Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#85301) CJ4567 válasza norbert1998 (#85299) üzenetére


CJ4567
veterán

Golden Goat WTF?

No Sana No Life

(#85302) MiklosSaS válasza F34R (#85297) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Legalább 12 éve mindig kopaszra vágatom, engem nem zavar. 18 évesen 40 centis hajam volt, de aztán rájöttem hogy a surmós időszaknak véget kell vetni, fel kell nőni és meg kell komolyodni.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#85303) stratova válasza CJ4567 (#85301) üzenetére


stratova
veterán

HollywoodNewsAgency- azaz viszonylag tömör néha picit erőltetett de általában poénos filmkritikai YouTube csatorna díjkioszója.
Szerk.: nekem is kicsit erőltetett, de néha van humorom hozzá.

Kopaszság, nálam is viszonylag jó a légellenállási együttható a fejtetőn, de mivel páromat nem zavarja jó pár éve túl vagyok azon, hogy zavarjon. inkább én magam viccelődök vele :) Egy több százezres hajbeültetés árát sokkal okosabban (PIA, najó.. nem.. csak..) is el tudom költeni. A reggeli bagolyfülek (oldalt viszonylag gyorsan növő emiatt elfekvésre alkalmas haj) ellen/megelőzésére ott a Remington Alpha.

Jól lakott a fekete kis négylábú (Suzuki Liana) egyre jobban szokom/szeretem, bár nem lesz napi használatban. Persze ha rajtam múlik legközelebb ünnepnapon veszem elő "vidékre" menet. Vezetés közben nem lehet FX OFF-ot nézni :P

[ Szerkesztve ]

(#85304) CJ4567 válasza stratova (#85303) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem tetszik Szirmai stílusa. Hadar nagyon, és túljátssza kicsit magát.

No Sana No Life

(#85305) F34R válasza MiklosSaS (#85302) üzenetére


F34R
nagyúr

Telen sem hasznalsz gondolom semmilyen sapkat? :D

(#85303) stratova

Felkelnek es reggel beleneznek a tukorbe mikozben valahol kopasz lenne a fejem, tutira kette zuznam :DDD ;] Egyelore meg akarok vele varni par tiz evet.

[ Szerkesztve ]

(#85306) MiklosSaS válasza F34R (#85305) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Néha igen.

@SzentSárkány: @ZöldUfó-nak megyen a vezetés közben a fórumozás :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#85307) norbert1998 válasza stratova (#85300) üzenetére


norbert1998
veterán

Igen, az is :DDD

Hóóó, már azóta van egy szerkesztőség és egy légió is. Teljes világuralomra törnek :DDD ;]
De az a kecske még nem makog :/

A hadarásról tud, elnézést is kért érte többször is, ő ilyen. Szeresd vagy ne :DDD Igazából, szerintem pont az adja az egész hangulatát, ahogy előadja. Most ha egy OW-s daneeka avyg mifene lenne (az az érdekes, pályakezdőkommentfűzős ürge, aki persze majd belejön), senki nem nézné szerintem, nem? :)

(#85302) miklosss2012 Ezt látni AKAROM!! Kérek egy képet a féméteres hajadról itten vagy privibe de látni akarom :DDD

Liana téma: hát ha jobban tolod mint az az ürge a második évadból aki leszabta az alját vagy mit, akkor már nincs gond :DDD

(#85308) hackeeeee válasza CJ4567 (#85304) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Találkoztál már vele személyesen? Realtime is ilyen..

Én PlayIT-en találkoztam vele, váltottunk vele pár szót, bitang jó arc. Nekem nagyon bejön az, ahogy előad.

És, ami nem hátrány, hogy legalább szakmából csinálja. Vagyis, Ő ténylegesen filmkritikus.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#85309) CJ4567 válasza hackeeeee (#85308) üzenetére


CJ4567
veterán

Akkor jövoben megpróbalok pár videót nézni tőle is, csak már 50 csatornára vagyok feliratkozva, és így is túl sok :(

Filmkritikus? Nem is nézek filmeket szinte soha :D

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#85310) hackeeeee válasza CJ4567 (#85309) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor mi alapján is ítélkezünk? ;] A HollywoodNewsAgency legtöbb esetben filmkritikákat tesz közzé. :)

Arany kecske.. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#85311) hackeeeee válasza hackeeeee (#85310) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Deadpool->V*gina arcú pókember... :DDD

Készbazmeg, mára kiégtem. :DDD

Én nagyon bírom az ürgét.. Rohadt jókat szoktam röhögni rajta. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#85312) norbert1998 válasza hackeeeee (#85311) üzenetére


norbert1998
veterán

Kb az egyetlen értelmes magyar yt-s. Szerencsére már 3 csatornával :D

De komolyan. Dancso ellaposodott mint állat, arc nélküli manus megszűnt, Alex se csinál már videókat nagyon, vidman lassan tölt fel. Ow komoly csatorna nem nagyon poenkodnak, szomszéd néni színvonal dancso mellé zuhant, illetve a szertárnak voltak jó videói ami érdekes volt és nézhető. És ennyi a (volt)normális magyar.
Viszont szerencsére angol csatorna sok van amit lehet követni. 480dpi-n 6.5 oldal hosszú a lista, amire fel vagyok iratkozva :DDD

(#85313) stratova válasza norbert1998 (#85312) üzenetére


stratova
veterán

Revideálom magam: szóval ott lehet a hiba, hogy én egyszer nekiállok nézni a videóit akkor lemegy 4-5 pont a stílus miatt, csak egy idő után picit soknak érződik ez a stílus. A megoldás hogy max. 1-2 videót nézek tőle egyszerre, aztán később meglesem jött-e vmi friss (nem iratkoztam fel a csatornára, csak néha beugrik).

Ááá. Deadpoolon azért jót röhögtem :D Jó éjt!

[ Szerkesztve ]

(#85314) hackeeeee válasza stratova (#85313) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem pont ezek miatt teszik.. Nem ez a szokványos "elmondom aztán jólvan".

Véleményem szubjektív...

(#85315) Habugi válasza HSM (#85287) üzenetére


Habugi
addikt

Ezek szerint még olcsón megúsztam mert csak marhára felidegesített ?! :DDD

fincsibe, köszönöm!

Erre a YT-os pasmagra egyébként van egy régi ám annál remekebb kifejezés, ripacs.. :K

sárkányuraság véleménye nagyjából fedi a sajátomat annyi különbséggel hogy én nem tudom végignézni, hozzátéve ez nagyjából semmit nem jelent mert ha hirtelen mondanom kéne ezek közül az Önjelölt szereplési kényszerben szenvedő bazári majmok közül egyet akit rendszeresen nézek/követek akkor bizony bajban lennék. :B

Simán elképzelhető hogy semmi gond nincs velük, szimplán csak nem vagyok a célközönség része..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#85316) norbert1998 válasza Habugi (#85315) üzenetére


norbert1998
veterán

Feltételezem a holgyemenyt koszonod?

A ripacs az kiaz? Gergo?

(#85317) caindwan


caindwan
tag

Ezeket nem hagyhatom ki :DD

szerk.: +1 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#85318) HSM válasza Habugi (#85315) üzenetére


HSM
félisten

Nem is tudom, én nem lettem ideges, csak úgy tűnik a driver, nálad meg Te lettél ideges... Azért a Te verziód rosszabbna tűnik. ;]
Amíg csak a driver idegeskedik, addig nincs baj. :DD Csak úgy azért meglepődtem, hogy ilyet még weblap nálam nem produkált.

[ Szerkesztve ]

(#85319) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Vajon ha bezárom a fiamat a pincébe, hajlandó lesz aludni? Másfél órája altatom...de üdébb mint valaha...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#85320) Habugi válasza HSM (#85318) üzenetére


Habugi
addikt

Egyszerű, ez nem weblap hanem valami klikkvadász szenny, egyébként én sem hallottam még ilyenről hogy beborítson drivert.. :C

Azért olyan nagyon nem húztam fel magam csak tudod.., DX12 "infó".., ügyesen rájátszottak na, olvastam volna. Nem szoktam ilyen "kapcsold ki a reklámblokkolókat" típusú oldalakkal kompromisszumot kötni de most hajlandó voltam rá.., szép szisztematikusan álltam neki. Először csak a listázott hirdetéseket/reklámokat ellenőriztem, engedélyeztem egyesével, kevés, oké, komplett oldalon ADBlock Off, kevés.., hjujujjj, jó, Ghostery Off, kevés neki, browseres AD blocking off kevés..

<a jáúúú *rva anyátokat..>

Másik browser indít, ugyan ez a kör.., kevés.., hja ahha-ha, szóval még az Avastot is kapcsoljam ki, ezt nekik..

Olyan elánnal gondolták telibe borítani a rendszert ipari hulladékkal, ahogyan egy szemeteskocsi borítja magába a szemetet, zéró kompromisszum készséggel, hát hogyne..^^ :U

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#85321) HSM válasza Habugi (#85320) üzenetére


HSM
félisten

Ja, elég durva cucc. :C

Nálam a nagy gépen nincs adblock, de ez nagyon durva, amit írsz! :Y :C Remélem, csak a drivert borította meg, mást nem.... :U

(#85322) MiklosSaS válasza Habugi (#85320) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nálam semmi baja nem volt, elsőre megnyilt.

A lényeg az volt hogy döglődik a Fiji a DX12 játékban. Vagyis az egyetlen DX12-ben, valamiért a 390X jobban ment mint a Fury...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#85323) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ha ripacs, lehet jobban csinálni.. ;]

Más, forza6 pc infó:

"There’s also some bad news in store though as Forza 6 Apex won’t include any multiplayer functionality apart from leaderboard rankings and, a huge blow for PC sim racers, no steering wheel support whatsoever."

Asszem jóéjt.

Véleményem szubjektív...

(#85324) HSM válasza MiklosSaS (#85322) üzenetére


HSM
félisten

A cikk alapján a játék egész multi-engine kódja beteg. :DD Én erre túl sok mindent nem alapoznék. :N

(#85325) Methionyl


Methionyl
senior tag

Na, Dying Light-ot sikeresen kivittük haverral co-op ba. Két vég volt..mind2 érdekes, remélem lesz folytatás :D

Apropó..legutoljára mikor játszottam nem igen tetszett neki a nap fény és hasonló fény visszaverődések.. :U :D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#85326) MiklosSaS válasza HSM (#85324) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Majd Abu megmagyaraza miert olyan drasztikus a Radeonokon.....pedig ez MS jatek, koze nincs az NV-hez.

Jo ejt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#85327) HSM válasza MiklosSaS (#85326) üzenetére


HSM
félisten

Attól még el lehet szúrni a programozását. Mint a mellékelt ábra is mutatja. :DD

Jó éjt! :)

(#85328) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt Uraságok, félhét van :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#85329) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jó reggelt!

Pontosan @KereszfFiam, fordulópont.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#85330) stratova válasza MiklosSaS (#85326) üzenetére


stratova
veterán

Elvileg a memóriamenedzsment változott valamennyit az egyes GCN verziók között, egyébként az általad linkelt cikk azt is említi, hogy a kritikus helyeken egy R7 370 nem sokkal rosszabb mint a Fury és, hogy R9 390X rádupláz utóbbi kártyára. De már PH cikk is szól róla.

Arra pedig hogy egy UE játéknak mennyi köze van NV-hez csak ennyit. Ettől még lehet olyan UE játék ami nem megy feltétlenül rosszul AMD-n.

(#85331) mackosajt válasza stratova (#85330) üzenetére


mackosajt
addikt

Jó reggelt!

Csak pislogok ezen a hiren.

Elég hulladék állapotban adták ki a játékot.

Másik, tudom, nem szép dolog másokat kinevetni, de olvasva a csalos topikban megjelenő hozzászólásokat, egyszerűen sírva tudnék röhögni.
Pár napos ujoncnak utalgatnak előre, akiről rövidesen kiderul, hogy már lassan 20 néven volt itt...
De a számla majdnem mindig ugyanaz.
Eleve pár napos újoncnak nem utalok előre.
Ha meg erőlködik, rakeresek az adatokra.

Most megint szerzett vagy 20-30 ügyfelet, akiket 10-50000 között nyúlt le.

Ui: NAV gyors volt. Már meg is érkezett a visszajaro pénzem tőlük.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#85332) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

293 Ft-os dollár.. Atyaég.. És nem akar javulni..

Reggelt.

Véleményem szubjektív...

(#85333) bandi0000 válasza hackeeeee (#85332) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Lesz nég rosszabb is...

Xbox One: bandymnc

(#85334) MiklosSaS válasza stratova (#85330) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja, elcseszté rendesen....de valahogy megint az AMD-nek jobban fáj.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#85335) F34R válasza hackeeeee (#85332) üzenetére


F34R
nagyúr

Szerintem elobb utobb utoleri a juro-t is. Eleg jol tukrozi a mostani helyzetet.

(#85336) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#85329) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

bizony bizony, már ez is reménnyel tölt el :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#85337) hackeeeee válasza bandi0000 (#85333) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah.. :(

Véleményem szubjektív...

(#85338) MiklosSaS válasza bandi0000 (#85333) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Fő az optimizmus :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#85339) bandi0000 válasza MiklosSaS (#85338) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ebbe a világba? :D amíg nem volt xboxom és nem kerültem közvetlen kapcsolatba a dollárral, ez volt mondjuk 3-2 éve, abba a hitbe voltam hogy 200ft 1 dollár... :D

Xbox One: bandymnc

(#85340) hackeeeee válasza bandi0000 (#85339) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A szingapúri dollár most is annyi. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#85341) mackosajt válasza hackeeeee (#85340) üzenetére


mackosajt
addikt

Az Ausztrál is annyi.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#85342) Whysperer


Whysperer
addikt

Nem vagyok nagy autós gamer,de ez a kép győzött meg:

;)

bandi0000: Nem majd lassan a kínani pénz is világ pénzé válik mint a dollár. Már most a porondon van a téma. Pont most hallgattam a rádióba pár napja. Úgy mint a dollár. Aztán majd változik 8)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#85343) Whysperer


Whysperer
addikt

bocsi téves.

Hétvégén volt egy kis időm játszani. Belegondoltam,hogy mennyire jó vétel volt ez az FX. lassan 4 éves és szinte ugyan úg ynéz ki mint amikro megvettem. 8120-am volt ami most az exem gépébe megy 4,2-n ugyna úgy. Szóval a 8320-t leszámítva változatlanul ugyan az agépem és Tökre jól megy.

Nem tudom Ti ,hogy vagytok vele ,de nekem ez számít jó gépnek. hogy 4 éve nyúzom és még mindig hibátlan. most szerintem ezt aaz évet kibírja még VGA cserével aztán jöhet a Zen vagy intel. Remélem a köv AMD vagy Intel gépem is így fog működni.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#85344) MiklosSaS válasza Whysperer (#85342) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kína gazdasága megállithatatlanul növekszik, jól csjnàlták annó....és ezt a tetves fogyasztói társadalomnak köszönhetik....ami a mocskos amcsiktól származik.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#85345) MiklosSaS válasza Whysperer (#85343) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem szeretnélek keseriteni, de nekem a 12 éves pentium D-m, vagy a 15 èves palomino magos athlon XP-ém is ugyanugy néz ki mint első nap amikor kibontottam.

Semmi kopás, oxidálódás vagy hasonló...és még olajozva sem volt. ;]

Más:

Olvastátok hogy a 7770 negyedjérw is vagy harmadjára el van adva R7 350 formályàban...kicsit röhelyes már ez a sokadik bőrlehuzás.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#85346) bandi0000 válasza MiklosSaS (#85345) üzenetére


bandi0000
nagyúr

jó szemét vagy... :D nekem is ez jutott eszembe csak nem volt kedvem leírni :DD

Xbox One: bandymnc

(#85347) MiklosSaS válasza bandi0000 (#85346) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Dehogy, leírtam hogy örüljünk együtt a kollegával hogy nekem sem kopnak a processzorok. Elég baj is volna ha kilazilnànak a lábak...évente vihetnénk szervizbe :D

@ZölUfó f@sza gyerek, érti a viccet.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#85348) F34R válasza MiklosSaS (#85345) üzenetére


F34R
nagyúr

Hirtelen azt hittem annyit mentek, :DDD Nekem is van meg mukodo athlon xp-m.

[ Szerkesztve ]

(#85349) Whysperer válasza MiklosSaS (#85347) üzenetére


Whysperer
addikt

Hjaja a megvan még a e7300-am is a haveromnak adtam az is működik. csak azt mondom ,hogy ezeket tartóm jó gépeknek amik még ilyen távlatban is megfelelően mennek. Szóval ,hogy pl amire vettem FULL HD-ben mai napig mindne szépen fut rajta. Ezekre gondoltam. dolgozni is élmény vele.

Én ezt írzért írtam,hogy remélem ,hogy akövetkező gépem is valami hasonló fog lenni,hogy ennyi időt kibírjon 1-2 kicsi módosításokkal.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#85350) MiklosSaS válasza Whysperer (#85349) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mit mondjak, örülök hogy örülsz :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.