Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#65201) Magnum_ válasza Qru (#65200) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:Y :R

zulu 1200 érkezem.

I humbly and respectfully decline™

(#65202) Tim82 válasza bitpork (#65199) üzenetére


Tim82
nagyúr

Am honnan kellene nekem ezeket tudnom? :U Rólad is csak annyit tok,

Így kell bevallani támadó hangnemben, hogy inkább write üzemmódban jársz ide, mintsem read-ben. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#65203) MurdR


MurdR
veterán

t'

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#65204) Magnum_ válasza MurdR (#65203) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:D

I humbly and respectfully decline™

(#65205) Mercutio_ válasza bitpork (#65199) üzenetére


Mercutio_
félisten

Honnan?
Segítek: Ebből a topicból ;] (én se söröztem még föccerrel, és 3x találkoztunk, akkor is HW-t adtunk-vettünk mintegy 10 percben)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#65206) Qru válasza Magnum_ (#65201) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Cool. Tokot ne hagyd otthon. ;)

mod:

Mercutio_: 10 percben? Erről ez jut eszembe: [link]

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#65207) MurdR válasza Magnum_ (#65204) üzenetére


MurdR
veterán

Jársz ma felém? :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#65208) macilaci78 válasza Melack (#65182) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mi is Pixmát használunk, 600 Ft /szín a patron. Egyszerűen azért rendeltem 4 garnitúrát, hogy gazdaságos legyen a GLS. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#65209) bitpork válasza Tim82 (#65202) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Kérlek linkeld hogy föccer ezeket mikor és hol írta, mert én nem emlékszem rá. Annyit olvastam tőle, hogy betontechnikus, de az én ismereteim szerint ez lehet egy kerti törpének álcázott rakétakilövő is ;)

"Támadó?" Akkor javallom olvass bele az autós topikokba. Ott szoktam támadni, itt csak a nyilvánvalóra mutatok rá :K

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#65210) Tim82 válasza bitpork (#65209) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem fogom helyetted kikeresni, csak mert lusta vagy olvasni. ;)
Nem érdekel, hogy valamelyik általad látogatott random hülyemágnes topikban milyen a hangvétel.
Már megint képtelen vagy értelmezni a ";]" smileyt. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#65211) bitpork válasza Tim82 (#65210) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Azért kértem mert én rákerestem de nem találtam :U Ami nem azt jelenti h nem van, csak az én inkompetenciámat ha mégis.
És Te sem nézed a " :) "-t a közben meg a végin :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#65212) Tim82 válasza bitpork (#65211) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha komoly lennék, egy darab smileyt sem használnék.

(Néha akkor sem, ha nem vagyok komoly. Tekintsük nehezítő körülménynek, meg néha hiszek benne, hogy anélkül jobban üt.) :)

*
Amúgy tényleg írta, nem is egyszer, de mobilról nem fogom kikeresni (jelenleg nem szeretnék a Zuzu Petals-szal való társalgáshoz hasonló élményt).

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#65213) bitpork válasza Tim82 (#65212) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Szóval Zuzu Petals. Am legyen. ¯\_(ツ)_/¯

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#65214) Tim82 válasza bitpork (#65213) üzenetére


Tim82
nagyúr

A sajtreszelős párhuzam a mobilos keresésre értendő.

Kivételesen. ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#65215) Magnum_ válasza MurdR (#65207) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ma sajna massal mozgok, ne har. Qru-val ebed, 13.00kor meg kave a pozsonyin egy ismerossel. Melyik nap vagy meg bent?

To all: beszartok, milyen kicsi a vilag. Elmentem obudara autot mosni. Ahol le szoktam torolgetni, ott all egy csont ugyanolyan A4 1.6B, mint az enyem, csak fekete, torolgeti egy srac. Megkertem, hogy alljon arrebb, en is ott szoktam, elferunk ketten. Elkezdtunk beszelgetni, ilyen sima, milyen olajat hasznalok (o is mar 10w40-et mint en), bla bla, duncsi tovabb, o is pont most abszolvalt a jogi egyetemen, kezdi az allamvizsgakat, en is zsir, bemutatkozna... Baaaaaz, az apjanak az elso felesege a batyam keresztanyja :Y ja es egy utcaban is lakunk.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#65216) vans? válasza sutszi (#65197) üzenetére


vans?
őstag

Coursera-val van tapasztalat esetleg? En is most tervezek megcsinalni 1-2 kurzust. Hogy nem free, az mar biztos. :D

hábm bábm

(#65217) Mercutio_ válasza bitpork (#65211) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nyilván priviben összebeszéltünk tim82-vel, és olyan háttérinfót osztottunk meg egymással amit te sőt, még a háttérhatalmak se ismersz.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#65218) bandus válasza lorcsi (#65114) üzenetére


bandus
veterán

true that :) Qrunak is üzenném, hogy viszonylag hamar rájöttem, hogy nem jó ez hosszú távon. bár sokan csinálják, de én miért tenném, ha nem köt semmi bp-hez? igazából ha a heti 10 autóban töltött órának csak a felét hasznosan töltöm, akkor egy év alatt megtanulok egy új nyelvet :) tegnap meglehetősen szar volt hazajönni sötétben, esőben, ködben, meg nem is voltam valami fitt. időben egyébként nem vészes, 1 óra 10 perc indítástól a leállításig úgy, hogy alapjáratom még hagyom kicsit döcögni a motort. fogyasztásra leszek kíváncsi, hogy konstant pályázással mennyit fog kiadni, én olyan 6,5 liter körülire tippelem (vásárláskor 5,6-ot mutatott a computer).

amúgy a hely elég király, menő az iroda, 30 m-re van a duna tőlem és csend van, meg nyugalom :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#65219) Qru válasza bandus (#65218) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Komputer általában csal, rátankolásos módszerrel mérd. 6,5 reális fogyi alattam is annyit kér 130-nál a TDI, fix 150-nél (óra szerint) már 6,7-et. Bubaru meg... azt le se írom inkább mert sírva fakadok. :D

Ingázás az sucks, amúgy is új hely sok energiát kivesz az emberből viszont az 1:10-es menetidő az parádé, azt hittem hosszabb lesz.

#nincsbennetarcsi

(#65220) MurdR válasza Magnum_ (#65215) üzenetére


MurdR
veterán

Jólvan, a Qru az Qru :K :((

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#65221) sutszi válasza vans? (#65216) üzenetére


sutszi
veterán

Amikor én csináltam még free világ volt.... most ahogy látom minden pénzbe kerül....
Szerintem jó. Minőségi tananyagot kaptam és teljesen up to date volt.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#65222) DeFranco


DeFranco
nagyúr

srácok nekem a b. életben nem lesz telefonom.

50+k-t nem szánok rá, mert nem, elvi kérdés, ennyiért nem veszek telefon.
sz.t nem veszek ami már akkor elavult amikor kifizetem, semmi értelme.
péklapátot nem veszek, mert így is nyoma van a nadrágomon a telefonnak.
meg nem érem át, meg nyújtózkodhatok hogy átérjem, kiesik a kezemből, stb.
meg kb. kéthavonta változik a korrekt plecsni elavultra, mer' már egy nyüves telefonba is 2+ giga ram kell, meg 4 válogatott mag, hogy belépőmodellnek elmenjen a készülék.

hát elmegy a jó nénikéjébe az összes telefongyártó meg szoftverfejlesztő, veszek még egy akkut a g3-ba, aztán jóvilág amíg az opera mini támogatja. világ legnagyobb átverése komolyan.

értem én hogy pda meg hogy a világot működteti a zsebemben, de amit megoldottak korrektül 800mhz-n egymagon 256 mega(!) rammal, kompakt méretben még ma is vállalhatóan (ha azt nem nézzük, hogy szoftveres támogatás nincs rá, mert arról nem a vas tehet), ahhoz most nehogy már egy havi fizetés ára péklapátot kelljen megvennem muszájból mert más nincs...

senkiháziak kezében van a telefonszakma.

(#65223) Mercutio_ válasza DeFranco (#65222) üzenetére


Mercutio_
félisten

#gif

[ Módosította: Qru ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#65224) Melack válasza DeFranco (#65222) üzenetére


Melack
veterán

Tessék.

850-

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#65225) Magnum_ válasza Melack (#65224) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem vesz kinait.

I humbly and respectfully decline™

(#65226) DeFranco válasza Mercutio_ (#65223) üzenetére


DeFranco
nagyúr

linkesítsd pls. for dataplan's sake

nem az hogy fair, ez konkrétan átverés, olyan szintű lehúzás megy ezzel a maxra pörgetett avultatással, hogy pirulok bele.

az ég világon semmi nem indokolja ezt a számítási igényt és kapacitást, amit ezekbe a telefonokba erőltetnek azon kívül, hogy vedd meg idén is a tavalyi szar helyett az újat, a programozók meg alkalmazkodnak, és csesznek optimalizálni, vas megbírja 'szt napszemüveg.

mintha kb. minden évben kiadnának egy konzolt. érdekes módon ott tudnak 5 éven keresztül reszelni a szofton hogy ugyanazon a vason elfusson a kétszer akkora látvány az életciklus végén is.

@Melack: 1 péklapát, kell a francnak ekkora, lásd fent, 4" az optimális, 4,5 fölé nem megyek semmiképpen, de az is már véleményes, nem biztos, hogy belevágnék.
2 dzsunkát nem veszek, nem kívánom lesugározni sem magamat, sem a családomat sem a leendő családomat biztosító koronaékszereket. ennél többet ér az egészségem.

[ Szerkesztve ]

(#65227) Mercutio_ válasza DeFranco (#65226) üzenetére


Mercutio_
félisten

Majd valamelyik modi, én már kifutottam a szerk. időből :B

Nem divat a 4-,5"-os okosteló, olyan mintha régi fiat500 méretű autót követelnél mai technikával. kis kávával egyébként az 5" még egykezes.
Az előírt SARS-értéket pedig az EU-ban forgalmazott kínai telók hozzák - pláne német MM és társaiban forgalmazott, ott szigorúbbak a fogyvéd törvények szerintem.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#65228) bandus válasza Qru (#65219) üzenetére


bandus
veterán

időben vállalható. az nem tetszene, hogy így két év alatt ~120k km beleugrana a kocsiba és adhatnám is el. és két év múlva meg valami ingatlant akarok venni, nem másik autót :)

btw what is rátankolásos módszer?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#65229) DeFranco válasza Mercutio_ (#65227) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a szajomit egy hónapja nyomozom, nagyon úgy tűnik, hogy se minősítése se ce jelölése, nem lepődnék meg ha hivatalosan nem is lenne bent az unióban.

bár láttam már karón varjút, a skin-cap is ki van tiltva a világ összes kapitalista ópiumából mégis itthon legálisan forgalmazták évekig amíg az ántsz szúrópróbaszerűen be nem vizsgálta és ki nem derült, hogy a felüntetett canis merga hatóanyag mellett van benne egy edzőterem nagyságrendű adag szteroid is...

az 5" meg a nagyobbra nagyobbat licit eredménye semmi értelme nincs a hasbaakasztáson kívül. kihoznának most egy normális 4" okostelót valami ésszerű vassal úgy vinnék mint a cukrot.

mindegy nem érdekes, ha ez a trend ez a trend, de akkor nem veszek telefont, ott rohadjon meg az összes a polcon.

fiat500 méretű autó meg van nem egy nem kettő, ott a smart, az aygo, stb.

[ Szerkesztve ]

(#65230) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Holnap hozzak apunak az i5S-t, koszi a supportot. Aztan 1.5hetig dobozban lesz, utana allitom be.

Qru meg most mondja, hogy a telenor 7k-ert hivatalosan fuggetlenit. Phasom...

I humbly and respectfully decline™

(#65231) Tim82 válasza Magnum_ (#65230) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mármint a telefonra vonatkozó hűségidő lejárta után ennyiért.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#65232) Magnum_ válasza Tim82 (#65231) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ja akkor az mas, koszi

I humbly and respectfully decline™

(#65233) Tim82


Tim82
nagyúr

A Tinderező fórumtársaknak egy kis gyorstalpaló, hogyan lehet még hatékonyabban csinálni. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#65234) Qru válasza bandus (#65228) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Teli tankolod (1. kattanásig), mész-mész mendegélsz majd újra teli rakod (1. kattanásig). A kimért mennyiség és megtett távból megkapod a valós fogyit (kalkulátor)

Nálam most a legutóbbi mérés így alakult: 21,5 litert ment bele 182,4 km megtétele után. Ez 11,79-es átlag (gyári városi fogyi 11,5 l), tehát egész jó vagyok. :D

#nincsbennetarcsi

(#65235) CoolBoy323 válasza DeFranco (#65222) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Xiaomi Redmi 2 Pro? En nagyon szeretem!
4,7", a legkisebb nagyonokos ma a piacon. Nagyon megeri az arat!

Vagy ha varsz par honapot jon a 3!

[ Szerkesztve ]

(#65236) GabN73


GabN73
addikt

Tegnap és ma is TL & TF hegyek mindenhol. Na jó tegnap csak 6, akarom mondani 5-t láttam (az egyik megfordult :DDD), ma még csak 4-nél járok :)

(#65237) Ace owner válasza GabN73 (#65236) üzenetére


Ace owner
addikt

4s metro szokott meglepiket tartogatni pláne délután :D

Galaxy Fold 4

(#65238) Qru válasza GabN73 (#65236) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Tudod mi van: nem lehet minden nap gyereknap... :D

#nincsbennetarcsi

(#65239) GabN73 válasza Ace owner (#65237) üzenetére


GabN73
addikt

Reggel kicsit lassabban sétáltam a kelleténél én is... :))

---

Valakinek laptoptatyó? :)
15,6", kibontva lett csak. 2,5k.
Ilyene:

(#65240) vans? válasza sutszi (#65221) üzenetére


vans?
őstag

Koszi, kozben 80 USD minusz, bele is kezdtem az egyik kurzusba. :R

hábm bábm

(#65241) sutszi válasza vans? (#65240) üzenetére


sutszi
veterán

Melyik kurzust kezdted?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#65242) vans? válasza sutszi (#65241) üzenetére


vans?
őstag

Excel to MySQL: Analytic Techniques for Business, Duke University-s kurzus. Ezen belul sorban tervezem.

hábm bábm

(#65243) bandus válasza Qru (#65234) üzenetére


bandus
veterán

köszönöm. akkor ma tankolok egy szimpatikus nyálat bele (legutóbb shell sima dízele volt, most talán az omv-t fogom kipróbálni). aztán a hét végégig belemegy még 650 km abból már tudok számolgatni fogyit.

többiek: coursera elég király, ha bejön, akkor nézzetek meg még pár ilyen oldalt, mint például a mit opencoursewear, udemy, stb. de arra azért készüljetek fel, hogy sok helyen nem is fogják tudni, hogy ezek mi fán teremnek, egyelőre külföldön kapósabbak. viszont sokat elmond a személyiségedről, hozzáállásodról, ha áldozol ilyesmire, csak legyen kitartásod végigcsinálni. én számtalan kurzust elkezdtem és nagyon alacsony számút fejeztem be :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#65244) Mercutio_ válasza DeFranco (#65229) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nemaszontam, hogy szójamit vegyél, csak a kínai és 5" mondakörre vonatkozott a dolog.

Hája, de ayay meg smart (azon túl, hogy rusnyák) ára is olyanmint az "50k-s mobil", senkiháziaké az autóbiznic ;]

Vans?: Le lehet ezeket valahogy menteni? :U

[ Módosította: Qru ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#65246) Qru válasza bandus (#65243) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Dízelből érdemes prémiumot tankolni (a magasnyomású rendszer meghálálja (már ha az van benne, egy SDI-nél nyilván nettó pénzkidobás)) benzinből viszont nem, talán a direkt befecsisek kevésbé hamar kokszolódnak le de tekintve, hogy így is úgy is lekokszolódik inkább a diót gyűjteném.

#nincsbennetarcsi

(#65247) vans? válasza bandus (#65243) üzenetére


vans?
őstag

Kitartasra mindenhol szukseg van. :)

Mercutio: szerintem nem, talan belepve mindig meg tudod nyitni a megvetteket... en jegyzetelek is azert, meg a glossary-kat, Excel fajlokat le lehet persze menteni.

hábm bábm

(#65248) bandus válasza Qru (#65246) üzenetére


bandus
veterán

igen, ezt mondtátok múltkor. majd figyelek rá, de most nem mindegy még a dolog így, hogy heti 1000+ km-t, megyek, majd ha közelebbről járok mehet a prémium :) vagy minden 2-3. tankolásra addig is. meglátjuk :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#65249) Qru válasza bandus (#65248) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mondjuk a CRDi pont nem a kényeskedő fajta, szóval nem kell erre rágörcsölni. Bár érdekes, hogy az OMW-nél a sima gázolajban csak 5% a növényi olaj a prémium gázolajukban meg 6,9%... :U

Eközben a Hősök terén:

Vento vs Solaris

#nincsbennetarcsi

(#65250) macilaci78 válasza bandus (#65248) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A tapasztalat az, hogy a jobb minőségű üzemanyag a magasabb literár mellett is alacsonyabb kilométerárat jelent.
Hannoverbe menet-jövet csak a legdrágább dízeleket tankoltam és 8 decivel kevesebbet fogyasztott a gép, mint a többiek alatt, pedig volt ott 180 km/h-s tempó is. :K
220 liter gázolajjal mentem 2550 km-t. Az ilyesmit pont hosszú utakon fogod megérezni pályán, nem ott, ahol még a megérkezéskor is hideg a motor.

Qru: Nem biztos, hogy egy út alatt kijön valami szignifikáns különbség.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.