy láttam moziban :)

[ Szerkesztve ]

(#65924) MurdR


MurdR
veterán

Reggelt!
Ha azt mondom hogy éjszaka aludtam egy órát összesen, akkor szerintem hazudok.
Elaludtam délután, akkor lenyomtam két órát. Aztán felkeltem, tettem-vettem, 11kor lefeküdtem, és feküdni nem tudtam a köhögéstől. Természetesen asszonyom köhögéscsillapító helyett köptetőt hozott, ez pedig folyamatos köhögesre kényszerít. De legalább rohadt jó íze van, így szerintem rá is szoktam. :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#65925) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Morning!

MurdR: jobbulast!

(#65926) MurdR válasza CoolBoy323 (#65925) üzenetére


MurdR
veterán

Papot! :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#65927) CoolBoy323 válasza MurdR (#65926) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Taskasat?

(#65928) Tim82 válasza MurdR (#65924) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szimulálsz ;] betegeskedsz, vagy dolgozol ma?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#65929) tomcsi23


tomcsi23
veterán

MorgenZen!

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#65930) MurdR válasza Tim82 (#65928) üzenetére


MurdR
veterán

Dolgozok :/

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#65931) Mercutio_ válasza föccer (#65918) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van,de ez elvileg nem kellene, hogy gondot okozzon, az autoszűrőben gondolom ezért van az üres/nem üres lehetőség, vagy mire tippelsz? Üres, de a zekcel másnak értékeli? (és ha igen miért?)

mirr-MurdR :Vagy perverz vagy, vagy neked valami spéci cuccot írtak fel, de én már a harmadik féle köptetőt tolom és egyre pocsékabb ízűek. Arra figyelj, hogy köptető mellé napi három, de inkább 4 liter folyadékot (nálad lehet ezt is szorozni kell 1,5-tel :U) kell inni, hogy legyen ami feloldja a trutymót, különben a köptető annyit ér mint üres tank mellett inditózni a kocsit.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#65932) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Morgenzen.

Estere belazasodtam. Parszor felebredtem ejjel, akkor is volt lazam, gyogyszer, stb, nagy nehezen visszaaludtam. Most izzaszatom magam.

Mindenkinek jobbulast, jo munkat.

I humbly and respectfully decline™

(#65933) Mercutio_ válasza Magnum_ (#65932) üzenetére


Mercutio_
félisten

A mai az első reggel amikor talán már nincs lázam, de tegnap este még volt :(((

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#65934) föccer válasza Mercutio_ (#65931) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha a teljes sor üres, akkor úgy értelmezi az excel, hogy ott vége a kiértékelendő adatsornak. Kollegina is szívni szokott ezzel és nem érti meg, hogy nem kellene üres sorokot beszurkálnia. Egyébként a szűrő az néha csinál furcsaságokat, mert indexeli a szűrendő értékeket és ha változik az adatsor, akkor a klasszikus MS megoldást el kell játszani (szűrő kikapcsol, majd visszakapcsol). Ekkor újra indexeli a táblát és jól fog működni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#65935) Mercutio_ válasza föccer (#65934) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kösz a tippet, majd kipróbálom :R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#65936) MurdR válasza Mercutio_ (#65931) üzenetére


MurdR
veterán

200ml-es Mucopront szirup. Szerintem még palacsintán is fincsi lehet :K :D

Jól van, látom mindenki göthös :U

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#65937) bandus


bandus
veterán

az aktuális hölgynek köszönhetően teljesen rákattantam ezekre a tejhelyettesítő italokra: rizstej, mandulatej, kókusztej. nagyon király cuccok, sokkal finomabb vele a kávé (februártól szigorúan cukor nélkül iszom), és mintha nem terhelné le annyira a gyomrom, pedig semmi bajom nincs a tejjel. próbáljátok ki :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#65938) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jobbulást Senor MurdR! :R

Live-Die-Respawn

(#65939) TROG AIR


TROG AIR
aktív tag

Pár napja a kék metrón a 293-as kocsiban több ablakon láttam grafittiszerű 12-14 cm -es betűkkel MurdR autogramokat... :F :K

430 pozitív , 0 negatív....

(#65940) Qru


Qru
MODERÁTOR

Ehhez képest nekem csak a torkom fáj...

#nincsbennetarcsi

(#65941) GabN73


GabN73
addikt

Hát ez fatality lett. Mancika odaveszett.

Reggel 8:01-kor kopogok, kézcsók, tegyünk pontot az i-re, nincs kedvem rohangálni, oldjuk meg, de nem érek rá sokáig. Jó, hívjunk segítséget. Jó. Átfáradunk egy másik ügyintézőhöz, 15 perc alatt elkészült minden (!!!), elmagyarázva, elmutogatva, király. Közben persze a másik ügyintéző mondja, hogy Mancika, ezt te b*sztad el, legközelebb majd jobban figyelj. Mancika azt se tudta hová bújjon :) Nem győzködött bocsánatot kérni, minden ingyé' megy, és még kicsit többet is kaptam, mint amit szerettem volna. :DDD

(#65942) Qru válasza GabN73 (#65941) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Egy pipával...?! ;]

#nincsbennetarcsi

(#65943) macilaci78 válasza Earl_Muttley (#65896) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ne mindent egyszerre. Először szokd meg az étkezést, az is lesz vagy 2 hónap, mire a napi rutinod átalakul hozzá. Ha beállt, akkor jöhet valami rendszeres mozgás. A lényeg, hogy arra is szakíts időt minden áldott nap.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#65944) GabN73 válasza Qru (#65942) üzenetére


GabN73
addikt

Igen, mindig is szerettem volna egy Capitellot... ;]

(#65945) Qru válasza GabN73 (#65944) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

#nincsbennetarcsi

(#65946) MurdR válasza TROG AIR (#65939) üzenetére


MurdR
veterán

Neménvoltam :Y

Ori :R

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#65947) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Mercu: otthoni haver vett mx5-ot, hetvegen kiprobalom. Ha van valami kerdesed, akkpr szolj es megkerdezem

I humbly and respectfully decline™

(#65948) Mercutio_ válasza Magnum_ (#65947) üzenetére


Mercutio_
félisten

Milyet, milyen felszereltséggel, honnan, mennyiért? + mikor adja tovább féláron :D

Modik : Heroes of the storm: Kaijo Diablo (játékban beváltható?) kupont hirdethetek aprón?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#65949) TROG AIR válasza MurdR (#65946) üzenetére


TROG AIR
aktív tag

Okés,csak furcsálltam,gondoltam rákérdezek.... :)

430 pozitív , 0 negatív....

(#65950) Qru válasza Magnum_ (#65947) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nice, told ki a szemét. :C

#nincsbennetarcsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.