Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#68901) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Kaja megvolt......megint esik :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#68902) Methionyl válasza MiklosSaS (#68901) üzenetére


Methionyl
senior tag

Itt szép az idő, megyek is futni

Olvasom a reggeli eseményeket, épp reggeliztem..hát egy pillanatra arrébb is raktam a kaját.., mások nem szarnak be ilyenkor, hogy velük is megtörténhet? :F
+ grat az előléptetéshez :K

Whysperer: 16 giga ram + egyből skylake ajánlott? Szép is lenne :O de inkább megyek és felrakom a win10 jobbat ;]

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#68903) CJ4567 válasza CJ4567 (#68816) üzenetére


CJ4567
veterán

Vagy nem érné meg? Mert Xeonok 5k körül vannak Aliexpressen(a CPU-k LGA775 készek), lapom támogatja a Xeonokat, csak BIOS-t kéne nekem modolni, de sok leírás van róla, még logouton is van.

No Sana No Life

(#68904) Whysperer válasza Methionyl (#68902) üzenetére


Whysperer
addikt

Ennyi 8)) Windows 10 jobb ,))))) nekem csak szaros Pro-m van 8)

Nem tudom vágod-e ,hogy itt: [link] az FX 8320-t meg a 7870 oc-t már csak a mediumhoz tudom kiválasztani.

Highhoz már csak a 8370+ meg 7950 de csak cross-ba az a minimum 7000-es szeria.

Most Öszintén szépnek szép ,d emivel kell neki több gép mint egy BF 4-hez? Isten ments,hogy kötöszködjek ,de ez mivel szebb mint [link] mint ez? [link]

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#68905) mackosajt válasza stratova (#68900) üzenetére


mackosajt
addikt

meg

eleve úgy kezdtem, ma, hogy megérkezett

Ma már nem szerelem be.

Csak kipróbáltam, hogy mit tud a 3 db frissen vett AC F12 venti push-ba.

Elég csendesek, és közben szépen tolják a levegőt.

1200/db áron nem tudtam otthagyni a boltban őket. Nem volt több, amúgy lehet 6-ot vettem volna, meg 3 pin osztójuk nem volt.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#68906) MiklosSaS válasza Methionyl (#68902) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nagy cég, kisebb balesetek elõfordulnak. De a ma reggeli az durva volt. Két dologban hibázott a csóka:

- nem az elõírásnak megfelelõen használta a gépet. Nem zárta be a biztonsági ajtót.
- elbambult. Túl korán volt még és nem volt figyelmes.

Sajnos elõfordul, bármennyire is kinlódunk hogy tartsák be a biztonsági elõírásokat...de a bunkó az bunkó marad. Aztán megy a sírás mikor megtörténik a baj.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#68907) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jönnek a két gpu-s kártyák..meg fogom csodálni de elhatároztam hogy hozzá nem fogok nyulni.
Pedig nagyon kiváncsi vagyok...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#68908) Whysperer válasza MiklosSaS (#68907) üzenetére


Whysperer
addikt

Hja persze.

nem tudjátok az elder scroll online-ba PS4-es tud együtt otlni PC-sel ugye multi online lett.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#68909) ViZion válasza MiklosSaS (#68875) üzenetére


ViZion
félisten

ehh... szegény ember! Ilyenkor tényleg minden segglukba is benéznek, ehh.
Menj be, nyugtasd meg, h a cég mellette áll, segíteni fogja, etc. Mert ezek a "kedves öltönyösök" megkörnyékezik és beledumálják, h pereljen. Anno boros cégnél is ez volt, polgár lába eltört, mivel a fizu egy részét feketén kapta, így beparázott, h mi lesz. Aztán az asszony, meg ezek a jóemberek rábeszélték, h pereljen. Jött a főnök, fogta a fejét. Miért nem ide jött, h mi lesz? Megkapta volna a fizut, mindent, segítették volna... de így per lett, naná végül a cég is betartott neki, a per meg bukta volt eleve, mert símán megcsúszott, lába tört, ami az utcán is megesett volna. :U

Ufó: ilyen csajokat nnnneeeeee... fáj. Alkudozom, h 280X helyett vizes 290X-re váltok... utána ez eladó lesz ;)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#68910) Jakuskacsa válasza ViZion (#68909) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Nah adtam a jó népnek egy kis néznivalót, mindjárt én is megnézem, a bing bang theory 9/3 at.... most töltöttem fel a microbitre...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#68911) MiklosSaS válasza ViZion (#68909) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ma bement a kollega, holnap bemegyek én is. Viszek neki pár cuccot.....ha perelni szeretne akkor bereljen. Mivel nem tartotta be az elõírást nincs sok esélye hogy megnyerje.
Dumáltam a nagyfõnökkel és természetesen a cég mellette van. Megkapja a fizetésének egy részét és valami bónuszt is. Mi meg valami gyüjtést szervezzünk a családjának...£ 5-10 ha adnak 3-400 embertõl már elég rendben van.

Sajnálom a gyereket....de jobban be kell tartani a szabályt.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#68912) caindwan válasza MiklosSaS (#68880) üzenetére


caindwan
tag

lehet hulyenek neznek emiatt...de van valami fontosabb is mint a penz....az ember tokei es elvei.
Szerzői jogok :DDD Betehetem aláírásba? :))

Uff a munkásnak. Ilyet már nem lehet visszavarni, ugye? :(

(#68913) MiklosSaS válasza caindwan (#68912) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Megkapod a jogot:D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#68914) caindwan válasza MiklosSaS (#68913) üzenetére


caindwan
tag

ezért majd jár egy néni ;] :R

(#68915) Methionyl


Methionyl
senior tag

Futás megvolt, ha valaki látta a tüdőmet dobja már vissza..

Végülis ilyen téren "oké", sajnálom a csávót de ha valóban csak úgy észtelenül csinált a dolgokat akkor csak magát okolhatja, és szerintem eléggé nagy fájdalom így is elveszíteni egy olyan dolgot amit már kaphat vissza :(

Zöldufó: Picivel szerintem szebb, DE ezt csak videó alapján mondom, mivel még soha nem játszottam egyik BF résszel sem(bár ez az új kecsegtető). Szerintem az ajánlott gépigény a biztos FHD 60+ fps miatt mondják. Mi szerintem örülünk ha mediumon lesz hasonló ;]

A nap fénypontja :DDD

(#68914) caindwan: De jó hurkás legyen ám!

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#68916) DR|FTK|NG válasza caindwan (#68914) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Kár, hogy Sass nem telóról írta: :D
"Lehet, hülyének néznek emiatt... de van valami fontosabb is mint a pénz....az ember tökei es elvei."

Szerintem így jobban mutat. ;)

(#68917) #81556480


#81556480
törölt tag

huszadika körül tiplizek komoly pénzért dógozni :C

sass balesetéhez szólva: családban is fut egy lábtöréses per, meg az egykori diákmunka helyemen is volt nagyon nagyon durva baleset, ott is pereskedtek

[ Szerkesztve ]

(#68918) caindwan válasza DR|FTK|NG (#68916) üzenetére


caindwan
tag

Így meg sasossabb :C :C

@Methionyl: Sassnak lesz. Olyat kap amilyet szeret :U

(#68919) ViZion


ViZion
félisten

Nah, 280X karim + 55k és lenne fc vizes blokkos garis Asus 290X... ehh... :U akarok én ennyire vizezni? :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#68920) Tomko78 válasza ViZion (#68919) üzenetére


Tomko78
őstag

Én a DCII hűtéssel el vagyok :) ,nem egy turbina de legalább hallani mennek ventik , és nem sűl meg a vga ;]

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#68921) #81556480


#81556480
törölt tag

napi undorittoo vidi: nemtizennyócas de a csávó mma (vagymiféle box ?! ) közben beszarik :O

(#68922) DR|FTK|NG válasza #81556480 (#68921) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Kiverte belőle a xart is. :DDD

(#68923) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, nemtudom.. Érdekes.

Véleményem szubjektív...

(#68924) ViZion válasza hackeeeee (#68923) üzenetére


ViZion
félisten

teCCik. Itt legalább indokolt a kecskehajkurászás és a kosárfonás... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#68925) hackeeeee válasza ViZion (#68924) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Arra van más. :D Arra ott az a "túlélőszimulátor", vagymi.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#68926) ViZion válasza Tomko78 (#68920) üzenetére


ViZion
félisten

jú-jú. De ezen van egy full réz vizesblokk, szar a ventiket lekaksiznám... :D
Megér ez +55k-t? Nem tudom. :U Sokallom azért, valahogy a mostanit kellene megvizezni... bár egy blokk erre szintén nem ócó és faragni kell.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#68927) Tomko78 válasza ViZion (#68926) üzenetére


Tomko78
őstag

flex csodákra képes ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#68928) #81556480 válasza hackeeeee (#68923) üzenetére


#81556480
törölt tag

nagyon rámentek erre az állatosdira. a 3-at kinyomtam 100%-ra, a 4 már kicsit unalmas,inkább csak a rókabőr efektuss jött le belőle, de nem bánom ha az új rész inkább hangolódik errefelé. a sztorit úgyis csak azért csináltam hog közben vadászgassak, meg crafting meg mittomén :D

(#68929) norbert1998 válasza MiklosSaS (#68875) üzenetére


norbert1998
veterán

Fuu, bassszki :Y :(
Ez durva... El nem tudom képzelni, min mehettek át a kollégái, és akkor róla ne is beszéljünk :(

(#68930) MiklosSaS válasza norbert1998 (#68929) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Durva volt. Állitólag vissza van varva neki...alkohol sem volt a vérében. Remélem rendbe jön.

@kisTehén: jöhet a néni.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#68931) hszilard666 válasza ViZion (#68919) üzenetére


hszilard666
veterán

Szerintem megérné, ha jól tévedek jó 40% ot ver rá a 290X a 280X re, és akkor még nem tuningoltál.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#68932) CJ4567 válasza CJ4567 (#68903) üzenetére


CJ4567
veterán

Báár lehet alázná a C2D-t ;]

No Sana No Life

(#68933) MrM94


MrM94
őstag

vki adjon egy tippet h a f#szomba szedjek ki egy szerencsetlen csavart laposbop aminek hellószia a feje.vagy egy tippet usb penrol bootolhato oprendszerre ahonnan beletudnek masni egy promary laptop hddjebe amibe a winfos megvan halva...
ty.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#68934) Balathruin válasza MrM94 (#68933) üzenetére


Balathruin
veterán

Van csavarkiszedő "készlet", de gondolom azért kérdezted mert nincs.
Utóbbira linux.

[ Szerkesztve ]

(#68935) DR|FTK|NG válasza MrM94 (#68933) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Szerintem egy mágneses csavarhúzó megoldást jelentene, ha ki van csavarva. Ha még rögzülve van, akkor iszilard ötletén elgondolkoznék.

Az Ubuntu-nak van ilyen funkciója, Ubuntu Live, vagy mi. Ez a sima telepítőjével együtt van(futó boot-olható Ubuntu telepítőnél kiválaszthatod, hogy ki akarod próbálni, vagy telepíteni akarod-e). [kép]

[ Szerkesztve ]

(#68936) hszilard666 válasza MrM94 (#68933) üzenetére


hszilard666
veterán

Reszelj bele egy függőleges vonalat és lapos fejű csavrhúzóval ki tudod csavarni.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#68937) hackeeeee válasza MrM94 (#68933) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hiren boot, vagy live linux. Linux-ból szinte mind olyan már, hogy elindítható telepítés nélkül.

A csavarra pedig, megpróbálni karcolni bele egy vonalat, hogy belekapjon a csavarhúzó.. Ha nagyon abszurd megoldás kell, akkor sajna szét kell fúrni a csavart.. De az tényleg gáz. :(

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#68938) norbert1998 válasza MrM94 (#68933) üzenetére


norbert1998
veterán

A szokványostól ellentétes csavarodású fúrószárral meghajtani, ha iszilárd megoldása nem jön be. Ha massziv hely, hidegvágóval is csapkodhatsz rá "vonalat". Ha sehogysejó, akkor ki kell fúrni a helyéről.

Keresztapám: Olyat vissza tudnak varni?! :Y Remélem, teljesen működőképesre sikerül neki, még ha a heg nagy is marad, legalább akeze legyen meg :K

(#68939) MrM94


MrM94
őstag

nemférek sehogysem oda a qrva anyjába az egésszel... püföltem laposfejűvel hogy hátha,de felejtsős...
Kipróbálom a live ubuntut.
Köszi srácok.
Jövök fejleményekkel.jólenne minnél hamarabb szájbavágjam mert holnap egyetem meg meló..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#68940) caindwan válasza MiklosSaS (#68930) üzenetére


caindwan
tag

Türelmetlen :P

(#68941) MiklosSaS válasza caindwan (#68940) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:C :C :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#68942) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Dilémâban vagyok megint....valaki vinné a 980Ti-met annyiért amennyit fizettem ki érte. Adnám is meg nem is....jó is volna a Fury X-et kipróbálni de kedvem sincs piszkálgatni....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#68943) CJ4567 válasza MiklosSaS (#68942) üzenetére


CJ4567
veterán

Mondok jobbat: odaadom az LGA775+HD4670-t, cserébe te odaadod a 980Ti-s géped, és nem fogsz szenvedni ;]

No Sana No Life

(#68944) MrM94


MrM94
őstag

àpdét.
8adjára bootolok linuxrol eddig baszakodott neha! most ugylatszik tudom menteni a fileokat...lapos bill. szevassz nemtudom mi lett vele de ha usbset dugok ra az sem mindig megy linux alatt ami fura..egyenlore osszeteszem a ket kezem hogy van nalam egy 64gb pen es h esdig most nem fagyott ossze a masolas...

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#68945) caindwan


caindwan
tag

Jó8!

(#68946) MiklosSaS válasza MrM94 (#68944) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Takolgatsz? ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#68947) MrM94 válasza MiklosSaS (#68946) üzenetére


MrM94
őstag

bezony.
de mára elég...elteszem magam holnapra kitudja mikor adják ki az utamat munkából reggel meg egyetem...

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#68948) hackeeeee válasza MrM94 (#68944) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Chipset gyanú, főként ha usb-ről sem megy.

HP, Acer, Lenovo? :D

Szintén.

Jóéjt!

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#68949) hszilard666


hszilard666
veterán

Jóccakát az Uraknak!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#68950) MiklosSaS válasza MrM94 (#68947) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mikor melozol?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.