Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#97196) Habugi válasza hackeeeee (#97190) üzenetére


Habugi
addikt

Teljesen más ez a 3DMark teszt mint a korábbiak.., a topicjába is postoltam már annak kapcsán, hogy Physics ügyileg eddig a kapuban sem voltam 6600K @ 4.7 szinten egy 4790K @ 4.6-hoz képest egyik 3DMarkban sem.., ebben pedig simán elkapom őket és vajon ez miért lehet..? :F

Ugye magával a DX12 API-val nehezen magyarázható mert zéró GPU behatás van közben..

VGA fronton majdnem hasonló a szitu, Hawaii topicos/390es srác blogja/tesztje alapján az hittem bebugzott a driver és Tess nélkül mértem azért futott 4.9K Graphicsot az OC 390X.
Pucoltam a drivert & újra feltettem, én állat.., mert ugye elég lett volna 3dmark.com-on rákeresni pár OC 390X eredményre.. :DDD , ami nyilván csak azután jutott eszembe hogy a frissen felrakott érintetlen driverrel megint letoltam..

Na mindegy, szóval a lényeg az h korábbi trémark tesztekben az OC 390-esekkel simán hoztátok a 390X-eket, most viszont ebben, megint csak rejtély vajon miért de még 1120/1700-on sem hozod Graphics scoreban az 1050/1500-as 390X-et.

Tuningra is sokkal jobban reagál/beindul mint a korábbiak, konkrétan elszáll a francba annyira jótékony hatása van.., érdekes na. :U

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.