Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#84351) #Morcosmedve válasza Lacielvtárs (#84350) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Na, tipik csajszi, egybol a facet tekeri, meg az instat :D

Grat. Egyebkent nem rossz a 640 sem, de azert nem hiaba jott 650. :)
550 hasonloan jo, win10 stb.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#84352) Whysperer válasza Televan74 (#84329) üzenetére


Whysperer
addikt

Aztán még engem csesztettek az írásomért. Ehhez Lóhoz képest és Johann Wolfgang von Goethe vagyok. 8)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#84353) Lacielvtárs válasza #Morcosmedve (#84351) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:) :D :P

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#84354) Whysperer


Whysperer
addikt

Huavei p8 lite. vagy az új samsung. Brutál királyságok 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#84355) DR|FTK|NG válasza Whysperer (#84354) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Melyik az új Samu?

(#84356) MiklosSaS válasza #Morcosmedve (#84348) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ahol kihasznod a 12 szálat és 15 mega cachet ott brutál.

Melóban körberöhögtem 4.2 GHz-en a 4.7 GHz-es 6700K-t.
Játèkokban nem érzek különbséget a 4.4 GHz 5820K és a 4.7-es 6700K kozött.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#84357) mackosajt


mackosajt
addikt

Kicsit BF4-eztem már a majd 5 órányi szerelés után:

Viszont most van egy Eisberg Solo-m szabadon. Meg egy Reserator tornyom szivattyústól.
Meg még a nagy xedos9 hűtő is megvan. Mit kezdjek ezekkel? :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#84358) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#84356) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Nekem ahol kellett vna CPU erő, semmi kulonbseg nincs, ahol viszont egy szalas kell, ott van, illetve nyugodtabb az elet, fejlettebb a kornyezet.

Lehet van video, amit hamarabb befuz, de pl a drive meg gyorsabb skylake alatt, szvl...

© asszongya'hogy

(#84359) Habugi válasza MiklosSaS (#84356) üzenetére


Habugi
addikt

Mert nem nagyon játszol erős egy szálat igénylő játékot. :N

Egyébként.., mivel látom hogy megint felmerült a szokott téma egy véglény postjának apropóján aki max a kedvenc számtech boltja polcán látott eddig Visherát..

Szóval én bárki kedvéért szívesen prezentálom mit tud egy nonK i5 a korábbi 4.7-5Ghz-es FX játék és szintetikus tesztjeimhez/videóimhoz képest. Kipróbáltam amikor váltottam, semmibe nem telik levenni az órajelet 3.5-3.7Ghz-re, előrebocsájtom kiábrándítóan szarul fog szerepelni a 6600K/Skylake ilyen órajelen a húzott FX-hez képest, pedig DDR4 mankója is van.., szemben a Visherákkal/korábbi i5-ökkel..

Az i5-öket ugyan úgy húzni kell mint az FX-eket, aki mást állít annak fogalma nincs mert nem volt Visherája.., onnantól pedig hogy belép a képletbe a K és a tuning már marhára nem lesz olyan olcsó buli, nem lesz annyira kisarkítható a fogyasztás difi, se a gyári hűtés röhejkedés sem semmi más. :N

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#84360) Televan74


Televan74
nagyúr

Jó éjt!!!

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#84361) Habugi válasza mackosajt (#84357) üzenetére


Habugi
addikt

A 290X hőmérsékletek könnyfakasztóan szépek! :C

Viszont az átlag GPU kihasználtság alapján max 50percet játszottál nem szűk két órát, ilyen tesztek alkalmával érdemes kinullázni a HWInfo64 timerét.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#84362) mackosajt válasza Habugi (#84361) üzenetére


mackosajt
addikt

Volt benne 3 pályaváltás, meg betöltés és bezárás is. ;)
Sajnos azok elvesznek az életből olyan 5-10 percet is akár.

Illetve ha nem vagyok olyan helyen, nem pörög annyira a VGA, mert 120-ra vagyok ingame paranccsal korlátozva. Nincs értelme több fps-t kérni tőle. ;) (nem vsync és nem is catalystos célérték ;) )
Vagyis a ref hűtős korszakban lőttem be, hogy nem porszívózzon annyira.
Majd lehet kiszedem a korlátot, de így a hőfokok is rendben vannak és a játékélmény is teljes.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#84363) Whysperer válasza DR|FTK|NG (#84355) üzenetére


Whysperer
addikt

S7 meg az S7 edge [link]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#84364) Methionyl


Methionyl
senior tag

Na, vizsga befizetve, majd szólok mikor drukkoljatok :D

iszilard: Neked is nagy hajrá, egy kalappal :K
Mackóuraság: gratula a pancsolóhoz, nagyon jó lett :K

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#84365) caindwan válasza hszilard666 (#84349) üzenetére


caindwan
tag

Pihen közlegény! Jókívánságaimat pedig tessék elfogadni, későbbi gratuláció esélye javulásáért!

@Methionyl: Előre is egy kalappal! Nekem még odébb van :DDD

Jó8!

(#84366) mackosajt válasza mackosajt (#84362) üzenetére


mackosajt
addikt

Na, egy kis kiakasztott FPS-es:

Direkt Hablatynak!

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#84367) bandi0000 válasza mackosajt (#84366) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Csak ezért hiányzik a PC-s BF vagyis a magyarokért akik iramon vannak, sokkal másabb a hangulat

Xbox One: bandymnc

(#84368) Methionyl


Methionyl
senior tag

Köszöntem Tehénke :R

btw..kicsit olvasgattam az Extrém tuning topic-ot, szegény Jones-nak most Most nem jött össze :(

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#84369) MiklosSaS válasza mackosajt (#84366) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem kötekedni szeretnék de ez még mindig csak 70 % alatti.

Nálam a ref. 980Ti 70 %- on 60 fok körül van, 99 %- on pedig 75 körül.
Tolj fél óráig egy kimaxolt valley tesztet, ott meglátszik a vízhütés ereje.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#84370) MiklosSaS válasza hszilard666 (#84349) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nekem volt 900D házam, azzal nem tudtál volna az öledben sétálni. Nagyon nehezen fért be az S80 csomagtartójába...pedig nem kicsi verda.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#84371) mackosajt válasza MiklosSaS (#84369) üzenetére


mackosajt
addikt

Én sem kötekedek, de töltőképernyő és eredményjelző tábla közben 0%-on áll a kihasználás.
"deploy" kép is alacsony terhelés, fel-fel ugrálgat.

Csak amikor "élek" és harcolok, akkor szalasztja a vga-t a bf4.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#84372) MiklosSaS válasza mackosajt (#84371) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kiváncsiságból mondom, dobj rá pár kör valleyt.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#84373) mackosajt válasza MiklosSaS (#84372) üzenetére


mackosajt
addikt

Most aludni megyek. Majd holnap.

Szokatlan a gép csendje. :D Álmosít.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#84374) MiklosSaS válasza mackosajt (#84373) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jól van, jó horkolást!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#84375) hszilard666 válasza Methionyl (#84364) üzenetére


hszilard666
veterán

:R

caindwan:
Köszi Tehénke!

Sasss:
Legnagyobb házam amit hazahoztam az define XL r2, az majdnem ránézésre 30%kal kisebb lehet mint a 900D, hát elég keményen bedurrant a karocskám mire hazaértem. emlékszem szétizzadtam mindenemet, világi megkönnyebülés volt hazaérni.

Reggelit!
Itz tájm tö lörni a littölbit! ;]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

(#84376) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Jo reggelt. Tényleg jobb a nagyobb kiképző. Villamoson ülök es ide pőtyögők. Sokkal szebb kijelző. Alapvetően eddig nem csalódtam.

Kedd fele van, megse hétfő :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#84377) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#84376) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tehát rendben van a 550? Bug-ok, anomáliák ?

Reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#84378) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#84377) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szia, neked is reggelt és jót
eddig nem nagyon találkoztam ilyennel, remélem nem is lesz, bizakodó vagyok :K
a face alkalmazás elég szutyok, lassan frissül, és a munkámhoz nem ártana ha működnek, de annyira nem fontos a dolog :)
gyakran kilép, vagy hibár ír hogy nem tudott frissülni, bár lehet az is a gond hogy nem a saját mailom face címével vagyok belépve...
de a böngésző eléggé rendben van, ott is meg tudom cisnálni amit kell.
az LTE net olyan pörgős mint a wi-fi :K
alapvetően nagyon tetszik, látványos, és szép
a kijelző képe is gyönyörű. nem is gondoltam volna hogy a kijelző kép minősége mennyit tud rajta dobni :K

a kamera is korrekt, szép képeket csinál, a led villanónak köszönhetően még este is szép képet csinált, majd még próbálgatom, de első gondolom az hogy a gyári win 10 nagyon rendben van :B

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#84379) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#84378) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hagyd a p!csába a facet. Semmi jó nincs abban, örülök hogy rendbe van a teló.

Más:

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#84380) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#84350) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én nem is fogom benne használni. :)

Nekem volt egy kisebb kalandom.. Valamiért a wifi nem nagyon akart menni.. Sajna 5GHz-t nem tud, 2.4-en szórakozott, de most már jó.. Nagy küzdések árán lecibáltam a rendszerfrissítést is.

Exchange nem nagyon akart működni, de összeállt végre, most már rendben van.. Lassan jó lesz. Kellemes csalódás eddig, de még ismerkedünk. Ma kap tokot. :)

Reggelt.

Véleményem szubjektív...

(#84381) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#84380) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaja, mondjuk nekem is este - most hogy mondod - eldobálta a wi-fi kapcsolatot, de azt gondoltam a nettewl van baj, még a T modemet is újra indítottam mert az iptv is heccelődött velem..
de akkor lehet wi-fi gond volt....
most jelenleg működik. (kopp-kopp)
jaja, én is így vagyok vele, még ismerkedünk, majd hamarosan jön a második randi :D

miklosss2012: Apám: nem is érdekel, de van egy másodállásom ahol kezelnem kell egy két face oldalt, megosztások, likék, miegymás, és ez miatt nem akarok a lapos elé ülni
ilyen jó telcsin öröm a munkát végezni, az ágyban fekve :D
de az edge is tökéletes meg felel erre a célra :)

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#84382) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#84383) #Morcosmedve válasza Lacielvtárs (#84382) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

ez te vagy, miutan kisminkelted magad :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#84384) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#84381) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Volt gebasz a wifivel, ahogy keresgéltem máshol is írták, de talán most már rendben lesz. Most jelenleg már szépen dolgozik, megy a levelezés is, tök jó. :)

A célom ennyi volt, nagyon másra nem is fogom használni.

Véleményem szubjektív...

(#84385) SP4C3 válasza hackeeeee (#84384) üzenetére


SP4C3
veterán

Melegedésed megoldódott már?

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#84386) hackeeeee válasza SP4C3 (#84385) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Fogjuk rá:

Seidon-nal, ugyan ez: (nyitott ablak mellett, teszem hozzá..)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#84387) stratova válasza MiklosSaS (#84379) üzenetére


stratova
veterán

Jó reggelt!

PC-re is van hozzá külön üzenetküldő alkalmazás. Pápá idővonal, yesss!

[ Szerkesztve ]

(#84388) SP4C3 válasza hackeeeee (#84386) üzenetére


SP4C3
veterán

Ez a proci volt hablatyé? Vagy összekevertem valamit? :Y

Amúgy hogy szoktál pasztázni?

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#84389) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#84384) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaja, az email nekem is teCCik, hogy egy helyen van mind a hat e-mail amit kezelek, figyelek...
nekem bejön ez a ketyere is :D

hpeter10: ;] :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#84390) stratova


stratova
veterán

(#84391) MiklosSaS válasza stratova (#84390) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nagyob, olcsobb, stb...rohadt amcsik....p!csan kellene rugni oket. Remelem megerjuk azt a napot amikor lealdoz a szerencsejuk es a pofatlan arogans tudatlan faXfejekbol hunyaszkodo szolgak lesznek.

mas:

Nem a kedvencem a HP egy lapos, 2 munkagep es vagy 10 nyomtato utan......de ezt siman megvennem.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#84392) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

|@Hablatyi: a tegnapi beszelgetesunkre hivatkozva....lehet meg a vegen neked lesz igazad... :( :( :(

Szomoru....nagyon szomoru es elkeserito....bunkok lettunk....de nagyon :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#84393) Whysperer válasza MiklosSaS (#84392) üzenetére


Whysperer
addikt

Én már alig várom,hogy az új kiszemelt Hölgyem vissza érjen sielésből. Szaros Telefont bármikor vehetek ,de intelligens normális Hölgyet nagyon nehéz találni. 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#84394) stratova válasza MiklosSaS (#84392) üzenetére


stratova
veterán

Ezzel a felméréssel asszonyka várandóssága után és még a szülést követő betöltött 6. hét előtt valahogy nem tudok azonosulni.

De a T-nek igaz az a reklámja, hogy a mobil ha távol vagytok összeköt ha közel elválaszt. Párocskám a napközbeni hosszú egyedüllét alatt nagyon rászokott facere mert sok hasonló sorsú barátnőjével ott tud beszélgetni, akiket néha nehéz levakarni este. Amikor még mindig teló van a kezében leülök fórumozni. Amivel meg engem innen egy pillanat alatt ki lehetne zökkenteni meg még nem aktuális.

[ Szerkesztve ]

(#84395) Habugi válasza MiklosSaS (#84392) üzenetére


Habugi
addikt

Nem tudok rá mit mondani.. :N

Este kitárgyaltuk, megjegyzem nem aludtam sokat, szokásos előre megdumáltuk hogy csak 10perc mert mindkettőnknek dolga van, aztán két óra lett belőle.. :DDD

Viszont fasza eszmecsere/"vita" est kerekedett belőle, jó volt!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#84396) caindwan válasza MiklosSaS (#84392) üzenetére


caindwan
tag

Mi a hekk? :Y Az idiotizmus határtalan :(

Napot!

(#84397) hackeeeee válasza SP4C3 (#84388) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Igen. 1,488V-n megy 4990-et... 5GHz-hez már kevés.. Vagyis 1,5 alatt nem jön össze, sajna. Így maradt a 4900 1,456V-n, CnQ-val.

Kipróbáltam 4 félét, egyikkel sem lett jobb..

Arra a következtetésre jutottam, hogy nekem úgy volt jó, hogy a proci közepére toltam egy pöttyet, és a borda szétnyomja.

Próbáltam a hablaty féle "szétkenem" opciót, nem volt jobb, sőt, rosszabb volt.

Te szent sz@r.. :Y

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#84398) stratova válasza hackeeeee (#84397) üzenetére


stratova
veterán

Így lehet mocskosul sokat elkérni egy GTX 980-ért :D és emiatt is kell AMD-nek egy a notiba még éppen bepasszoló húzós és versenyképes 14 nm-es kártya nem csak asztali zászlóshajó. TDP-ben Tonga XT már a TDP határokat feszegette miközben kikapott a GTX 970M-től (ami felett még ott van a GTX 980M és ez).

[ Szerkesztve ]

(#84399) Whysperer válasza hackeeeee (#84397) üzenetére


Whysperer
addikt

Megmondom öszintén. nekem a Razer külsö VGA dokkolós megoldása jóbban tetszik. [link]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#84400) Habugi válasza stratova (#84398) üzenetére


Habugi
addikt

Ez köszönő viszonyban nincs egy 980al, ref 970 néhol elveri, belépőnek sem nevezhető boost órajel mellett.

A víz sokat "dob" rajta, emellett se menj el egyébként:

"Léghűtéssel használva majdnem egy órát tudtunk játszani a 93 wattórás akkura támaszkodva, de ekkor alaposan visszavette az órajelét a CPU és a GPU is, elveszett a teljesítmény nagyjából 40%-a."

Szóval erre had ne mondjak semmit, ilyet az AMD is tud bármikor, sőt.., egy Nano sztem körbefutná kétszer.

(#84397) hackeeeee:

Azért ne hagyd hogy nagyon "vakítson".. :D :N

Eme fórumtárs jobban összefogja a lényeget mint ahogyan nekem sikerült volna: [link] ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.