Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15031) Kiki18 válasza Tim82 (#15029) üzenetére


Kiki18
őstag

D-sub kimeneten se ad képet,emiatt 99% GPU hiba.
A lámpás módszert már pont emiatt nem is próbáltam ki.

Mikor még néztem hőfokokat,akkor csak CPU és MB hőfokait írta az Aida,a GPU-nak nem volt szenzora.Lehet,hogy az megfőtt.( :F ) A 70 fokot full terhelésnél érte el 30 percen keresztül,és az erejéből kifolyólag egy YT videónál erősebbel neigen találkozott,így sztem nemigen járt 70 környékén.

A Bökkenő az,hogy eladtam működőként,majd 2 napra rá visszakaptam olyan gonddal,hogy " túl lassú"
Én %/!=//%hülye meg mindenféle próba nélkül egyből darabokra szedtem(de tényleg atomjaira) és újra össze. És akkor nem adott képet. És biztosan mindent flottul raktam össze,mert nincs mit fordítva bedugni/betenni és semmi se feszül benne,vagy áll csálén,vagy bármi...És amúgy is,előtte is szedtem már szét,jól ismertem a konstrukciót.

Úgyhogy most így állunk kb 3 hónapja,csak úgy áll apolcon,és nem jutottam vele előrrébb.És azt se tudom,hogy én vagy a vevő volt a %/!/= ,én inkább senkit se gyanúsítgattam és elraktam porosodni. :)

(#15030) B-L-A-C-K: Félévente megvolt csinálva,ezért is bírta eddig. Bár a GPU felett nem paszta van,hanem vmi jó vastag Gap PAD(ami még mindig nem kemény).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.