Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz HSM #77489 üzenetére

    A közös wc takarításon már túl vagyunk, nem nagyon érdekli, feltörli, de legközelebb is ugyanúgy mennek a dolgok. Volt hogy egymagának kellett fényesre "nyalnia" akkor sem érdekli. 10cmről nem tud célozni, rángatózik, közben forog... áá... aztán ha meg jön a cifra, vagy nem figyelek, szépen bele is ülünk... mondjuk ezért anya is harap... Más az ha magadnak kellett felépíteni a dolgokat, minthogy az öledbe hullott, mondjuk szilárd példája azért komolyabb mint a miénk, ha más nem nálunk legalább normális lakás volt, tény hogy más nemnagyon, de fedél, és család az igen. Érdekes nálunk a helyzet, mert attól, hogy anya az aki az engedékeny, ettől függetlenül, meg hozzám húz jobban. Jobban keresi a társaságomat, viszont dacosabb is velem, ha valami nem úgy megy ahogy kéne.

    Szilárd: Tudom sovány vigasz, és ettől még a múlt nem változik meg, de erőssebb értékesebb ember vagy mint sokan mások. Jobban értékeled a dolgokat, becsülöd, és törekszel jobbá tenni az életed, vagy majd a családodét. Átérzem a fájdalmat, suliban az osztályomban sajna 40 főből 35 gazdag csemete volt, és akkor én is azt gondoltam, hogy azok a fontos dolgok, holott messze nem. A fontos dolog belül ékesek, és nem kívül puccosak! Nálunk anyagilag azért nem volt ilyen rossz a helyzet, nálunk inkáb családügyileg voltak rossz napok. Fatherom (és ennek ellenére nagyon imádom, és szeretem) elég nagy csajozós figura volt, meg a bulit sem vetette meg. Mondani sem kell, hogy nem pont idilli környezet volt kamasz koromra még ez is. Ennek ellenére imádom a szüleimet, mert ilyenné neveltek amilyen vagyok, lehet néha hülye, és mocskosszájú, de az értékrendet amit én magam is helyesnek tartok, ád tudták adni, és ezért csak köszönettel tartozom nekik.

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák